• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

רעיון שחשבתי עליו להשקעת הכסף ישר אחרי המרת המטח לקראת השקעה ואבקש את דעתכם כמה הרעיון הגיוני ונכון?

אני במצב כזה אומר תודה ושלום, מנתק את השיחה כמה שיותר מהר ולא חוזר להיות איתם בקשר לכמה שנים לפחות.

עשיתי זאת, כי היו יותר מידי תמרורי אזהרה
והוא ממש תקף אותי שאני לא רציני וממש כעס עלי אישית שבזבזתי לו את הזמן...

לא מבין, לדעתך עשיתי משהו לא בסדר שפתחתי תיק וסגרתי אותו כשהגעתי למסקנות שונות ושזה לא נראה לי בטוח?

לא הבנתי למה הוא הפך את זה לאישי? הוא עובד באינטרקטעב ישראל זה ביני לבין אינטרקטיב ישראל ולא ביני לבינו...

סך הכל דיברתי איתו בפלאפון והוא עזר לי בתהליך הקליטה והסביר לי אבל על זה הוא קיבל שכר מאינטרקטיב לא? למה להפוך את זה לאישי?

מישהו נתקל בדבר כזה?

שבישראל מתנהגים בצורה כזו.
דבר אחד בטוח, שלאינטרקטיב ישראל אני לא מתקרב יותר... לדעתי גם היה להם ניסיון דוחה לשכנע אותי על ידי משחק ברגשות שהוא עבד קשה בשביל להשיג לי עמלות שהוא לא היה מוכן לספר לי פאילו מה הן (כמו שכתבתי קודם..) ממש לא לעניין לדעתי..

אותי על ידי משחק ברגשות שהוא עבד קשה בשביל להשיג לי עמלות שהוא לא היה מוכן לספר לי פאילו מה
היה לי סיפור דומה עם "יועץ" משכנתאות בבנק, ביקשתי ממנו להשוות 3 תמהילים שונים.
כשבסוף לא חתמנו על המשכנתא, הוא התקשר אליי וצעק עליי שאני לא מתבייש והעבדתי אותו בפרך, ואיך אני לא חותם וכו'

עשיתי זאת, כי היו יותר מידי תמרורי אזהרה
והוא ממש תקף אותי שאני לא רציני וממש כעס עלי אישית שבזבזתי לו את הזמן...

לא מבין, לדעתך עשיתי משהו לא בסדר שפתחתי תיק וסגרתי אותו כשהגעתי למסקנות שונות ושזה לא נראה לי בטוח?

לא הבנתי למה הוא הפך את זה לאישי? הוא עובד באינטרקטעב ישראל זה ביני לבין אינטרקטיב ישראל ולא ביני לבינו...

סך הכל דיברתי איתו בפלאפון והוא עזר לי בתהליך הקליטה והסביר לי אבל על זה הוא קיבל שכר מאינטרקטיב לא? למה להפוך את זה לאישי?

מישהו נתקל בדבר כזה?

כנראה הוא מקבל עמלה/בונוס אם אתה פותח חשבון ומשקיע כסף.

* לא מצדיק את ההתנהגות שלו.

היה לי סיפור דומה עם "יועץ" משכנתאות בבנק, ביקשתי ממנו להשוות 3 תמהילים שונים.
כשבסוף לא חתמנו על המשכנתא, הוא התקשר אליי וצעק עליי שאני לא מתבייש והעבדתי אותו בפרך, ואיך אני לא חותם וכו'

נראה לי דומה למצב שבו אני הולך לראיון עבודה במזבז דלק/כסף על תחבורה ציבורית יושב שם עונה על שאלות/פותר מבחן שעה לפעמים גם יותר
הנסניעות וזמן ההתארגנות זה לפחות שעה וחצי
סך הכל הולך לי חצי יום ובסוף לא מקבלים אותי...

איתו דברתי 15-20 דקות + כמה מיילים ואז זה אומר שאני חייב לחתום?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
N רעיון שחשבתי עליו. שוק ההון 38
צ עצמאי האם להפקיד לפנסיה את המינימום ושאר הסכום בגמל להשקעה או רעיון אחר? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
Bonfire רעיון לפורום חדש: חומר הלימוד בכלכלה/חשבונאות/מנהל עסקים אוף טופיק 13
3 תשלום שכר דירה לשנה מראש - רעיון טוב? נדל"ן 15
K השקעה רק בNasdaq100 = רעיון רע ¿ שוק ההון 60
L למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות עם שעות פנויות וידע בתכנות אוף טופיק 8
ה מחפש רעיון להכנסה נוספת יומני מסע אישיים 3
Y מישהו עדיין חושב שBitcoin זה רעיון טוב? השקעות אלטרנטיביות 788
ל רעיון עסקי לחברות התפתחות אישית 2
deussex רעיון לחלק מהתיק (10%) כמניות דיבידנד שוק ההון 10
ה דיון ו(אולי)רעיון לפוסט בבלוג: האם נכון שבעוד מס' עשורים יהיו בישראל לא מעט מיליונרים? אוף טופיק 24
D שאלה/רעיון פוסטים מאיכות נמוכה 1
סול קרנות ממונפות - רעיון שוק ההון 2
D יש לי רעיון מנצח לאפליקציה, מה עכשיו? אוף טופיק 39
dunya_tatlisi נתח מזומן גדול יותר כתחליף לאג"ח ממשלתי זר - רעיון טוב? שוק ההון 0
4 רעיון חלקיות הלוואה לצורך השקעה התפתחות אישית 1
abby1994 רעיון לאפליקציה יש מה הלאה? התפתחות אישית 12
ס התחלת תואר בפתוחה, רעיון טוב? התפתחות אישית 11
נ אוליי למישהו יש רעיון כיצד ניתן לאמוד מה יהיה מקדם קצבה בגיל פרישה??? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 2
נ למישהו יש רעיון איך ניתן לאמוד מה יהיה מקדם קצבה בגיל פרישה??? צרכנות פיננסית 1
י רעיון להשקעה באיזורי תמא 38/2 נדל"ן 4
Fitch תשלום הארנונה על כל השנה מראש - רעיון טוב? צרכנות פיננסית 29
י שוק חופשי מדומה - רעיון לכלכלה טובה יותר אוף טופיק 193
B רעיון לחברת ניכיון המחאות אוף טופיק 18
yanosh34 רעיון למוצר פנסיוני לפרישה מוקדמת פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 2
yanosh34 רעיון לתכנון (הקטנת) מס בניירות ערך זרים מיסים 52
I מחפש רעיון יצירתי (case study) שוק ההון 27
kaligola הפרדת חסכונות לילדים - יש רעיון? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 23
S החלטתי לפתוח תיק וירטואלי עם שיטה שחשבתי עליה ונראה מה יהיה עוד שנה שוק ההון 36
S סתם חישוב היסטורי שחשבתי עליו אחרי פחדים מהקריסה הבאה שוק ההון 1
S שיטה שחשבתי עליה שמשלבת השעה פסיבית במדדים עולמיים עם מצבים של מינוף כשצריך שוק ההון 76
N דעתכם על תמהיל משכנתא שחשבתי עליו צרכנות פיננסית 2
amidar תיקון קונסולת game gear... מי יודע איפה יש מקום שאפשר לסמוך עליו...? אוף טופיק 0
R המרה לדולרים בברוקר זר זה משהו שצריך לדווח עליו למס הכנסה? מיסים 2
ל קורס זמן לנדל"ן - מישהו עשה ויכול לחוות דעה עליו? נדל"ן 1
adamshalev קניית רכב עם שעבוד עליו אוף טופיק 20
ק מה עושים כשרוצים מינוף על נייר זניח ואין עליו אופציות שוק ההון 24
תמיר כיצד לחסוך בביטוח דירה? האם אפשר לוותר עליו? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 11

נושאים דומים

Back
למעלה