1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על בקשת או מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ אישי מבעל הרישיון המתאים.

שאלה בקשר לדוחות רבעוניים והתקופה שהם יוצאים

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י ori123, ‏23/5/19.

1. ori123

ori123 משתמש סולידי

יש לי כמה שאלות בעניין:
    1. לפעמים חברות מוציאות "דוח רבעוני ראשון לשנת 2020", בזמן ששנת 2020 לא נכנסה אפילו.. לא מבין למה זה קורה.
    2. האם באופן כללי דוחות רבעוניים של חברות מוול סטריט יוצאים בצפיפות בתקופות מסויימות בשנה, בעוד שבתקופות אחרות יש מעט מאוד הוצאות של דוחות רבעוניים ?
    מה שאני מתכוון לשאול זה- האם כל שבוע אפשר לצפות לכך שיצא כמות גדולה של דוחות רבעוניים, או שיש תקופות "יבשות" שאין דוח רבעוני אחד בכל השבוע, בעוד יש תקופות "מוצפות" בהם אלפי חברות מוציאים את הדוחות בבת אחד בשבוע אחד ?
    אני יודע שיש בערך 4000 פלוס חברות בבורסה בניו יורק (ותקנו אותי אם אני טועה), זה אומר תיאורטית בערך 15 דוחות ליום עסקים

2. DavidA

DavidA משתמש בכיר

איזה דוגמא אתה יכול לתת שראית דוח רבעוני לשנת 2020 כשהשנה עדיין לא התחילה?
    תקופת הדיווח נמשכת בערך חודש מהחודש שאחרי סוף רבעון, אז אם הרבעון הראשון נגמר ב 31 למרץ, אז את הדוחות תצפה להתחיל לראות באמצע אפריל עד אמצע מאי.

3. קפה שחור

קפה שחור משתמש בכיר

לא לכולם יש את אותה שנה פיסקלית, אבל המועדים הרבעוניים נוטים להתקבץ לשבוע-שבועיים של הרוב

4. Modric19

Modric19 משתמש ותיק

חוטף את הדיון- האם יש לדעתכם סיכוי סביר שבעתיד החברות יעברו לדיווח דו שנתי או שנתי?

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
משקיע חדש - שאלה בקשר לאג"ח פינת המשקיעים ‏26/1/19
שאלה בקשר לעמלות קניה ומכירה בIBI (או בכל אחד אחר) פינת המשקיעים ‏7/10/18
שאלה טכנית בקשר לקניית קרנות נאמנות דרך אקסלנס פינת המשקיעים ‏16/9/18
שאלה בקשר להגשת דוח מס פינת המשקיעים ‏4/1/17
שאלה בקשר למדדים מחקים מניות חו"ל פינת המשקיעים ‏4/8/16
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.