• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ריח קצת מלחיץ

mudale222

משתמש בכיר
דירוג
2,202
הזיה
קניתי מנעול עם אזעקה מעליאקספרס לפני 4 חודשים - הגיע היום. זה לא ההזיה. זה רגיל אצל דואר ישראל. אף אחד לא הופתע ואת ההחזר קיבלתי מזמן.
בקיצור, החבילה הגיעה לבית של ההורים, איך שאני פותח את המנעול, כל הבית מתמלא באיזה מין ריח הזוי של סיליקון\אציטון\כימי כלשהוא מסריח לאללה. זרקתי אותו לשיחים מחוץ לבית. אח שלי התלונן שנהיה לו טעם מוזר בפה ואז גם אני התחלתי להרגיש! :>:>:> אבל זה נראה לי כבר סתם פסיכולוגי.
בקיצור, מה אתם אומרים לזרוק אותו או לא? כרגע הוא תלוי על הסורגים בחוץ לאוורור..
והוא נראה כל כך תמים....
bike-alarm-lock-u-lock-bicycle-lock-motorbike-bicycle-lock-alarm-free-shipping.jpg

יצא לי לקנות מוצרים מסין שהיגעו עם ריח תעשייתי חזק. איווררתי אותם שבועיים בחוץ עד שהריח עבר. מקווה שאני לא מרעילה את עצמי עם שאריות כימיקלים שנשארו עליהם.

אף אחד לא הופתע ואת ההחזר קיבלתי מזמן.
bike-alarm-lock-u-lock-bicycle-lock-motorbike-bicycle-lock-alarm-free-shipping.jpg
אם קיבלת את ההחזר מאליאקספרס על הקנייה כדאי שתודיע להם משתי סיבות:
א. עקרונית.
ב. פרקטית - לא רחוק היום שאף אחד לא יסכים לשלוח לכאן חבילות ונשאר עם מחירים מופקעים ב-300%. הממשלה שמה לעצמה להחליש את הדואר בדיוק בגלל הסיבות האלה. מטרתה להפוך אותנו לבני ערובה של המשק הלא תחרותי הקיים בארץ.

קניתי מנעול עם אזעקה מעליאקספרס לפני 4 חודשים - הגיע היום.
זה ממש מוגזם.
לא פלא שספקים מחו"ל מפסיקים לשלוח סחורה לארץ.
מנכ"ל הדואר בראיון לפני יומיים ממש לא הבין מה הבעייה ואמר שדואר ישראל במקום עשירי בעולם במתן שירותים.
הוא שכך לאמר מקום עשירי בסוף הטבלה ולא בראש...
אני המתנתי לחבילה קטנה מיצרן סיני - 5 דקות לביצוע עיסקה, 24 שעות לאחר מכן נשלח מהמחסן שלו בהולנד, 24 שעות לאחר מכן הגיע למחסני המכס בנתב"ג, שכב בכיף 4 שבועות בנתב"ג עד קבלת החבילה...
כתבתי על כך לפני מספר חודשים:
http://www.hasolidit.com/kehila/threads/דוארע-ישראל.1265/

אין לי בעיה להשמיץ הדואר, אבל כדאי להיות הוגנים, אני מקבל חבילות מסין ומחו"ל כמעט כל שבוע (עבור 5 בני בית שכולם קונים דברים בסין), ו 99% מהן מגיעות בזמן ומהר.

החריגים היחידים הם אלו שמעוררים חשד במכס (חבילה אחת ב4-5 שנים האחרונות) וגם אז קבלתי מכתב הביתה מהמכס, ופעם אחת חבילה הגיעה לסניף הלא נכון (ואיתרתי הסניף בזכות אתר האינטרנט של הדואר עם מספר המעקב).

ולגבי הריח של המנעול, כנראה סוג של שמן נגד חלודה בסגנון WD40 וכדומה. תשאיר את זה בחוץ להתאוורר כמה ימים.

אני מזמין סדרתי מחול.. דווקא לפני "המהפכה" היה סבבה, קצת ארוך אבל הכל הגיע. המנעול הוזמן בשיא המהפכה אז זה עוד איכשהוא הגיוני. דרך אגב הם לא נתנו אותומלי אלא לאחותי אבל שיהיה. יש לי עוד איזה 5 חבילות בדרך שהוזמנו אחרי המהפכה נראה תוך כמה זמן הם יגיעו. 2 חבילות מסין הגיעו אחרי כחודש ו3 שבויות לפני כשבועיים.

אגב wd זה לא. הריח ממש נחלש אחרי הלילה, ניתן לו עוד כמה ימים ושטיפה וזהו.
נשלם לסיני המסכן :)

• אהבתי
Reactions: HHH
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
D חברות :"בדק בית" של דירה ישנה, אך משופצת, האם מומלץ? ויש ריח רע של ביוב באחד החדרים, מה יכולה להיות הסיבה? נדל"ן 18
anonyshmeger ריח רע ממים באמבטיה אוף טופיק 6
N שאלה רגולציה קצת סבוכה לגבי הצעת רכש כפויה בבורסה בלונדון וטיפול לקוי בבנק ישראלי שוק ההון 3
P הפעלת מזגן בצורה חסכונית ויעילה יותר - קצת על פונקציית I-FEEL בשלט. צרכנות פיננסית 13
G אם היו לי הפסדים גדולים שנה שעברה, אבל בשנה הזאת הרווחתי קצת - אני צריך לשלם מס כרגיל? מיסים 3
stamEhad קצת סדר בראש לגבי האימרה ״סנופי עשה ~7% תשואה שנתית ב50 שנה האחרונות״ שוק ההון 10
F קונה קרן בפעם ראשונה מסתבך קצת פוסטים מאיכות נמוכה 6
S עושה חשבון נפש בנושא התעסוקה ואולי גם קצת פריקה התפתחות אישית 49
E אני מתעד בהוצאות כל שקל כבר מעל שנה וחצי וזה מתחיל להתיש קצת. מה לעשות? להמשיך? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
גימפל קצת יותר על KTF שוק ההון 5
D חייל בן 19, קצת הלכתי לאיבוד מהאופציות ואני אשמח לקבל קצת הכוונה יומני מסע אישיים 4
A צריך קצת עזרה בלהבין את אופציות ההשקעה בבלנדר צרכנות פיננסית 2
Dončić קצת שאלות לברנש המתחיל שוק ההון 8
stamEhad השקעה אלטרנטיבית בגוון קצת שונה השקעות אלטרנטיביות 6
N יש לי קצת הפסד לא ממומש בEURO והעברתי את הEURO מפועלים לIB, מה עליי לעשות כדי לשמור על מגן המס ? מיסים 6
L שאלה קצת מוזרה שוק ההון 2
מ קצת מבולבל מנושא קרנות ההסל שוק ההון 10
F צריך קצת סדר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
I מחיר למשתכן במיקום קצת שונה נדל"ן 33
M עוד פוסט של איך להתחיל, דומה אבל אולי קצת שונה שוק ההון 12
סול קצת מבולבל - איך אני ברווח והיחידות זולות יותר? שוק ההון 9
P קצת מקנא בחבר'ה שרושמים כאן ומפרגן אוף טופיק 11
א שאלה קצת מביכה - למה למישהו אכפת מדיבידנדים ? שוק ההון 172
ש השקעה לטווח ארוך, לצד מימושים בטווח קצת יותר שוק ההון 14
ש השקעה פאסיבית קצת אחרת שוק ההון 3
אוגורן כניסה קצת מאוחרת וקצת מהוססת לבורסה שוק ההון 23
N רציתי לדעת קצת על חשבון margin ב-IB שוק ההון 93