• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פסיכומטרי נמוך מדי -לא יודע מה לעשות , אשמח להצעתכם

Rellative

משתמש רשום
דירוג
1
קיבלתי היום את ציון הפסיכומטרי של המועד האחרון ולצערי לא הצלחתי לקבל ציון שמספיק קבלה ללימוד מדעי המחשב בשום אוניברסיטה.
היה חשוב לי מאוד ללמוד באוניברסיטה ולא במכללה מכיוון ששמעתי רבות על החסרונות שיש לבוגרי מכללה בשוק העבודה כגון סינון של מקומות עבודה רבים וקבלה לעבודות שחורות כמו QA או helpdesk.

רציתי להתחיל ללמוד כבר באוקטובר הקרוב ואני לא יודע מה לעשות. חשבתי אולי ללמוד בפתוחה כי אין לי בעיה עם לימוד עצמאי אבל ללמוד עכשיו 3-4 שנים עם עצמי נשמע לי מדכא. חשבתי גם על אפיק מעבר אבל ראיתי שהממוצע שנצרך הוא משהו כמו 85 וזה יותר מדי סיכון.

השאלה שלי היא האם לדעתכם שווה לחכות שנה ולנסות לשפר פסיכו (או להוציא 90 במתמטיקה 5 יחידות) ולנסות להתקבל לאונברסיטה (לפחות בר אילן)
או ללכת כבר השנה למכללה /או לפתוחה ולנסות את מזלי עם האפיק.או אם יש לכם הצעה אחרת אשמח לשמוע.

תודה מראש

מה לגבי אריאל? בנוסף לא הייתי ממהר לפסול את הפתוחה.
ללכת כבר השנה למכללה /או לפתוחה ולנסות את מזלי עם האפיק.או אם יש לכם הצעה אחרת אשמח לשמוע.
לדעתי כדי להתחיל ללמוד כמה שיותר מוקדם, חבל לבזבז שנה. אני לא חושב שתוכל לעבור בעזרת האפיק.
תשקיע בלימודים, מקסימום תתחיל ב:
עבודות שחורות כמו QA או helpdesk.
תפגין ידע וכישורים ותעבור לתפקידים טובים יותר.

מה עם להתחיל שנה בפתוחה, ואז לנסות לעבור?

מה לגבי אריאל? בנוסף לא הייתי ממהר לפסול את הפתוחה.

לדעתי כדי להתחיל ללמוד כמה שיותר מוקדם, חבל לבזבז שנה. אני לא חושב שתוכל לעבור בעזרת האפיק.
תשקיע בלימודים, מקסימום תתחיל ב:

תפגין ידע וכישורים ותעבור לתפקידים טובים יותר.

אריאל הבנתי שנחשבת כמכללה מבחינת מעסיקים(ורמה)
וגם אם אהיה ממש טוב בעבודות הפשוטות יותר, מי ישים לב לזה? סביר להניח שעבודות רציניות יותר שארצה להתקבל אליהם ייראו איפה עבדתי ולא יתרשמו לטובה, לא כך?

מה עם להתחיל שנה בפתוחה, ואז לנסות לעבור?
אפיק? צריך ממוצע גבוהה מאוד

זה מאוד תלוי מי אתה.
אם אתה אחד שיודע לעבוד קשה ולרוץ למרחקים ונראה לך שתוכל להפציץ בציונים במכללה טובה, אז לך על זה.
רק חשוב שתיקח בחשבון שהמבחנים בתואר יותר קשים מבגרות 5 יחידות במתמטיקה.
לכן אם אתה יחסית קרוב בפסיכומטרי למה שצריך, אולי שווה לנסות לעשות עוד מועד ולהתחיל במקרה הכי גרוע סמסטר ב' בשנה הבאה באוניברסיטה.
אלא אם אתה בוגר יחידה טכנולוגית או מתכנת על, אז ההבדל בין אוניברסיטה מובילה למכללה בשוק העבודה הוא משמעותי מאוד. שווה להשקיע עוד כדי להתקבל.

בהצלחה.

אם יש לכם הצעה אחרת אשמח לשמוע.

הצעה לרעיון (אני לפחות עשיתי כך וזה התאים לי)
*זה היה בטכניון, לא יודע לגבי אוניברסיטאות אחרות, מניח שדומה - תבדוק כמובן

תתחיל ללמוד במקום שאתה הכי רוצה נגיד אוניברסיטת X
(אני כמובן משוחד וחושב שזה הטכניון ולי היתה חוויה מעולה שם, אבל זה אינדבדואלי)
שיקול חשוב לדעתי זה עלות ההוצאות מחיה תו"כ, מרחק מהמקום מגורים ויכולת לעבוד תו"כ

אל תרשם למדעי המחשב, תרשם לפקולטה הכי קרובה שכן תוכל להתקבל (נגיד הנדסת אלקטרוניקה, הנדסת מכונות, ביו רפואה וכו)
לרוב בשנה הראשונה המערכת לימודי די זהה בכולם
אחרי שתסיים שנה ראשונה ויהיה לך ציונים סבירים (סביב ה80)
אתה יכול בגדול לעבור לכל פקולטה מבלי כל דרישה לבגרות/ פסיכומטרי / סכם
בטכניון ספציפית אתה יכול גם לקחת את הקורסים והמערכת המדויקת של מדעי המחשב

מעבר לזה יש הרבה מקומות שמאפשרי מסלולי "על תנאי" אתה נרשם לפקולטה שאתה רוצה ואתה שנה ראשונה על תנאי
אם סיימת שנה ראשונה ב75 התקבלת, אם לא אז אתה בחוץ (לא באמת בחוץ, כנראה יציאו לך לשפר ציונים או לעבור פקולטה)

כמובן שזה לא מתאים לכולם באופי כי אתה לא "ביחד עם הכיתה" מההתחלה וזה קצת כאב ראש אבל זה חוסך לך הרבה זמן ובסוף סיימת במקום הכי טוב ללימודים בשבילך

במקרה הכי גרוע כנראה לשנמך כלומר אחרי שנה עם ציון 60 באוניברסיטה להתקבל למכללה לא יהיה לך שום בעיה, ויכירו לך בכל הקורסים שעברת וימחקו גם את הציון , אז לא בזבזת זמן ואפילו חסכת קצת בשכר לימוד

הייתי אומרת לך להתחיל בפתוחה ולקחת הנחייה מוגברת באחד ממרכזי הלימוד שלהם. ככה אתה לומד עם עוד סטודנטים.
אומנם לא קבוצה קבועה שעושה איתך את כל התואר אבל אתה תיפגש שוב עם אותם אנשים בקורסים השונים, וגם תכיר המון חדשים.
אבל.. במציאות הנוכחית לדעתי שנה הבאה יפתחו רק קורסים ללמידה מרחוק. קח בחשבון שזה נכון לכל אוניברסיטה. אי אפשר לדעת איך תראה שנת הלימודים הקרובה.

בהצלחה!
(עושה תואר לא במדמח בפתוחה. מקווה לשקם את המשמעת העצמית שהתרופפה בקורונה ולסיים בסמסטר הבא).

לא הייתי פוסל את אריאל על הסף. הם הפכו לאוניברסיטה די רצינית בשנים האחרונות.
למדתי שם ביולוגיה מולקולרית והייתי צריך לעבוד קשה על התואר.

גם לי נשמע שהנחיה מוגברת באוניברסיטה הפתוחה זה פתרון לא רע.
כמו כן, בלימודים במכללה תוכל גם להגיע למשרות פיתוח ולא רק ל QA, אך סביר שיהיה לך משמעותית קשה יותר להתקבל לחברות שבטופ מבחינת שכר.

רציתי להתחיל ללמוד כבר באוקטובר הקרוב ואני לא יודע מה לעשות. חשבתי אולי ללמוד בפתוחה כי אין לי בעיה עם לימוד עצמאי אבל ללמוד עכשיו 3-4 שנים עם עצמי נשמע לי מדכא. חשבתי גם על אפיק מעבר אבל ראיתי שהממוצע שנצרך הוא משהו כמו 85 וזה יותר מדי סיכון.
אם הקורונה תימשך, אין באמת הבדל. אומר את זה כסטודנט בעברית (בזום).
אני אומר תנסה, מקסימום - תופתע שתצליח.

הפסיכומטרי הוא מנבא טוב להצלחה בלימודים. עדיף ללמוד במקום שתנאי הקבלה שלו מתאימים ליכולותיך. לא יעזור לך ללמוד באוניברסיטה אם תוציא ציונים נמוכים.

שטויות במיץ, את מי הציון מעניין בכלל חוץ מאת האמא הפולניה?
יש מקומות שמסננים סטודנטים לפי גיליון ציונים וממוצע, בדר"כ החברות הגדולות יותר.

קיבלתי היום את ציון הפסיכומטרי של המועד האחרון ולצערי לא הצלחתי לקבל ציון שמספיק קבלה ללימוד מדעי המחשב בשום אוניברסיטה.
היה חשוב לי מאוד ללמוד באוניברסיטה ולא במכללה מכיוון ששמעתי רבות על החסרונות שיש לבוגרי מכללה בשוק העבודה כגון סינון של מקומות עבודה רבים וקבלה לעבודות שחורות כמו QA או helpdesk.

השאלה שלי היא האם לדעתכם שווה לחכות שנה ולנסות לשפר פסיכו (או להוציא 90 במתמטיקה 5 יחידות) ולנסות להתקבל לאונברסיטה (לפחות בר אילן)
או ללכת כבר השנה למכללה /או לפתוחה ולנסות את מזלי עם האפיק.או אם יש לכם הצעה אחרת אשמח לשמוע.

תודה מראש
לא כ"כ מסכים, אבל כמובן זה מאוד תלוי איזו מכללה מדובר. לימודים בפתוחה מאוד קשים, גם הרמה וגם החוסר באנשים שעושים איתך מסלול קבוע. לאפיק מעבר צריך ממוצע 87 (לת"א) אבל שים לב שבאפיק מעבר אתה עובר בלי הציונים שלך - אתה מתקבל על סמך זה שכל הציונים שלך הם עובר. כלומר, אחרי שנה וחצי בתואר(והרמתי ציפיות, כי לרוב זה לוקח יותר משנה וחצי) אתה עובר לת"א אבל בלי ממוצע(אותו תהליך קורה בין מעבר בין מוסדות, פשוט רושמים לך "עובר").
יש הרבה סטודנטים ובוגרי מכללות שמוזמנים לראיונות בכל החברות במשק. ולא לQA ותמיכה. חברות קטנוניות שיפסלו אותך על זה - כנראה שגם לא היית רוצה לעבוד שם מלכתחילה. זה גם הרבה תלוי בך, כי אם מכללה אז תפציץ בציונים ותעשה עוד פעילויות מעבר, ככה תבלוט יותר.
אם הבעיה היא גם מתמטיקה, אז ישנן מכינות מתמטיקה שיכולים לקבל אותך על סמך מעבר שלהן(אם בכל שאר הפרמטרים אתה עובר). תנסה אפילו לדבר עם מדורי הרישום טלפונית ולא רק להסתפק במה שיש באתר, אולי יוכלו להתגמש במיוחד בגלל המצב המיוחד. אין מה להפסיד וגם יש להם הרבה ידע וניסיון במקרים כאלה.
אז רק אאמל"ק למקרה שאין לך כח לקרוא: מכללה זה לא גזר דין מוות, אתה יכול להגיע לחברות טובות ובשכר מצויין גם עם מכללה. זה יותר תלוי בך. אבל תנסה לבדוק ברישומים.
ד"א יש מסלול שנקרא "הישגים להייטק", נותן לך את האופציה להיות במכינה בבר אילן, טכניון או בן גוריון ואחרי שנה מכינה להיכנס לתואר(במידה ואתה עובר את המכינה). כמובן שהכל מממומן על ידי העמותה הזו(כולל לפטופ אם אני לא טועה גם הוצאות מחייה). מאמין ששווה לבדוק את הכיוון הזה, אולי ההרשמה עוד לא הסתיימה לשנה הקרובה ותוכל להיכנס.
ככה גם תלמד באוניברסיטה נחשבת, וגם אותה שנה ש"תבזבז" תהיה שנה שתכניס אותך טוב יותר ללימודים, תכיר חברים ללימודים ומה זה ללמוד. וגם משלמים לך על זה, שזה גם בונוס נחמד :)

1.תתחיל באחת המכללות
2.תפרוס ל4 שנים מראש
3.תתחיל לעבור בסוף שנה שניה
4.אחרי העבודה הראשונה לא יהיה אכפת לרוב אנשים איפה למדת

הפסיכומטרי הוא מנבא טוב להצלחה בלימודים. עדיף ללמוד במקום שתנאי הקבלה שלו מתאימים ליכולותיך. לא יעזור לך ללמוד באוניברסיטה אם תוציא ציונים נמוכים.
ממש לא!!!

בתור אחד שקיבל 550 בפסיכומטרי וסיים תואר בהצטיינות בטכניון
בנוסף בשיחת פתיחה בפקולטה הדיקן אחרי שחילקו מלגות הצטינות לכל מי שקיבל מעל 780 בפסיכומטרי
הראה לנו סקר שבוצע וניסה לקשר בין הציון פסיכומטרי של סטודנט שהתקבל והציון סיום תואר שלו
והראו שאין שום קורלציה

פסיכומטרי זה פשוט עוד כלי סינון שמשתמשים בו באוניברסיטאות כי יש יותר ביקוש יותר מהמקומות לצערנו

אם אתה יכול להתקבל לאוניברסיטה - תתקבל
קשה יותר ממכללה יכול להיות שזה יהיה
אם זה יהיה קשה מידי לך - זה רק אתה יכול לדעת (בדרכ הבגרויות הרבה יותר משקפות יכולות לימוד מאשר פסיכומטרי)

שטויות במיץ, את מי הציון מעניין בכלל חוץ מאת האמא הפולניה?
מעניין את המעסיקים רק במשרה הראשונה אחרי התואר. איך עוד תדע לסנן מועמדים בוגרים ללא ניסיון?
אבל מסכים שאם יש לך מעל 80, כנראה שזה לא מאוד משנה וראיון תקבל כמעט לכל משרה.
אחרי זה רק הניסיון והיכולת בראיונות מדברים.

הצהרות גרועות מאוד.
בכל החברות הגדולות שעבדתי בהן ואני מכיר מחברים ובני משפחה באופן אישי, לא ישקלו מישהו ממכללה גם אם הוא מצטיין נשיא. לא יעבור את הסינון של הHR אפילו.
עדיף 75 מהטכניון מאשר 95 מהמכללה למנהל בוודאות אני חותם על זה.
ברור שיש סיפורים של בוגרי יחידות טכנולוגיות שעשו תואר בפתוחה או באיזו מכללה ועדיין עובדים במקומות נחשבים.
לכן אני מסייג, אם הוא בוגר יחדיה טכנולוגית או מתכנת על חלל, זה לא יהיה מאוד משנה.
אפילו שאני מרגיש צורף לספר סיפור שאני מכיר באופן אישי של בחור יוצא 8200, המתכנת הכי טוב שפגשתי בחיי וכנראה אחד הטובים שיש בארץ, ללא תואר, שהגיש לאחת מחברות הגאמפ"א, המליצו עליו עובדים, והHR לא העביר אותו כי לא היה לו תואר. לא עזר כמה שאמרו שהוא המתכנת הכי טוב שהן יפגשו בחיים שלהם. מדיניות החברה.
לכן אני חושב שלבחור כדאי להתאמץ קצת יותר אם זה אפשרי בשבילו.
אם זה יהיה סיוט ומעבר ליכולותיו והוא יבזבז המון שנים רק כדי להתקבל אז שיילך על מכללה ויעשה שם את המקסימום.

הצהרות גרועות מאוד.
בכל החברות הגדולות שעבדתי בהן ואני מכיר מחברים ובני משפחה באופן אישי, לא ישקלו מישהו ממכללה גם אם הוא מצטיין נשיא. לא יעבור את הסינון של הHR אפילו.
עדיף 75 מהטכניון מאשר 95 מהמכללה למנהל בוודאות אני חותם על זה.
ברור שיש סיפורים של בוגרי יחידות טכנולוגיות שעשו תואר בפתוחה או באיזו מכללה ועדיין עובדים במקומות נחשבים.
לכן אני מסייג, אם הוא בוגר יחדיה טכנולוגית או מתכנת על חלל, זה לא יהיה מאוד משנה.
אפילו שאני מרגיש צורף לספר סיפור שאני מכיר באופן אישי של בחור יוצא 8200, המתכנת הכי טוב שפגשתי בחיי וכנראה אחד הטובים שיש בארץ, ללא תואר, שהגיש לאחת מחברות הגאמפ"א, המליצו עליו עובדים, והHR לא העביר אותו כי לא היה לו תואר. לא עזר כמה שאמרו שהוא המתכנת הכי טוב שהן יפגשו בחיים שלהם. מדיניות החברה.
לכן אני חושב שלבחור כדאי להתאמץ קצת יותר אם זה אפשרי בשבילו.
אם זה יהיה סיוט ומעבר ליכולותיו והוא יבזבז המון שנים רק כדי להתקבל אז שיילך על מכללה ויעשה שם את המקסימום.

ממש לא נכון, מכיר אישית אנשים שלומדים במכללה שהתקבלו לגוגל ומיקרוסופט. מאמין שהן חברות די נחשבות. אולי 75 מהטכניון טוב יותר מ95 במכללה למנהל, אפשר גם להשוות את זה ל80 ב5 יחידות ו100 ב4 - שניהם שווים 400 בחישוב הממוצע אבל זה שעשית 5 כנראה יקרוץ יותר. גם במכללות יש היררכיה ויש מכללות שנחשבות יותר ונחשבות פחות, בדיוק כמו אוניברסיטאות.
לעומת זאת, אפל לדוגמה כנראה לא יקבלו מישהו ללא תואר. לפי מה שהבנתי הם אפילו מקבלים רק מ4 המובילות, אבל יש מצב שמדובר רק במשרות סטודנט.
אז אם הוא כ"כ רוצה להתקבל לאפל, חד משמעית ממליץ על תואר באוניברסיטה מובילה. בשאר גאמפ"א לא מכיר בעיה.
בלי קשר, צריך לעשות את המקסימום גם באוניברסיטה - אבל מצטייני נשיא ממכללות כן מתקבלים לחברות גדולות מאוד בתחום, וגם כאלה שהם לא מצטייני נשיא.
עריכה: מסכים אבל עם המשפט הראשון - אין כ"כ קשר בין הפסיכומטרי לאיך שיהיה לך בתואר כי אלו שני דרכי למידה שונים ומטרות שונות, אבל בין 63 באת"א לבין 97 באקדמית ת"א - זה שהיית באת"א לא כזה משמעותי פה אם עברת בקושי.

הסיפורים על החברות שמקבלות רק מה4 המובילות הם צ'יזבטים , לא עומדים במבחן הלינקדין.
כולם יכולים לראות שבאפל,גוגל,אמאזון,פייסבוק עובדים גם בוגרים מאפקה,HIT ואריאל

1.תתחיל באחת המכללות
2.תפרוס ל4 שנים מראש
3.תתחיל לעבור בסוף שנה שניה
4.אחרי העבודה הראשונה לא יהיה אכפת לרוב אנשים איפה למדת
מעניין את המעסיקים רק במשרה הראשונה אחרי התואר. איך עוד תדע לסנן מועמדים בוגרים ללא ניסיון?
אבל מסכים שאם יש לך מעל 80, כנראה שזה לא מאוד משנה וראיון תקבל כמעט לכל משרה.
אחרי זה רק הניסיון והיכולת בראיונות מדברים.
אז אתם אומרים שזה רלוונטי רק לעבודה הראשונה וכשארצה להתקדם בעתיד מעסיקים יסתכלו עליה ולא על איפה למדתי -
אבל איך זה עוזר לי עם אני לא מצליח להשיג עבודה ראשונה מכובדת? ז"א אחרי כמה שנים של צבירת ניסיון בעבודה הראשונה המעסיקים הבאים ייראו איפה עבדתי ולא יתרשמו.(כמו שבעבודה ראשונה המעסיקים ייראו איפה למדתי ולא יתרשמו). נראה שצריך מזל או מכרים בשביל לצאת מהלולאה הזאת.

אני כמובן רושם זאת בתור שאלה , לא מבין יותר מדיי באיך העבודות מתנהלות מבחינת מעברים וקידומים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S מדמח - מכון לב או בר אילן בשיפור פסיכומטרי התפתחות אישית 37
ה ביטוח מנהלים ישן עם מקדם נמוך בדמי ניהול גבוהים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
S חוזה עם מעסיק על שכר ברוטו נמוך שלא כולל הפרשות ??? אוף טופיק 6
Y מהו הסכום בעו"ש שנחשב בבנק כסכום לא נמוך? צרכנות פיננסית 36
ח הלוואה ארוכה עם החזר נמוך או קצרה בהחזר גבוה צרכנות פיננסית 2
ע מחיר למטר נמוך מהממוצע ברשות המיסים - מה אני מפספס? נדל"ן 10
T מכירת RSU כאשר המס השולי נמוך שוק ההון 12
ה מקמ - מונפק במחיר נמוך? שוק ההון 8
T האם קנייה במחיר נמוך יותר משתלמת יותר? שוק ההון 12
T חשבון חשמל נמוך מאוד ביחידת דיור שמשכירים אוף טופיק 6
R תיקון דירוג אשראי נמוך אוף טופיק 0
D השקעה/חסכון נזיל לטווח קצר בסיכון נמוך בהוראת קבע שוק ההון 2
A האם עדיף להשקיע במדדים בעלי Cape נמוך פוסטים מאיכות נמוכה 21
B בקשת שכר בסיס נמוך יותר לצורך הפרשות פנסיוניות - האם כדאי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
מ השקעה בסכום נמוך שוק ההון 15
S אפיק השקעה בשיעור סיכון נמוך בשוק ההון שוק ההון 3
Wonko קבלת מענק פיצויים נמוך מהצפוי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
D הקמה חברה להשקעות במדינה בעל שיעור מס רווחי הון נמוך שוק ההון 2
S סיכון נמוך וקניה בדולרים שוק ההון 5
maverick מדוע המשקל של כלכלת סין במדד העולמי כל כל נמוך? שוק ההון 16
P מוכר את הבית בסכום נמוך ממחיר הקניה ועדיין מרוויח. איפה אני טועה? נדל"ן 22
ס אם הייתם יכולים להשקיע עד 40k ללא מס אבל מחפשים סיכון נמוך שוק ההון 6
O השקעה באמצעות תיק השקעות עצמאי בסכום נמוך שוק ההון 14
S למה שער הדולר לפי בנק ישראל נמוך משער הדולר בפועל? שוק ההון 2
T עושה הסבה מהנדסה למדעי המחשב (לימודי תעודה בפתוחה) -ממוצע נמוך התפתחות אישית 4
M סטודנט למדמח עם ממוצע נמוך התפתחות אישית 28
Y שכר נמוך והפקדה ל-Roth IRA מיסים 1
A הון עצמי נמוך קניית דירה נדל"ן 21
עייף ומותש סעמק שאלה על השקעה בסכום נמוך שוק ההון 2
D השקעה ראשונה בסכום נמוך שוק ההון 3
Y תהיות לגבי השקעה בסיכון נמוך שוק ההון 6
ד ווליום נמוך בקנות VHVE ו-VFEA שוק ההון 8
S קניה כאשר מחזור המסחר נמוך עם עושה שוק (בלאקרוק שקלי) שוק ההון 27
O מסחר נמוך ב ishares שקליות שוק ההון 24
א קרן סל מחלקת דיבידנד בסכום נמוך שוק ההון 0
י פתיחת קרן השתלמות IRA עם סכום התחלתי נמוך שוק ההון 1
S השקעה בנכסים עם סיכון נמוך לטווח קצר שוק ההון 1
A הנוסחא האופטימלית לתשלום מס נמוך בפרישה מוקדמת פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 111
ד איך למכור מספר נמוך של מניות ? שוק ההון 5
I חשבון מסחר עצמאי בסכום נמוך שוק ההון 7
S פיזור עם סכום התחלתי נמוך. שוק ההון 8
ע פיתרון בסיכון נמוך לסכום דולרי בארה"ב?(ללא אזרחות, אפשרות פיזית לפתיחת חשבון בנק שם) שוק ההון 13
ת השקעה במנייה בעלת מחזור מסחר נמוך שוק ההון 6
Odnight השקעה בסיכון נמוך של 300K שוק ההון 12
M רכישת דירה בתקציב נמוך נדל"ן 5
yossik קניה אימפולסיבית בגלל מחיר נמוך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
B השקעה של כ-800K ש"ח לכ-5 שנים בסיכון נמוך שוק ההון 9
Barak_hed אג"ח קונצרני ארה"ב האם מומלץ שהדולר נמוך או שאין קשר ? שוק ההון 3
K איך חברות ETF גובות דמי ניהול נמוך ואיך מתמחרים את עלויות הקניה והמחירה שוק ההון 1
Z תקרת ההפקדה לפנסיה עצמאים. אם מי ששכרו נמוך מהרף של 200K+ ומפריש שוק ההון 7

נושאים דומים

Back
למעלה