1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על בקשת או מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ אישי מבעל הרישיון המתאים.

קרן הגשמה

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י אבי, ‏23/2/15.

1. אבי

אבי משתמש רשום

http://kerenhagshama.co.il/מודל-ההשקעה-2/

לא הבנתי אם הפרוייקט הזה עדיין רץ, כי האתר לא מציג מספרים הגיוניים.
    הרעיון בכללי - pool שמורכב מהשקעות 100,000 ש"ח מאנשים פרטיים שמזין השקעות גדולות ומניבות, "בלי שיהיו לך מליונים להשקיע"

2. עידו צרויה

עידו צרויה משתמש רשום

הפרוייקט רץ! למה?

אני לא מתחבר לקונספט ממש אבל....

3. משיח נחמד

משיח נחמד משתמש רשום

בטח!
    תחפשו באינטרנט, כתבו עליהם די הרבה. אני קראתי עליהם כל מה שיכולתי, בדקתי עם כל מי שיכולתי מה הם עושים ותחקרתי אותם רבות. בסוף השקעתי ובינתיים הכל הולך טוב, שולחים עדכונים ונשמע שזה הולך ,בכיוון, אולי אפילו אקפוץ לראות את הבנין בטיול הבא לאנגליה. אפשר גם לקרוא על עוד מישהו שהשקיע בבלוג "איך לא עשיתי את המיליון הראשון". בעוד חודשיים אני אמור לקבל את הכסף עם הקרן, נחזיק אצבעות...

סנופי אוהב/ת את זה.
  4. shuli

shuli משתמש ותיק

מלבד קרן הגשמה יש גם קונספט דומה שנקרא קרן "קלע"....את קרן הגשמה ייסד אבי כץ (מייסד קופיקס וכפר השעשועים שכבר מכר)

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/15
  5. Sinister

Sinister משתמש בכיר

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/15
  6. סנופי

סנופי משתמש ותיק

מושקעת בשתי הקרנות, המוזכרות. קלע תזרימית, הגשמה, אקווטי. מרוצה. מילת המפתח, פיזור.

7. Avi

Avi משתמש סולידי

מריח רעעעעעעעעעע

8. ארגמן

ארגמן משתמש ותיק

אתם מערבבים בין 2 קרנות שונות לגמרי.
    בקרן הגשמה אתה לרוב משקיע בנדל"ן ומפזר בין השקעות. כל השקעה יכולה להיות בסה"כ 100K. הפרויקטים הם ממשיים. אתה מקבל חוזים. אתה מקבל עדכונים. יש ללא ספק סיכונים. יש גם סיכויים נחמדים.
    גילוי נאות: יש לי השקעה בקרן זו.
    קרן קלע היא גוף שעובד בשוק ההלוואות לטווח קצר. הרבה פחות שקיפות לגבי סוג הלווים, מנגנון ההלוואה והסיכון הקיים. אני בחרתי לא להשקיע בהם מסיבות אלה.
    בקרן הגשמה אתה משקיע ולא מלווה. אתה שותף לרווחים (וגם להפסדים עד גובה ההשקעה שלך). בד"כ מתלווה לכל השקעה כזאת מימון בנקאי להגדלת המינוף.

אורי אוהב/ת את זה.
  9. כסף_כסף

כסף_כסף משתמש ותיק

תעשו חיפוש "גלובאל פראגון" בשביל לדעת איך זה ייגמר בסוף

10. yossik

yossik מודרטור

Summers אוהב/ת את זה.
  11. Cfy

Cfy משתמש ותיק

Sinister אוהב/ת את זה.
  12. Sinister

Sinister משתמש בכיר

אין לי מושג, שווה שתתקשר אליהם ותעדכן אותנו. אם הייתי צריך לנחש הייתי אומר שהכסף חוזר לחשבון הנאמנות שלך, שקיים בין אם הפלטפורמה קיימת ובין אם לאו.

13. adamshalev

adamshalev מודרטור

Summers אוהב/ת את זה.
  14. daat99

daat99 משתמש בכיר

אני גם השקעתי בקרן הגשמה בפרוייקט בהוד השרון לפני כחצי שנה.
    הבניין קיים בפועל וקיבלתי מסמכים שמעידים על בעלות חלקית שלי בפרוייקט ולמיטב הבנתי קבילים גם בבית משפט.
    הצפי הוא שההשקעה תסתיים בסוף 2015/תחילת 2016.
    ראוי לציין כי גם לי היו חששות כבדים (וחלקם לא נמוגו עדיין) ומתחילת המגעים שלי איתם עד להשקעה בפועל עברו יותר משנתיים.

נקודה מעניינת נוספת היא שמאוד קשה להיכנס איתם להשקעות בארץ.
    אחרי שהחלטתי להשקיע דרכם, כל פעם שקיבלתי עדכון על השקעה חדשה בארץ תמיד כל המקומות של ההשקעה המינימאלית התמלאו לפני שהספקתי להיכנס (באותו היום של הפרסום).
    המצב שונה בהשקעות בחו"ל משתי סיבות:
    1. יש להם הרבה יותר פרוייקטים בחו"ל.
    2. יש הרבה אנשים (כמוני) שלא רוצים להשקיע בחו"ל באיזור שהם לא ראו אף פעם בעין ולא יודעים מה קורה שם מבחינת נדל"ן.

לסיכום, אני מושקע שם אבל עד שלא אקבל את הכסף שלי בחזרה אני לא אדע שזו לא פירמידה...

אורי אוהב/ת את זה.
  15. האופטימית

האופטימית משתמש ותיק

http://kerenhagshama.co.il/

מישהו מכיר? שמע? יודע?
    לכאורה זה נשמע אחלה, קישור בין יזמים לבין משקיעים פרטיים ואחוזי תשואה גבוהים.
    לכאורה, זה נשמע מאוד טוב ובגלל זה אני אשמח לדעת יותר אם מישהו מכיר או יש לו ניסיון עם זה או שבדק את הקרן הזו לפני כן.
    בכל מקרה קבעתי בשבוע הבא פגישה עם נציג של הקרן, אם זה מעניין מישהו אעדכן בנושאים (ואם יש לכם שאלות שיהיה כדאי לי לשאול בכלל אשמח)

daat99 אוהב/ת את זה.
  16. Royalties Man

Royalties Man משתמש סולידי

זה של אבי כץ, ואת אבי כץ אני מאד מאד מחבב, צריך לבדוק את זה.

daat99 אוהב/ת את זה.
  17. daat99

daat99 משתמש בכיר

שמעתי עליהם הרבה דברים טובים בעבר ובסוף החלטתי לתת להם סכום מינימאלי להשקעה בארץ בלבד.
    מכיוון שרוב הפרוייקטים שלהם בחו"ל ופרוייקטים בארץ מתמלאים ממש תוך פחות מחצי שעה מרגע שהם שולחים את המייל (לפחות הם טענו שהם מלאים כשאני התקשרתי) אז לקח לי יותר משנה להצליח להיכנס להשקעה.
    ההשקעה עדיין לא הסתיימה ולא מקבלים כסף במהלך כל התקופה כך שעד כמה שאני יודע זו עדיין יכולה להיות פירמידה או הונאת פונזי.

מה שכן, יש להם עדכונים רבעוניים (שאני לא מקבל במייל כי "יש לי חשבון בגוגל ויש להם בעיות עם גוגל") שניתן בין היתר לראות באתר שלהם תחת "השקעות שלי".
    לפי העדכונים שם המצב נראה בסדר אבל כל עוד לא קיבלתי את הכסף אין לי מושג.

הם לרוב מדברים על צפי לתשואה דו-ספרתית לשנה וזה די מחשיד.
    כשאני נפגשתי עם נציג שלהם לפני יותר משנתיים הוא אמר לי שההשקעה הכי גרועה שלהם היתה עם רווח של 14% לשנה... תשאלי את הנציג שאת נפגשת איתו את אותה השאלה ותראי מה הוא אומר.

18. סערה

סערה משתמש ותיק

דעת, למה להשקעה דוקא בארץ?

daat99 אוהב/ת את זה.
  19. daat99

daat99 משתמש בכיר

השקעה בחו"ל הצריכה תשלום לרואה חשבון מחו"ל (הם מחייבים אותך לעשות זאת) בשביל לפתוח תיק ועוד כל מיני הוצאות נוספות.
    אבל בשורה התחתונה אני פשוט לא רציתי להשקיע בחו"ל.

ג.נ.
    ביצעתי את ההשקעה לפני שגיליתי את מניות הדיבידנד ואני מחכה שהכסף יחזור בשביל שאני העביר אותו למניות דיבידנד.

D.Aristocrats אוהב/ת את זה.
  20. Royalties Man

Royalties Man משתמש סולידי

אה כמו לדוגמא השקעה בארצות הברית ואז דיווח בסוף השנה tax return ל IRS? הם בעצם פותחים LLC שם ומכניסים אותך בתור שותף?

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
עזרה! בעיה בהשקעה דרך קרן הגשמה פינת המשקיעים ‏8/6/18
מישהו קיבל פיצוי על עיכוב הפקדות לקרן השתלמות IRA פינת המשקיעים ‏אתמול ב- 14:34
איפה אני יכול לראות את דמי הניהול שהקרן גובה? פינת המשקיעים ‏ביום שבת ב- 17:49
מעבר לקרן השתלמות IRA שאלות בסיסיות פינת המשקיעים ‏ביום רביעי ב- 18:04
איזון תיק עם קרן השתלמות ופנסיה ושאלה לגביי אג"ח פינת המשקיעים ‏ביום רביעי ב- 01:08
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.