• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

רעיונות להכנסה נוספת בשביל להגדיל את שיעור החיסכון

ErezD

משתמש רגיל
דירוג
146
שלום לכולם,

רקע קצר אם יש צורך- בן 33, נשוי+3, שכיר ברמ"ח אבריי ושס"ה גידיי (9 שעות ביום, פלורוסנטים, מיקרוגלים ושאר מרעין בישין)

בשביל להגדיל את אחוז החיסכון שלי אני מעדיף להתמקד בהגדלת הכנסה. (כמובן שגם בצמצום הוצאות אבל זה לא פשוט בכלל במשפחה עם כמה ילדים)

לשם כך אני זקוק לעצות מחכימות מחברי הפורום הנכבדים.
אני מבין (ותקנו אותי אם אני טועה) שכדי להצליח להרוויח כסף מעבודה צדדית אני צריך:

1. לספק שירות/למכור ידע/למכור מוצר.
2. להיות מקצועי מאד במה שאני עושה, קרי, לממש את סעיף 1 בדברים בהם יש לי ערך מוסף, ידע מקצועי, יכולת וכו'.

ניסיתי כמה דברים לאורך השנים אבל כנראה שלא באמת השקעתי מכל הלב, לכן כל אותם דברים שניסיתי שייכים היום לדפי ההיסטוריה.

אני אסכם בקצרצרה את הדברים בהם אני חושב שיש לי ניסיון וידע ואת הדברים שכבר עשיתי ואשמח לכיווני חשיבה חדשים כיצד למנף את הנ"ל להכנסה כספית:

• כשכיר אני מתעסק בתחום אבטחת מידע, יש לי ידע לא קטן בנושא וצברתי ניסיון רב בשנים האחרונות.
  • הקמתי כמה וכמה אתרי אינטרנט (בעיקר לעצמי ולחברים, בלוגים, חדשות, אתרי תדמית, דפי נחיתה,פורומים וכו')- ידע וניסיון בוורדפרס, תוספים שונים למיניהם וכו'
  • מחובר לעולם הטכנולוגי ושימשתי ככתב טכנולוגי בכמה אתרים- ידע וניסיון בעולם הטכנולוגי ובכתיבת כתבות.
  • השקעות, בורסה וכו'- לאחר כמה ניסיונות כושלים בניסיון להרוויח כסף במסחר יומי/שבועי (מניות ואופציות מעו"ף, שירותי איתותים וכו') נטשתי את התחום וכעת אני נותן לקופ"ג להשקעה לנהל את התיק הקטן שיש לי.
  • מכירות-בעברי הרחוק הייתי איש מכירות, אני חושב שהייתי דיי טוב בתחום והיכולת עוד קיימת אי שם במעמקים.
  • מכירות אונליין- מכרתי קצת באיביי בעבר, שום דבר רציני או קבוע.
תחומי עניין נוספים (ללא ניסיון ממשי ורציני):
  • עבודה עם עץ (נגרות, עיצובים וכו')
  • בניה/הרכבה של כל דבר

מגבלות:
  • כסף, כמובן. אין לי אפשרות עכשיו להקים חברה ולהשקיע עשרות אלפי שקלים. בא נגיד שהמקס' להשקעה עומד על כמה אלפים בודדים.
  • מקום- הבית שלנו יחסית קטן, אני לא יכול לפתוח נגריה או בית מלאכה, אין לי מרתף ואין לי מקום בבית לכלי עבודה גדולים.
  • זמן- כזכור, אני שכיר, ובשלב זה ממשיך לעבוד כשכיר, אז לעזוב את העבודה הנוכחית ולצאת לדרך עצמאית כרגע לא בא בחשבון. הדגש הוא על הכנסה נוספת, מהצד.
אני מקדיש זמן רב למחשבה ודיבורים על הנושא של הכנסה נוספת אבל זה נמשך כבר זמן רב ולא מניב פירות.

אם יש לכם רעיונות כלשהם אשמח מאד לשמוע.

תודה!!!

.

שלום לכולם,
כשכיר אני מתעסק בתחום אבטחת מידע, יש לי ידע לא קטן בנושא וצברתי ניסיון רב בשנים האחרונות.
.

עד כמה אתה ממנף את הסעיף הזה? אתה עובד בתחום ה Cyber Security ומקבל את השכר המקובל בשוק?

עד כמה אתה ממנף את הסעיף הזה? אתה עובד בתחום ה Cyber Security?

לא ממנף אותו בכלל מלבד העבודה כשכיר.
אני עוסק בתחום cyber security, כן.
מכיר את העולם דיי טוב, פיתוח מאובטח, הגנה על ארגונים, ניהול אבט"מ (CISO) וכו'.
מכיר טוב גם את עולם ה-hands-on בתחום (משם צמחתי)- תפעול מערכות אבט"מ, טיפול בתקלות וכו'.

לא רואה כיצד למנף את זה החוצה...
לפתוח חברת ייעוץ בתחום נראה לי דורש השקעה כספית גדולה וזמן רב (אולי אני טועה).
וכמובן שיש כבר עשרות/מאות חברות שעוסקות בתחום הזה, שמספקות מלבד ייעוץ גם אפשרות של רכישת מוצרים, מכרזים, אנשי מקצוע לטיפול בתקלות וכו' וכו'.
קשה לי לראות כיצד אני משתמש בידע הזה בשביל להניב הכנסה נוספת (וזו מטרת הפוסט :))

תודה!

לדעתי באופן כללי עדיף להתמקד בשירותים ולא במוצרים, ודאי שאין כסף להשקעה.
לאחר שהחלטנו על שירותים, כמובן שתחום הייעוץ לוקח בגדול.
לאחר שהחלטנו על ייעוץ, נתמקד במה שאתה יודע הכי טוב, שזה אבטחת מידע.
לאחר שהחלטנו על אבטחת מידע, לדעתי או שתמצא נישה בלי הרבה מתחרים באופן יחסי, או שישנה אפשרות להקליט קורסים דיגיטליים. כמובן שיש לחשוב מי הקהל יעד וכו' וכו'.
בהצלחה (ממישהו שנותן שירותי יעוץ בתחום נישתי, ובלי הרבה מתחרים :) )

אולי להעביר שיעורים פרטיים זו אופציה?
מניח שכעובד בתחום ההייטק, אתה מבין במתמטיקה ומחשבים, ויש לכך דרישה לא קטנה.

אולי להעביר שיעורים פרטיים זו אופציה?
מניח שכעובד בתחום ההייטק, אתה מבין במתמטיקה ומחשבים, ויש לכך דרישה לא קטנה.

שיעורים פרטיים במחשבים? אני תוהה לעצמי אם יש לזה ביקוש היום, דור ה-Z נולד עם מחשב ביד (מי כמוך יודע....)
לגבי מתמטיקה, אחשוב על זה קצת, אולי אצליח להניע את גלגלי החלודה בראש הקשורים למתמטיקה.

תודה :)

מחזק את השיעורים הפרטיים במתמטיקה, אם תצליח להניע את הגלגלים למהירות גבוהה, ואם תרצה מספיק, תוכל דרך הפייסבוק להגיע לקבוצות סטודנטים, שם להציע את שירותך ולעשות מרתונים לפני תקופות מבחנים , נכון שיש מרתונים מסובסדים דרך האוניברסיטאות- לרוב הם מתמלאים מהר והרבה נשארים בחוץ ומחפשים מורים חיצוניים.
כדי לסבר את האוזן, מספיק שיש לך 5 סטודנטים, שיעור של 3 שעות כשכל אחד משלם 20 ש"ח לשעה יוצא לך 300 ש"ח.
כמובן שזה מצריך מאמץ רב , בעיקר בהתחלה, אבל לדעתי זה משתלם לטווח הרחוק, אתם גם לא חייב להתחיל בסטודנטים למדמ"ח, גם בכלכלה יש מתמטיקה.

עוד אופציה מעניינת לדעתי היא קבוצות מיקוד, שעה וחצי של שיחה בקבוצה של כ10 אנשים על נושאים שונים, תשלום של 150-400 ש"ח בתו הזהב או ביימי.
אם מעניין אותך אפרט עוד.

..... לקבוצות סטודנטים

אני לא בטוח שיש לי כוחות ורצון ללמוד שוב מתמטיקה ברמה של אוניברסיטה (הספיר לי הבגרות והקורסים בתואר)

עוד אופציה מעניינת לדעתי היא קבוצות מיקוד, שעה וחצי של שיחה בקבוצה של כ10 אנשים על נושאים שונים, תשלום של 150-400 ש"ח בתו הזהב או ביימי.
אם מעניין אותך אפרט עוד.

דווקא נשמע מעניין, אשמח לשמוע קצת יותר פרטים.

דווקא נשמע מעניין, אשמח לשמוע קצת יותר פרטים.
כשחברה כלשהיא רוצה להשיק מוצר חדש\פרסומת והיא רוצות לדעת מה דעת הקהל על הרעיונות שלה, היא מכנסת קבוצת מיקוד.
בקבוצה מציגים את המוצר\פרסומת לאנשים(בדרך כלל שאליהם מיועד המוצר\פרסומת), ושואלים אותם מה דעתם.
לדוגמא:
-רשת ביגוד מוציאה קולקציה חדשה, ורוצה לדעת מה דעת קהל היעד עליה לפני שהיא מפיצה אותה לחנויות.
-חברת משקאות מוציאה פרסומת חדשה ורוצה לדעת מה דעת קהל היעד עליה.
שואלים שאלות כמו "מה אהבת\לא אהבת", "האם תקנה\לא תקנה" , "מה ישפיע עליך לקנות\לא לקנות" וכו'..
(כמובן שאם מדובר על קבוצת מיקוד על אוכל\משקאות- אז יהיו טעימות, ואם זו פרסומת - אז יראו לכם כמה גרסאות שלה)
לרוב גם יש כיבוד קל, לפעמים אפילו כמעט ארוחת ערב.
מקבלים תשלום ויוצאים.
אפשר גם ללכת עם חברים ואז זה בכלל נחמד.
חפש בפייסבוק "קבוצות מיקוד" או "קבוצות מחקר" ותגיע לכל הקבוצות הרלוונטיות.
*שים לב שיש מספר יחסית מצומצם של חברות שמבצעות את הקבוצות, לכן גם אם יש הרבה קבוצות מיקוד שמתאימות לך- בחר אחת לשבוע\שבועיים לפחות כי אם יראו שאתה "מגיע סדרתי" הם יפסיקו להזמין אותך.
*לפעמים מזמינים יותר אנשים ממה שצריך- למקרה ומישהו יבריז, לכן הרבה אנשים מגיעים בכמה דק' איחור ומקווים שישחררו אותם עם התשלום-זה קורה, אבל דע שהם לא פראיירים וסיכוי סביר שאם תאחר לא תוזמן יותר לקבוצות של החברה שאיחרת לה.
(אני לא רומז שאתה כזה חלילה, רק מנסה להעביר את החשיבות של להגיע בזמן)

בכללי זו אחלה חוויה לדעתי.

שלום לכולם,

רקע קצר אם יש צורך- בן 33, נשוי+3, שכיר ברמ"ח אבריי ושס"ה גידיי (9 שעות ביום, פלורוסנטים, מיקרוגלים ושאר מרעין בישין)

בשביל להגדיל את אחוז החיסכון שלי אני מעדיף להתמקד בהגדלת הכנסה. (כמובן שגם בצמצום הוצאות אבל זה לא פשוט בכלל במשפחה עם כמה ילדים)

אני מבין (ותקנו אותי אם אני טועה) שכדי להצליח להרוויח כסף מעבודה צדדית אני צריך:

2. להיות מקצועי מאד במה שאני עושה, קרי, לממש את סעיף 1 בדברים בהם יש לי ערך מוסף, ידע מקצועי, יכולת וכו'.

ניסיתי כמה דברים לאורך השנים אבל כנראה שלא באמת השקעתי מכל הלב, לכן כל אותם דברים שניסיתי שייכים היום לדפי ההיסטוריה.

אני אסכם בקצרצרה את הדברים בהם אני חושב שיש לי ניסיון וידע ואת הדברים שכבר עשיתי ואשמח לכיווני חשיבה חדשים כיצד למנף את הנ"ל להכנסה כספית:

• כשכיר אני מתעסק בתחום אבטחת מידע, יש לי ידע לא קטן בנושא וצברתי ניסיון רב בשנים האחרונות.
  • הקמתי כמה וכמה אתרי אינטרנט (בעיקר לעצמי ולחברים, בלוגים, חדשות, אתרי תדמית, דפי נחיתה,פורומים וכו')- ידע וניסיון בוורדפרס, תוספים שונים למיניהם וכו'
  • מחובר לעולם הטכנולוגי ושימשתי ככתב טכנולוגי בכמה אתרים- ידע וניסיון בעולם הטכנולוגי ובכתיבת כתבות.
  • השקעות, בורסה וכו'- לאחר כמה ניסיונות כושלים בניסיון להרוויח כסף במסחר יומי/שבועי (מניות ואופציות מעו"ף, שירותי איתותים וכו') נטשתי את התחום וכעת אני נותן לקופ"ג להשקעה לנהל את התיק הקטן שיש לי.
  • מכירות-בעברי הרחוק הייתי איש מכירות, אני חושב שהייתי דיי טוב בתחום והיכולת עוד קיימת אי שם במעמקים.
  • בניה/הרכבה של כל דבר

מגבלות:
  • כסף, כמובן. אין לי אפשרות עכשיו להקים חברה ולהשקיע עשרות אלפי שקלים. בא נגיד שהמקס' להשקעה עומד על כמה אלפים בודדים.
  • מקום- הבית שלנו יחסית קטן, אני לא יכול לפתוח נגריה או בית מלאכה, אין לי מרתף ואין לי מקום בבית לכלי עבודה גדולים.
  • זמן- כזכור, אני שכיר, ובשלב זה ממשיך לעבוד כשכיר, אז לעזוב את העבודה הנוכחית ולצאת לדרך עצמאית כרגע לא בא בחשבון. הדגש הוא על הכנסה נוספת, מהצד.
אני מקדיש זמן רב למחשבה ודיבורים על הנושא של הכנסה נוספת אבל זה נמשך כבר זמן רב ולא מניב פירות.

תודה!!!

.
יש לי הצעה קצת שונה.
אתה כרגע עובד בהייטק אם הבנתי נכון.
ברוב ההצעות שהציעו לך פה תרוויח בערך מאה שח ברוטו לשעה, בהייטק עושים לרוב יותר ממאה שח לשעה.
האם יש לך אפשרות למצוא משרה יותר תובענית בהייטק (נניח 10 שעות ביום במקום 9) שבה תרוויח יותר?

חפש בפייסבוק "קבוצות מיקוד" או "קבוצות מחקר" ותגיע לכל הקבוצות הרלוונטיות.

אין לי פייסבוק אבל אבדוק את הנושא. לא הכרתי. תודה.

האם יש לך אפשרות למצוא משרה יותר תובענית בהייטק (נניח 10 שעות ביום במקום 9) שבה תרוויח יותר?
אני יכול להמשיך בעבודה שלי כל יום עוד שעה ולקבל שעות נוספות.
בד"כ אחרי 8-9 שעות אני כבר הופך לפוחלץ אבל תודה על הכיוון חשיבה. לפעמים אלו דברים כ"כ פשוטים ואני פשוט לא חושב עליהם.

שיעורים פרטיים במחשבים? אני תוהה לעצמי אם יש לזה ביקוש היום, דור ה-Z נולד עם מחשב ביד (מי כמוך יודע....)
לגבי מתמטיקה, אחשוב על זה קצת, אולי אצליח להניע את גלגלי החלודה בראש הקשורים למתמטיקה.

תודה :)

מידע אישי, יש מגמות מחשב שעושות 10 יח"ל מחשבים, ו-5 יח"ל מיועדים לפרויקט תכנות. מכיר לא מעט שצריכים בזה עזרה

נערך לאחרונה ב:
אולי אתה יכול לקבל העלאה בשכר?

שלום לכולם,

• בניה/הרכבה של כל דבר

מגבלות:

תודה!!!

.

לאחרונה חשבתי על זה, לכאורה זה מתחת להכשרה של הרבה אנשים, אבל יש בחור שמסתובב ומוכר בגטים מאד טעימים ב30 שח באזור שאני עובדת. הרצליה פיתוח. כמעט תמיד חצי משרד קונה, זה מאד נוח שהוא מגיע ממש למשרד, למרות שאנחנו יוצאים לאכול בדרך כלל. מדובר בכללי על חביתת ירק בגט וגבינת שמנת. נאמר עולה לו 4 שח מוצרים במטבח בבית, בלי שכירויות ארנונה וכו. וודאי הכל שחור ובאזורים כמו אזורי תעשייה חדשים יש הרבה ביקוש ומוכנים לשלם סכומים כאלה. נאמר הוא מוכר 100 סנדביצים שעלו לו 400 שח והוא עשה 3000 שח, זה מאד משתלם. מה גם שהחלוקה וודאי יכולה להסתיים תוך שעתיים ואפשר לרתום בן/בת זוג להכנה. אם עובדים כשכירים בשעות עבודה גמישות ניתן לעשות שילוב כזה

אני לא מעולם ההייטק אבל אני חושב שפיתרון מעולה עבורך יהיה להציע את שירותיך באתר כמו:
Fiverr
Upwork.

אם אתה לא רע ותדע לשווק את עצמך בצורה סבירה מעריך שתוכל בקלות להכניס עוד כמה אלפים בחודש.
אבל!! זה תמורת עבודה וזמן. זה לא פאסיבי.
מה שזה כן - מהבית, בשליטתך לחלוטין, בלי בוס אמיתי על הראש ואם תמצא משהו שאתה יחסית עושה מהר ויכול לגבות יחסית הרבה כסף עליו, יכול להיות שתוכל לקבל שכר יחסית גבוה ביחס למאמץ.
סתם דוגמא: גיסתי יודעת לצייר קריקטורות מדהימות של אנשים בעד 3 דקות (ברמה מאוד גבוהה, זה המקצוע שלה) - לו הייתה מקשיבה לי ועובדת בפייבר הייתה בכיף יכולה לעשות עוד כמה אלפים בחודש בזמנה הפנוי (ולאומנים תל אביבים יש הרבה מזה...).
אני לעומת זאת ניסיתי לכמה חודשים ל"עבוד" בזה - תרגום מעברית לאנגלית הפוך. הצלחתי לעשות איזה 2-3 אלף בחודש נוספים (לפני מס), ואפילו התקדמתי בדירוג ובמספר הלקוחות, אבל לא ממש השקעתי, וגם זה לקחת ממני יותר מדי אנרגיה בערב שרציתי להקדיש לדברים אחרים.

בקיצור- תחפש דברים שאתה יכול לעשות בקלות או לחילופין אפשר לגבות הרבה עליהם. בהצלחה!!

אני לא מעולם ההייטק אבל אני חושב שפיתרון מעולה עבורך יהיה להציע את שירותיך באתר כמו:
Fiverr
Upwork.
גיגלתי קצת בנושא ונראה שממש שוחטים בעמלות. בנוסף לחיכוכים בין השכר לעו"ש, התנהלות מול מס (גם בישראל וגם בארהב?)
קשה לי לסמלץ האם זה בכלל יהיה משתלם בהנחת הכנסה של 1-2 אלף בחודש.

גיגלתי קצת בנושא ונראה שממש שוחטים בעמלות. בנוסף לחיכוכים בין השכר לעו"ש, התנהלות מול מס (גם בישראל וגם בארהב?)
קשה לי לסמלץ האם זה בכלל יהיה משתלם בהנחת הכנסה של 1-2 אלף בחודש.

לגבי עמלות- בעיניי זה לא שחיטה, זה סביר לגמרי. סה"כ הם חוסכים לך כל צורך בשיווק ופרסום ומנתבים אליך המון לקוחות. אתה יכול לבנות אתר משלך ולקדם אותו בגוגל ולתחזק אותו וכן הלאה בלי "עמלה" מאף אחד, אבל האם זה שווה?

לגבי מס- אני לא רואה חשבון, אבל יש סיכוי שבכלל לא צריך לפתוח תיק במע"מ, אלא רק במס הכנסה. לא סגור לגבי ארה"ב כי זו חברה ישראלית. בכל מקרה- יש רואי חשבון שמתמחים בדברים האלה.

לגבי עמלות- בעיניי זה לא שחיטה, זה סביר לגמרי. סה"כ הם חוסכים לך כל צורך בשיווק ופרסום ומנתבים אליך המון לקוחות. אתה יכול לבנות אתר משלך ולקדם אותו בגוגל ולתחזק אותו וכן הלאה בלי "עמלה" מאף אחד, אבל האם זה שווה?

לגבי מס- אני לא רואה חשבון, אבל יש סיכוי שבכלל לא צריך לפתוח תיק במע"מ, אלא רק במס הכנסה. לא סגור לגבי ארה"ב כי זו חברה ישראלית. בכל מקרה- יש רואי חשבון שמתמחים בדברים האלה.
צודק. אני לא יודע להעריך את עלויות הפרסום והאחזקה. גם הופתעתי לגלות שפייבר זאת חברה ישראלית.
בכל מקרה, במבט ראשוני זה נראה לי מדי מורכב או לא יעיל כשמדובר בתוספת נטו חודשית קטנה שחסומה מלמעלה (כיוון שמדובר בעבודה צדדית/משנית).
אולי אפנה זמן בקרוב להתעמק קצת יותר בנושא.

אין לי פייסבוק אבל אבדוק את הנושא. לא הכרתי. תודה.

אני יכול להמשיך בעבודה שלי כל יום עוד שעה ולקבל שעות נוספות.
בד"כ אחרי 8-9 שעות אני כבר הופך לפוחלץ אבל תודה על הכיוון חשיבה. לפעמים אלו דברים כ"כ פשוטים ואני פשוט לא חושב עליהם.

לדעתי אם אתה יוצא פוחלץ מהעבודה אז השאלה הגדולה תהיה איזה סוג פעילות יכול להחזיר לך חיים וחיות ושם תהיה התשובה שלך.

אם תהיה ממוקד רק בכסף, יהיה לך מאוד קשה לאזור את הכוחות הנדרשים בשביל להניע הכנסה נוספת. רק אם תתעסק במשהו שממש מרתק אותך יש סיכוי שתוכל להתפתח בו (כאן לדעתי קורסים במתמטיקה פחות מפתים :)

אני הייתי חוזר ליסודות ולהוצאות שלך כמשפחה. שיפור היעילות ברמת ההוצאות היא לרוב חשובה הרבה יותר ואפשרית יותר ממה שנדמה בשביל לשפר את אחוז החסכון החודשי. בתחום שלך אני מניח שהשכר הוא ברמה מכובדת ושניתן לחסוך ממנו אם מתנהלים ביעילות גבוהה. גם עם ילדים (אולי דווקא כשיש הילדים) הנטייה היא לעשות וויתורים ולהוציא הוצאות שלאו דווקא הכרחיות.
אני לומד את זה עכשיו על בשרי.

גם לגבי ההשקעה בשוק ההון נשמע שיש עוד מקום להתייעלות, אני מניח שדמי הניהול שלך יקרים יחסית ושבעקבות חוויה קשה כסוחר אקטיבי קצת שחררת את השליטה שם וזה עולה לא מעט בשליטה בהשקעות.

בהצלחה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ש רעיונות להכנסה נוספת מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 18
ש רעיונות להכנסה קטנה נוספת פוסטים מאיכות נמוכה 3
א רעיונות להכנסה נוספת פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 23
נ רעיונות להכנסה צדדית התפתחות אישית 2
S מחפש בנרות רעיונות לעבודה כסטודנט התפתחות אישית 4
N רעיונות לתוכניות לטובת הציבור פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 59
ר התייעצות לגבי מיקסום השקעות עם הכנסה חודשית נמוכה - יש רעיונות? שוק ההון 1
א לעשות פרויקטיים רק בשביל להשתפשף או שיש רעיונות טובים יותר התפתחות אישית 20
L הורדה בשכר - רעיונות אוף טופיק 36
ג רעיונות להעביר 6 שעות בתל אביב אוף טופיק 31
וינסנט רעיונות לשמירת ערך של מזומן דולרי שוק ההון 7
G מקומות 'להחנות' כסף - רעיונות? שוק ההון 61
ד רעיונות להשקעה ראשונה נדל"ן 9
S רעיונות לתיק השקעות (150K שקל ) שוק ההון 2
א נדל"ן בסכומים קטנים - סינדקציה, חו"ל ועוד רעיונות? נדל"ן 12
E רעיונות ליום צוות בעבודה? אוף טופיק 4
M רעיונות לארוחת בוקר וערב. אוף טופיק 12
ש רעיונות להתנדבות אוף טופיק 18
י הרגל למידה לפים בשבוע- רעיונות לנושאים? התפתחות אישית 5
J רעיונות לשיפור מצבה הכלכלי של אימי אוף טופיק 34
L רעיונות להשקעה בבורסה בתחומים שאתם מבינים בהם שוק ההון 23
S רעיונות מאיזו סיבה תבוא הקריסה הבאה שוק ההון 46
F רעיונות לאיזון החלק המנייתי בתיק פטור שוק ההון 13
G רעיונות לאיזון החלק המנייתי בתיק שוק ההון 7
liranviper רעיונות למהנדס בן 60 שדובר רוסית בלבד אוף טופיק 11
י רעיונות להשקעה אפריל 2019 ? שוק ההון 43
M הכנסה נוספת לסגירת חובות - רעיונות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 16
S רעיונות לקרנות של אגחים שוק ההון 19
S רעיונות להשקעה סולידית ללא סיכון שוק ההון 11
ח מבקש רעיונות לקורס שיכול לקדם מקצועית בתחום מערכות המידע התפתחות אישית 3
מ אבן בטוחה - רעיונות מישהו? שוק ההון 12
N רעיונות לחצר וגינה סולידית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 18
L תקוע עם צ'ק LLC רעיונות? צרכנות פיננסית 39
L רעיונות לתיק סופר סולידי שוק ההון 10
מ רעיונות להשקעה טובה בתשואה של 8% - 12% שוק ההון 30
J רעיונות להרחבת הכנסה כעצמאי התפתחות אישית 28
liranviper רעיונות למקצועות לא ריאליים התפתחות אישית 27
H קניית מוצרים יד שנייה - רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 33
M עמלה גבוהה ברכישת מט"ח - רעיונות? שוק ההון 4
Yesmad משיכת קרנות\קופות ללא חשבון בנק ישראלי - מצב ביש, רעיונות? צרכנות פיננסית 13
י רעיונות להשקעת 15000 ש"ח מבת מצוה שוק ההון 22
Jane Doe רעיונות. איך עושים כסף מכשרון ציור? התפתחות אישית 21
ק מחפשת רעיונות למתנות זולות, שיתפסו ע'י המקבלים כלא זולות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 24
D כתבה ממומנת עם הרבה רעיונות "טובים" אוף טופיק 2
א רעיונות לעסקים מינימלים לפתיחת IRA פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 11
G מחפש רעיונות לאיפו אפשר להתנדב התפתחות אישית 17
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
ק רעיונות/בקשות מהסולידית לפוסטים בבלוג אוף טופיק 80
B יומן מסע - מעבודה אינטנסיבית להכנסה פסיבית יומני מסע אישיים 15
א דרך סולידית ויעילה להכנסה שוטפת מאגח שוק ההון 28

נושאים דומים

Back
למעלה