• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

עסקה בכרטיס אשראי לצורך קבלת הטבת פרימיום

sagilevi

משתמש רגיל
דירוג
229
שלום,

כדי לקבל הטבת פרימיום / פינוק בכרטיס אשראי צריך ליצור עסקאות בסכום חודשי כלשהו. פעם העברה באפליקציה כמו ביט/פפר פיי הייתה נחשבת עסקה לצורך קבלת ההטבה. כך היה ניתן להעביר כסף בין שני חברים/בני זוג וכל אחד היה "מרוויח" הטבה על חשבון ביט/פפר פיי שלמעשה מאחורי הקלעים משלמים לחברת אשראי על כל העברה.

היום נראה שזה לא עובד יותר (אם כי זה עדיין שימושי כדי לעמוד במינימום שימוש - אם יש).

מישהו מכיר דרך אחרת (אין צורך לציין אבל - חוקית כמובן) להגיע לרף?

היום נראה שזה לא עובד יותר (אם כי זה עדיין שימושי כדי לעמוד במינימום שימוש - אם יש).
אתה בטוח?
אני מכיר אנשים שמרויחים ככה עדיין די הרבה נקודות נוסע מתמיד.
עם איזה חברת אשראי ועם איזה אפליקציה ניסית?

maxresdefault.jpg

אתה בטוח?
אני מכיר אנשים שמרויחים ככה עדיין די הרבה נקודות נוסע מתמיד.
עם איזה חברת אשראי ועם איזה אפליקציה ניסית?

בגלל זה שאלתי, יכול להיות שכן יש קומבינציה שעובדת.
כרטיס מקס, אפליקציה ביט

תלוי מה יחס עלות-תועלת.

ברוב הכרטיסים הישראליים מסכים איתך.
בגדול אם זה עובד (או משהו דומה) - זה לוקח בדיוק דקה.
ה"טריק" הזה שימושי גם למי שיש חשבון בנק עם רף מינימום לשימוש באשראי.
לדוגמה אני זוכר שהיה את זה במועדון הוט עם הבינלאומי ובחשבון הפוך של בנק איגוד.

זה לוקח בדיוק דקה
השאלה אם אין חלופה אחרת (כמו בנק שלא דורש מינימום פעולות).

זוכר בזמנו שהיה לי טלפון משני שרק אם הייתי מגיע ל75 דקות שיחה בחודש היה לי פטור מהתשלום החודשי עליו.
כל סוף חודש הייתי שם את שתי הטלפונים אחד ליד השני ומתקשר בינהם 75 דקות. על פניו דקה עבודה (+המתנה), אבל אני זוכר שהעומס על המוח היה הרבה יותר מזה ולפעמים שווה שיש לך מטלה אחת פחות כל חודש.

רגע, אפשר הסבר על השיטה?
מעבירים בעזרת ביט למשל, כסף עם כרטיס אשראי א' לכרטיס אשראי ב' וחזרה, וזה נחשב כשימוש בכרטיס?
ואם עושים אותו דבר באיגוד (מעבירים כל חודש 30K מחשבון בבנק א' לחשבון באיגוד) זה נחשב כהכנסה חודשית בשביל החשבון ההפוך?
כלומר, אם יש לי 60K ש''ח, אני יכול להשאיר 30K בחשבון שיצברו ריבית של 3 אחוז שנתי, ואת ה-30K האחרים להעביר מחשבון א' לחשבון באיגוד כל חודש כהכנסה?

השאלה אם אין חלופה אחרת (כמו בנק שלא דורש מינימום פעולות).
תמיד יש. אני מניח שאנשים עושים את זה בשביל לקבל כסף (הוט - 2100 שח, אגוד - קצת מעל 1000, לא זוכר בדיוק).
אם זה שווה את המאמץ או לא זה כנראה אינדודואלי. מבחינתי הטבה של כרטיס אשראי שווה כ-30 ש"ח, אם יש שיטה קלה של 1-2 דקות כמו העברת כסף בביט אני אשמח לעשות את זה, אם יש שיטה בתחום אפור / לוקח יותר מדי זמן / מסובך מדי, אני אוותר.

מעבירים בעזרת ביט למשל, כסף עם כרטיס אשראי א' לכרטיס אשראי ב' וחזרה, וזה נחשב כשימוש בכרטיס?
לא בדיוק. אתה מעביר כסף מכרטיס אשראי א' לחשבון בנק ב'. ואז דרך כרטיס אשראי ב' לחשבון בנק א'.
זה נחשב שימוש בכרטיס כן. אבל לאחרונה מקס לא מחשיבים את זה בתור עסקה לצורך חישוב פינוקים.

ואם עושים אותו דבר באיגוד (מעבירים כל חודש 30K מחשבון בבנק א' לחשבון באיגוד) זה נחשב כהכנסה חודשית בשביל החשבון ההפוך?
אני לא בטוח. בעיקרון למשכורת יש העברה מיוחדת, אני לא יודע אם אגוד אוכפים את זה.
אני חושב שיש על זה מידע בשרשור פה על בנק אגוד.

כן.
כלומר, אם יש לי 60K ש''ח, אני יכול להשאיר 30K בחשבון שיצברו ריבית של 3 אחוז שנתי, ואת ה-30K האחרים להעביר מחשבון א' לחשבון באיגוד כל חודש כהכנסה?
יותר מזה, אם אתם זוג אתם יכולים לפתוח 2 חשבונות באיגוד, להעביר מחשבון אחד לשני 30K (כי יש גם 0% ריבית על 30K), ולהרוויח ריבית על כסף שבכלל אין לך.
רק צריך לדאוג להעביר 60K הלוך חזור פעם בשבועיים בערך (כי לפי התקנון אסור למשוך "מייד" את כל המשכורת), ובנוסף לעשות פעולות של שקל לפה ולשם כדי להגיע למינימום של 8 פעולות בחודש.
אני לא בטוח. בעיקרון למשכורת יש העברה מיוחדת, אני לא יודע אם אגוד אוכפים את זה.
אני חושב שיש על זה מידע בשרשור פה על בנק אגוד.
באיגוד הם מתייחסים לכל העברה נכנסת כ"משכורת" לצורת העניין.

בגלל זה שאלתי, יכול להיות שכן יש קומבינציה שעובדת.
כרטיס מקס, אפליקציה ביט
לא יודע לגבי מקס.
אני יודע שחברים עובדים עם כאל (פליי קארד דינרס), ושם זה עובד להם עם ביט ופייבוקס.
שמעתי גם על אנשים עם כרטיס M&M שעובד להם עם פפר.

יכול להיות שמקס ספציפית הגבילו את זה לכל האפליקציות או חלקן, לא מכיר יותר מידי כרטיסים שלהם

כן.

יותר מזה, אם אתם זוג אתם יכולים לפתוח 2 חשבונות באיגוד, להעביר מחשבון אחד לשני 30K (כי יש גם 0% ריבית על 30K), ולהרוויח ריבית על כסף שבכלל אין לך.
רק צריך לדאוג להעביר 60K הלוך חזור פעם בשבועיים בערך (כי לפי התקנון אסור למשוך "מייד" את כל המשכורת), ובנוסף לעשות פעולות של שקל לפה ולשם כדי להגיע למינימום של 8 פעולות בחודש.

באיגוד הם מתייחסים לכל העברה נכנסת כ"משכורת" לצורת העניין.

האמת, זה די מצחיק.
לא מעט חורים יש בתקנון הזה.
במקרה שתיארת, אפשר לראות בזה פיקדון ל-3 שנים בריבית פשוטה של 3% לסכום עד 60K, נזיל לחלוטין, שדורש כמה דקות עבודה בחודש.
1800 ש"ח בשנה, מתנה, לפני מיסים. נשמע משתלם.

האמת, זה די מצחיק.
לא מעט חורים יש בתקנון הזה.
במקרה שתיארת, אפשר לראות בזה פיקדון ל-3 שנים בריבית פשוטה של 3% לסכום עד 60K, נזיל לחלוטין, שדורש כמה דקות עבודה בחודש.
נכון, כמה דקות זה לא בעיה. אני מניח שהבעיה היא פתיחה וסגירה של 2 חשבונות בנק.
חוץ מזה - יכולים לשנות את זה מתישהו ולא להכיר בהעברות האלו בתור משכורת.
בדיוק כמו שקרה עכשיו עם הפינוקים של מקס.

נראה לי שלא הבנת את הדוגמא שתיארתי. אני לא דיברתי על פיקדות של 60K אלא על דרך לקבל 900 ש"ח (לפני מס) במתנה בלי להשקיע שקל 1.

נכון, כמה דקות זה לא בעיה. אני מניח שהבעיה היא פתיחה וסגירה של 2 חשבונות בנק.
חוץ מזה - יכולים לשנות את זה מתישהו ולא להכיר בהעברות האלו בתור משכורת.
בדיוק כמו שקרה עכשיו עם הפינוקים של מקס.
פתיחה וסגירה של חשבון לא לוקחת כלכך הרבה זמן, אבל מסכים שזה דורש קצת השקעה.
לגבי התקנות - במקרה הזה קצת יותר מסובך כי בתקנון של איגוד רשום במפורש שכל העברה נכנסת נחשבת לצורך החישוב שלהם.
במקרה של מקס לא אמרו מראש שהאפליקציות נחשבות או לא נחשבות בתקנון רק רשום על קניות. והשאלה אם אפליקציית תשלומים נחשב "קנייה" או לא, זה יותר עניין של פרשנות מאשר שינוי תקנון.

נראה לי שלא הבנת את הדוגמא שתיארתי. אני לא דיברתי על פיקדות של 60K אלא על דרך לקבל 900 ש"ח (לפני מס) במתנה בלי להשקיע שקל 1.

מה זאת אומרת? עדיין צריך להשאיר בכל חשבון 30K, כדי שעליהם תווצר ריבית החיובית לא?

מה זאת אומרת? עדיין צריך להשאיר בכל חשבון 30K, כדי שעליהם תווצר ריבית החיובית לא?
יש לך 2 חשבונות.
בשניהם אתה יכול להפקיד 30K ולקבל 3% ריבית או להיכנס למינוס של 30K ולא לשלם על המינוס הזה ריבית.
תיכנס למינוס של 30K בחשבון א', ואת ה30K שמשכת משם תעביר לחשבון ב'.
עכשיו יש לך חשבון אחד במינוס 30K (שאתה לא משלם עליו כלום, כחלק מההטבה), וחשבון שני בפלוס 30K שאתה מקבל עליו 3% ריבית.
כל זה, בלי להביא אפילו שקל 1 מהבית.
(כמובן שצריך קצת להזיז את הכסף בין החשבונות כדי לעמוד בתנאים וכו', אבל עדיין לא צריך כסף חיצוני).

יש לך 2 חשבונות.
בשניהם אתה יכול להפקיד 30K ולקבל 3% ריבית או להיכנס למינוס של 30K ולא לשלם על המינוס הזה ריבית.
תיכנס למינוס של 30K בחשבון א', ואת ה30K שמשכת משם תעביר לחשבון ב'.
עכשיו יש לך חשבון אחד במינוס 30K (שאתה לא משלם עליו כלום, כחלק מההטבה), וחשבון שני בפלוס 30K שאתה מקבל עליו 3% ריבית.
כל זה, בלי להביא אפילו שקל 1 מהבית.
(כמובן שצריך קצת להזיז את הכסף בין החשבונות כדי לעמוד בתנאים וכו', אבל עדיין לא צריך כסף חיצוני).

וואו, זה גאוני!
תשואה בטוחה על כסף שאין לך. אני מצדיע לך!
נגיד שמפקידים בחשבון אחד 10 ש"ח מ"הבית" כדי לבצע העברות של שקל לפה, שקל לשם, אתה גורם בשנה אחת ל-10 ש"ח המקוריים שלך ליצור 900 ש"ח-תשואה של 9000% אחוז! :)
העניין הוא, איך בכלל מקבלים את המסגרת המקסימלית בכל חשבון הפוך, אם לא מפקידים שום שקל מההתחלה?
חייבים (לפחות בחודש הראשון), להפקיד 30K לכל חשבון כדי לזכאות במסגרת/בזכאות לסכום לריבית החיובית, לא?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
G ביצוע עסקה בכרטיס אשראי בסכום גדול צרכנות פיננסית 19
A עזרה בהבנת עסקה מתמשכת נדל"ן 14
A האם ספק של קבלן יכול לבטל עסקה נדל"ן 25
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
R מחיר למשתכן אשקלון - כדאיות עסקה נדל"ן 12
D האם מקובל לשלם לעורך הדין רק על עסקה בפועל או שמשלמים גם על בדיקת דירה? נדל"ן 1
A עסקה על דירה יד שניה ש״חתומה לפינוי בינוי״ נדל"ן 7
א עזרה במימון עסקה נדל"ן 12
stamEhad מחיר למשתכן לזוג צעיר - עסקה משתלמת תמיד או לא בהכרח? נדל"ן 10
J ניתוח עסקה - שותפות נדל"ן 10
W האם זו עסקה כדאית? נדל"ן 15
Yuval328 הגיון מאחורי עסקה שבוצעה מעל הלימיט שוק ההון 5
R האם ניתן לבטל עסקה ולהזדכות? אוף טופיק 3
P אחוז מימון כשהערכת שמאי שונה מערך עסקה נדל"ן 16
S עמלת תיווך עסקה שוק ההון 11
ט עסקה מחוץ לבורסה ניעז שוק ההון 27
ס עסקה מחוץ לבורסה, בין חשבון ממוסה לIRA = תכנון מס לגיטימי? שוק ההון 16
H שיעור ריבית שנתית על יתרת חוב בכרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
ש העברת כספים מבנק לבנק תוך שימוש בכרטיס אשראי צרכנות פיננסית 2
Y מסגרת אשראי בכרטיס אשראי צרכנות פיננסית 23
Y שאלה על שימוש בכרטיס אשראי צרכנות פיננסית 6
C בת זוג נוסעת לחו"ל ותשתמש בכרטיס אשראי שעל שמי, זה בעייתי? צרכנות פיננסית 25
E שימוש בכרטיס דביט מהעבודה להשקעה? צרכנות פיננסית 5
Y מסגרת אשראי בבנק במסגרת אשראי בכרטיס אשראי צרכנות פיננסית 14
א אינטראקטיב ברוקרס - שאלות ניוד, מיסוי וכרטיס אשראי שוק ההון 1
ש כרטיס אשראי חוץ בנקאי עם הטבות צרכנות פיננסית 4
A סדר בכרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 12
ד אשראי לחיובים בחו״ל צרכנות פיננסית 1
H סרטון בטיקטוק על גביית חוב ודיון אודות אשראי ונזילות פוסטים מאיכות נמוכה 2
מ תסכול מכרטיס אשראי אמריקאי ראשון צרכנות פיננסית 1
T כרטיס אשראי בינלאומי - לא דרך חברות הסליקה הישראליות? צרכנות פיננסית 4
ע נווד דיגיטלי - אשראי ללא עמלות מטח צרכנות פיננסית 3
N האם אפשר לשלם יתרת אשראי לפני סוף החודש? צרכנות פיננסית 10
N כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A השפעות של חריגה מהמסגרת אשראי פוסטים מאיכות נמוכה 20
לאץ' תרומה ללא כרטיס אשראי אוף טופיק 1
א האם ניתן להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי כשאין ברשותי כרטיס בנקאי? צרכנות פיננסית 3
B בנק + כרטיס אשראי עם פורטל ופירוט באנגלית צרכנות פיננסית 1
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
F תשלום מקדמות מס הכנסה עם כרטיס אשראי אמריקאי מיסים 13
WRLD כרטיס אשראי ראשון צרכנות פיננסית 22
A שימוש ב-3 כרטיסי אשראי בשביל להשיג הלוואה בריבית 0% שוק ההון 168
A כרטיס אשראי flycard מסוים צרכנות פיננסית 1
TheOneTech כרטיס אשראי לא יקר לעסקאות מתמשכות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
כ כרטיס אשראי cashback הכי משתלם 2023? צרכנות פיננסית 82
H סליקת אשראי בחינם | איפה הקאץ' צרכנות פיננסית 4
Y חיובים אונליין ביורו או דולר, חשבון מטח, אשראי של הבנק, רק מטבע אחד כל פעם צרכנות פיננסית 17
C הגדלת מסגרת אשראי צרכנות פיננסית 27
R בעיה בדירוג אשראי - איך פותרים את זה ? שוק ההון 25
R תיקון דירוג אשראי נמוך אוף טופיק 0

נושאים דומים

Back
למעלה