• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שומו שמיים ותרעד הארץ. מס הכנסה ייקבל דוחות ללא הגשה פיזית

כבר מתחיל הקורונה הם אפשרו לסרוק ולשלוח עם המסמכים התומכים דרך מערכת ההודעות שלהם.
עכשיו זה משהו יותר פורמלי ומובנה, שהם יאפשרו לך במהלך שידור הדוח להעלות את טפסי ה106 ושאר מסמכים דרושים.

האמת שאני חושב שזה ככה מאז הקורונה. לפחות כשהתקשרתי לברר אמרו לי שאפשר להגיש דוחות דרך מפ"ל ללא מסירה פיזית.

מעניין לדעת גם: אם לא הגשתי לבד אף פעם, ואני זכאי להחזר עבור מיסים שנגבו עבור דברים שונים ואני לא בטוח איפה ממלאים כל דבר ואיך, האם אפשר להעזר בפקיד שומה בטלפון?. אמרו לי פעם שאפשר אם הולכים פיזית...מעניין אם גם זה השתנה בשביל לתמוך במי שמגיש אונליין.

בהרגשה שלי הוועד עד היום חסם את זה כדי לא להפוך עובדים למיותרים. אבלעכשיו העובדים רוצים לצמצם מגע עם נישומים שינשמו עליהם
מלבד זאת אני סבור שיש להרוס את ההסתדרות

האם הדבר תקף גם לגבי בקשת החזר מס?
אני מעוניין להגיש בקשה להחזר מס עבור שנת 2019.
נכנסתי לאתר gov.co.il וגם לאתר רשות המיסים וכל מה שמצאתי זה מחשבון לחישוב החזר מס.

תודה

בסוף עוד יהיה כאן תוכנה כמו turbotax ואנשים יוכלו להגיש דו"ח לבד בלי ידע גבוה בחצי שעה עבודה ועלות של עשרות שקלים.

תודה לך קורונה!
בלעדיך זה היה קורה ב-2030.

בסוף עוד יהיה כאן תוכנה כמו turbotax ואנשים יוכלו להגיש דו"ח לבד בלי ידע גבוה בחצי שעה עבודה ועלות של עשרות שקלים.
לשכת רואי החשבון לא תיתן לזה לקרות.

נערך לאחרונה ב:
  • אהבתי
Reactions: HHH
לשכת רואי החשבון לא תיתן לזה לקרות.
הדברים האלה יגיעו בסוף או שהמדינה תהפוך למדינת עולם שלישי בהגדרה.
אפשר לעכב אבל בסוף גם זה יכנס וגם שרות כמו אובר שעשה מהפכה בעולם התחבורה, למרות המאפיה שמתנגדת,פשוט אין דרך גם לעצור קידמה בסיסית וגם להישאר מדינה מערבית תחרותית.

האם הדבר תקף גם לגבי בקשת החזר מס?
אני מעוניין להגיש בקשה להחזר מס עבור שנת 2019.
בתחילת הקורונה היה ניתן להגיש דרך מפ"ל (מערכת הפניות) את כל המסמכים. אני חושב שלא ביטלו את זה (אני הגשתי לפני מספר חודשים והיה חלק לחלוטין)

וגם שרות כמו אובר שעשה מהפכה בעולם התחבורה

אשמח להסבר מעמיק איך שירות אובר גם רווחי ואיך הוא שיפר את מצב התחבורה בערים גדולות.
אני שמעתי שהרווח על חשבון הנהגים ובערים נוצרים פקקים מנהגי אובר הממתינים לנוסעים.

אשמח להסבר מעמיק איך שירות אובר גם רווחי ואיך הוא שיפר את מצב התחבורה בערים גדולות.
אני שמעתי שהרווח על חשבון הנהגים ובערים נוצרים פקקים מנהגי אובר הממתינים לנוסעים.
הבאתי אותם כדוגמה צדדית לשרות מודרני שנכנס לעולם המערבי.
באנלוגיה לנושא כן הרבה מהרווח של האזרחים\לקוחות יהיה על חשבון רואי חשבון שעבודתם תהיה מיותרת זה קורה כול פעם שעוברים לטכנולוגיה חדשה אבל במקרה של מיסים לאדם פרטי זה פשוט מתבקש(לדעתי)זה עבודה מעולה לתוכנת מחשב.

בקשר לאובר לא חקרתי לעומק השפעות גלובליות.
מנסיון אישי אני יכול להגיד שלעומת "מונית של פעם" זה זול מהיר ונוח בהרבה(לפחות בארה"ב).
גם הנהגים לפחות במקומות שאני נסעתי נראה שמשתכרים לא רע בהתחשב בקישורים הנדרשים והגמישות בשעות,(מדובר בעצמאים אז ברור שמי שמתנהל לא נכון יעשה פחות ממי שכן)

בתחילת הקורונה היה ניתן להגיש דרך מפ"ל (מערכת הפניות) את כל המסמכים. אני חושב שלא ביטלו את זה (אני הגשתי לפני מספר חודשים והיה חלק לחלוטין)
אכן אתה צודק. בדיוק ראיתי שנכנס לי כסף ממס הכנסה אחרי ששלחתי להם את כל המסמכים דרך מערכת הפניות.
תודה רבה!

אכן אתה צודק. בדיוק ראיתי שנכנס לי כסף ממס הכנסה אחרי ששלחתי להם את כל המסמכים דרך מערכת הפניות.
תודה רבה!
אם אפשר לשאול, כמה זמן לקח מאז הגשת הבקשה עד לקבלת ההחזר ?

Back
למעלה