קבוצת רכישה "אירה" - קרנות השתלמות בניהול אישי (IRA)

מצב
הנושא נעול.

תפוזינה

משתמש ותיק
דירוג
241
בעיקרון הקבוצה הייתה עד סוף אוגוסט. אבל אתם יכולים עדיין לנסות (לשאול את נציגת IBI שמטפלת בקבוצה), אין מה להפסיד... @עש לילה..

מתכנת

מודרטור
דירוג
8,016

תל אביבי

משתמש בכיר
דירוג
2,010
@תל אביבי
שכחת להוסיף שתפנה למפקח על הביטוח כי הם עוברים על החוק. אבל נראה לי שאזכור תקנה רלוונטית מספיק.
מחכה לעידכונים

התקשר אלי נציג קשרי לקוחות של מיטב. היה נחמד מאוד וגם מקצועי. הסביר שהיתה טעות של אלו שהשיבו לי קודם, ואין בעיה להעביר את הניירות, הכל על פי בקשת הלקוח כפי שהיא מופיעה בטפסי ההעברה.
לדבריו, לפעמים יש רק בעיה נקודתית כאשר נייר לא סחיר / לא קיים במערכת וכו׳, ואז פונים ללקוח ומסבירים לו שאת אותו הנייר הספציפי צריך להנזיל.

navatm

משתמש רשום
דירוג
6
ממחזר את הפוסט מהקבוצה של 2016:

לאור ההצלחה המסחררת של הקבוצות הקודמות כאן, החלטתי להוציא לדרך קבוצת רכישה נוספת לקרנות השתלמות בניהול אישי (IRA).
יש הרבה סיבות למה אסור לוותר על קרן כזו, ומאידך סכום הכניסה המינימלי למשחק הוא גבוה, וגם זה רק בשתי חברות בלבד (IRA ישראל ומיטב דש). אך כשמגיעה קבוצה גדולה יחד עם סכום משמעותי של כסף, פני הדברים משתנים ואפשר להיכנס ליותר חברות ובתנאים טובים יותר.
אני לא יודע כמה אנשים וכסף נוכל לגייס אחרי שכבר פעלו כאן מס' קבוצות רכישה בעבר, אבל ננסה בכל זאת ונשיג את הכי טוב שאפשר. כמובן שאם כל אחד יפנה גם לכמה חברים בעבודה וינסה לגייס גם אותם לקבוצה, זה יתרום לנו רבות.

לאור הערות שהתקבלו בקבוצה של 2016: נשמח לקבל גם אנשים עם קופות גמל לעצמאים שמעוניינים להעביר אותן לניהול אישי.

השלב הראשון נפתח היום ויימשך עד ה-31 למרץ 2017. אבקש מכל מי שמעוניין להצטרף לתוכנית להרשם

מי שרוצה יכול גם לפנות אליי בפרטי לקבלת כתובת המייל שלי או מס' הטלפון ונמשיך את ההתכתבות שם.
כאמור שלב הרישום יימשך עד ה-31 למרץ 2017, והחל מה-1 באפריל נתחיל בתהליך קבלת הצעות מהחברות השונות. המשך התכתובות בינינו החל משלב זה - ייעשה בפורום פרטי.

בהצלחה לכולנו.

למען הסר ספק: אין ולא מתכונן להיות שום קשר בין הקבוצה המתגבשת לבין אתר הסולידית או הסולידית עצמה.

דולב

משתמש סולידי
דירוג
63
תודה, נרשמתי.
פספסתי את הקבוצות הקודמות לצערי, אני מקווה שזו תצא לפועל

LIROZ

משתמש רשום
דירוג
8
הי @navatm אני מעוניינת לפתוח קופת גמל לעצמאי בניהול אישי, ובדיוק מחפשת להשתלב בקבוצת רכישה כמו זו שאתה מציע! :) לפני שאני נרשמת, רציתי לשאול האם יש סכום מינימום להתחייב עליו על מנת להיכנס לקבוצת הרכישה? תודה!

Oren

משתמש ותיק
דירוג
202
@navatm

בעקבות האישור של קופת גמל בניהול אישי לשכירים בכנסת לפני כשבועיים, חבל לדעתי לעשות קבוצת רכישה רק לקרן השתלמות, מכיוון שהכספים בחסכונות הפנסיוניים שאפשר לנייד ל IRA גדולים בהרבה (18.33 מכל השכר המקום 10% מוגבל בתקרה) ועדיף לעשות קבוצת רכישה לכל ענפי ה IRA יחדיו.

Res Cogitans

משתמש ותיק
דירוג
547
@navatm

בעקבות האישור של קופת גמל בניהול אישי לשכירים בכנסת לפני כשבועיים, חבל לדעתי לעשות קבוצת רכישה רק לקרן השתלמות, מכיוון שהכספים בחסכונות הפנסיוניים שאפשר לנייד ל IRA גדולים בהרבה (18.33 מכל השכר המקום 10% מוגבל בתקרה) ועדיף לעשות קבוצת רכישה לכל ענפי ה IRA יחדיו.
מסכים לגמרי. נרשמתי לקבוצה וגם לי חשוב לפתוח קופת גמל IRA. מה גם שמנסיוני (אני בימים אלה דן עם גוף מסויים יחד עם חברים על קרן השתלמות ira), הקרן השתלמות והקופת גמל הם היינו הך בשבילם ומן הסתם זה יגדיל את הpool שלנו.
עניין נוסף שצריך לשים לב אליו במשא ומתן זה העמלות קנייה ומכירה והמרת מט"ל במסחר בוול סטריט. המרת המט"ח עלולה להיות נושא כאוב...
כדאי להתייעץ עם חברי פורום שיש להם נסיון ואולי לקבל מהם מידע על מה שהשיגו.

navatm

משתמש רשום
דירוג
6
הי @navatm אני מעוניינת לפתוח קופת גמל לעצמאי בניהול אישי, ובדיוק מחפשת להשתלב בקבוצת רכישה כמו זו שאתה מציע! :) לפני שאני נרשמת, רציתי לשאול האם יש סכום מינימום להתחייב עליו על מנת להיכנס לקבוצת הרכישה? תודה!

כרגע אני נמנע מלקבוע רף כניסה, אולם ייתכן שמהלך המשא ומתן מול החברות נהיה חייבים לקבוע רף מינימאלי.

yosun

משתמש רשום
דירוג
3
האם דרוש ידע בניהול השקעות כדי להצטרף? במידה ואין מספיק ידע כדאי להישאר בקרן הרגילה?

עש לילה

משתמש בכיר
דירוג
2,326
האם דרוש ידע בניהול השקעות כדי להצטרף?
רצוי מאוד. כל המהות מאחורי קופה בניהול עצמי (IRA) היא שאתה האחראי הבלעדי לניהול ההשקעות בקרן ההשתלמות/קופת הגמל. אם עברת ל-IRA ולא נגעת בכסף - הוא יישאר "מושקע" במזומן. אף אחד אחר לא יבוא וישים אותו במסלול השקעה כלשהו. אבל זה מעולם לא מאוחר מידי, ומעולם לא היה פשוט כל כך, ללמוד את הדברים האלה.

asafalfa

משתמש רשום
דירוג
1
רצוי מאוד. כל המהות מאחורי קופה בניהול עצמי (IRA) היא שאתה האחראי הבלעדי לניהול ההשקעות בקרן ההשתלמות/קופת הגמל. אם עברת ל-IRA ולא נגעת בכסף - הוא יישאר "מושקע" במזומן. אף אחד אחר לא יבוא וישים אותו במסלול השקעה כלשהו. אבל זה מעולם לא מאוחר מידי, ומעולם לא היה פשוט כל כך, ללמוד את הדברים האלה.

אפשר הפנייה, לי זה משמע קצת התעסקות כי זה מצריך ממך לקנות מניות ולהשקיע על דברים שהרוב הגדול כאן לא עוקב אחריהם ...
או שניתן לקנות סל של מניות \ מחקה מדד או משהו בסגנון ?
אפשר לינק טוב להסברים ?

yosun

משתמש רשום
דירוג
3
ההבדלים בתשואות יכולים להיות גדולים ממסלול כללי לדוגמא ?

OOmer

משתמש ותיק
דירוג
40
הי, אני מנסה להיכנס לקבוצת גוגל כדי להתעדכן, אבל הוא נותן לי הודעה שבגלל שאני לא member אני לא יכול לראות תכנים. מישהו יכול לסייע?

תודה

עידן

משתמש סולידי
דירוג
16
האם יש מישהו שנרשם וקיבל מייל אישור שהטופס שהגיש נקלט?

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
mudale222 האם עסקת קומבינציה = קבוצת רכישה? נדל"ן 5
XpH משכנתא של קבוצת רכישה - קיצור תקופת ההלוואה נדל"ן 8
י קבוצת רכישה לבנייה דירות מגורים נדל"ן 35
ר קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 1
oz1987 קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 34
ס קבוצת רכישה נדל"ן 23
א ארגון קבוצת רכישה צרכנות פיננסית 16
R קבוצת רכישה לביטוחי בריאות (של סייבי) צרכנות פיננסית 2
אל ניניו קבוצת רכישה - נדל"ן מסחרי, רגע לפני החתימה... נדל"ן 34
F יש קבוצת רכישה IRA שמקבלת מצטרפים חדשים? צרכנות פיננסית 52
N קבוצת רכישה - בנק צרכנות פיננסית 3
R קבוצת רכישה חברית נדל"ן 26
Fitch [קבוצת רכישה] קרן הפנסיה "הפניקס" - מסלול מחקה מדדי מניות חו"ל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 343
I קבוצת רכישה חדשה לקופת גמל שוק ההון 43
מ האם יש דבר כזה קבוצת רכישה לפקדון צרכנות פיננסית 6
O קבוצת רכישה להוזלת המרת מט"ח שוק ההון 57
ע "קבוצת רכישה" IRA צרכנות פיננסית 158
א האם מישהו מכיר קבוצת וואטסאפ של משקיעים ? שוק ההון 5
hommie יש לנו קבוצת טלגרם? אוף טופיק 4
I מניית קבוצת דלק שוק ההון 0
ש קבוצת השקעה נדל"ן 110
B האם יש קבוצת מפגשים באזור המרכז ואם כן כיצד אפשר להצטרף? אוף טופיק 21
עמיתא קבוצת חשיבה ויזמות התפתחות אישית 15
א אינטרגמל SP500 בדמי ניהול של 0.35 VS חשבון IRA דרך קבוצת חסמבה צרכנות פיננסית 92
ח דעתכם על התנאים שהושגו ובית השקעות שזכה במכרז קבוצת הרכישה צרכנות פיננסית 437
גרהם הפקדות לקה"ש (קבוצת איליה) שוק ההון 25
G למי שהצטרף ל-IBI דרך קבוצת סנופי, אם תרצו לפתוח קופה חדשה לא תקבלו את ההטבה שוק ההון 16
D קבוצת חיסכון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 13
ש קבוצת גיל אורלי שוק ההון 11
ס Mastermind Groups | קבוצת חשיבה | רב מוח התפתחות אישית 19
גרהם קבוצת רכישת קה"ש יוצאת לדרך צרכנות פיננסית 7
F מס רכישה של דירה - איך להקטין ב-2/3 את מס הרכישה? מיסים 7
S הלוואה לצורך רכישת עסק+פרמטרים בחוזה רכישה התפתחות אישית 0
R מערכת אורדרנט מראה שער רכישה גבוה מהשער האמיתי בו נקנתה הקרן לפני חודש ברוקרים ופלטפורמות מסחר 0
Z האם יש מס רכישה על אירוע גביית דירה משועבדת בגין מלווה שלא נפרע? נדל"ן 0
Z האם יש מס רכישה על אירוע גביית דירה משועבדת בגין מלווה שלא נפרע? פוסטים מאיכות נמוכה 0
S העברה ללא תמורה ומס רכישה נדל"ן 4
י כדאיות רכישה של בית במצב שלד נדל"ן 4
Y מס רכישה + מס שכ"ד לזוג כאשר לאחד מבני הזוג יש בעלות הדירה אחרת נדל"ן 1
P מס רכישה על חלק קרקע קטן? נדל"ן 10
B האם יש קבוצות רכישה פתוחות ל-IRA/קופות גמל עוקבות S&P500? צרכנות פיננסית 2
G יש קבוצות רכישה פתוחות כרגע לפנסיה מחקה מדד S&P500? פוסטים מאיכות נמוכה 1
R מס רכישה ברכישת דירה בנוסף על מגרש קיים נדל"ן 10
ח דירה חדשה - מס רכישה ומס שבח נדל"ן 11
Fitch מחפש הגיון בלהשקיע בנדל"ן בעידן בו יש מס רכישה ועלויות נלוות נדל"ן 40
M איך מחשבים "עלות רכישה" לצורך מס שבח לבית שנבנה ב "בנה ביתך" לפני 35 שנה? נדל"ן 9
Z מס רכישה נדל"ן 9
E איך אתם מכמתים כדאיות של רכישה? אוף טופיק 13
ד שאלה לגבי הנחה במס רכישה לעולים נדל"ן 1
B הפחתת מס רכישה על דירות להשקעה ל- 5% שוק ההון 0

נושאים דומים

למעלה