• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שופרסל תפצה בינואר-פברואר את לקוחותיה בהנחה של 4 שקל על קניה מעל 25 שח

תודה.

נראה לי שה-1.1.2019 יהיה יום עמוס במיוחד בסניפים כשכל בעלי המכולות יעברו בקופה שוב ושוב עם קניות בסך 25 ש"ח של מוצרים במחיר מפוקח, כך שהציבור הרחב יקבל פיצוי קטן מאד.

תזכורת, תרשמו ביומן.

על קניות בסך 1000 תחסכו 160 שח ב 40 סיבובים. נשמע כמו הרבה זמן לעשות את כל הסיפור הזה.
אם נניח שכל עמידה בקופה לוקחת 5 דק' בלבד אז מדובר על 3 שעות פלוס של עמידה בקופות או בערך 50 שח לשעה. מי שמובטל היתי אומר שזה פתרון לא רע.

על קניות בסך 1000 תחסכו 160 שח ב 40 סיבובים. נשמע כמו הרבה זמן לעשות את כל הסיפור הזה.
אם נניח שכל עמידה בקופה לוקחת 5 דק' בלבד אז מדובר על 3 שעות פלוס של עמידה בקופות או בערך 50 שח לשעה. מי שמובטל היתי אומר שזה פתרון לא רע.
השאלה אם יהיה פיקוח בקופות העצמיות

אז זה לא!
ערכתי קניה קטנה בשופרסל הבוקר והקופה לא הורידה 4 ש"ח.
ניגשתי לקופה הראשית להתלונן אבל בכלל לא ידעו על מה אני מדבר.
צילצלתי לשרות לקוחות פרטיים והמוקדנים לא הבנו על מה מדובר והפנו אותי למחלקה עיסקית.
המחלקה העסקית חזרה אלי, יאמר לזכותם, תוך 2 דקות, אבל זה היה ממחלקת און-ליין, בכול אופן המוקדנית מכירה את הנושא אבל לא יכולה לעזור כי היא מאון-ליין ואני לקוח של סניף. הבטיחה שיחזרו אלי במשך היום...
אז אני שאול? מה? מנסים עוד שיטת מצליח?
אשמח לשמוע האם מי מכם קיבל/ה היום 4 ש"ח החזר?

*** עדכון ***
חזרו אלי משופרסל ונאמר לי שההחזר הוא מה 23 לפברואר ולא מה 1 לינואר.

** עדכון **
התכתבתי אתמול עם דה-מרקר וזו תשובתם:
"עורך הדין ענה לי שב- 13.1.19 אמור להתחיל מתן הפיצוי לקבוצה כולל הצבת שלט מתאים המיידע על הדבר
הוא בודק לגבי התשובה שקיבלת (המועד בפברואר) אז אתן תשובה מלאה בהמשך"

אפרת נוימן
מדור משפט, TheMarker
רח' המרץ 2 ת"א
052-6102298 072-2771042

מה הסיכוי להיכנס ללקוחות שישתתפו בחלוקת ה-8 מיליון שקל?

הרי כמו שגרהם אמר בעלי המכולות יחגגו כבר ביום הראשון מהבוקר וכל בעל מכולת יעשה עשרות סיבובים. בן אדם עובד שיגיע בערב יגלה שהכסף כבר חולק.

מה הסיכוי להיכנס ללקוחות שישתתפו בחלוקת ה-8 מיליון שקל?
הרי כמו שגרהם אמר בעלי המכולות יחגגו כבר ביום הראשון מהבוקר וכל בעל מכולת יעשה עשרות סיבובים. בן אדם עובד שיגיע בערב יגלה שהכסף כבר חולק.
האם אתה חושב שבעלי המכולות באמת יסגרו את הבסטה ויעמדו בתור?
אני רק מעדכן, take it or leave it.

נערך לאחרונה ב:
נראה לי שה-1.1.2019 יהיה יום עמוס במיוחד בסניפים כשכל בעלי המכולות יעברו בקופה שוב ושוב עם קניות בסך 25 ש"ח של מוצרים במחיר מפוקח, כך שהציבור הרחב יקבל פיצוי קטן מאד.
מה הכוונה בעלי המכולות? הם לא קונים מספקים?

נושאים דומים

Back
למעלה