• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קורס יזמות נדלן מומלץ ? ועוד שאלה

Yuvalbuz3

משתמש רגיל
דירוג
171
שלום, רציתי לדעת האם יש כאן למישהו המלצה לקורס יזמות נדל"ן שיכול לתת לי בסיס טוב להמשך הדרך ? ( שמעתי על אג'נדה פיננסים, האם מישהו מכיר ?)

עכשיו שאלה :
הבנתי משיחה עם יזם נדלן צעיר שניתן עדיין לעשות פליפים בארץ למרות מס השבח ע"י הכנסת שותף שזהו הנכס הראשון שלו, משהו כזה לא ככ הבנתי אבל מי מכם שהבין את הכיוון, אשמח שיפרט :)

הבנתי משיחה עם יזם נדלן צעיר שניתן עדיין לעשות פליפים בארץ למרות מס השבח ע"י הכנסת שותף שזהו הנכס הראשון שלו, משהו כזה לא ככ הבנתי אבל מי מכם שהבין את הכיוון, אשמח שיפרט :)
לך יש נכס ומצאת עיסקה טובה ש8% ידפקו לך את כדאיות העסקה.
לי אין נכס ואני חבר שלך.
אתה מציע שאני ארכוש ואתה תממן (או לחלופין גם אני אשתתף במימון) את הנכס ולתת לי אחוזים מהרווח או כל הסכם הוגן אחר אשר עולה בדעתך.
כיוון שלי אין נכס אני יכול לקחת 75% משכנתא ואתה רק 50%, אז בכלל אפשר להשיא את הרווחים ככה.

לך יש נכס ומצאת עיסקה טובה ש8% ידפקו לך את כדאיות העסקה.
לי אין נכס ואני חבר שלך.
אתה מציע שאני ארכוש ואתה תממן (או לחלופין גם אני אשתתף במימון) את הנכס ולתת לי אחוזים מהרווח או כל הסכם הוגן אחר אשר עולה בדעתך.
כיוון שלי אין נכס אני יכול לקחת 75% משכנתא ואתה רק 50%, אז בכלל אפשר להשיא את הרווחים ככה.
אבל אז אני גוזר קופון על חבר שלי לא כך ? מכוון שהוא מעתה ואילך לא יוכל לעשות עסקת נדלן משתלמת במידה וירצה לעשות כן.
ובעצם הוא לא קיבל את מלוא הנתח מהאקזיט.
בנוסף, האם השיטה היא חוקית ? לא רוצים לעשות משהו נגדה ?

אבל אז אני גוזר קופון על חבר שלי לא כך ? מכוון שהוא מעתה ואילך לא יוכל לעשות עסקת נדלן משתלמת במידה וירצה לעשות כן.
להפך, הוא גוזר עליך קופון. הוא לא יזם נדלן ואתה כן, למה שיעשה עסקאות נדלן משתלמות? חוץ מזה אתם עושים פליפ אז שיחכה עד למכירה ואז יעשה מה שבא לו.
ובעצם הוא לא קיבל את מלוא הנתח מהאקזיט.
הוא גם לא השקיע כסף.
בנוסף, האם השיטה היא חוקית ? לא רוצים לעשות משהו נגדה ?
אפור ועדיף שיעשה בעזרת עו"ד.

להפך, הוא גוזר עליך קופון. הוא לא יזם נדלן ואתה כן, למה שיעשה עסקאות נדלן משתלמות? חוץ מזה אתם עושים פליפ אז שיחכה עד למכירה ואז יעשה מה שבא לו.

הוא גם לא השקיע כסף.

אפור ועדיף שיעשה בעזרת עו"ד.

תודה רבה

@אורי ג.
א. זה בעצם "מישהו" שאין לו נכס ביד והוא כל שנה וחצי יכול למכור ולקנות ובכך להימנע ממס שבח [משכנתא גבוהה יותר גם] ?
ב. אפשר שאני ואתה נהייה שותפים [אתה היזם, אני בלי הנכסים], אתה תממן הכל ואני אקח את המשכנתא על שמי ?

א. זה בעצם "מישהו" שאין לו נכס ביד והוא כל שנה וחצי יכול למכור ולקנות ובכך להימנע ממס שבח [משכנתא גבוהה יותר גם] ?
נכון, וגם ממס רכישה.
ב. אפשר שאני ואתה נהייה שותפים [אתה היזם, אני בלי הנכסים], אתה תממן הכל ואני אקח את המשכנתא על שמי ?
בהנחה שאתה לא מדבר עלי אישית אז בטח שזה אפשרי, רק שצריך שהבנק יאשר לך את אחוז המימון המבוקש ושביל זה אתה צריך להראות כושר החזר, אפשר שאני אהיה ערב/לווה נוסף במשכנתא ואז יכירו גם בהכנסה שלי, ברור שזה מסבך את העניינים מול הבנק.

א. זה בעצם "מישהו" שאין לו נכס ביד והוא כל שנה וחצי יכול למכור ולקנות ובכך להימנע ממס שבח [משכנתא גבוהה יותר גם]
בכפוף לסיכון שמס הכנסה יראו בזה פעילות שעולה כדי עסק
וגם חברים ממע"מ ירצו את החלק שלהם

בכפוף לסיכון שמס הכנסה יראו בזה פעילות שעולה כדי עסק
וגם חברים ממע"מ ירצו את החלק שלהם
תודה שהזכרת לי שאני לא פתית שלג מיוחד שהרגע עליה על משהו מטורף...

האם למישהו יש תשובה בקשר של קורס יזמות נדלן ממומלץ? האם למישהו יש ניסיון עם הלימודים של פסגות, BDO, אנגלו סקסון או יסודות?

האם למישהו יש תשובה בקשר של קורס יזמות נדלן ממומלץ? האם למישהו יש ניסיון עם הלימודים של פסגות, BDO, אנגלו סקסון או יסודות?
זה בד"כ סתם הקורסים האלה

כתבתי המון חומר על יזמות והשקעות בנדל"ן מנסיון רב ומעשי, למיטב דעתי הקורסים האלה לא נותנים הרבה( גם לא מזיקים) אבל צריך להעיז וללמוד ממקרים של אנשים שעשו טעויות, החברים בפורום כותבים אחלה דברים מניסיון אישי שלהם ששם צריך לשים לב.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A מה קורה אם הסוכן הבורסאי שלך קורס? שוק ההון 1
N קורס/עבודה לסטודנט התפתחות אישית 3
H אשתי רוצה ללמוד קורס בהייטק. התפתחות אישית 24
D קורס מומלץ לייעוץ משכנתאות והשקעות נדל"ן שוק ההון 0
M קורס ברוקר למסחר בבורסה של אינטראקטיב ישראל- מישהו מכיר יכול להמליץ ? פוסטים מאיכות נמוכה 1
ה קורס חווית משתמש אוף טופיק 3
I האם קורס פנסיה מצויין מייתר את הצורך בתכנון פנסיוני+פרישה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
הסולידית ★★★קורס השקעות ופנסיה מומלץ בהנחה לגולשי הסולידית - Simplifynance★★★ שוק ההון 0
הפרופסור קורס ספרות לגברים אוף טופיק 0
V קורס שמתמקד ברקורסיה התפתחות אישית 19
mk1 המלצה לספר/קורס להשקעות ערך במניות התפתחות אישית 2
TheMailMan קורס מחשבים/סייבר/תכנות לילד בן 9 התפתחות אישית 14
W קורס פייתון התפתחות אישית 1
ל תואר בטכניון - או קורס משולב של infinity labs ותעשייה האווירית? התפתחות אישית 24
Emilia קורס מקצועי במכללה או לימוד עצמי? יומני מסע אישיים 5
ד קורס המסחר העצמאי של אקסלנס טרייד פוסטים מאיכות נמוכה 4
M מה קורה אם בית ההשקעות קורס? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
A לחזור ל"הייטק" עם קורס של ג'ון ברייס? התפתחות אישית 2
ט קורס אופציות - כדאי? התפתחות אישית 12
Y קורס יועצי משכנתאות התפתחות אישית 22
U נאותות תוכנית השקעה במרג'ין על vnq ב IB תוך כדי שוק קורס שוק ההון 10
R עזרה לגבי איזה קורס ללמוד התפתחות אישית 5
N קורס אנגלית מומלץ? התפתחות אישית 1
S קורס בתקשורת נתונים התפתחות אישית 2
S מה קורה אם בית השקעות קורס? צרכנות פיננסית 1
D קורס חוקרים פרטיים התפתחות אישית 13