• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פיתוח WEB למתחיל

Res Cogitans

משתמש רגיל
דירוג
581
שלום לכולם. אני שואל בשם חבר. יש לו תואר ראשון בגיאופיזיקה ותואר שני בהידרולוגיה. בן 32.
יש לו עסק עצמאי והוא מעוניין לעשות הסבה למפתח WEB בbootcamp שטוען כי הוא מלמד full stack development במגמה לשלב אנשים בתעשייה. לא מדובר על אקספריס או אינפיניטי, היינו אין הבטחת עבודה בסוף.
שאלתי היא: בהנחה שהוא עובר את הקורס בהצלחה, כמה לדעתכם הוא יכול להרוויח כמפתח WEB מתחיל?
אני מכיר את טבלאות השכר. הטווחים שניתנים גדולים מדי וחשוב לי לדעת מה אנשים מהתעשיה יעריכו בהינתן גילו, רקעו המדעי (האם זה מקל בקבלת עובד בלי נסיון) והעובדה שעבר הכשרה מפרכת לעיסוק בתחום (שלושה חודשים).

נערך לאחרונה ב:
הנושא נידון. חפש bootcamps בפורום.
היתרון היחיד שלו זה שני תארים (בתחום לא קשור). מעבר ל bootcampa (שמאבדים מההייפ שלהם לאחרונה) הוא צריך ללמוד הרבה עצמאית ולבנות ״תיק עבודות״ בgithub.

@adamshalev
@nick
בבוטקאמפ בונים תיק עבודות (אומנם כחלק מעבודה בצוותים). הסתכלתי על הסילבוס והוא נראה לי מקיף מספיק.
מה זה רמה נמוכה? האם חייבים לעבור באקספריס\אינפיניטי כדי להיכנס לתחום? אני הבנתי שהלומדים בקורס עובדים מסביב לשעון במשך שלושה חודשים. כמה רחוק מרמת מתחיל בתעשיה זה יכול להיות?
שמעתי ממישהי מבוגרת שלמדה באותו בוטקאמפ שמי שהשקיע מצא עבודה. חשוב לי לדעת כמה להערכתכם יכול להרוויח הבחור בהינתן הנאמר לעיל.

אם חייבים לעבור באקספריס\אינפיניטי כדי להיכנס לתחום?
ודאי שלא
אני הבנתי שהלומדים בקורס עובדים מסביב לשעון במשך שלושה חודשים
מה בדיוק מכריח אותם לעשות את זה? באוניברסיטה יש גליון ציונים, על פי סטנדרטים קשוחים.
באספקריס\אינפיניטי תעודת האיכות זה עצם ההצלחה של החברה להרוויח ממך כסף - כלומר לעבור ראיון עבודה ולהיות שווה את זה. כשאני עשיתי את הקורס שלושה רבעים (!) ממנו נופו החוצה עקב ביצועים יחסית נמוכים. אגב, שם לומדים ששה חודשים...

בקצרה, המודל העסקי של "אני אשלם ואתם תגידו שאני אחלה מתכנת" הוא בבסיסו ניגוד אינטרסים של המורה - משלמים לו על מנת לומר שאתה שווה משהו.
זה לא קיים במודל העסקי של אספקריס\אינפיניטי, וזו הנקודה החלשה לטעמי.
בנוסף, 3 חודשים נשמע לי ממש מעט, במיוחד לתחום שהוא high level
אף אחד לא ישכנע אותי שבשלושה חודשים גם מכסים את יסודות מדעי המחשב(מערכות הפעלה מבני נתונים וכו) וגם מגיעים ל high level של מהנדס WEB
לדעתי מהנדס תוכנה שלא למד מה זה מחשב, את הבסיס, ודאי שלא יהיה מהנדס מעולה. מקסימום תוכניתן שיודע לחזור על דברים שראה.

בקצרה, המודל העסקי של "אני אשלם ואתם תגידו שאני אחלה מתכנת" הוא בבסיסו ניגוד אינטרסים של המורה - משלמים לו על מנת לומר שאתה שווה משהו.
הבוטקאמפ נועד להכשרה. לא מצופה מהם לתת איזושהי אסמכתא. השאלה היא האם ההכשרה מספיקה למשרת מתחיל שממנה ניתן להזניק קריירה ואם כן, לאיזה שכר אפשר לצפות.

מנסיוני, יש לקורסים האלו ערך רק אם באים אליהם כבר עם רקע בתכנות, והקורס עוזר להתמקצע בפיתוח web מעשי.

@David :
יש לו רקע מהאקדמיה (C) והוא עשה בהצלחה את המשימת לימוד עצמי לקראת הקורס. מה זה פיתוח WEB מעשי? מפתחי הקורס טוענים שהם מכוונים
לתעשייה. אשלח לך לינק לפרטי, אמור לי מה אתה חושב, אם לא אכפת לך.

הייתי קודם לוקח את הקורס בהודעה מעלי.. 40 שקל לנסות ולראות

האם אתם יכולים להעריך כמה יקבל מפתח WEB מתחיל עם תיק עבודות מכובד? (נניח כזה שפיתח בבוטקאמפ).

חבר שעשה הכשרה בחברת Web ונכנס לעבודה שם, התחיל ב-15,700.

15-16 הגיוני למתחיל.
צריך גם להתקבל. זה האתגר. השוק מוצף במועמדים.

עבר את ההכשרה בחברה עצמה

עבר את ההכשרה בחברה
אפשרות כזאת נשמעת לי נדירה יחסית. אלא אם היה לו רקע תכנותי כלשהו ואז ניתן להבין מדוע חברה תיאות להשקיע את זמן ההכשרה.

אני יכול לפרט בפרטי אם תרצה

יש לזה ביסוס?
דווקא אינפיניטי פתחו סניף חדש החודש, פחות משלוש שנים אחרי הקמתם, לי זה נשמע כמו הצלחה.
אני חושב שמה שהוא התכוון זה שההיי-טק איבד מהכדאיות שלו בקרב אלה שמשווקים קורסי התעשרות מהירה להדיוטות.
כל כמה שנים צץ טרנד חדש כזה (מסחר, דרופשיפינג, QA...) והטרנד האחרון זה ה-bootcamp. עכשיו, גם זה התחיל לדעוך כי התעשיה הצטננה קצת.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M שכר מקובל למשרות פיתוח תוכנה עם 2-3 שנות ניסיון התפתחות אישית 83
S פיתוח מקצועי / הסבה התפתחות אישית 4
Y פיתוח כישורי משא ומתן התפתחות אישית 1
מומו הברווז כדאיות השקעה בבת ים לאור פיתוח מסיבי נדל"ן 5
K פיתוח השכלה פיננסית התפתחות אישית 0
M כיווני פיתוח בתוכנה התפתחות אישית 5
ד פיתוח אישי לקטנטנים התפתחות אישית 1
ס מיקרוסופט שחררה סביבת פיתוח לאסטרטגיות השקעה אוף טופיק 2
N התלבטות בין קורסים של פיתוח תוכנה התפתחות אישית 12
מ פיתוח אישי בעזרת איש מקצוע? התפתחות אישית 20
חושב בגדול פיתוח אישי - פיננסים התפתחות אישית 23
Lemonade צריך את הערכתכם למשך זמן הדרוש ללימוד פיתוח, שדרוג ועיצוב אתרים התפתחות אישית 4
G שינוי מקצועי - התלבטות בין הסבה ליעוץ פנסיוני, פיתוח BI או הסבה לתכנות התפתחות אישית 6
אנוני מוני פיתוח אישי ו-Mainframe התפתחות אישית 32
S איך להישאר רלוונטי בשוק העבודה - פיתוח תוכנה בסביבית . NET אוף טופיק 65
B פיתוח מיומנות - כישורים התפתחות אישית 9
משה פיתוח של מוטיבציה התפתחות אישית 6
AlexNOSAM פיתוח אישי בתחום התוכנה התפתחות אישית 41
J Web Development התפתחות אישית 23
stamEhad Web Scraping - מה הגישה הרגולטורית לזה? השקעות אלטרנטיביות 14
waskindalost איזה חברה היא המובילה ביותר בתחום עיצוב אתרי רשת (Web design) ? אוף טופיק 3
מתכנת לינק להודעות חדשות בפורום - שאלה למפתחי web :) אוף טופיק 2
Aranchik איש הרנסאנס - Web Development התפתחות אישית 10
N כמה שאלות למתחיל שוק ההון 9
צ לינקאדין - מדריך למתחיל התפתחות אישית 7
tomchoook IRA למתחיל שוק ההון 10
ל עזרה למתחיל, מונחים בסיסיים בהשקעה. שוק ההון 5
י קנייה ראשונה ב-interactive brokers ובגרמניה - שאלות למתחיל! שוק ההון 1
M פתיחת תיק השקעות למתחיל שוק ההון 4
N עזרה למתחיל שוק ההון 5
ג שוב שתי שאלות למתחיל... שוק ההון 10
ה אג"ח למתחיל שוק ההון 102
R הכוונה בבניית תיק השקעות קטן למתחיל - לטווח בינוני שוק ההון 26