• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קושי רב במציאת עבודה

GunnerWSM

משתמש רגיל
דירוג
223
אהלן לכולם,
אשמח לעצות, הארות וכל דבר שאולי יועיל לי במאמציי לחיפוש עבודה -
לצערי הרב כמו רבים אחרים גם עליי תקופת הקורונה מקשה במציאת עבודה.
מעט פרטים - 24, באר שבע, סטודנט.
כל יום אני עובר על רשימות הדרושים באתרים השונים ובפייסבוק, ללא הואיל. כמעט תמיד לא חוזרים אליי אפילו (גם לעבודות כפיים עבור מינימום, מה שגורם לי להאמין שיש שיטת מצליח לאגירת מידע על אנשים להפצות ספאם כאלה ואחרות בעתיד).
בחודש האחרון הייתי ב3 ראיונות עבודה ולא עברתי אף אחד מהם, לטעמי מכיוון שלא הצלחתי לשכנע אותם שלא אברח כשהסמסטר יתחיל. אני לומד 3 ימים בשבוע, והתראיינתי לתפקידים של 3-4 משמרות בשבוע. אני לא חושב שהם האמינו לי שאצליח לשלב את המשרות שהם הציעו עם הלימודים.

מחפש עבודה בכל תחום בתכלס, בהתחלה סיננתי תפקידים שקשורים למכירות (כמו בחברות התקשורת השונות לדוגמא) אבל עכשיו אני מנסה גם שם ללא הצלחה. פרט למלצרות (עקב בעיה בכף יד) פתוח כמעט להכל, מפעלים מוקדים סופרים וכ'ו, אבטחה לא יכול (אין לי רובאי מהצבא, פניתי לכמה מקומות בנוגע לאבטחה ללא נשק אבל גם לזה רצו 02.) כן אודה שמשרות ניקיון זה משהו שאני כרגע עדיין נמנע ממנו.
ההצעה היחידה שקיבלתי זה ליקוט אונליין בסופר אבל הציעו לי ממש מעט שעות (3 שעות משמרת) וסירבתי (טעות כנראה).
אני לא באר שבעי במקור, ואכן שמעתי ששוק העבודה כאן חלש ועוד בעיקר לסטודנטים ועוד בעיקר בקורונה אבל לא האמנתי שזה יהיה כזה קשה.

כרגע אני יכול לכלכל את עצמי ללא עבודה עד איזור פברואר-מרץ, ומנסה מאוד לא להגיע למצב של הלוואות.
מכרתי את המניות שהיו לי (השקעתי באיזור ה11K באיזור אפריל ויצאתי עם 14.5K נקי שזה מאוד עזר), והשתחרר לי גם חיסכון של 3K שהיה לי. שוקל למשוך מה שיש לי בפנסיה (עם ניכוי המס האכזרי ייצא לי באיזור ה4K נקי.)
עברתי לאחרונה לדירת שותפים (הייתי לפני זה ביחידת דיור לבד) וזה מוריד לי את ההוצאות באיזור ה450 ש"ח לחודש.
מבחינת מלגות אני זכאי למימון 2/3 ממשרד הביטחון של שכר לימוד, שוקל אולי להוסיף פרח נגיד (5200 לשנת לימודים) אבל מפחד שזה יחסום אותי מבחינת שעות לעבודות, וכל זה עבור מעט שעות וכסף.

מבחינת המדינה ניסיתי בלשכת התעסוקה לחפש המון באתר, ושוב - לא חוזרים. דמי אבטלה אני מניח שאני לא זכאי מכיוון שלא עבדתי מאז הפעם האחרונה שלקחתי דמי אבטלה (אחרי כשנה וחצי (2017-2018) עזבתי מקום עבודה באיזור אוגוסט 2018, קיבלתי את המקסימום של הדמי אבטלה (חודשיים או 3 לדעתי) ומאז לא עבדתי.)

פריסת התואר היא אופציה שאני לוקח ברצינות עכשיו, מכיוון שאני מניח ומקווה שאם ארד ליומיים לימודים בשבוע כבר מעסיקים יסתכלו עליי אחרת - מצד שני כמובן יהיה מבאס מאוד לדחות את סיום התואר (תואר שאני מקווה שאחריו אצליח להגיע להכנסה גבוהה יחסית [מדמח]) בשביל עבודות בשכר מינימום שבתכלס אגיע לאיתם לחיסכון חודשי של איזור ה3K בלבד.
מצד שני אני מאוד מתקשה בלימודים וזה גוזל ממני המון המון זמן ואנרגיה..

עד כאן חפירתי. אשמח לעצות. כרגע יש 3 שבועות סגר שזה המון זמן עבורי לעשות חושבים מחדש...
אשמח לשמוע גם מאנשים שבמצב דומה וכיצד הם מתמודדים

תודה רבה, חג שמח ושנה טובה לכולם!

שוקל למשוך מה שיש לי בפנסיה (עם ניכוי המס האכזרי ייצא לי באיזור ה4K נקי.)
רק כמוצא אחרון, ובכל מקרה אם אין לך הכנסה, תוכל למשוך את זה בפטור ממס, תקרא פה:
https://pensuni.com/?p=2152

תחפור באתרים של מלגות ומענקים, יש הרבה מאוד אוכלוסיות שזה רלוונטי לגביהם (מיעוטים, מצטיינים, חיילים בודדים וכו...), תסתכל גם באתר של האוניברסיטה אם יש סיוע כלכלי לסטודנטים (למשל הלוואות באפס ריבית שמחזירים אחרי הלימודים וכאלה).

רשמת שאתה לומד מדמ"ח, אתה רק מתחיל שנה ראשונה? אם לא ויש לך ציונים סבירים, תתחיל לחפש עבודה במקצוע.

שוקל למשוך מה שיש לי בפנסיה (עם ניכוי המס האכזרי ייצא לי באיזור ה4K נקי.)
אם החלטת למשוך, כדאי לבדוק אם אתה זכאי למשוך את מה שיש שם בלי מס.

תואר שאני מקווה שאחריו אצליח להגיע להכנסה גבוהה יחסית [מדמח]
באיזה שנה אתה? ניסית לחפש משרות סטודנט בתכנות או בדברים שקרובים אליך? אם כן, אז איך?
הכסף בוודאות טוב יותר מבעבודות כפיים וזה ייתן לך הרבה ניסיון רלוונטי להמשך.

אם התשובה היא שלא, בגלל:
אז הייתי שוקל הלוואות לסטודנטים. כן זאת הלוואה, ובדרך כלל זה big no no. אבל, בדרך כלל התנאים יחסית נוחים להחזר (ריבית סבירה, מתחילים להחזיר אחרי התואר). יותר חשוב - אתה לומד תואר שההשתכרות בו גבוהה. זאת סיטואציה שבה אולי כן שווה ללוות מעצמך בעתיד את הכסף כדי לאפשר את זה עכשיו.

חיפשת מה המוסד שאתה לומד בו מציע?

* לא מכיר אותך, לכן לא ממליץ על כלום.

מה אתה לומד? אולי תוכל להציע עזרה בקורסים שעברת בהצלחה
מדעי המחשב. אופציה שחשבתי עליה אבל בכ"מ כרגע זה יהיה רלוונטי רק באיזור ינואר כנראה. חוץ מזה אין לי באמת ציונים יותר מדי טובים, ממוצע 79
רק כמוצא אחרון, ובכל מקרה אם אין לך הכנסה, תוכל למשוך את זה בפטור ממס, תקרא פה:
https://pensuni.com/?p=2152

תחפור באתרים של מלגות ומענקים, יש הרבה מאוד אוכלוסיות שזה רלוונטי לגביהם (מיעוטים, מצטיינים, חיילים בודדים וכו...), תסתכל גם באתר של האוניברסיטה אם יש סיוע כלכלי לסטודנטים (למשל הלוואות באפס ריבית שמחזירים אחרי הלימודים וכאלה).

רשמת שאתה לומד מדמ"ח, אתה רק מתחיל שנה ראשונה? אם לא ויש לך ציונים סבירים, תתחיל לחפש עבודה במקצוע.
אכן מתכוון להגיש מועמדות לכל מלגה שאראה.
סיימתי שנה א במדעי המחשב. אני אכן מנסה למצוא עבודה גם בתחום (שולח קו"ח לחברות במרכז) אך עד כה לא חוזרים אליי.
אם החלטת למשוך, כדאי לבדוק אם אתה זכאי למשוך את מה שיש שם בלי מס.

באיזה שנה אתה? ניסית לחפש משרות סטודנט בתכנות או בדברים שקרובים אליך? אם כן, אז איך?
הכסף בוודאות טוב יותר מבעבודות כפיים וזה ייתן לך הרבה ניסיון רלוונטי להמשך.

אם התשובה היא שלא, בגלל:

אז הייתי שוקל הלוואות לסטודנטים. כן זאת הלוואה, ובדרך כלל זה big no no. אבל, בדרך כלל התנאים יחסית נוחים להחזר (ריבית סבירה, מתחילים להחזיר אחרי התואר). יותר חשוב - אתה לומד תואר שההשתכרות בו גבוהה. זאת סיטואציה שבה אולי כן שווה ללוות מעצמך בעתיד את הכסף כדי לאפשר את זה עכשיו.

חיפשת מה המוסד שאתה לומד בו מציע?

* לא מכיר אותך, לכן לא ממליץ על כלום.
חיפשתי גם משרות סטודנט בהייטק, הגשתי להמון משרות אך לא חזרו אליי. הגשתי למשרות במרכז גם אך לא עזר עד כה. התקווה שלי בהתחלה אכן הייתה למצוא משרה בתחום מה שייתן לי גם ניסיון וכנראה גם יותר כסף אבל כרגע נראה שזה לא הולך. קשה למצוא בסוף שנה א', בטח למישהו שלומד במכללה ובטח בתקופת הקורונה לכן החלטתי לכוון יותר לעבודות אחרות.
בנוגע להלוואות סטודנטים נשמע אכן די טוב אברר

תראה, בתור בוגר מכללה עם ממוצע 79, הכניסה שלך לשוק הייטק הולכת להיות קשה ובתנאים לא משהו.
קח בחשבון שכל מה שיש לך היום זה גרושים לעומת מה שתרוויח בעתיד ולכן עצתי לך להנזיל מה שאפשר\הלוואות ולהתרכז רק בלימודים.
ברגע שתצליח להכנס למקום הראשון, משם קל יותר להמשיך.

בהצלחה

תראה, בתור בוגר מכללה עם ממוצע 79, הכניסה שלך לשוק הייטק הולכת להיות קשה ובתנאים לא משהו.
חוץ מזה אין לי באמת ציונים יותר מדי טובים, ממוצע 79
רק רוצה לציין שהקורסים הראשונים בתואר הם בדרך כלל היותר קשים(אינפי, אלגברה וכדומה) ובהם הציון יותר נמוך,
בשנים הבאות יהיה לך את הקורסים היותר קלילים(אתה גם צריך לדעת לבחור את הקורסים הנכונים) שיעלו לך את הממוצע.

אהלן לכולם,
אשמח לעצות, הארות וכל דבר שאולי יועיל לי במאמציי לחיפוש עבודה -
לצערי הרב כמו רבים אחרים גם עליי תקופת הקורונה מקשה במציאת עבודה.
מעט פרטים - 24, באר שבע, סטודנט.
כל יום אני עובר על רשימות הדרושים באתרים השונים ובפייסבוק, ללא הואיל. כמעט תמיד לא חוזרים אליי אפילו (גם לעבודות כפיים עבור מינימום, מה שגורם לי להאמין שיש שיטת מצליח לאגירת מידע על אנשים להפצות ספאם כאלה ואחרות בעתיד).
בחודש האחרון הייתי ב3 ראיונות עבודה ולא עברתי אף אחד מהם, לטעמי מכיוון שלא הצלחתי לשכנע אותם שלא אברח כשהסמסטר יתחיל. אני לומד 3 ימים בשבוע, והתראיינתי לתפקידים של 3-4 משמרות בשבוע. אני לא חושב שהם האמינו לי שאצליח לשלב את המשרות שהם הציעו עם הלימודים.

מחפש עבודה בכל תחום בתכלס, בהתחלה סיננתי תפקידים שקשורים למכירות (כמו בחברות התקשורת השונות לדוגמא) אבל עכשיו אני מנסה גם שם ללא הצלחה. פרט למלצרות (עקב בעיה בכף יד) פתוח כמעט להכל, מפעלים מוקדים סופרים וכ'ו, אבטחה לא יכול (אין לי רובאי מהצבא, פניתי לכמה מקומות בנוגע לאבטחה ללא נשק אבל גם לזה רצו 02.) כן אודה שמשרות ניקיון זה משהו שאני כרגע עדיין נמנע ממנו.
ההצעה היחידה שקיבלתי זה ליקוט אונליין בסופר אבל הציעו לי ממש מעט שעות (3 שעות משמרת) וסירבתי (טעות כנראה).
אני לא באר שבעי במקור, ואכן שמעתי ששוק העבודה כאן חלש ועוד בעיקר לסטודנטים ועוד בעיקר בקורונה אבל לא האמנתי שזה יהיה כזה קשה.

כרגע אני יכול לכלכל את עצמי ללא עבודה עד איזור פברואר-מרץ, ומנסה מאוד לא להגיע למצב של הלוואות.
מכרתי את המניות שהיו לי (השקעתי באיזור ה11K באיזור אפריל ויצאתי עם 14.5K נקי שזה מאוד עזר), והשתחרר לי גם חיסכון של 3K שהיה לי. שוקל למשוך מה שיש לי בפנסיה (עם ניכוי המס האכזרי ייצא לי באיזור ה4K נקי.)
עברתי לאחרונה לדירת שותפים (הייתי לפני זה ביחידת דיור לבד) וזה מוריד לי את ההוצאות באיזור ה450 ש"ח לחודש.
מבחינת מלגות אני זכאי למימון 2/3 ממשרד הביטחון של שכר לימוד, שוקל אולי להוסיף פרח נגיד (5200 לשנת לימודים) אבל מפחד שזה יחסום אותי מבחינת שעות לעבודות, וכל זה עבור מעט שעות וכסף.

מבחינת המדינה ניסיתי בלשכת התעסוקה לחפש המון באתר, ושוב - לא חוזרים. דמי אבטלה אני מניח שאני לא זכאי מכיוון שלא עבדתי מאז הפעם האחרונה שלקחתי דמי אבטלה (אחרי כשנה וחצי (2017-2018) עזבתי מקום עבודה באיזור אוגוסט 2018, קיבלתי את המקסימום של הדמי אבטלה (חודשיים או 3 לדעתי) ומאז לא עבדתי.)

פריסת התואר היא אופציה שאני לוקח ברצינות עכשיו, מכיוון שאני מניח ומקווה שאם ארד ליומיים לימודים בשבוע כבר מעסיקים יסתכלו עליי אחרת - מצד שני כמובן יהיה מבאס מאוד לדחות את סיום התואר (תואר שאני מקווה שאחריו אצליח להגיע להכנסה גבוהה יחסית [מדמח]) בשביל עבודות בשכר מינימום שבתכלס אגיע לאיתם לחיסכון חודשי של איזור ה3K בלבד.

עד כאן חפירתי. אשמח לעצות. כרגע יש 3 שבועות סגר שזה המון זמן עבורי לעשות חושבים מחדש...
אשמח לשמוע גם מאנשים שבמצב דומה וכיצד הם מתמודדים

תודה רבה, חג שמח ושנה טובה לכולם!
עשיתי בדיקה זריזה ואכן אין זכאות לדמי אבטלה.
אני מציע: בוא נהיה אופטימיים. בוא נגיד שעוד שנה , מקסימום שנתיים, אתה מוצא משרת סטודנט בחברת תוכנה. עד אז, אני חושב שמאוד טבעי יהיה לעבוד למשל כנציג תמיכה טכנית בחברת תקשורת/תוכנה או תחום משיק אחר לתוכנה. בשביל @c881 זה עבד יפה אאל״ט?

היי,
נשמע שאתה באמת במצב לא קל. הייתי ממליץ לנסות להתקדם למצב שאתה עם הראש מעל המים, ולא מגיע למצב כזה שוב במהלך החיים. (לא אומר שזה קל כמובן), אבל ממליץ תמיד שיהיה לך כמה עשרות אלפי שקלים בצד.

הייתי מציע:
- לקחת פחות קורסים כדי למצוא עבודה רלוונטית. זה הרבה פחות נורא ממה שזה נשמע.. אני עשיתי את זה גם כדי לעבוד (סתם כדי להרוויח כסף, לא שהייתי צריך אותו בשביל לחיות).
אז כמו שאתה אומר, תוריד כמה קורסים שצריך כדי שהמקום עבודה יסכים לקבל אותך.

אני לא יודע מה ההוצאות שלך... וזה תלוי במקום עבודה שתמצא, אתה כנראה הגיוני לעבוד 3-4 ימים בשבוע (ואולי בסופשים), ולחסוך קצת בצד כל חודש, עד שיהיה לך מספיק בצד כדי לרדת במספר ימי עבודה.

בגדול אם יש לך איזה סט כישורים כלשהו (טוב במתמטיקה, כלי נגינה) שאפשר לעשות בו שיעורים פרטיים זה אחד הדברים הכי משתלמים שיש לך בערך.

- לא מכיר את באר שבע, אבל אולי משלוחים? (אופניים חשמליים / קטנוע אם יש)?

- לנסות לקבל מלגות עזרה כלכליות כלשהן מהאוניברסיטה.. אני מכיר שיש כאלה, אבל לא מכיר מספיק כדי לפרט..

- תנסה לבדוק אם אפשרי להיות עוזר הוראה או משהו בסגנון במוסד לימודים שלך... יש כאלה דברים לסטודנטים בחלק מהאוניברסיטאות.

אם שום דבר לא הולך, כמו שהסולידית אומרת.. תתחיל להעמיס ארגזים :) אין עבודה שלא מכבדת את עצמה!

הייתי מנסה להימנע כמה שיותר מהלוואות אם אפשרי... זה כדור שלג שיהיה לך קשה לצאת ממנו..

מה עם לחזור להורים לאיזה תקופה מסוימת? (אם רלוונטי...).
בעתיד הקרוב גם ככה המוסדות סגורים, ובעתיד שהם ייפתחו, אם לנסוע לבאר שבע ברכבת לוקח לך פחות משעה וחצי, אולי זה ישתלם יותר מלהיות בדירת שותפים..

בהצלחה (:

תדפיס קורות חיים ותלך פיזית לכל חברות ההיטק בבאר שבע ותגיד שאתה רוצה לעבוד. יש בפארק של גב-ים לדוגמא. אם עדיין לא מצאת עבודה דרך זה, אז הלוואה זאת הדרך הכי פחות מסוכנת עבורך, יחד עם צמצום הוצאות והתמקדות במציאת עבודה בתחום בעתיד. בינתיים תחרוש ותשקיע כי כאמור מכללה זאת נקודת פתיחה פחות טובה וממילא עדיף שתסיים את התואר שנה אחרי אבל עם שנתיים נסיון בתעשייה. בהצלחה!

יש ללכת לתמיכה בחברת תקשורת/הייטק.
אבל מנסיון - להזהר מלהשאר באזור הנוחות יותר מידי.
תלמד ליפות את הדברים - לומד בבאר שבע (בלי ציון ו/או/ זכר למכללה) - תן לאנשים להשלים את המקום.
או פשוט לציין - סטודנט שנה...
את שנה ראשונה אני זוכר יותר כ-קורסים סינון, למדת כבר משהו שקשור למחשבים?
בשנה~שתיים הראשונות שלי העברתי בשמירה על מבנים והכנת שיעורים בשעות המתות.

תנסה לפנות לחברי סגל/מעבדות בקמפוס, אפילו מפקולטות אחרות. לעיתים הם צריכים עוזרי מחקר. רוב הסיכויים שהשכר יהיה בסביבות המינימום, אבל יכול להיות שורה נחמדה בקו"ח ותקבל הצצה על מה חוקרים.

אני חושב שהבעיה שלך נועצה במה שאתה משדר למעסיק, שורה תחתונה ראיון עבודה זה לדעת למכור מוצר, שהמוצר זה אתה.
נכון שיכול להיות שאתה לא עומד בתנאים או שהם לא עומדים בתנאים שלך , אבל על הדברים האלה אפשר להתגבר ולהתגמש אחרי הראיון הראשוני.

בסופו של דבר אתה צריך להיכנס לנעליים של המעסיק ולחשוב " האם אני הייתי מקבל אדם לעסק שהציג את עצמו כמו שהצגתי את עצמי "
גם בעל פיצוציה רוצה לשמוע שאתה בא לעבוד קודם כל כי פיצוציה זה המקום בשבילך, שתתן 200 אחוז גם אם זה חצי משרה ולספר על היתרונות שאתה מביא לעסק (היום מאוד קל לעשות ש.ב. לפני שמגיעים לפגישה).
רק אחרי שאתה מציג את הדברים האלה כדי לדבר על אילוצים כאלה ואחרים וזה שהמשרה יכולה להשתלב עם הלימודים.
מניסיון שלי בכמה ראיונות עבודה שבהם הצלחתי להתקבל לחברות ולעבוד במקביל לבעלי תואר למרות שאני בלי תעודות בגרות , התהליכי מיון הראשונים זה נטו לסנן עובדים.
סינון ראשון זה קורות חיים , במידה ולא חוזרים אלייך אחרי ששלחת קוח כדי שתעבוד עליהם, שיהיו מזמינים ותמקד את הניסיון שם ספיציפית למשרה שאתה שולח , מומלץ להוסיף 10 אחוז של פלפול לקורות חיים כדי לעבור את המחסום הראשון (לא שמעת את זה ממני ).
במידה וצלחת קורות חיים וזומנת לראיון ,בדרך כלל צריך להגיד למראיין מה שהוא רוצה לשמוע כמו שאמרתי מקודם.
אחרי שאתה מתקבל לעבודה ומראה רצינות המעסיק ירצה לבוא לקראתך כדי לשמור אותך לטווח ארוך.
ו- 4 שנים בשוק של היום במקום עבודה זה טווח ארוך.
לא כל מעסיק יבוא לקראתך, את הסינון גם אתה צריך לעשות ולפתח יכולת לזהות מעסיק פסיכופת שרק יגדיל לך את המשרה והמחייבות עם הזמן ,למעסיק שיכול להתגמש.

עוד משהו שחשוב להדגיש, לא בושה להיעזר בקשרים כדי לפתוח דלתות , אתה בישראל זה נפוץ.
תפרסם בפייסבוק הפרטי שאתה מחפש עבודה , דבר עם החבר מהצבא שגר בבאר שבע ועם הדוד שעובד בחברה ממשלתית.

המון בהצלחה.

אם אתה טוב באחד התחומים הבאים: (כימיה, פיזיקה, מתמטיקה, ביולוגיה ואנגלית) תוכל להעביר שיעורים אונליין דרך פרוייקט נחשון.

45 ש"ח לשעה בשנה ראשונה
55 ש"ח לשעה בשנה השנייה

לא טוב כמו שיעורים פרטיים אבל נותן לך דמי כיס נחמדים של כ1000 שקל בחודש

1. תבדוק לגבי חברות תקשורת. אני מאמין שאפילו בקורונה הם נואשים לנותני תמיכה טכנית/אנשי מכירות.
2. האם יש לך פרופיל לינקדין? במידה ולא - תפתח אחד. במידה וכן - תשפץ אותו ותתחיל להוסיף מגייסים לפרופיל שלך.
3. שלח קורות חיים לחברות השמה בתחום ההייטק (מטריקס, one , כלנית כרמון, ness). הם כבר יבואו אלייך עם הצעות.

איך עושים את זה?

שאלה טובה ,אני עדיין נופל על מעסיקים כאלה.
מניח שעם הזמן לומדים לשאול את השאלות הנכונות כדי לדעת האם העבודה מתאימה לך בדיוק כמו שמעסיק שעושה הרבה ראיונות עבודה יודע לשאול את השאלות הנכונות בשביל לדעת האם אתה מתאים לאירגון.
בהתסכלות אחורה הייתי צריך לקחת יותר לצומת לב איך המעסיק מגיב ברגע שעולה נושא החיים האיישים והאילוצים שיש בראיון עבודה.

אני בראיון עבודה שואל גם את המנהל המגייס שאלות על נושאים שחשובים לי.
כמו כן, בין השורות מנסה להבין אם הוא ואני ״משדרים על אותו גל״, חשוב לזכור שהמנהל זה הגורם שיהיה לך איתו הכי הרבה אינטראקציה וחשוב שתסתדרו.
בנוסף, חשוב לזכור שלא רק אתה בראיון, אלא גם המקום בראיון אצלך. היו מקומות שלא טרחתי אפילו ללכת לראיון רק בגלל איך שהתייחסו אלי כמועמד.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
לב מישקין קושי בעבודה עם קולגה - אשמח לתובנות אוף טופיק 32
N IRA - איחוד קרנות השתלמות וקופות גמל - קושי במעקב פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
D קושי בבניית אסטרטגיית השקעה יומני מסע אישיים 5
F רואה חשבון עצמאי - קושי במציאת לקוחות אוף טופיק 15
י קושי במילוי טופס 1325 - שער דולר מיסים 25
Oracle קושי במציאת שוכרים לנדל"ן מסחרי נדל"ן 5
R קושי בחלוקת התיק שוק ההון 25
R קושי במציאת עבודה? השוק משתנה? התפתחות אישית 22
D קושי במעקב אחרי שהוצאות שנובע ממועדי חיוב לא מסודרים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
M קושי שנתקעתי עם אתר stubhub אוף טופיק 1
N קושי טכני ברכישת IWDA דרך IB שוק ההון 11
C האם קיים קושי להשכיר לפנסיונר מבוגר מאוד? נדל"ן 37
M מעט קושי בניוד קרן ההשתלמות שוק ההון 10
ת השקעה ראשונה - קושי בלחצות את הגשר הראשון שוק ההון 13
F קרן כספית שקלית - למה נוהגים לומר שכסף רב יושקע בה לזמן קצר (חודשים בודדים)? שוק ההון 15
A מס חברות גלובלי של 15% על חברות רב לאומיות שוק ההון 9
C פיזור רב מדי שוק ההון 3
nick על תלאות כרטיס רב-קו אוף טופיק 80
T נרשמתי ללימודי תואר ראשון רב תחומי התפתחות אישית 81
א "כשהריביות בעולם עולות, כבר לא צריך להיפרד מהכסף לזמן רב כדי להרוויח" שוק ההון 2
A הזמנת מספר רב של כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 3
שודד הפינג פונג שיווק רב שכבתי (שר"ש) אוף טופיק 28
ס Mastermind Groups | קבוצת חשיבה | רב מוח התפתחות אישית 19
H עזרה במציאת קרן השתלמות פאסיבית מדדי חו"ל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
E עזרה במציאת תבע באלפי מנשה נדל"ן 4
ה עזרה במציאת תעודת סל פוסטים מאיכות נמוכה 3
א עזרה במציאת קרנות איריות (להשקעה בדולרים) דרך פסגות טרייד שוק ההון 8
ד עזרה במציאת etf מתאים שוק ההון 12
נ עזרה במציאת נתונים הסטוריים של מדד מסוים שוק ההון 11
מ עזרה במציאת נתונים פיננסים על מדדי חו''ל שוק ההון 7
א עזרה במציאת תעודה / קרן מחקה ישראלית אג"ח ממשלתי ארה"ב שוק ההון 7
שני ביטי עזרה במציאת קורס לניהול תיקי השקעות אוף טופיק 7