• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פורנוגרפיית היוטיוב הכלכלית

TWOSIXNINE

משתמש בכיר
דירוג
800
היי כולם

מאד מנסה לכייל את האלגוריתם שיקלע לטעמי ככל הניתן מבחינת תכנים/ מידע/ אנשים/ ערוצים העוסקים בנושאים שאני אוהב בכלכלה,
דוגמא נהדרת לכך הוא הערוץ של בן פליקס או ארק אינווסט.

הם לטעמי עשויים היטב, משדרים אמינות ובאופן כללי אני מגדיר אותם כתוכן איכותי.

עם זאת, אני נתקל לא מעט בסרטונים מבחילים - כל אותם כותרות פורנו של this 100$ investment will make you million כשהוא מפזר ערימות של דולרים בפתיח עם מבט של אהההה..

ובכלל, תכנים ״אלימים״, חסרי כל הגינות ויושרה, מפוצצים אינטרסים ובעלי תמריץ שונה ומשונה..

איך אני ממנן את כל הפרונוגרפיה הזולה הזו?

ובכלל, תכנים ״אלימים״, חסרי כל הגינות ויושרה, מפוצצים אינטרסים ובעלי תמריץ שונה ומשונה..

שאלה על יוטיוב, תשובה של יוטיוב
The Growing Problem With Personal Finance YouTuber "Influencers"

להרוס סרטון של 10 דקות למשפט: גם לערוצים טובים, נגמר מתישהו התוכן, וצריכים להתחיל להמציא תחזיות וקליקבייט על מנת להמשיך למשוך צופים.

איך אני ממנן את כל הפרונוגרפיה הזולה הזו?
הכרת הבעיה היא התחלת הפתרון.

תלחץ על דברים שאתה אוהב. אל תלחץ על דברים שאתה לא אוהב. יוטוב ילמד.
גם אפשר ממש להגיד לו:
Not Interested על סרטון שהוא המליץ
וDon't recommend this channel כדי להמנע לגמרי.
בעיה פתירה בקלות.
הבעיה הבאמת קשה זה התוכן ש"אתה לא רוצה לצרוך" אבל בוחר לראות אותו בכל זאת.. כי אתה בעצם קצת רוצה (רק לא אמור).

לא חושב שהאלגוריתם יורד לרמה כל כך מדויקת שלא תקבל הצעות לסרטוני חרטא בפיתה. העיקר שאתה יודע לסנן לפי הדקה הראשונה

אני לא חושב שיש דרך להימנע מזה. היוטיוברים פח האלה משתכרים מזה וגם גוגל(יוטיוב). זה המודל העסקי של כל הדבר הזה.
הם יעשו הכל כדי להגיע לכמה שיותר צופים וגוגל יעזרו וגם יעזרו.

מכוון שאני עובד בתעשיה הזו...

ההכנסות של היוטיברי "פח"(meet kevin ודומיו) האלו הi יוצאות מן הכלל, התשלום עבור הערוצים האלו הוא בין הגבוהים שגוגל משלמת, משום שהמפרסמים פונים לאחד מהקהלים בעלי הפוטנציאל הכנסה הכי גבוה למפרסמים....המהמרים, get rich quick וכו... שירשמו לשירותים השונים, יקנו את הקריפטו האחרון, ישקיעו אצל השרלטן התורן וכו...הסקפטיות והחשדנות הטבעית איפשהו נעלמת כאשר מסבירים לך איך להרוויח הרבה כסף...ויצרני תוכן מרוויחים כאן המון הן באופן ישיר והן באופן עקיף(קורסים, שותפיות וכו...)

זה מייצר תמריץ יוצא מן הכלל לבעלי ערוצים האלו לכתוב על כל בולשיט יומי שמריח כמו משהו שאתה יכול למכור לקהל שלך שקשור לעשיית כסף(הפד אמר ככה, החברה הזו הונפקה, הקריפטו הזה בלה בלה...) משום שהמפרסמים רק רוצים להחשף למבקרים האלו....אחוז גבוה בצורה בלתי רגילה מהצופים מקבל החלטות פיננסיות על אחוז גבוה מחסכונתיהם כתוצאה מחשיפה לשרלטנים האלו(בזמן שנראה לי על מקרר היו בודקים יותר...).
אישית אם הייתי גוגל הייתי עושה הרבה יותר צעדים נגד הערוצים "הפיננסים" האלו...אבל ה$ מדבר.
בנוסף מכוון שחלק מהאלוגריתם של גוגל מכוון מיקסום מונטזיציה, לא צריך הרבה בשביל להציג לך עוד ערוצים כאלו....גוגל מרוויחים הרבה יותר מהערוצים האלו מאשר אם תצפה בסרטון על חתול חמוד.

המקסימום שאתם יכולים לעשות, זה לסמן כמה שיותר לאלגוריתם שאתם לא רוצים ערוצים כאלו, להוריד מההגדרות תחומי עיניין של "פיננסים" ולזכור שמה הסיכוי באמת שמי שיודע להתעשר מהר, יתחיל לעשות ערוץ ולהסביר, לך, איך לעשות את זה....

Long google

נערך לאחרונה ב:
אולי להסתכל בערוץ של סרטונים שאינו יוטיוב, ואם אפשר לעבור רק אליו?

נושאים דומים

Back
למעלה