• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

פקודה מתמשכת בבלאקרוק

  • פותח הנושא danl
  • פורסם בתאריך

danl

משתמש ותיק
הצטרף ב
8/5/20
הודעות
60
דירוג
26
היי, חיפשתי לשאלה הבאה תשובה בפורום אבל לא מצאתי (שאלה של מתחילים):
במידה ואני שולח פקודת מכירה lmt על, לדוגמא, spx השקלית של בלאקרוק, והיא נמשכת עד מחר, והיום בערב יש עלייה משמעותית בסנופי. האם זה אומר שמחר מיד עם פתיחת המסחר יוכל מישהו "לנצל" את תמימותי ולקנות ממני בזול, רגע לפני שמחיר המניה מזנק?
מניח שהתשובה לזה ברורה לכל המשקיעים הותיקים אבל אשמח להבין איך זה עובד.
תודה
 

Gambit

משתמש ותיק
הצטרף ב
9/4/20
הודעות
81
דירוג
114
לא כי בבלאקרוק יש עושה שוק שמחויב לתת מחיר הוגן במסגרת הspread שהוגדר כך שהוא יספק מחיר טוב יותר עבורך מהסוחר שמנסה לנצל את הפער במחיר וזו ההוראה שתבוצע.
יש עקרונית מנגנון נוסף במסחר הטרום בבורסה שמגן עליך שבו לוקחים את כל בקשות הקניה והמכירה ומבצעים איזו פעולה של התאמה שבה יוצא סוג של ממוצע לכולם במחיר הטרנזקציה כל עוד זה מחיר טוב לפחות כמו המחיר שהם ביקשו (קניה במחיר נמוך יותר מהלימיט שלהם ומכירה במחיר גבוה יותר)
 

נושאים דומים

למעלה