• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

[קבוצת רכישה] קרן הפנסיה "הפניקס" - מסלול מחקה מדדי מניות חו"ל

אקסלנס אוחדו עם הפניקס תחת הפניקס ונשאר רק ה"מותג". זאת אותה חברה. אם הם מרשים לעצמם להתעלל בלקוחות ה ira , אל תופתע אם גם בפנסיה "יישרו קו".
אני מודע לזה שזאת אותה חברה.
אבל עדיין הגמל והפנסיה הן מחלקות שונות עם רמת שרות שונה.
אגב, עבדתי פעם עם מחלקה אחרת באקסלנס (esop) ושם דוקא היה שרות מצויין, ככה שזה לא מאפיין את החברה כולה

נקווה לטוב. רציתי להצטרף אבל איבדתי את החשק.

פניתי לפניקס בלי קשר לקבוצת הרכישה לברר על דמי הניהול שהם עשויים להציע לי. הפניקס חזרו אלי שאצטרך לעבוד מול סוכן ביטוח כדי להיות עמית בקרן הפנסיה שלהם. מעניין למה. ומעצבן. מיטב דש ו-IBI שמחים מאוד לקבל את הכסף שלי בלי מתווכים.

פניתי לפניקס בלי קשר לקבוצת הרכישה לברר על דמי הניהול שהם עשויים להציע לי. הפניקס חזרו אלי שאצטרך לעבוד מול סוכן ביטוח כדי להיות עמית בקרן הפנסיה שלהם. מעניין למה. ומעצבן. מיטב דש ו-IBI שמחים מאוד לקבל את הכסף שלי בלי מתווכים.

גם לי הם עשו את זה כשהייתי אצלם כבר, ועברתי בין עבודות ולא רציתי לאבד תנאי מועדפים אצלהם אז בסוף לא הייתה לי ברירה לקחת סוכן שלהם.

אני אשמח לשמוע פרטים....מה הנייד שלך?

אפשר עוד להצטרף לקבוצה?
השירות השתפר מלפני שנתיים?
בודק את האפשרות לעבור לקרן הפנסיה הזו + ira בגמל והשתלמות.

אם כבר השרשור הוקפץ אנצל"ש,
חיפשתי באזור האישי באתר נתוני צבירה והפקדות עדכניים אך לא מצאתי, למעט דוחות רבעוניים שמונפקים באיחור אופנתי הקבוע בחוק,
אם פספתי ומישהו מוצא דרך לראות נתונים אלו אשמח לשמוע.

חיפשתי באזור האישי באתר נתוני צבירה והפקדות עדכניים אך לא מצאתי, למעט דוחות רבעוניים שמונפקים באיחור אופנתי הקבוע בחוק,
אם פספתי ומישהו מוצא דרך לראות נתונים אלו אשמח לשמוע.
למעלה יש לך "הפוליסות שלי" -> "פנסיה"
יביא אותך לעמוד עם רשימת הפנסיות שלך. תלחץ על "הפניקס פנסיה מקיפה" (לדוגמא) וזה יביא אותך לדף שמרכז מידע על הקרן.
אחד הטאבים שם הוא "פירוט הפקדות" שמפרט את כל ההפקדות של השנה האחרונה
בטאב "תנועות בחשבונך" יש לך מידע על הצבירה הנוכחית, הצבירה בתחילת השנה, הפקדות ורווחים השנה וכו'.

שים לב שהמידע שם מתעדכן באיחור. כרגע המידע שמופיע אצלי נכון רק לסוף אוגוסט. כלומר את הפקדות אוקטובר תראה רק עוד חודש וחצי בערך.

למעלה יש לך "הפוליסות שלי" -> "פנסיה"
יביא אותך לעמוד עם רשימת הפנסיות שלך. תלחץ על "הפניקס פנסיה מקיפה" (לדוגמא) וזה יביא אותך לדף שמרכז מידע על הקרן.
אחד הטאבים שם הוא "פירוט הפקדות" שמפרט את כל ההפקדות של השנה האחרונה
בטאב "תנועות בחשבונך" יש לך מידע על הצבירה הנוכחית, הצבירה בתחילת השנה, הפקדות ורווחים השנה וכו'.

שים לב שהמידע שם מתעדכן באיחור. כרגע המידע שמופיע אצלי נכון רק לסוף אוגוסט. כלומר את הפקדות אוקטובר תראה רק עוד חודש וחצי בערך.
תודה רבה.
בסוף השבוע התחברתי וכל הנתונים היו ריקים שם, כעת תקין, ייתכן סתם תקלה.

המידע שם מתעדכן ב-20 לחודש להבנתי, כלומר ב20 באוקטובר יופיעו נתוני סוף ספטמבר.

המידע שם מתעדכן ב-20 לחודש להבנתי, כלומר ב20 באוקטובר יופיעו נתוני סוף ספטמבר.
זה בערך מה שאמרתי, לא? :)
נתוני אוקטובר יופיעו עוד כחודש וחצי, שזה בערך ה20 לנובמבר.

מצד שני אתמול כשנכנסתי למערכת הייתה הודעה שעדכון המידע של אוגוסט מתעכב בגלל החגים ויעודכן רק ב8/10. מפתיע אותי שהחגים משפיעים, מה שמרמז על הרבה עבודה אנושית, בזמן שחשבתי שהרוב שם ממוחשב.

מישהו מכיר קבוצת רכישה פעילה עבור פנסיה/IRA?

היום נודע לי שהמסלול "מדדי מניות חו"ל" אצל הפניקס נסגר :( למרות שבדו"ח הרבעוני האחרון של הרבעון השלישי רשום עדיין "מדדי מניות חו"ל" כמסלול השקעה, הנציגה שלהם אמרה לי שהמסלול הזה נסגר ואוחד עם מסלול "מדדי מניות" רגיל, והפנתה אותי לסוכן לקבלת פרטים לגבי המסלול...
למישהו יש מושג מה הרכב מסלול "מדדי מניות" של הפניקס? איזה אופציות מדדיות ומניתיות בעצם נשארו בקרן פנסיה? או שנשארנו בעצם רק עם קופת גמל IRA ולקנות ביטוחים באופן עצמאי

טוב עכשיו אני מבולבלת לגמרי. לפי האתר של הפניקס, מתוך העדכון של אוגוסט 2018, מסלול "מדדי מניות" נסגר באפריל ועבר ל"מסלול מתמחה מניות", ומסלול "מדדי מניות חו"ל" קיבל עדכון מדיניות השקעה באפריל : https://ibb.co/7p5pckk
מישהו יודע מה נכון? מה המצב האמיתי?

איזה אופציות מדדיות ומניתיות בעצם נשארו בקרן פנסיה? או שנשארנו בעצם רק עם קופת גמל IRA ולקנות ביטוחים באופן עצמאי
קצת הלך לאיבוד הרעיון שמאחורי השקעה פאסיבית, לפיו במקום לשלם יקר על ניהול אקטיבי, עדיף לעקוב אחרי השוק בזול כיוון שלשתי הדרכים תוחלת דומה. אני לא רואה עדיפות משמעותית לקרן פנסיה מחקה על פני מנוהלת אקטיבית (pardon my French), בהינתן ששתיהן משקיעות באותו אפיק (נניח, מניות חו"ל) והניהול האקטיבי לא עולה יותר (ודי בטוח שמול הפניקס ניתן למצוא אופציות מנוהלות זולות יותר). לטווח ארוך, התוחלת דומה/זהה.

היום נודע לי שהמסלול "מדדי מניות חו"ל" אצל הפניקס נסגר :( למרות שבדו"ח הרבעוני האחרון של הרבעון השלישי רשום עדיין "מדדי מניות חו"ל" כמסלול השקעה, הנציגה שלהם אמרה לי שהמסלול הזה נסגר ואוחד עם מסלול "מדדי מניות" רגיל, והפנתה אותי לסוכן לקבלת פרטים לגבי המסלול...
המסלול עדיין מופיע באתר
באיזור האישי גם מופיע לי שאני על המסלול הזה.
לא קיבלתי דיוור על מיזוג מסלולים.
לכן סביר מאוד שהנציגה טעתה.

הצטרפתי אליהם עצמאית היום כחוסך ישיר. בהתחלה סירבו בגלל מנהל ההסדר, אבל אחרי שהתעקשתי הסכימו שאביא מכתב מהם שמאשרים לי להיות ישיר ואכן קיבלתי מכתב כזה.
הסכימו להשוות לי את דמי הניהול לדמי הניהול הקיימים. הצהרת הבריאות פשוטה, ולדעתי זה אפילו יתרון כי הם הקרן היחידה עכשיו, שלא קולטת ללא הצהרה בהסדר לרבים/ כקרן ברירת מחדל, ולפיכך מסננים אוטומטית את החולים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
נ הקמת קבוצת רכישה קרן השתלמות צרכנות פיננסית 2
איל1 הפרת הסכם קבוצת רכישה 8200 על ידי הפניקס וגלובלנט, והבעיה הכללית של שינויי בעלות בשוק הקרנות תוך הפרת הסכמים עם הלקוחות. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
mudale222 האם עסקת קומבינציה = קבוצת רכישה? נדל"ן 5
XpH משכנתא של קבוצת רכישה - קיצור תקופת ההלוואה נדל"ן 8
י קבוצת רכישה לבנייה דירות מגורים נדל"ן 35
ר קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 1
oz1987 קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 34
ס קבוצת רכישה נדל"ן 23
א ארגון קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 16
R קבוצת רכישה לביטוחי בריאות (של סייבי) צרכנות פיננסית 2
אל ניניו קבוצת רכישה - נדל"ן מסחרי, רגע לפני החתימה... נדל"ן 34
F יש קבוצת רכישה IRA שמקבלת מצטרפים חדשים? צרכנות פיננסית 52
N קבוצת רכישה - בנק צרכנות פיננסית 3
R קבוצת רכישה חברית נדל"ן 26
I קבוצת רכישה חדשה לקופת גמל שוק ההון 43
מ האם יש דבר כזה קבוצת רכישה לפקדון צרכנות פיננסית 6
O קבוצת רכישה להוזלת המרת מט"ח שוק ההון 57
עש לילה קבוצת רכישה "אירה" - קרנות השתלמות בניהול אישי (IRA) צרכנות פיננסית 121
ע "קבוצת רכישה" IRA צרכנות פיננסית 158
ברק א. שינויים בעמלות הנגבות בגמל ובהשתלמות בגלובלנט (קבוצת חסמבא במקור) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
Cleo קבוצת דיון לבעלי דירות להשכרה בישראל? נדל"ן 49
K העלת דמי ניהול בהשתלמות וגמל של קבוצת סנופי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
א האם מישהו מכיר קבוצת וואטסאפ של משקיעים ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
hommie יש לנו קבוצת טלגרם? אוף טופיק 4
I מניית קבוצת דלק שוק ההון 0
ש קבוצת השקעה נדל"ן 110
B האם יש קבוצת מפגשים באזור המרכז ואם כן כיצד אפשר להצטרף? אוף טופיק 21
עמיתא קבוצת חשיבה ויזמות התפתחות אישית 15
א אינטרגמל SP500 בדמי ניהול של 0.35 VS חשבון IRA דרך קבוצת חסמבה צרכנות פיננסית 92
ח דעתכם על התנאים שהושגו ובית השקעות שזכה במכרז קבוצת הרכישה צרכנות פיננסית 437
גרהם הפקדות לקה"ש (קבוצת איליה) שוק ההון 25
G למי שהצטרף ל-IBI דרך קבוצת סנופי, אם תרצו לפתוח קופה חדשה לא תקבלו את ההטבה שוק ההון 16
D קבוצת חיסכון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 13
ש קבוצת גיל אורלי שוק ההון 11
ס Mastermind Groups | קבוצת חשיבה | רב מוח התפתחות אישית 19
גרהם קבוצת רכישת קה"ש יוצאת לדרך צרכנות פיננסית 7
י [מס רכישה] הצהרה בעת רכישת דירה שניה מיסים 4
A דילמת רכישה בית בקיבוץ נדל"ן 9
א רכישה בלי real time data שוק ההון 8
א מס רכישה דירה שניה נדל"ן 3
N בעלי מניות לאחר עסקת רכישה שוק ההון 16
ש החזר מס על הפסדים בבורסה מול מס רכישה לדירה שניה שוק ההון 3
O מס רכישה בדירה של בן זוג אחד עם הסכם ממון מיסים 18
ה מס רכישה דירה שלישית חליפית מיסים 1
B רכישה קרן אירית רחבה ב-IB לעומת רכישת אותה קרן בארץ: יש הבדל במדד היחוס? מיסים 7
A רכישה בפריסייל עד 2 מיליון - השקעה , 100% מימון נדל"ן 9
A תכנון נכון של מס רכישה והיטל השבחה נדל"ן 0
S מינימום רכישה של מניה? שוק ההון 5
A החזר על מס רכישה - שאלה מיסוית נדל"ן 5
A מס רכישה פריסה לתשלומים נדל"ן 12

נושאים דומים

Back
למעלה