• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שאלה לגברים שבחבורה

• פותח הנושא regen
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

regen

משתמש רגיל
דירוג
45
כידוע בכל מה שקשור ליחסים בין המינים, גברים נמצאים בחסרון משמעותי אל מול נשים, וכבר נכתב ונאמר על כך מספיק במסגרות אחרות
אבל נדמה לי שבכל מה שקשור לאורך חיים סולידי הבעיה גרועה כפליים, שכן כידוע אין דבר "שמוריד" לנשים יותר מחסכנות. כמדומני משני טעמים עיקריים:
1. שבהכללה, חלק גדול במשיכה של נשים אל גבר נובע מהפן הפיננסי, שהוא נגזרת של העוצמה הנתפסת של גבר. ז"א, בפן הביולוגי, נשים פשוט לא נמשכות לגברים חסכנים
2. לחץ חברתי חזק שמופעל על נשים לצפות לקבל מבני זוגן מתנות, תכשיטים וכו'
כמובן שיש גם את הרצון הפשוט לטובות הנאה, אבל אני חושב שזה דווקא המיעוט

מה דעתכם, האם הצלחתם למצוא אישה בראש הסולידי, וכמה שנים של רדיפת נשים לקחו על מנת שזה יקרה?

לחץ חברתי חזק שמופעל על נשים לצפות לקבל מבני זוגן מתנות, תכשיטים וכו'
על אף מספר רמיזות קלות לבן הזוג שבשלה השעה להינשא (קבעתי תאריך לחתונה וארגנתי מפגש של ההורים שלנו) הצעת הנישואים בוששה להגיע.
בכל הזמן הזה אני תהיתי למה (למה???) הוא לא מציע נישואים והוא היה טרוד מאוד בחיפוש טבעת יהלום. משימה לא פשוטה כאשר מדובר בבת זוג שבכלל לא אוהבת טבעות.
אני רק רציתי שהוא יגיד לי שהוא אוהב אותי ורוצה לחיות איתי את חייו. לחלוטין לא היה אכפת לי מהטבעת. מצידי, טבעת מבייגלה היתה יכולה להיות מושלמת.
כמה זמן של רדיפת נשים לקח לו למצוא אשה סולידית? מספר שנים.

נערך לאחרונה ב:
אני הצלחתי למצוא מישהי סולידית, למרות שאני לא יכול להגיד שזה היה איזשהו קריטריון מאוד מרכזי בחיפושים
שנית, אתה יכול להיות מוצלח בפן הפיננסי ועדיין להיות סולידי. כאילו יש מספיק דרכים להראות לאישה שיש לך כסף בלי ללבוש שעון יקר או לנסוע באוטו מפוצץ. כמובן שגם להגיע לדייט עם אוטובוס כנראה לא יקדם את העניינים. אני מגדיר את עצמי בתור מצליח מאוד לגילי מבחינה פיננסית ולא הייתה לי בעיה לנסוע עם רכב שעולה 30 אלף ש"ח בזמן שהכרתי את אישתי ועדיין לשכנע אותה שאני עוצמתי מבחינה פיננסיץ.

מתנות תכשיטים וכו' - בהנחה ואתה מדבר על יחסים רציניים, אז ברגע שעוברים את השלב הראשוני ופחות או יותר מתחילים להתנהל ביחד מבחינה כלכלית אז האישה מבינה שהיא יכולה לקנות לעצמה הכל בערך וזה גם יוצא מהכיס שלה בסופו של דבר אז כל הקטע של המתנות בתור הפגנת נדיבות עוצמה או מה שזה לא יהיה נהיה די חסר פואנטה ואפילו מגוכח בעיניי.

כמובן שאם אתה מדבר על יחסים פחות רציניים וסתם בא לך להנות, הסיכוי שלך הרבה יותר טוב בתור אחד שהוא בדיוק ההפך מסולידי לפחות כלפי חוץ.

האמת, יש דבר שמוריד לנשים יותר מחסכנות, וזה סטריאוטיפים ודעות קדומות.
כיוונתי את ההודעה המקורית כלפי גברים, לא בגלל שנאת נשים חלילה, אלא כי לצערי הראיה הנשית בעניין הזה לגמרי בלתי ריאליסטית (בערך כמו לשאול גבר על כאבי לידה). אני סמוך ובטוח שאת סולידית, ואף על פי כן סביר שהרוב המוחלט של הגברים כאן סבל מהבעיה שתיארתי.

כמובן שגם להגיע לדייט עם אוטובוס כנראה לא יקדם את העניינים.
תסכים איתי שלהרבה מאוד ח'ברה כאן לנסוע באוטובוס ולא להחזיק רכב, זו בחירה מושכלת (בין אם לטווח הקצר או לזמן בלתי מוגבל). ז"א אתה מוותר כאן על ערך סולידי מרכזי בסופו של דבר.

בנות אוהבות כסף. במיוחד צעירות. הן נמשכות לכסף כי כסף מייצג איזשהו ביטחון. זה בתוף התת מודע של אנשים.
אני יודע שזה משפט שהרבה אנשים יתעצבנו עליו ויתנו 100 דוגמאות שסותרות את זה. אבל אני מדבר באופן כללי ואני אמיתי איתך ומדבר מניסיוני האישי בחיים.

אל תנסה לחנך מישהי לחשוב כמוך כי אתה תישמע כמו חייזר שנפל מהירח.
אין שום דבר שתוכל לעשות בשביל לשנות תפיסה שהוטמעה עמוק עמוק במישהי מגיל ילדות.

אגב, אם מישהי מבקשת שתקנה לה תכשיטים. זה סימן לא רע לזה שאתה צריך לחתוך מהר.
אם אתה אוהב מישהי וקונה לה משהו כי אתה יודע שהיא תרגיש שמחה באותו רגע - זה משהו אחר.
אל תתן ללחץ חברתי להשפיע עליך מצד אחד - מצד שני זה שאתה רוצה לצאת בפנסיה בגיל 40 זה משהו שרוב הנאשים בעולם מתקשים להבין ואתה צריך לקבל את זה באהבה.

@brest
זה לאו דווקא עניין של תכשיטים. תסכים איתי למשל שהחל מגיל מסוים אי-אחזקת רכב זה NO ענק עבור הרוב המוחלט של הנשים. אני לא יודע אם אחזיק רכב או לא, אבל זה מאוד בעייתי מבחינתי שבסופו של יום אני צריך להחזיק רכב נטו למטרה הזאת

לגבי עצבים ושנאה, תיארתי לעצמי שזה יקרה, לכן ביקשתי מראש לא להכנס לזה. נקווה שהדיון ישאר רלוונטי

לגבי עצבים ושנאה, תיארתי לעצמי שזה יקרה, לכן ביקשתי מראש לא להכנס לזה. נקווה שהדיון ישאר רלוונטי
באופן אישי כאשר פוסט שלי כולל "תוכן נפיץ" בצורה ישירה/עקיפה אני משתדל לנסח אותו באופן ניטרלי וזהיר.
צריך להיות מאוד פוליטי קורקט בהודעות הללו.

זה מאוד בעייתי מבחינתי שבסופו של יום אני צריך להחזיק רכב נטו למטרה הזאת
להיפך, אי החזקת רכב זה אמצעי מצויין לסינון נשים שאינן רואות איתך עין בעין בפן הסולידי. אתם גם ככה לא מתאימים כך שמבחינתך אין מדובר בהפסד גדול.
לגבי עצבים ושנאה, תיארתי לעצמי שזה יקרה
אז נסח את דבריך בצורה פחות מכלילנית ומזלזלת במין הנשי. לתשומת ליבך, שמעתי שיש בפורום פעילה של הג'יהאד הפמיניסטי, J.D שם בדוי.

תשמע, מה המטרה שלך? קשר רציני? אם לא, אז אתה יכול קצת "לרמות". תיקח את האוטו של חבר או הורים בימים מסוימים שתהיה זקוק לו.

אם אתה לא יכול להרשות אוטו ורוצה קשר רציני, אז כן זה יפגע בך מאוד. אין מה לעשות בעניין.

אני מכיר 3 שותפים לדירה, יש להם רכב אחד משותף של אחד מהם. ה-2 האחרים משתתפים בהוצאות.

אמצעי מצויין לסינון נשים
יש בעיה כשאתה מסנן 90% מאוכלוסיה מסוימת, there's not enough to go around

אם אתה לא יכול להרשות אוטו ורוצה קשר רציני
זה פחות עניין של יכול להרשות, יותר עניין של מוכן להביא את עצמך להחזיק רכב רק בגלל העניין הזה. לא חושב שאצליח להביא את עצמי לעשות כזה דבר.. האם קיים כאן סולידיסט שלא נאלץ להקריב את ערכי השקילות הכלכלית לטובת עניינים רומנטיים?

האם אתה, בתור חבר בקהילה הסולידית, בתור מאמין במה שאתה מאמין, מוכן לצאת עם מישהי שמבחינתה, תיק שרשום עליו "גאקי" הוא עילוי? ומה זה משנה אם זה 90% או 99%?

באופן אישי, עוד לפני שהבלוג היה קיים, הכרתי מישהי בצבא שאמרה לי שהיא לא רוצה חתונה מפוארת, ושהיא לא אוהבת לבזבז כסף ולעשות קניות ושהיא לא מעוניינת בילדים. באותה תקופה זה היה נשמע לי מוזר, עם הזמן גיליתי שהיא אחלה בן אדם והreject היחידי שלי כלפיה היה, זה אורך החיים הדתי לייט שלה לעומת אורך החיים החילוני כבד שלי.

כידוע אין דבר "שמוריד" לנשים יותר מחסכנות.
אמנם אני כבר לא גבר כי יצאתי מהארון, אבל דע לך שחסכנות לא מורידה לנשים.
קמצנות מורידה לנשים (ולאנשים באופן כללי), ואלו שני דברים שונים לגמרי.

ולמרות שאני מנסה להימנע מהכללות, בד"כ הגברים שהתלוננו שנשים רוצות רק כסף, חיפשו רק נשים מטופחות ויפות במידות גוף מאוד ספציפיות.

ובאופן אישי, אני התנגדתי לטבעת, ולחתונה, ואני הסולידית מביננו, הבנזוג בזבזן בלתי נלאה, ואני גם יפה וגם אופה!
בחיי שהוא שיחק אותה.

זה אורך החיים הדתי לייט שלה לעומת אורך החיים החילוני כבד שלי.
משעשע משהו, אחותי התחתנה לפני פחות משנה עם דתי לייט+ ואין יותר חילוני ממנה.

מעדות של אחיי הצעירים לגבי נשים צעירות אכן זה קשה בלי רכב ומתנות אבל זה יותר בשלב החיזור , אחרי התבססות הקשר ובניית תוכניות לעתיד כמו דירה וילדים אז הסולידיות מתקבעת בצורה זו או אחרת . מצד שני אין כללים , אחד מאחיי הוא הצד הבזבזן ובת זוגו צנועה ואמביציוזית ושואפת לעצמאות , והיא יפיפיה ומטופחת אז בחורה יפה ומטופחת לא חייבת להיות רודפת יותר נוחות פיננסית לעומת בחורה לא מטופחת כמו שהעידו חלק מהתגובות פה.
בקטע הסולידי בקשר חד מיני בין גברים זה יותר פשוט , אין את הסיפור של מי ישלם ,למי יש מה וכו הכל מתחלק חצי חצי בדרך כלל, וגם לא צריך כמה יציאות יקרות מסעדות וברים כדי להגיע למיטה , בדרך כלל ,בהכללה גסה, הכל מתחיל במיטה.
עד שזה מגיע לזוגיות ... ואז כמו בחוק טבע לא כתוב כל מי שאני מכיר ונמצא עם בן זוג קבוע ,נמצא תמיד עם בני זוג שהם מאותו מעמד סוציו-כלכלי ,רמת השכלה , רמת הכנסה וכו ... אז ככה שגם זוגות חד מיניים בסוף הופכים לבורגנים כמו זוגות סטרייטים :lol:

נערך לאחרונה ב:
כמו ששאלו אותך כבר, מה אתה מחפש באישה? ותנסה להיות כנה עם עצמך ולא רק להפיל עלינו, הנשים, תדמיות מצהובונים.
אם אתה פוגש בחורה חדשה, שים לב למעטפת החיצונית (לא למידות 90-60-90): היא ענודה בתכשיטים? מאופרת? מצובעת או מוחלקת שיער? בגדים אופנתיים? נעלי עקב? אז יש מולך בחורה שמשקיעה בלצוד גברים מסויימים (או סתם אוהבת להוציא כסף על שטויות). אם אתה נמשך לנשים כאלו- על מי אתה מלין?
אם פגשת "ילדת טבע", תצטרך מחקר מורכב יותר כי זה לא זועק לשמיים. מה החלומות שלה לעתיד, מה היא אוהבת לעשות, איך היא אוהבת לבלות- מזה כבר תוכל לחשב את העלות הנדרשת. אבל, וזה חשוב, תצטרך גם לבדוק אם את העלויות האלו (אם הן גבוהות) היא מתכוונת להשיג בכוחות עצמה או להיתלות על מישהו.

ודרך אגב, כל מה שכתבתי תקף גם לבחורה שמחפשת גבר סולידי. אם הוא נותן חשיבות גדולה להוצאות כספים שהן תשוקות ולא צרכים (גאדג'טים? פאבים? חו"ל? רכב שופוני? נעליים?...)- זה ביג נו נו.

בסביבה שלי, קיבוצניקים ומושבניקים, פוגשים הרבה ילדי טבע. אף אחד מחבריי או חברותיי לא חיפש את הארנק בבחירת בן/בת זוגו. גם רוב הילדים שלנו כאלה. אז יאללה, לך לעבוד קצת במושב או קיבוץ ואולי תפגוש עלמת חן שכזאת. או שתיסע לתרמילאות בהודו...

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Nons Ense שאלה בנושא חובת דיווח והתנהלות עם חשבון מסחר שיושב בחו״ל שוק ההון 5
א שאלה בנושא - ריבית דריבית שוק ההון 2
E שאלה בנוגע לזכויות עובדים אוף טופיק 5
N שאלה בנוגע למיסוי של אופציות ו RSU מיסים 3
H שאלה לגבי פרפרייה לעומת מרכז. נדל"ן 1
H שאלה בנושא קניית iShares S&P500 שוק ההון 21
D שאלה בטיוב תיק - האם שווה למכור קרן כדי לקנות קרן אחרת? שוק ההון 5
נ שאלה בנוגע להחזר מס רווח הון מיסים 3
נ שאלה בנוגע לבעלות בקרן סל ולמקרה בו מדינת ישראל מושמדת פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 119
N שאלה רגולציה קצת סבוכה לגבי הצעת רכש כפויה בבורסה בלונדון וטיפול לקוי בבנק ישראלי שוק ההון 3
נ שאלה בנוגע למחקר טריניטי וכלל ה4% פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 30
B שאלה לגבי קרן כספית שוק ההון 6
ר שאלה על סוג קרן שוק ההון 9
א שאלה נישתית לגבי מס רווחי הון מיסים 17
ר שאלה על רכישת קרן לעתיד שוק ההון 5
S שאלה על קיזוז מגן מס משנה קודמת עם רווחים משנה נוכחית מיסים 0
ר שאלה על דמי ניהול שוק ההון 4
א שאלה לגבי blackrock שוק ההון 24
G שאלה בנוגע לכדאיות בהשקעה בנדלן נדל"ן 5
Z שאלה לגבי שיעור מרבי למס רווח הון לפני ואחרי גיל 60 פוסטים מאיכות נמוכה 1
edangz שאלה לגבי ההעברה הבנקאית בIB שוק ההון 7
edangz שאלה לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 2
N שאלה בקשר לשדה 258\272 בטופס 1301 מיסים 16
B ירושות וגירושין, חשבון השקעות אמריקאי - שאלה אוף טופיק 0
G שאלה על קרן 1159235 שוק ההון 6
B שאלה על קרן הסל 1159250 שוק ההון 7
ש שאלה על אמזון ו- eBay - האם מוצר זה נמכר בפלטפורמות האלה? אוף טופיק 0
ג'וני לנד שאלה בנושא ריבית דריבית שוק ההון 48
U שאלה גסה - חברה מומלצת לניהול תיק השקעות שוק ההון 7
ש העברה בנקאית - שאלה של טירון בתחילת דרכו צרכנות פיננסית 14
deussex שאלה על טיפול בקרנות גמל (ולא רק) בעקבות רלוקיישן לארה"ב פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
D שאלה לגבי הכנסה מדיבידנדים שוק ההון 79
א שאלה המטילה בספק את כל צורת ההשקעות הנפוצה כאן בבלוג שוק ההון 20
E שאלה בעקבות קבלת הודעה ממס הכנסה לגבי שנת המס 2018 מיסים 9
א משקיע חדש-שאלה על הרכב התיק. שוק ההון 3
S שאלה בסיסית - פקודת לימיט בקניה שוק ההון 4
Y קופת גמל להשקעה - שאלה על משיכת כספים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
א דמי ניהול בפנסיה - שאלה עקרונית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
S מעסיק משלם על ביטוח אובדן כושר עבודה - שאלה לגבי הפקדה לקרן פנסיה משלימה או קופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
א שאלה על המדד העולמי, שוק ההון 2
M שאלה תיאורטית לגבי סחר חליפין מיסים 3
K שאלה לגבי ניהול תיק עי בתי השקעות שוק ההון 3
K שאלה של מתחילים בקשר לאג"ח לעומת מזומן שוק ההון 3
T שאלה לגבי מיסוי על רבע מדירה מיסים 3
T שאלה על מס שבח נדל"ן 9
ה שאלה בסיסית - קניית מניות בהפקדה חודשית שוק ההון 5
Odnight והפעם שאלה שונה לגמרי - האם לפרוע משכנתא? נדל"ן 14
N שאלה על תעודה עוקבת מדד שוק ההון 9
חצי פנסיון שאלה לגבי הזנת רווחים מהבורסה בטופס 135 מיסים 5
J שאלה בקשר לטופס 1325 מיסים 1

נושאים דומים