• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

שאלת תם - אופן העברה של סכום התחלתי לחשבון ממוסה

deussex

משתמש סולידי
דירוג
21
שלום חברים,

שאלה בנוגע להעברה טכנית של הכסף לבית ההשקעות.

יש לי בעו"ש 500 אלף ש"ח, ובקרן ההשתלמות 300 אלף ש"ח. האיזון יתבצע ביניהם. קרן ההשתלמות היא 100% מנייתית ב S&P, בממוסה אני מתעתד לקנות קרן שקלית עולמית אירית של בלאקרוק SSAC ACW ולהתחיל מהקצאה של 60:40, כלומר 180 אלף ש"ח בממוסה שישלימו ביחד עם ה 300 אלף ש"ח בקרן ההשתלמות כמניות, (והשאר 300 אלף או מזומן, או פק"מ/מק"מ או אג"ח ממשלתי קצר-בינוני בגובה 2-5 שנים (עוד לא הוחלט מה לעשות עם החלק ה"סולידי")).

זה אומר שתכלס גודל התיק בתיק הממוסה בבית ההשקעות הוא 200 אלף ש"ח. שאלה טכנית:

-הבנתי שיש 2 גישות או להשקיע את הכסף בבת אחת, או כדי להקל מנטלית - במנות, שיטת המיצוע השקלי.

האם בגישת המנות הקטנות - בית ההשקעות שלצורך העניין מצפה שתיק ההשקעות יהיה 200 אלף ש"ח - מצפה שכל הכסף יעבור אליו ישר, ורק אקנה את המניות במנות קטנות, או שזה בסדר לומר להם שכל פעם שאשקיע, אעביר את סכום הכסף אליהם מהבנק ואקנה בו מניות ? במילים אחרות - האם הם מצפים שאעביר את כל הכסף אליהם, ושישכב שם ואקנה בקצב שלי, או שהם סבלניים שבכל פעם שאקנה אעביר את סכום הכסף, בידיעה שבסוף זה יהיה 200 ?

שבוע טוב לכולם.

אדון ארון

משתמש ותיק
דירוג
148
שלום חברים,

שאלה בנוגע להעברה טכנית של הכסף לבית ההשקעות.

יש לי בעו"ש 500 אלף ש"ח, ובקרן ההשתלמות 300 אלף ש"ח. האיזון יתבצע ביניהם. קרן ההשתלמות היא 100% מנייתית ב S&P, בממוסה אני מתעתד לקנות קרן שקלית עולמית אירית של בלאקרוק SSAC ACW ולהתחיל מהקצאה של 60:40, כלומר 180 אלף ש"ח בממוסה שישלימו ביחד עם ה 300 אלף ש"ח בקרן ההשתלמות כמניות, (והשאר 300 אלף או מזומן, או פק"מ/מק"מ או אג"ח ממשלתי קצר-בינוני בגובה 2-5 שנים (עוד לא הוחלט מה לעשות עם החלק ה"סולידי")).

זה אומר שתכלס גודל התיק בתיק הממוסה בבית ההשקעות הוא 200 אלף ש"ח. שאלה טכנית:

-הבנתי שיש 2 גישות או להשקיע את הכסף בבת אחת, או כדי להקל מנטלית - במנות, שיטת המיצוע השקלי.

האם בגישת המנות הקטנות - בית ההשקעות שלצורך העניין מצפה שתיק ההשקעות יהיה 200 אלף ש"ח - מצפה שכל הכסף יעבור אליו ישר, ורק אקנה את המניות במנות קטנות, או שזה בסדר לומר להם שכל פעם שאשקיע, אעביר את סכום הכסף אליהם מהבנק ואקנה בו מניות ? במילים אחרות - האם הם מצפים שאעביר את כל הכסף אליהם, ושישכב שם ואקנה בקצב שלי, או שהם סבלניים שבכל פעם שאקנה אעביר את סכום הכסף, בידיעה שבסוף זה יהיה 200 ?

שבוע טוב לכולם.
למה זה משנה? בגלל הדמי ניהול?

Glazgo

משתמש בכיר
דירוג
1,520
האם בגישת המנות הקטנות - בית ההשקעות שלצורך העניין מצפה שתיק ההשקעות יהיה 200 אלף ש"ח - מצפה שכל הכסף יעבור אליו ישר, ורק אקנה את המניות במנות קטנות, או שזה בסדר לומר להם שכל פעם שאשקיע, אעביר את סכום הכסף אליהם מהבנק ואקנה בו מניות ?
אין נכון ולא נכון - יש את מה שאתם מסכמים ביניכם.
ככל הנראה הם ירצו שסכום מינימלי יועבר אליהם, ככל שיש להם סכום מינימלי לפתיחת חשבון. אם אין - אז לא.
פרקטית אבל, אם הסכום גם ככה יושב לך בעו"ש, אתה יכול להעביר אותו לבית ההשקעות, שיישב לך שם בחשבון ופשוט תחזיק אותו שם לצורך הרכישות שלך (כל פעם תקנה לפי המנות שרצית, כשהשאר יישב ב"עו"ש" שלך בבית ההשקעות).

האזרח הקטן

משתמש ותיק
דירוג
506
בית ההשקעות שלצורך העניין מצפה שתיק ההשקעות יהיה 200 אלף ש"ח - מצפה שכל הכסף יעבור אליו ישר, ורק אקנה את המניות במנות קטנות, או שזה בסדר לומר להם שכל פעם שאשקיע, אעביר את סכום הכסף אליהם מהבנק ואקנה בו מניות ? במילים אחרות - האם הם מצפים שאעביר את כל הכסף אליהם, ושישכב שם ואקנה בקצב שלי
אתה יכול להעביר את המינימום שנדרש כדי לפתוח חשבון השקעות (כ 30—50 אלף ש"ח ברוב בתי ההשקעות) , ומאותו רגע שהחשבון נפתח תקנה ותעביר בקצב שתרצה.

yahud

משתמש ותיק
דירוג
364
אני מניח, כי הם שואלים תמיד כמה אתה הולך להשקיע. השאלה אם הם ממש תופסים אותך על זה, או שזאת הצהרת כוונות.
אם תעביר הרבה זה יכול לעבור להורדת דמי ניהול. אם לא, תעביר את המינימום ואז מה שבא לך. לא אכפת להם ואף אחד לא עוקב

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ר שאלת תם - גיליתי שבחשבון ההשקעות בבנק לקחו 600 שקל עמלה לרבעון שוק ההון 9
G שאלת תם ללא מושג כלל נדל"ן 12
R שאלת תם של אדם שרק מתחיל להתעניין בעולם של פרישה מוקדמת פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 25
נ שאלת תם שוק ההון 1
P שאלת תם - יציאה לשם כניסה שוק ההון 27
S שאלת תם...שאלת מתחילים בנוגע לגיוס כספים נדל"ן 18
A הלוואות מגופים מוסדיים - שאלת תם שוק ההון 2
C שאלת תם, משכנתא ל-25 שנה למטרת השקעה נדל"ן 18
ל שאלת תם: חישוב שווי "מזומן" של תיק שוק ההון 2
E שאלת תם לאחזקות של קרן נאמנות שוק ההון 4
B שאלת תם - MTFי S&P 500 סד-1 שוק ההון 5
Modric19 שאלת תם על אג"ח ארה"ב שוק ההון 7
Modric19 שאלת תם על IB / IBI שוק ההון 12
S שאלת תם - ריבית ארה"ב שוק ההון 11
מ שאלת תם על עמלות צרכנות פיננסית 3
B שאלת תם- מסי שוק הון לעומת נדלן שוק ההון 59
Y שאלת תם על אג״ח שוק ההון 2
M שאלת תם על איזון תיק שוק ההון 5
גלק שאלת תם: איך אני יכול לקנות מניות בארה"ב? שוק ההון 1
ט שאלת תם אוף טופיק 2
ל שאלת תם לגבי רווח מתנודתיות של מניות שוק ההון 38
Y שאלת תם לגבי מקמ ועמלות שאוכלות אותו שוק ההון 12
nimrodko שאלת תם בנושא מיחזור משכנתא צרכנות פיננסית 20
I הרחבה כמותית - שאלת תם שוק ההון 8
R שאלת תם בנוגע למט"ח שוק ההון 4
M שאלת קיזוז מס רווח הון והפסד מניה שוק ההון 9
יבגני_ל שאלת היתכנות מימון משכנתא אגרסיבי תוך העמדת תיק ההשקעות בשוק ההון כביטחונות נדל"ן 6
ע קרנות סל - שאלת הבהרה שוק ההון 12
עייף ומותש סעמק אירית או לונדונית שאלת השאלות שוק ההון 15
מכופף הבננות שאלת פעור על מערכת ספארק ומינימום קנייה פוסטים מאיכות נמוכה 4
S מיטב דש או איטראקטיב ישראל = שאלת מטח והשקעה ברוקרים ופלטפורמות מסחר 1
L מסחר בשוק האמריקאי דרך מיטב טרייד - שאלת מיסוי מיסים 1
א בחירת אג"ח - שאלת מתחיל שוק ההון 22
D שאלת נדל"ן - מה הייתם מעדיפים? נדל"ן 22
abby1994 שאלת השאלות מסלול או דמי ניהול? צרכנות פיננסית 14
G חישוב תוצאה באגח..שאלת הבנה לימודית שוק ההון 1
מ שאלת השאלות - לקנות או לשכור? נדל"ן 13
L העברת תיק ני"ע ישראלי לברוקר זר (שאלת אופטימיזציה ולא טכנית) שוק ההון 59
ג שאלת הדיוט לגבי עמלות בקרנות סל שוק ההון 4
ג שאלת הדיוט לגבי קופת גמל להשקעה שוק ההון 24
T שאלת מיסים של טירון בIB שוק ההון 8
ט שאלת משקיע טירון בנוגע לקרנות נאמנות שוק ההון 1
G שאלת נוב על הfutures שוק ההון 3
A שאלת קרנות מחקות אג"ח לעומת אחזקה ישירה שוק ההון 5
ט שאלת טירון ביזון על קרן נאמנות כספית דולרית שוק ההון 10
A שאלת מחיר של יחידות בקרן נאמנות שוק ההון 55
O שאלה פרקטית של מתחילים בעת ניסיון קניה של קרן סל במערכת + שאלת הבנה על מוצרי ISHARES הנסחרים בארץ שוק ההון 3
de dud שאלת אסטרופיסיקה מאת ליאור, בני בן ה7 אוף טופיק 3
ר שאלת מתחיל בנוגע למסלול קרן/רצף שוק ההון 1
W שאלת כדאיות הענקת הלוואה שוק ההון 24

נושאים דומים

למעלה