• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

פלטפורמות אינטרנטיות להלוואות לעסקים קטנים

עדי ה

משתמש רשום
דירוג
1
שלום, אשמח לקבל מידע לגבי השקעה בפלטפורמות אינטרנטיות המתעסקות בהלוואות לעסקים קטנים (מימון המונים) כדוגמאת BTB, האם התחום כדאי, והאם אפשרי להשקיע גם בפלטפורמות שמחוץ לישראל...

c881

משתמש בכיר
דירוג
10,303
חיפוש זריז על הלוואות - http://www.hasolidit.com/kehila/search/1217/?q=הלוואות&o=date&c[title_only]=1&c[node]=7

פה בפורום.
יש בין אנשים ואנשים לעסקים קטנים.
בכל מקרה, את/ה יכול רק במדינת ישראל, לא תוכל להצטרף ל-LENDING CLUB, הוא של אמריקאים לאמריקאים.
עד כמה שראיתי, גם חברות אחרות, הן בדרך כלל באותה מדינה לתושבים שלהם.
מניח "נגד הלבנת הון".

Alon

משתמש רשום
דירוג
2
אני שלחתי מייל ל LENDING CLUB והם חזרו אליי
משקיע מחוץ לארה"ב יכול להצטרף , אבל השקעה מינימלית 100 אלף דולר.

YossiN

משתמש ותיק
דירוג
145
יש את אילון בישראל ובעברית
גלוי נאות- הכותב משקיע באמצעות כלי זה

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

YOTI

משתמש רשום
דירוג
0
יש עוד חברה אוניברסל השקעות חברתיות אינטרנטיות שעובדת בשיטה ייחודית ,אני בעצמי מושקע שם

AlexNOSAM

משתמש בכיר
דירוג
2,247
מדוע אתה רוצה להשקיע דווקא בחוב של עסקים קטנים?
למה זה דווקא ולא אג"ח קונצרני למשל - שזה פשוט החוב של הגדולים?

דרך אגב, אם אתה באמת כל כך בקטע אני חושב שעדיף לפחות ללכת על Lending Club או משהו אחר אמריקאי/בריטי. כי בארץ התחום הזה עדיין מאוד לא מפותח.

yossik

מודרטור
דירוג
13,715
דיעה שלי בנושא - למה אתם רוצים להכניס את הראש למיטה חולה?
כתבתי כבר בעבר את דעתי שאפשר לקחת סיכון במינון קטן ולהתנסות אם רק יש כבר תיק מבוסס ונסיון במכשירי השקעה שונים.
וגם וותיקים אחרים כבר נפלו בהשקעות מסוג חדש בארץ.
כפי ש @AlexNOSAM כתב, התחום הזה בארץ עדיין לא מפותח, לא שקוף והרגולציה שואפת לאפס.
איך נאמר? חכמים לומדים מנסיונם של האחרים. אני לא רוצה להיות בקטגוריית "האחרים"
זו דעתי ששווה כקליפת השום.

נושאים דומים
למעלה