• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שיטה לניהול פיננסי אישי והשקעות כסף פנוי

Royalties Man

משתמש סולידי
דירוג
391
אהלן חברים,

קודם כל אם לא יצא לי עדיין לומר, אני רוצה להגיד תודה לסולידית שפתחה בפניי את העולם הזה, עשית לי כל כך הרבה סדר בראש וסביר להניח ששיפרת את איכות החיים שלי עכשיו ובעתיד בעשרות אחוזים, אז תודה לך ותודה גם לכל המשתתפים הנפלאים בפורום הזה, עכשיו לגופו של עניין:
כבר לא מעט זמן אני מחפש שיטה להתנהלות פיננסית והשקעה נכונה שתתאים לי ואני חושב שסוף סוף מצאתי אחת. זה בעצם סדר פעלות שמסביר מה קורה מרגע שנכנס הכסף (משכורת, דיבידנד וכו') ואיך ומתי היא מושקע ובאיזו צורה. יהיו כאן קונספטים שיהיו שנויים במחלוקת עקב דמי ניהול, שיטת עבודה וכדומה. אתם לא חייבים להסכים איתי. הסכומים שמפורטים הינם להמחשה בלבד ואין לראות בשיטת התנהלות זו המלצה או יעוץ מכל סוג שהוא. זה אך ורק פרי דמיוני.

1 - הכנסה ממשכורות, דיבידנדים או ריביות מגיעה לעו"ש
2 - הורדה אוטומטית לתכניות חסכון A ו-B
3 - הורדות כרטיסי אשראי,הוצאות שוטפות ושאר הוראות קבע
4 - מוודאים שהמצב של C תקין ועומד בסכום הקבוע מראש
5 - מה שנשאר מעבירים להשקעה ב-D

A:
על פי הקונספט של "המיליונר האוטומטי", אנחנו צריכים להפוך את חסכון הכספים לפעולה אוטומטית ו-"לשלם לעצמנו קודם" לפני כולם ובכך למנוע מעצמנו להתערב בתהליך. אני רואה בחסכון אוטומטי סוג של תעודת ביטוח לעצמי, בנוסף, כסף שאתה לא רואה, אתה לא רוצה/יכול לבזבז, "רחוק מהעין רחוק מהלב".
500 ש"ח - הוראת קבע בבנק לקניית ניירות ערך ישראלים
הארי מרקוביץ' – תיק השקעות לחיים האמיתיים - תיק השקעות עצל כפי שהוצג בבלוג של הסולידית

MTF שקלית ריבית קבועה ממשלתיות - מגדל - 50%
מדד מניות כלל עולמי קסם עולמי כל המדינות - אקסלנס - 50%

B:
על פי הקונספט של "המיליונר האוטומטי", גם פה מדובר בהוראת קבע רק שהפעם מדובר בהוראת קבע לגוף השקעות חיצוני על מנת: 1) לגוון את החיסכון והתשואה על פני יותר מגוף פיננסי אחד 2) ליצור הפרדה גדולה יותר בינך לבין הכסף, עקרון "רחוק מהעין רחוק מהלב" על סטרואידים 3) לגוון אסטרטגיית השקעה
500 ש"ח - כסף מנוהל על ידיי חברת השקעות חיצונית בהוראת קבע
פוליסת חיסכון מסלול כללי - כלל חברה לביטוח - 100%

C:
זה סכום הכסף הנזיל שחייב להיות בחשבון הבנק בכל רגע נתון והוא בעדיפות ראשונה להזרמת הכספים העודפים לאחר A ו-B וההוצאות השוטפות (אשראי, הוראות קבע וכו').
אני מאמין שסכום כסף נזיל גדול מספיק הוא חיוני להוצאות השוטפות, לבלתי צפוי ולכל הזדמנות בשוק ההון שעלולה להיקרא בדרכנו. בנוסף הוא מספק איזה שהוא צורך פסיכולוגי של בטחון.
100,000 ש"ח - כסף נזיל במזומן עו"ש, פרי ופיקדונות בבנק:
25% עו"ש - 25,500 ש"ח
25% פר"י - 25,500 ש"ח
50% פיקדון צמוד - תחנות חודשיות - 50,000 ש"ח

D:
פה מגיע השלב הכי כיפי (בעיניי לפחות) והוא ניהול תיק ההשקעות האישי בברוקר החיצוני. אני מאמין גדול בשיטה שידידנו daat99 הציג בפורום. אני מעוניין ליצור לעצמי תזרים מזומנים ממניות דיבידנד ובמקביל ליהנות מעלית הערך של ההשקעות שלי. לפה כל שקל פנוי שנשאר לי בסוף התהליך יגיע ויושקע בחכמה על פי הכללים של שיטת DGI.
כל שקל עודף - ניהול תיק מניות דיבידנד עצמאי ב-IBI:
קניית מניות דיבידנד גדולות ואיכותיות המספקות תזרים מזומנים קבוע.
מכירה אך ורק במקרה של הרעת תנאים - השהיית או ביטול דיבידנד.

כפי ששמתם לב, אני מנהל את ההשקעות שלי דרך מספר רב של מוסדות פיננסיים: אי.בי.אי, כלל, אקסלנס, מגדל, בנק.
בנוסף, אני מגוון ומשתמש במספר של שיטות ואסטרטגיות כמו: קרנות פסיביות, ניהול אקטיבי חיצוני, ניהול עצמאי של מניות דיבידנד.
בסופו של דבר אני מגן על עצמי מעצמי בכך שאני משתמש באוטומציה לחלק מסוים מהחיסכון שלי, אני דואג שתמיד יהיה לי מספיק כסף נזיל לשימוש שוטף ולהזדמנויות ואת מה שנשאר משקיע באסטרטגית ההשקעה המועדפת עליי, מניות דיבידנד.

ספרו לי, מה אתם חושבים והאם יש לכם רעיונות נוספים, הערות והארות. אשמח לשמוע :)

אני אישית מדלג על A ו-B.
משאיר ל-C סכום מחיה של חודש אחד.
מעביר ל-D את כל השאר לחשבון אצל ברוקר אמריקאי בכל פעם שיש לי סכום מספק שבו עמלות ההמרה וההעברה לא יאכלו לי חלק גדול מידי.
מקצה עד 5% מהסכום בחשבון ההשקעות למשחקים על אופציות.

אני מאוד אוהב את החלוקה שלך ואת העובדה שאתה מכריח את עצמך לחסוך לפני ההוצאות השוטפות.
במצב הספציפי שלי ההוצאות השוטפות נמוכות מאוד יחסית להכנסות הקבועות ולכן אני מדלג על שלבים אלו.

תודה daat99. תוכל להרחיב על הברוקר בו אתה משתמש ועל הבירוקרטיה בכל הקשור למיסוי בארץ, עמלת העברת כספים וכו' (אם לא דיברת על זה בשרשור נפרד כבר) ?

אהלן חברים,

קודם כל אם לא יצא לי עדיין לומר, אני רוצה להגיד תודה לסולידית שפתחה בפניי את העולם הזה, עשית לי כל כך הרבה סדר בראש וסביר להניח ששיפרת את איכות החיים שלי עכשיו ובעתיד בעשרות אחוזים, אז תודה לך ותודה גם לכל המשתתפים הנפלאים בפורום הזה, עכשיו לגופו של עניין:
כבר לא מעט זמן אני מחפש שיטה להתנהלות פיננסית והשקעה נכונה שתתאים לי ואני חושב שסוף סוף מצאתי אחת. זה בעצם סדר פעלות שמסביר מה קורה מרגע שנכנס הכסף (משכורת, דיבידנד וכו') ואיך ומתי היא מושקע ובאיזו צורה. יהיו כאן קונספטים שיהיו שנויים במחלוקת עקב דמי ניהול, שיטת עבודה וכדומה. אתם לא חייבים להסכים איתי. הסכומים שמפורטים הינם להמחשה בלבד ואין לראות בשיטת התנהלות זו המלצה או יעוץ מכל סוג שהוא. זה אך ורק פרי דמיוני.

1 - הכנסה ממשכורות, דיבידנדים או ריביות מגיעה לעו"ש
2 - הורדה אוטומטית לתכניות חסכון A ו-B
3 - הורדות כרטיסי אשראי,הוצאות שוטפות ושאר הוראות קבע
4 - מוודאים שהמצב של C תקין ועומד בסכום הקבוע מראש
5 - מה שנשאר מעבירים להשקעה ב-D

A:
על פי הקונספט של "המיליונר האוטומטי", אנחנו צריכים להפוך את חסכון הכספים לפעולה אוטומטית ו-"לשלם לעצמנו קודם" לפני כולם ובכך למנוע מעצמנו להתערב בתהליך. אני רואה בחסכון אוטומטי סוג של תעודת ביטוח לעצמי, בנוסף, כסף שאתה לא רואה, אתה לא רוצה/יכול לבזבז, "רחוק מהעין רחוק מהלב".
500 ש"ח - הוראת קבע בבנק לקניית ניירות ערך ישראלים
הארי מרקוביץ' – תיק השקעות לחיים האמיתיים - תיק השקעות עצל כפי שהוצג בבלוג של הסולידית

MTF שקלית ריבית קבועה ממשלתיות - מגדל - 50%
מדד מניות כלל עולמי קסם עולמי כל המדינות - אקסלנס - 50%

B:
על פי הקונספט של "המיליונר האוטומטי", גם פה מדובר בהוראת קבע רק שהפעם מדובר בהוראת קבע לגוף השקעות חיצוני על מנת: 1) לגוון את החיסכון והתשואה על פני יותר מגוף פיננסי אחד 2) ליצור הפרדה גדולה יותר בינך לבין הכסף, עקרון "רחוק מהעין רחוק מהלב" על סטרואידים 3) לגוון אסטרטגיית השקעה
500 ש"ח - כסף מנוהל על ידיי חברת השקעות חיצונית בהוראת קבע
פוליסת חיסכון מסלול כללי - כלל חברה לביטוח - 100%

C:
זה סכום הכסף הנזיל שחייב להיות בחשבון הבנק בכל רגע נתון והוא בעדיפות ראשונה להזרמת הכספים העודפים לאחר A ו-B וההוצאות השוטפות (אשראי, הוראות קבע וכו').
אני מאמין שסכום כסף נזיל גדול מספיק הוא חיוני להוצאות השוטפות, לבלתי צפוי ולכל הזדמנות בשוק ההון שעלולה להיקרא בדרכנו. בנוסף הוא מספק איזה שהוא צורך פסיכולוגי של בטחון.
100,000 ש"ח - כסף נזיל במזומן עו"ש, פרי ופיקדונות בבנק:
25% עו"ש - 25,500 ש"ח
25% פר"י - 25,500 ש"ח
50% פיקדון צמוד - תחנות חודשיות - 50,000 ש"ח

D:
פה מגיע השלב הכי כיפי (בעיניי לפחות) והוא ניהול תיק ההשקעות האישי בברוקר החיצוני. אני מאמין גדול בשיטה שידידנו daat99 הציג בפורום. אני מעוניין ליצור לעצמי תזרים מזומנים ממניות דיבידנד ובמקביל ליהנות מעלית הערך של ההשקעות שלי. לפה כל שקל פנוי שנשאר לי בסוף התהליך יגיע ויושקע בחכמה על פי הכללים של שיטת DGI.
כל שקל עודף - ניהול תיק מניות דיבידנד עצמאי ב-IBI:
קניית מניות דיבידנד גדולות ואיכותיות המספקות תזרים מזומנים קבוע.
מכירה אך ורק במקרה של הרעת תנאים - השהיית או ביטול דיבידנד.

כפי ששמתם לב, אני מנהל את ההשקעות שלי דרך מספר רב של מוסדות פיננסיים: אי.בי.אי, כלל, אקסלנס, מגדל, בנק.
בנוסף, אני מגוון ומשתמש במספר של שיטות ואסטרטגיות כמו: קרנות פסיביות, ניהול אקטיבי חיצוני, ניהול עצמאי של מניות דיבידנד.
בסופו של דבר אני מגן על עצמי מעצמי בכך שאני משתמש באוטומציה לחלק מסוים מהחיסכון שלי, אני דואג שתמיד יהיה לי מספיק כסף נזיל לשימוש שוטף ולהזדמנויות ואת מה שנשאר משקיע באסטרטגית ההשקעה המועדפת עליי, מניות דיבידנד.

ספרו לי, מה אתם חושבים והאם יש לכם רעיונות נוספים, הערות והארות. אשמח לשמוע :)

בגדול אתה מבצע פיזור גאוגרפי בין שווקים ובין אסטרטגיות כך שמבחינת ולכן התיק הכולל הוא מאוד "סולידי" במובן שאינו רגיש לנפילות באפיקים או עקב כשלון של שיטה
הניהול עלול להיות קצת מתיש כי אתה מחלק קשב על לפחות 3 אפיקים (נעזוב את המזומן בצד), אבל רק אתה תוכל לדעת באיזו מידה אתה מתמודד עם חלוקת הקשב הזו :), ברמה הפרקטית אני מסוקרן מנושא הדיבידנדים אבל לא שם מבחינת זמן אז, אני "על הגדר"

אבל בעל זאת שאלות/הערות:
- תיק המזומן שלך גדול, אבל אני מניח שגודלו מתאים לרמת הסיכון הכוללת שלך ו/או לצרכים קצרי הטווח שלך.

- לא הזכרת קרן השתלמות/ תוכניות פנסיה האם הם בתוך תיק ההשקעות או שמבחינתך זה נפרד כי הסולידית כתבה על זה בבלוג , גישה "הוליסטית לתיק השקעות" (תאור שלי לא הטייטל שלה ...)

- לא הבנתי , איך אתה בוחר מניות בארץ בהוראת קבע ? האם זו קרן נאמנות (מחקה , מנוהלת ?)

כן יש פה בעצם 3 אסטרטגיות השקעה כשהגדולה ביותר מבחינת הקצאת משאבים היא אסטרטגיית הדיבידנדים, כל השאר הם מבחינתי אוטומטיים ו "nice to have" מבחינת הסכומים המושקעים, סוג של תוספת לצד המנה העיקרית. אני לא בוחר מניות בהוראת הקבע. הוראת הקבע היא לקניית תעודת סל שעוקבת אחריי מדד MSCI World שעוקב אחריי שווקים מכל העולם ולקניית קרן נאמנות שעוקבת אחריי מגוון של אגחים ממשלתיים. זה תיק פסיבי לחלוטין.

לגבי חלוקת הקשב, אני חושב שזה דווקא יתרון. לא אמורים להיות קשובים ולבצע פעולות בתיקים האלו, החוכמה היא לא לגעת ולא לעשות שטויות.

כן באמת לא הזכרתי פנסיה וקרן השתלמות, ואולי היתי צריך להזכיר. בעצם דיברתי על סדרת הפעולות שלי על כל כסף שנכנס לי נטו לחשבון אחריי הורדת קרן השתלמות ופנסיה מהברוטו. אבל אני דווקא כן מתייחס אליהם כחלק בלתי נפרד ובקרן ההשתלמות אני 95 אחוז מניות. בפנסיה אני במסלול הכללי, אבל חושב לשנות למסלול מניות.

לגבי המזומן, אני אוהב לדעת שיש לי מספיק לכל דבר שפתאום אצטרך בשבילו נזילות על מנת שלא יהיה לי צורך למכור שום אחזקה שלי. ובהחלט זה תורם לתחושת הבטחון שלי ככה אני לא עושה שטויות, אז גם אם הכסף הזה מפסיד קצת תשואה פוטנציאלית זה עדיין שווה את זה.

נערך לאחרונה ב:
לגבי המזומן, אני אוהב לדעת שיש לי מספיק לכל דבר שפתאום אצטרך בשבילו נזילות על מנת שלא יהיה לי צורך למכור שום אחזקה שלי. ובהחלט זה תורם לתחושת הבטחון שלי ככה אני לא עושה שטויות, אז גם אם הכסף הזה מפסיד קצת תשואה פוטנציאלית זה עדיין שווה את זה.

מאחר והתיק נראה מכוון לטווח ארוך (לפי אחוז המניות) אז "הפסד תשואה" עבור רשת בטחון פיננסית זה בהחלט סביר
בהצלחה :)

נראה ממש אחלה אני מקווה שיום אחד התיק שלי יראה גם ככה מפוזר היטב עם אסטרטגיה ברורה.
אני עדין בשלב של לחכות לסוף החודש לראות מה נשאר ורק אז להעביר לחיסכון. למרבה הצער אני תופסת את עצמי בחודשיים האחרונים ורואה שתמיד אבל תמיד יש עוד קצת הוצאות . אחרי מספר חודשי מעקב וחצי שנה אחרי שעברתי דירה אני חושבת שאני מוכנה לצעד הבא וזה לקצות לעצמי סכום קבוע אותו בדקתי בחודשים האחרונים וראיתי שהוא ראלי וכל שקל מעבר להעביר לחיסכון. לדוגמא החודש קיבלתי החזר מס על שנת 2014 והכל כולל הכל עובר לחיסכון.

יש לי שאלה כללית האם התחלת עם צבירת מזומן ורק לאחר שהגעת לסכום יעד במזומן / תוכניות נזילות התחלת לקנות נכסים שאין בכוונתך למכור?

הי @efrat
אני חושב שכדאי שקודם כל תמפי את הנכסים שפנויים להשקעה כולל ביטוחים פנסיונים
תחליטי מה רמת הסיכון שלך ולכמה מזומן את זקוקה כרשת וזה יגדיר לך את האלוקציה
את נשמעת חדשה אז כדאי לך לשקול להתחיל מאלוקציה בטוחה ועם הזמן להגיע לרמת הסיכון הרצויה (להתחיל עם מצופים ברדודים לפני קפיצת ראש לעמוקים)
הוראות קבע לקרנות מחקות זו דרך פשוטה וזולה
אם את משקיעה לטווח ארוך אז הגישה הנל מגדילה את סיכוייך להתמיד והתמדה מגדילה את הסיכוי להרוויח

נערך לאחרונה ב:
תודה daat99. תוכל להרחיב על הברוקר בו אתה משתמש ועל הבירוקרטיה בכל הקשור למיסוי בארץ, עמלת העברת כספים וכו' (אם לא דיברת על זה בשרשור נפרד כבר) ?
אני משתמש באינטראקטיב ברוקרס דרך גוף מתווך בארץ שגובה ממני 1.5 דולר לפעולה ו-10 דולר לחודש.
במבט לאחור אני לא בטוח שהוא עדיף על פני IBI עם 7.5 דולר לפעולה ו-15 שח לחודש.

מבחינת בירוקרטיה אז אני שולח פקס לבנק עם בקשה לקנות דולרים ולבצע העברה בנקאית לחו"ל.
לא מסובך במיוחד.

יש לי שאלה כללית האם התחלת עם צבירת מזומן ורק לאחר שהגעת לסכום יעד במזומן / תוכניות נזילות התחלת לקנות נכסים שאין בכוונתך למכור?

האידיאל הוא באמת להתחיל עם המזומן ולצבור את מה שמכנים "קרן חירום", אני פשוט קורא לזה מזומן נזיל, קרן חירום נשמע מלחיץ ויש לי כבר מספיק קרנות ;)
באופן אישי דילגתי בין צבירת מזומן לקנית מניות דיבידנד כשהיו הזדמנויות ואני שונא לפספס הזדמנויות.

אני משתמש באינטראקטיב ברוקרס דרך גוף מתווך בארץ שגובה ממני 1.5 דולר לפעולה ו-10 דולר לחודש.
במבט לאחור אני לא בטוח שהוא עדיף על פני IBI עם 7.5 דולר לפעולה ו-15 שח לחודש.

מבחינת בירוקרטיה אז אני שולח פקס לבנק עם בקשה לקנות דולרים ולבצע העברה בנקאית לחו"ל.
לא מסובך במיוחד.
כן, באמת התלבטתי בינהם ל-IBI ובסוף הלכתי עם IBI. הבעיה היחידה שיש לי עם ניהול הכסף בישראל הוא שמי שרשום על הניירות זה לא אתה באופן ישיר וזה קצת מטריד אותי. https://www.tradeking.com מקבלים משקיעים מכל העולם וקנית מניה היא 4.95 דולר פיקס. dividend growth investor שיבח אותם הרבה, אני שוקל אולי לפתוח שם חשבון. מה שמציק לי זה העיניין של הגשת טפסים למס הכנסה בגין הדיבידנדים שהם הורידו מהם מס במקור.

כן, באמת התלבטתי בינהם ל-IBI ובסוף הלכתי עם IBI. הבעיה היחידה שיש לי עם ניהול הכסף בישראל הוא שמי שרשום על הניירות זה לא אתה באופן ישיר וזה קצת מטריד אותי. https://www.tradeking.com מקבלים משקיעים מכל העולם וקנית מניה היא 4.95 דולר פיקס. dividend growth investor שיבח אותם הרבה, אני שוקל אולי לפתוח שם חשבון. מה שמציק לי זה העיניין של הגשת טפסים למס הכנסה בגין הדיבידנדים שהם הורידו מהם מס במקור.
תבדוק שאין להם תשלומים קבועים מעבר לעמלת קניה/מכירה.
אני מכיר אנשים שמגישים את הטפסים למס הכנסה לבד כל שנה כך שמזה אתה לא צריך לפחד.
בנוסף מס הכנסה מספק הדרכות פרונטליות בנושא מילוי הדוחות שהוא צריך.
תשים לב שלטרייד קינג אין גוף מתווך בארץ אז כל ההתעסקות שלך תהיה ישירות איתם.

את כל השאר לחשבון אצל ברוקר אמריקאי בכל פעם שיש לי סכום מספק שבו עמלות ההמרה וההעברה לא יאכלו לי חלק גדול מידי.
לא מסובך במיוחד.
ניסית לברר אולי אם יש דרך יותר זולה להמיר ולהעביר את הכסף?
עם כל ה-credit unions שיש היום, והאמצעים לקנות מט"ח לא בטוח שמערכת הבנקאות הקלאסית היא הפתרון האופטימלי.
הרבה זמן רציתי לשאול אותך על זה :)

נשמעת תכנית לא רעה, קצת חבל להפריש סדר גודל של 1% לחברת כלל בפלח האקטיבי אבל לא חושב שזה משנה בתכלס. מי שחוסך ומשקיע לטווח ארוך בלי לזגזג יצליח בסוף לדעתי בכל מקרה.

ניסית לברר אולי אם יש דרך יותר זולה להמיר ולהעביר את הכסף?
עם כל ה-credit unions שיש היום, והאמצעים לקנות מט"ח לא בטוח שמערכת הבנקאות הקלאסית היא הפתרון האופטימלי.
הרבה זמן רציתי לשאול אותך על זה :)
ישנה הגבלה להעברת כספים לחשבונות מסחר אצל ברוקר אמריקאי.
אם הוא לא מאשר שהכספים הועברו מחשבון שרשום על שמך אז אתה לא יכול לרכוש איתם מניות (נועד למנוע הלבנות הון).
כמו כן במשיכת כספים הברוקר מחוייב להעביר אותם לחשבון שממנו הם התקבלו.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ מכירה מדומה בשכבות - שיטה נוספת שוק ההון 40
W האם מישהו מכיר שיטה יותר יעילה מ- cost average? פוסטים מאיכות נמוכה 19
M חיסכון במים שיטה שלי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 26
D איך לחשב ערך של דירה מהעבר עד לימינו (עשרות שנים לאחור)- מבקש שיטה פרקטית לחישוב פוסטים מאיכות נמוכה 12
S החלטתי לפתוח תיק וירטואלי עם שיטה שחשבתי עליה ונראה מה יהיה עוד שנה שוק ההון 36
ש מישהו מכיר שיטה להתקשר חינם למספר חינם בארהב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
Jenia29 שיטה ודאית להרוויח? שוק ההון 361
S שיטה שחשבתי עליה שמשלבת השעה פסיבית במדדים עולמיים עם מצבים של מינוף כשצריך שוק ההון 76
F שיטה לתשלום על הדירה - מה אתם אומרים? נדל"ן 79
Jane Doe שיטה פשוטה לסילוק רעלנים מהמזון אוף טופיק 14
הק995 שיטה להוזלת דמי הניהול על הצבירה בקופות גמל וקרנות השתלמות שוק ההון 10
U שאלה גסה - חברה מומלצת לניהול תיק השקעות שוק ההון 7
c881 הלוואה ב - 1% דמי ניהול מצד אחד. מצד שאני - העברת קופת גמל/ קרן פנסיה לניהול של גוף לא ידוע. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
R הפקדת כספים לניהול אצל יועץ השקעות בלתי תלוי שוק ההון 2
R העברת כספים לניהול ע"י יועץ השקעות בעל רישיון שוק ההון 1
ע תוכנה לניהול תיק השקעות StockDiv שוק ההון 42
K שאלות בנוגע לניהול סיכונים התפתחות אישית 7
S יעוץ\המלצה לניהול אלגו השקעות אלטרנטיביות 10
M הבדל בין חברות לניהול פנסיה במסלול מחכה מדד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ת תוכנה מומלצת לניהול תיק השקעות אוף טופיק 9
R העברת קרן השתלמות לs&p500 בהראל או המתנה לניהול עצמי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
deussex הצעה לניהול כספי פיצויים ב S&P500 גם כן פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
י אפליקציה\קובץ לניהול אישי צרכנות פיננסית 0
M העברת קרן השתלמות ישנה לניהול עצמי - יתרונות וחסרונות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
O אפשרויות לניהול קרן השתלמות כIRA - 2021 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 19
S כדאיות מעבר מתיק מנוהל לניהול עצמאי שוק ההון 1
נ מסמך אקסל טוב לניהול השקעות- יש למישהו? שוק ההון 2
ס כדאיות העברת קה"ש ואו קופ"ג לחיסכון לניהול אישי ב-IRA שוק ההון 17
ו חשבונות בנק לניהול השקעות צרכנות פיננסית 1
א תצוגת תיק מטעה בפלטפורמת השקעות +לקח קטן בנוגע לניהול תיק במשבר שוק ההון 19
Z תוכנה לניהול השקעות - portfolio performance אוף טופיק 2
Maureen האם זה עיתוי להעביר קרנות השתלמות לניהול עצמי? שוק ההון 1
סתןלי ת'כסף בחירת בית השקעות לניהול חשבון מסחר ב UK שוק ההון 0
OiNK כלים לניהול סיסמאות אוף טופיק 2
Ben Dover עוד דוגמא לניהול אקטיבי של קרנות בארץ שוק ההון 30
ח לגרום לדברים לקרות - אפליקציה לניהול משימות? התפתחות אישית 8
M באיזה פתרונות אתם משתמשים בעבודה לניהול פרויקט אוף טופיק 7
V רשיון לניהול תיקי השקעות התפתחות אישית 9
T אפליקציה לניהול תקציב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
C הפניקס מעבירה את קרן הפנסיה לניהול אקסלנס צרכנות פיננסית 1
yossik מתנדבים/ות לניהול אתר וורדפרס עבור עמותה אוף טופיק 5
ל מתלבט בחברה לניהול IRA צרכנות פיננסית 7
F שאלה לגבי תבנית לניהול תיק השקעות שוק ההון 6
M כלי לניהול תקציב וניהול שוטף צרכנות פיננסית 2
ל מסמך שלי לניהול הכנסות והוצאות (google spreadsheet) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
amikal איך בוחרים בית השקעות לניהול תיק השקעות עצמאי? שוק ההון 9
K כלי לניהול המצב הכלכלי שוק ההון 8
A תבנית מתעדכנת לניהול תיק השקעות שוק ההון 38
oz1987 המלצה לאפליקציה לניהול תקציב אישי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 45
ש המלצה על בנק לניהול עוש ותיק השקעות צרכנות פיננסית 8

נושאים דומים

Back
למעלה