• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קבוצת רכישה "אירה" - קרנות השתלמות בניהול אישי (IRA)

מצב
הנושא נעול.

עש לילה

משתמש בכיר
דירוג
2,347
עריכה: את הקבוצה החדשה אפשר למצוא כאן.

לאור ההצלחה המסחררת (כך שמעתי) של הקבוצות הקודמות כאן, ולאחר שיחות מקדימות וחיוביות עם מס' בתי השקעות, החלטתי להוציא לדרך קבוצת רכישה נוספת לקרנות השתלמות בניהול אישי (IRA).
יש הרבה סיבות למה אסור לוותר על קרן כזו, ומאידך סכום הכניסה המינימלי למשחק הוא כ-100 אלף ש"ח, וגם זה רק בשתי חברות בלבד (IRA ישראל ומיטב דש). אך כשמגיעה קבוצה גדולה יחד עם סכום משמעותי של כסף, פני הדברים משתנים ואפשר להיכנס ליותר חברות ובתנאים טובים יותר.
אני לא יודע כמה אנשים וכסף נוכל לגייס אחרי שכבר פעלו כאן מס' קבוצות רכישה בעבר, אבל ננסה בכל זאת ונשיג את הכי טוב שאפשר. כמובן שאם כל אחד יפנה גם לכמה חברים בעבודה וינסה לגייס גם אותם לקבוצה, זה יתרום לנו רבות.

לאור הערות שקיבלתי כאן: נשמח לקבל גם אנשים עם קופות גמל לעצמאים שמעוניינים להעביר אותן לניהול אישי.

השלב הראשון נפתח היום ויימשך עד סוף החודש. אבקש מכל מי שמעוניין להצטרף לתוכנית לשלוח לי הודעה פרטית, הכוללת לכל הפחות: שם פרטי, מס' טלפון, כתובת מייל, סכום כסף בקרן ההשתלמות הנוכחית, והחברה שבה היא מנוהלת. מי שרוצה יכול גם לפנות אליי בפרטי לקבלת כתובת המייל שלי או מס' הטלפון ונמשיך את ההתכתבות שם.
כאמור שלב הרישום יימשך עד סוף החודש בלבד, והחל מה-1 במאי נתחיל בתהליך קבלת הצעות מהחברות השונות. המשך התכתובות בינינו החל משלב זה - ייעשה בפורום פרטי.

בהצלחה לכולנו.

למען הסר ספק: אין ולא יהיה שום קשר בין הקבוצה המתגבשת לבין אתר הסולידית או הסולידית עצמה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
מסתבר שתזמון זה באמת הכל בחיים... :(

ביום חמישי חתמתי עם מיטב דש. האמת שהייתי די מרוצה מהתנאים.
יש צפי של דמי ניהול מטרה להגיע אליהם?

@עש לילה
אם תצליח לאסוף בקלות סכומים גבוהים אז סבבה.
אחרת, קח בחשבון שיש סיכוי לקופת גמל בניהול אישי בחודשים הקרובים, אני מניח שאז תהיה נהירה המונית למוצר הזה לפחות כאן..
לגייס הרבה כסף זה לא קל (כך התרשמתי מהקבוצות הקודמות), שווה אולי לשאול את הראל מה הסטטוס של זה ואז לשקול להמתין ל"מסה הגדולה".

@עש לילה
אם תצליח לאסוף בקלות סכומים גבוהים אז סבבה.
אחרת, קח בחשבון שיש סיכוי לקופת גמל בניהול אישי בחודשים הקרובים, אני מניח שאז תהיה נהירה המונית למוצר הזה לפחות כאן..
לגייס הרבה כסף זה לא קל (כך התרשמתי מהקבוצות הקודמות), שווה אולי לשאול את הראל מה הסטטוס של זה ואז לשקול להמתין ל"מסה הגדולה".

מה הקשר בין קרן השתלמות לקופת גמל בניהול אישי?

בקופת הגמל המדוברת הכסף אמור להיות נגיש בגיל 60, בקרנות ההשתלמות הוא זמין תוך 6 שנים.
בקופת הגמל המדובר אתה מביא כסף שחסכת בקרן השתלמות מדובר בהפקדות שרק המעסיק שלך יכול לבצע.
בקופת הגמל מדברים (בנתיים) על תקרת הפקדה של 100K בשנה, בקרן ההשתלמות זה פחות מ 19K.

אני לא מבין איך הכלים האלו מתחרים על אותו כסף ואיך זה יכול להשליך על תנאים שתקבל פה או שם...

במקרה הספציפי שלי - למרות שהעברתי כבר את קרנות ההשתלמות שלי כנראה שאשמח להצטרף לקבוצה שתקבל דמי ניהול אטרקטיביים על קופות הגמל החדשות (לכשיתפרסמו כל התנאים לגביהן)

מה הקשר בין קרן השתלמות לקופת גמל בניהול אישי?
לא דיברתי על המוצר החדש "קופת גמל להשקעה" (שטורפד בינתיים בוועדת הכספים)
אלא על האפשרות לנהל ב IRA כספים פנסיוניים הנמצאים בקופת גמל.
אני לא מבין איך הכלים האלו מתחרים על אותו כסף ואיך זה יכול להשליך על תנאים שתקבל פה או שם...
הפלטפורמה זהה לחלוטין, כבר היום יש קופ"ג בניהול אישי לעצמאיים ויש אדם יקר שפועל ללא הרף על מנת לאפשר לכולם לנהל את כספי הגמל שלהם ב IRA
כל בתי ההשקעות שמאפשרים קרן השתלמות ב IRA מאפשרים זאת גם לקופ"ג IRA (לזכאים כמובן כדלעיל)
הקבוצות רכישה שהיו כאן ל IRA צרפו גם להשלמות וגם לגמל.
ולכן ברגע שיתאפשר IRA גמל נוכל להגיע למיליוני שקלים ללא מאמץ גדול ואז המיקוח הוא על כספים ההשתלמות והגמל יחד.

נערך לאחרונה ב:
יש הרבה סיבות למה אסור לוותר על קרן כזו, ומאידך סכום הכניסה המינימלי למשחק הוא כ-100 אלף ש"ח, וגם זה רק בשתי חברות בלבד (IRA ישראל ומיטב דש). אך כשמגיעה קבוצה גדולה יחד עם סכום משמעותי של כסף, פני הדברים משתנים ואפשר להיכנס ליותר חברות ובתנאים טובים יותר.
דרך דף "צדק פיננסי" ניתן לפתוח קרן התשתלמות בניהול אישי בIRA ישראל, מהשקל הראשון.

קיבלתי - אם נראה בשלב הבא שאנחנו לא מצליחים לקבל הצעות אטרקטיביות מספיק, נשקול להמתין.

בהצלחה!
מציע לך להכין טופס בgoogle docs, כדי שאנשים יוכלו לשתף עם מכרים שאין להם משתמש בפורום.

בנוסף, אני מציע לך לקחת קצת יותר זמן משבועיים לאסוף אנשים.. זה לא נראה לי כזה פשוט, ולוקח לדברים האלה זמן להתפשט מאוזן לאוזן

שאלה: בקבוצה הקודמת היה מדובר גם בקופת גמל ולשכירים לא רק בקרן השתלמות (מניח שהסיבה היא שהחברות האלה לרוב מאפשרות את 2 המוצרים והם מאוד דומים מבחינתן מבחינת ניהול). האם זה המצב גם אצלך? ואם כן, אז זה גם רלוונטי לנייד אליה קרן פנסיה/ביטוח מנהלים/קופ"ג לשכירים אני מניח כמו שהיה רלוונטי בקבוצה הקודמת

נערך לאחרונה ב:
לא, גם לא שאלתי כדי לא להכניס אותנו למלכוד, אבל על סכומים הרבה יותר קטנים ממה שכבר עכשיו יש לנו, המספרים התחילו לרדת בתלילות.

הקפצה נוספת לכבוד חול המועד. הרישום לקבוצה נמשך עד סוף החודש והחל משבוע הבא נתחיל לפנות לחברות לקבל הצעות.

איפה אתם עומדים? האם ניתן להצטרף, ואם כן האם אפשר עם קופת גמל או רק עם קרן השתלמות (לא הבנתי מה נסגר בסוף).

פורמלית שלב הרישום לקבוצה הסתיים (בהצלחה רבה!). אני אוציא היום מייל לכל הנרשמים עם פרטים מלאים לגבי ההמשך.
עם זאת, כל עוד לא נסגרה עסקה סופית מול אחד מבתי ההשקעות, אתם עדיין מוזמנים ליצור איתי קשר ולהצטרף לקבוצה.

@תפוזינה ניתן גם לצרף קופות גמל במעמד עצמאי.

@תפוזינה ניתן גם לצרף קופות גמל במעמד עצמאי.
לדעתי יש סבירות לא קטנה שמי שלא יזכה במכרז, יהיה מוכן לקבל גם את הקופ"ג שלך גם אם זו לא המטרה הרשמית- אז כדאי לנסות. פשוט כי הגופים בדר"כ מאפשרים את שניהם. ככה זה היה לפחות בקבוצה הקודמת

@עש לילה
שנקל שלי - שלב רישום מסתיים כאשר הגוף הזוכה במכרז אומר שהוא הסתיים. למה זה טוב לקבוצה? כי אני הייתי בונה על 50% מעבר כהערכה שמרנית (בסוף ניתן להגיע ל95% ומעלה). למה? תהיה לך מלחמה עיקשת כנגד נסיונות שימור של מי שיאבד לקוחות.
הוקצר - כמה שיותר כסף ככה כח מיקוח שלך יגדל. דברים פרטניים רשמתי לך בפרטי

נערך לאחרונה ב:
הי,
האם יש הערכה מתי צפויה תשובה בנושא?
תודה

הקבוצה נסגרת באופן סופי בסוף השבוע. הזדמנות אחרונה בהחלט להצטרף :)

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
איל1 הפרת הסכם קבוצת רכישה 8200 על ידי הפניקס וגלובלנט, והבעיה הכללית של שינויי בעלות בשוק הקרנות תוך הפרת הסכמים עם הלקוחות. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
נ הקמת קבוצת רכישה קרן השתלמות צרכנות פיננסית 2
mudale222 האם עסקת קומבינציה = קבוצת רכישה? נדל"ן 5
XpH משכנתא של קבוצת רכישה - קיצור תקופת ההלוואה נדל"ן 8
י קבוצת רכישה לבנייה דירות מגורים נדל"ן 35
ר קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 1
oz1987 קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 34
ס קבוצת רכישה נדל"ן 23
א ארגון קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 16
R קבוצת רכישה לביטוחי בריאות (של סייבי) צרכנות פיננסית 2
אל ניניו קבוצת רכישה - נדל"ן מסחרי, רגע לפני החתימה... נדל"ן 34
F יש קבוצת רכישה IRA שמקבלת מצטרפים חדשים? צרכנות פיננסית 52
N קבוצת רכישה - בנק צרכנות פיננסית 3
R קבוצת רכישה חברית נדל"ן 26
Fitch [קבוצת רכישה] קרן הפנסיה "הפניקס" - מסלול מחקה מדדי מניות חו"ל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 343
I קבוצת רכישה חדשה לקופת גמל שוק ההון 43
מ האם יש דבר כזה קבוצת רכישה לפקדון צרכנות פיננסית 6
O קבוצת רכישה להוזלת המרת מט"ח שוק ההון 57
ע "קבוצת רכישה" IRA צרכנות פיננסית 158
ברק א. שינויים בעמלות הנגבות בגמל ובהשתלמות בגלובלנט (קבוצת חסמבא במקור) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
Cleo קבוצת דיון לבעלי דירות להשכרה בישראל? נדל"ן 49
K העלת דמי ניהול בהשתלמות וגמל של קבוצת סנופי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
א האם מישהו מכיר קבוצת וואטסאפ של משקיעים ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
hommie יש לנו קבוצת טלגרם? אוף טופיק 4
I מניית קבוצת דלק שוק ההון 0
ש קבוצת השקעה נדל"ן 110
B האם יש קבוצת מפגשים באזור המרכז ואם כן כיצד אפשר להצטרף? אוף טופיק 21
עמיתא קבוצת חשיבה ויזמות התפתחות אישית 15
א אינטרגמל SP500 בדמי ניהול של 0.35 VS חשבון IRA דרך קבוצת חסמבה צרכנות פיננסית 92
ח דעתכם על התנאים שהושגו ובית השקעות שזכה במכרז קבוצת הרכישה צרכנות פיננסית 437
גרהם הפקדות לקה"ש (קבוצת איליה) שוק ההון 25
G למי שהצטרף ל-IBI דרך קבוצת סנופי, אם תרצו לפתוח קופה חדשה לא תקבלו את ההטבה שוק ההון 16
D קבוצת חיסכון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 13
ש קבוצת גיל אורלי שוק ההון 11
ס Mastermind Groups | קבוצת חשיבה | רב מוח התפתחות אישית 19
גרהם קבוצת רכישת קה"ש יוצאת לדרך צרכנות פיננסית 7
A דילמת רכישה בית בקיבוץ נדל"ן 9
א רכישה בלי real time data שוק ההון 8
א מס רכישה דירה שניה נדל"ן 3
N בעלי מניות לאחר עסקת רכישה שוק ההון 16
ש החזר מס על הפסדים בבורסה מול מס רכישה לדירה שניה שוק ההון 3
O מס רכישה בדירה של בן זוג אחד עם הסכם ממון מיסים 18
ה מס רכישה דירה שלישית חליפית מיסים 1
B רכישה קרן אירית רחבה ב-IB לעומת רכישת אותה קרן בארץ: יש הבדל במדד היחוס? מיסים 7
A רכישה בפריסייל עד 2 מיליון - השקעה , 100% מימון נדל"ן 9
A תכנון נכון של מס רכישה והיטל השבחה נדל"ן 0
S מינימום רכישה של מניה? שוק ההון 5
A החזר על מס רכישה - שאלה מיסוית נדל"ן 5
A מס רכישה פריסה לתשלומים נדל"ן 12
A ריבית גבוהה במס רכישה נדל"ן 13

נושאים דומים

Back
למעלה