• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שיווק קרנות Blackrock בישראל

אני מרגיש שהחוסר סחירות המאוד בולט יכול לפגוע בי ורוצה להיות יותר בטוח לפני הרכישה.
כשקניתי את EM שלשום בחפיפה בין ארה"ב לישראל הסחירות היתה טובה מאד, ספרד של 0.1% או משהו בסגנון.

בשעות שאין מסחר בארה"ב "המחיר הזמין הכי נמוך" יהיה גבוה יותר מאשר בשעות שיש מסחר.
את זה למדתי ממך, ואני מודה לך על הטיפ, אבל התייחסתי לחלק של "בין ה-ASK ל-BID".

אם תתן הוראת LMT בדיוק ב ASK ובכמות קטנה או שווה לכמות של ה ASK ההוראה תתבצע במלואה אלא אם בדיוק השוק זז וההצעה בלימיט שראית התבצעה או בוטלה. אם תתן לימיט קצת גבוה יותר ההצעה תתבצע בלימיט הקצת גבוה יותר אם השוק זז. אבל יכול להיות גם שהשוק בדיוק יזוז לרמה עוד יותר גבוהה מהלימיט "הקצת יותר", ימשיך לעלות וההוראה שלך לא תתבצע אף פעם. אתה קובע כמה אתה מוכן לשלם.
אני מניח שאתה מתכוון "כמות גדולה או שווה לכמות של ה-ASK"? כולנו מתכנתים כאן, ה-RACE CONDITION ברור :) אבל התרחיש שציינת קרה לי בדיוק ב-0% מהמקרים כששמתי הוראה קצת מעל הלימיט (תמיד התבצעה במקום), בניגוד ללימיט שנמצא בין הביד לאסק שיעלה לדעתי משמעותית את הסבירות למצב שתיארת (רק צריך שהאסק לא ירד ללימיט שלך).

את זה למדתי ממך, ואני מודה לך על הטיפ, אבל התייחסתי לחלק של "בין ה-ASK ל-BID".
לא מבין מה התיסבוכת, אתה רוצה לרכוש במחיר כמה שיותר קרוב לשווי הוגן מבלי לשלם פרמייה? תקנה ימים שיש מסחר ובשעות שיש חפיפה, זה בכלל לא משנה איזה לימיט אתה שם (או מרקט).

לא מבין מה התיסבוכת, אתה רוצה לרכוש במחיר כמה שיותר קרוב לשווי הוגן מבלי לשלם פרמייה? תקנה ימים שיש מסחר ובשעות שיש חפיפה, זה בכלל לא משנה איזה לימיט אתה שם (או מרקט).
לאדם מנוסה כמוך זה כמובן ברור, אבל כל מה שבאתי לציין למען סוחרים פחות מנוסים (כולל אני, כי רציתי לוודא שאני לא מפספס משהו) זה שכל לימיט יותר נמוך מה-ASK (ובפרט, לימיט בין ה-ASK ל-BID) מוריד את הסיכוי לביצוע הפקודה.

מודה שאני לא עוקב יותר מידי אחרי קרנות ישראליות, אבל ממה שקראתי פה בפורום נראה שגם בפועל הן לא נותנות יותר מNTR (כלומר 30% מיסוי).
אבל זה לא באמת חשוב אם זה 25 או 30, בכל מקרה זה יותר מהאיריות :)
הכוונה שהקרנות בלאקרוק איריות הנסחרות בתל אביב ? פיספסתי משהו? חשבתי שהמיסוי הוא כמו האלו נסחרות באירופה שיש פחות מיסוי.

הכוונה שהקרנות בלאקרוק איריות הנסחרות בתל אביב ? פיספסתי משהו? חשבתי שהמיסוי הוא כמו האלו נסחרות באירופה שיש פחות מיסוי.

הוא מתייחס פה לקרנות הישראליות של החברות הישראליות, לא של בלאקרוק.

מה ש @yanosh34 אמר.

הקרן של בלקרוק שנסחרת בארץ היא קרן אירית לכל דבר.

כולנו מתכנתים כאן
השערה שמעניין בכמה אחוזים היא מדויקת. זו אכן ההתרשמות ולו בגלל הסכומים הגדולים שאנשים יכולים להרשות לעצמם להעביר להשקעות.
אני לא מתכנתת (וגם בעלי לא)

השערה שמעניין בכמה אחוזים היא מדויקת. זו אכן ההתרשמות ולו בגלל הסכומים הגדולים שאנשים יכולים להרשות לעצמם להעביר להשקעות.
אני לא מתכנתת (וגם בעלי לא)
1. גם אני לא
2. מנחש ש @בת העמק צודקת בסקפטיותה לגבי ההשערה
3. מנחש שיש יותר קוראים מכותבים בפורום, וששיעור המתכנתים גבוה יותר בקרב הכותבים מאשר בקרב הקוראים

בקושי מתכנת את עצמי, בודאי שלא דברים אחרים.:lol:

אפשר הסבר למה בכלל הספרד כל כך חשוב? אם משקיעים לזמן ארוך מה זה משנה כבר כמה אגורות?

אפשר הסבר למה בכלל הספרד כל כך חשוב? אם משקיעים לזמן ארוך מה זה משנה כבר כמה אגורות?
הוא לא כל כך חשוב, אבל הוא חלק מעלויות העסקה כמו המרת מט"ח ועמלת קניה, שצריך לקחת בחשבון.
אגב, זה סכום שיצא לך מהכיס בלי קשר לטווח ההשקעה שלך.

אתה צודק, זה לא (למעט במקרי קיצון).
אבל אם אפשר להרוויח עוד כמה גרושים ללא מאמץ אז למה לא.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
AlexNOSAM רוצה ללמוד פרסום, מכירות ו/או שיווק התפתחות אישית 0
א לימוד שיווק דיגיטלי התפתחות אישית 0
U שיווק שותפים (אפיליאט) אוף טופיק 0
אורי ג. שיווק אונליין / דיגיטלי אוף טופיק 2
F עולמות הפיתוח העסקי/מכירות/שיווק/ בהייטק- חייב עזרה מהייטקיסטים. התפתחות אישית 9
yossik רשת שיווק גדולה תמכור החל משישה סוגי פירות וירקות באריזות בלבד במקום בתפזורת מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 34
צ שיווק ומכירה התפתחות אישית 5
ק שיווק שותפים(לא פירסומת לשום דבר ספציפי) זה באמת משהו שווה אוף טופיק 6
נימוסין "מצאת זול" ועוד טכניקות שיווק מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 26
שודד הפינג פונג שיווק רב שכבתי (שר"ש) אוף טופיק 28
ג אשמח ללמד אותך שיווק דיגיטלי וורדפרס במקביל לעזרתך בהעשרת הידע והניסיון בשוק ההון התפתחות אישית 0
MaorRocky שאלות על קרנות אמריקאיות ומס ירושה עבור אזרח ישראלי מיסים 6
Gari קרנות סל על מדדים סקטורים\מדדים דפנסיביים בשלב המשיכה כדי למזער נעילת הפסדים בשוק דובי שוק ההון 34
א קרנות ביטקוין לא מספקות את מלוא התשואה השקעות אלטרנטיביות 7
T האם יש קרנות ישראליות בGoogle finance? אוף טופיק 1
N קרנות מומנטום שוק ההון 0
ה מסחר עצמאי - קרנות סל שוק ההון 5
JaywalkerPenguin קרנות מחקות ישראלית למדדי חו"ל שוק ההון 5
D מעקב אחרי קרנות השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
simple בעקבות הורדת הדירוג קרנות כספיות לאן ? שוק ההון 3
I נזילות קרנות ישראליות שוק ההון 1
M מקורות לחיפוש קרנות/ני"ע והשוואה שוק ההון 2
א מס ירושה על קרנות וואנגארד שנקנו בבנק ישראלי שוק ההון 12
מ קנית קרנות סל ביטקיון באינטראקטיב ברוקר השקעות אלטרנטיביות 16
J קרנות ממונפות שוק ההון 100
H קרנות בלאקרוק - נוהל קניה חודשית שוק ההון 1
ס מס עיזבון על קרנות של בלאקרוק מיסים 4
tomchoook איך משווים בין קרנות כספיות? שוק ההון 3
ס קרנות הסל שעוקבות ביטקוין הן בשורה? השקעות אלטרנטיביות 1
The Thinker רשות ניירות הערך האמריקנית אישרה קרנות סל מחקות ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 92
U קרנות סל/קרנות מחקות אחרי מדדי הבנקים פוסטים מאיכות נמוכה 1
א קרנות פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ב קרנות ריט ב IRA שוק ההון 6
B הוצאת קרנות השתלמות לטובת תשלום משכנתא? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ש קרנות השתלמות של מורים פדיה והעברה למדדי מניות מובילים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
א קרנות סל לבעל אזרחות כפולה אוף טופיק 3
כ הקלות מס רווחי הון מעל גיל 60 - כולל קרנות נאמנות? מיסים 35
א קרנות כספיות דולריות ? שוק ההון 3
N IRA - איחוד קרנות השתלמות וקופות גמל - קושי במעקב פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
L קרנות איריות בחשבון IRA שוק ההון 6
א אילו קרנות כספיות כרגע לא "חסומות"? שוק ההון 5
N שיקולים במעבר בין קרנות סל שוק ההון 2
F האם קרנות הפנסיה כרגע בירידה בשל המצב? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
stamEhad קרנות פנסיה וקה"ש - האם הן "מנוטרלות מטח"? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
ק דמי ניהול יקרים כנגד תשלום מס על רווחי הון - קרנות ישראליות אל מול זרות שוק ההון 2
I שאלות בסיסיות על מעבר מקרנות אמריקאיות אל קרנות איריות\ישראליות שוק ההון 6
M מדוע קיים אצלי פער גדול בין קרנות פנסיה והשתלמות בעלות מסלול זהה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
A האם ניתן לקנות קרנות נאמנות של וואנגראד דרך ברוקר ישראלי? שוק ההון 4
D קרנות סל שקליות להשקעה בחו״ל שוק ההון 4
Ido42 קרנות אגח שוק ההון 11

נושאים דומים

Back
למעלה