• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן

יש השוואת עמלות עדכנית בין פסגות ל-IBI?
מה זה משנה? כולם אותו הדבר למעט המרות מט"ח ששם פסגות אמורים להיות זולים יותר, ככה אומרים לפחות.

שווה לי להצטרף למיטב דש לפתיחת תיק השקעות עם דמי ניהול 0.25%? יש בתי השקעות שעדיפים? או אולי בתי השקעות עם סיכוי יותר נמוך להפסיד את הכסף שלי/תשואה יותר גבוהה?

נערך לאחרונה ב:
שווה לי להצטרף למיטב דש לפתיחת תיק השקעות עם דמי ניהול 0.25%? יש בתי השקעות שעדיפים? או אולי בתי השקעות עם סיכוי יותר נמוך להפסיד את הכסף שלי/תשואה יותר גבוהה?

לא.
מה ששווה לך, זה לשבת על הטוסיק וללמוד מ-0 את הנושא. תתחיל בבלוג הסולידית.

לא.
מה ששווה לך, זה לשבת על הטוסיק וללמוד מ-0 את הנושא. תתחיל בבלוג הסולידית.
אני רוצה להשקיע במניות לטווח ארוך (שנים), לא להתעסק בזה באופן יומי או אפילו שבועי, אז לא משתלם לי להצטרף לפלטפורמת מסחר אם לזה אתה מתכוון.

רחוק מאוד מזה
אז אילו עוד אופציות יש לי כדי להשקיע לטווח ארוך אם אני מוכן ללמוד את הנושא?

מפתיע אותי כי אמרו לי בפורום הזה שכדאי לי ללכת לבית השקעות אם אני לא רוצה לסחור באופן קבוע...

מפתיע אותי כי אמרו לי בפורום הזה שכדאי לי ללכת לבית השקעות
לפתוח תיק בבית השקעות, לא לתת להם לנהל לך את הכסף.
אם אני לא רוצה לסחור באופן קבוע...
רוב האנשים בפורום הם משקיעים פאסיביים שלא סוחרים באופן קבוע, ולרובם יש תיק שהם מנהלים בעצמם.

אוקיי, וכמשקיע פאסיבי זה ייצא לי משמעותית יותר זול מלהירשם לברוקר כמו אינטראקטיב ישראל?
לא.

אני אומר שתיק בניהול אישי (מה שקראת לו "פלטפורמת מסחר"), בין אם זה בבנק, בית השקעות או ברוקר זר יצא לך יותר זול מאשר תיק מנוהל.
מבין שלושת האופציות הבחירה יותר קשה (ופחות חשובה) ותלויה במספר גורמים כמו גודל התיק, האם אתה מגיש גם ככה דוחות למס הכנסה וכו'

נערך לאחרונה ב:
אוקיי, וכמשקיע פאסיבי זה ייצא לי משמעותית יותר זול מלהירשם לברוקר כמו אינטראקטיב ישראל?
לא בהכרח, אבל זה שיקול משני.
קודם רצוי שתלמד איך אתה רוצה לבנות את התיק שלך.

לא.

אני אומר שתיק בניהול אישי (מה שקראת לו "פלטפורמת מסחר"), בין אם זה בבנק, בית השקעות או ברוקר זר יצא לך יותר זול מאשר תיק מנוהל.
מבין שלושת האופציות הבחירה יותר קשה ותלויה במספר גורמים כמו גודל התיק, האם אתה מגיש גם ככה דוחות למס הכנסה וכו'

אתה אומר שברוקר זר יוצא יותר זול מאינטראקטיב ישראל? כי דווקא רציתי להירשם לאמריטרייד ואז גיליתי שזה לא יוצא משתלם בגלל העמלות מט"ח וכל השיט שמסביב

אתה אומר שברוקר זר יוצא יותר זול מאינטראקטיב ישראל?
לא. אני אומר שאינטראקטיב ישראל הם ברוקר זר.
(טכנית הם מתווך קפריסאי של ברוקר אמריקאי, אבל החשבון בסופו של דבר בברוקר אמריקאי).
כי דווקא רציתי להירשם לאמריטרייד ואז גיליתי שזה לא יוצא משתלם בגלל העמלות מט"ח וכל השיט שמסביב
זה לא באמת משנה אם אתה ממיר את הכסף בבנק/בית השקעות ישראלי בשביל לקנות מניות דולריות דרכו או שאתה ממיר את הכסף בבנק/גוף דומה כדי להעביר את הכסף לברוקר כמו אמריטרייד. את עמלת ההמרה תשלם בכל מקרה.
דוקא עמלות המט"ח יותר זולות בחלק מהברוקרים הזרים, כמו למשל IB שיש להם חשבון שקלי בארץ ועמלות המרה אפסיות.

ובכל מקרה מה שאמרתי זה לא שברוקר זר יותר זול בהכרח מברוקר ישראלי. אמרתי שתיק בניהול אישי יותר זול מתיק מנוהל.
וזה לא משנה אם התיק שלך יושב בברוקר זר או ישראלי (ואם זה בנק או בית השקעות).

לא. אני אומר שאינטראקטיב ישראל הם ברוקר זר.
(טכנית הם מתווך קפריסאי של ברוקר אמריקאי, אבל החשבון בסופו של דבר בברוקר אמריקאי).

זה לא באמת משנה אם אתה ממיר את הכסף בבנק/בית השקעות ישראלי בשביל לקנות מניות דולריות דרכו או שאתה ממיר את הכסף בבנק/גוף דומה כדי להעביר את הכסף לברוקר כמו אמריטרייד. את עמלת ההמרה תשלם בכל מקרה.
דוקא עמלות המט"ח יותר זולות בחלק מהברוקרים הזרים, כמו למשל IB שיש להם חשבון שקלי בארץ ועמלות המרה אפסיות.

ובכל מקרה מה שאמרתי זה לא שברוקר זר יותר זול בהכרח מברוקר ישראלי. אמרתי שתיק בניהול אישי יותר זול מתיק מנוהל.
וזה לא משנה אם התיק שלך יושב בברוקר זר או ישראלי (ואם זה בנק או בית השקעות).

שאתה אומר בית השקעות אתה מדבר על ברוקראז' כמו IB? או שיש משהו יותר זול למשקיעים פאסיביים?

שאתה אומר בית השקעות אתה מדבר על ברוקראז' כמו IB?
כשאני אומר בית השקעות אני לרוב מתכוון לבית השקעות ישראלי כמו מיטב, IBI, פסגות וכו'
כשאמרתי "ברוקר זר" או "ברוקר אמריקאי" אז התכוונתי למקומות כמו IB
או שיש משהו יותר זול למשקיעים פאסיביים?
כל אחד והשיקולים שלו. ברוקר זר כמו IB יכול להיות יותר זול לפעמים, אבל מצד שני הוא דורש הגשת דוחות מס (גם אם לא בהכרח כל שנה) מה שפחות מתאים לאנשים מסויימים.

נמחק, לא רלוונטי לדיון - יוסיק

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
אז אם אני קונה כמה מניות קצת לאחר שאני פותח חשבון בIB, ואז במשך שנה וחצי לא נוגע בכלל בחשבון שלי בזמן שהמניות יושבות בו וערכן עולה, בעוד שבתקופה הזאת אני משלם על החשבון הזה כל חודש, זה עדיין יכול לצאת לי יותר משתלם?
תלוי כמה אתה משלם ומה האלטרנטיבה.
עוד משהו, אולי אני טועה, אבל הבנתי שב-IB הדבר שמשלמים עליו כל חודש זה הדאטא
לא יודע איפה הבנת את זה.
נכון שאפשר לשלם על מידע אם רוצים, אבל רוב האנשים לא עושים את זה.
אתה לא חייב לשלם על המידע כדי לסחור. אפשר לקבל את המידע מאתרים חינמיים אחרים או לבקש ציטוט חד פעמי בזול/חינם. חוץ מזה שלמשקיע לטווח ארוך זה גם לא ממש משנה, הרוב פשוט קונים במרקט בכל מקרה

נמחק, לא רלוונטי לדיון - יוסיק

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
הדבורה מיה טופס 867 - האם כולל עמלות ודמי ניהול? מיסים 3
א אופן תשלום עמלות ודמי ניהול על קרנות סל איריות שוק ההון 11
י עמלות ודמי ניהול שוק ההון 4
B תשלום עמלות ודמי ניהול שוק ההון 4
leibo עמלות ודמי ניהול לתיק השקעות בבנק מזרחי שוק ההון 4
מתכנת עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן (ניהול אישי IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 852
ארגמן עמלות ודמי ניהול בתיקים גדולים צרכנות פיננסית 34
A חשבון בנק ללא עמלות עוש ודמי כרטיס צרכנות פיננסית 5
Dinoman עמלות ודמי שמירה בברוקרים אצל SLICE הסבר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ח הוזלת עמלות קנייה בישראל צרכנות פיננסית 4
H הוזלת עמלות בעת פתיחת חשבון מסחר שוק ההון 9
someone235 קרן השתלמות עם עמלות פחות מ-0.8% פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
Dany74q התייעצות - מזעור עמלות מט"ח בהעברה דולרית מנאמן (IBI) צרכנות פיננסית 4
מ עמלות בקריפטו השקעות אלטרנטיביות 9
ז עמלות מט״ח לחברה עם הכנסות מלקוח זר צרכנות פיננסית 13
T מה הדרך הטובה ביותר לקצור רווחים מקריפטו במינימום עמלות? השקעות אלטרנטיביות 0
G עמלות בלאומי טרייד שוק ההון 3
ס עמלות סמויות בקרנות פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ע נווד דיגיטלי - אשראי ללא עמלות מטח צרכנות פיננסית 3
ט קיזוז מיסוי דיב' בחשבון ממוסה כנגד עמלות ברוקר - אפשרי? פוסטים מאיכות נמוכה 5
SolidBixby עמלות בנקים לעסקים צרכנות פיננסית 0
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
L עמלות מטבע חוץ (שקל יורו) צרכנות פיננסית 0
T שאלת מתחיל- דיבידנד וחסכון עמלות שוק ההון 1
D העברת דולרים מחו"ל לישראל במינימום עמלות צרכנות פיננסית 24
O תיק השקעות - עמלות גבוהות, מה עושים? שוק ההון 6
adirkol להעביר לארץ 200,000 דולר, עמלות ומיסוי שוק ההון 5
ד סקר עמלות מוסדות פיננסים צרכנות פיננסית 3
מ עמלות מט"ח והפרשי שער המרה צרכנות פיננסית 9
עידו ג מיקוח על עמלות שוק ההון 29
ב עמלות מט"ח שאלה וזקוק להמלצות צרכנות פיננסית 3
N התמקחות עמלות מסחר IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
מ קניית אופציות לאחר התפטרות - עמלות והעברה לחו"ל מיסים 1
S עמלות קנית מטח גבוהות צרכנות פיננסית 10
ס שתי קרנות סל זהות בביצועים, אך שונות במחיר, עמלות וגודל. מה הייתם קונים? שוק ההון 8
G הוזלת עמלות הפקדה באינטרקטיב ישראל שוק ההון 3
J לא מבין משהו בנוגע לדמי עמלות במסחר בחו"ל שוק ההון 26
S עמלות ב פנסיה ב IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
Z חישוב מיסים על עמלות מיסים 2
עניי עירך קודמים שלום.שאלה לגבי עמלות באקסלנס.לא מזמן עברתי לשם לפי קישור של הסולידית. שוק ההון 5
R שאלה של מתחילים על עמלות ותשלום מס על רווחים מיסים 6
N קרן כספית - עמלות בבנק שוק ההון 3
יוזר עמלות על ניוד תיק השקעות צרכנות פיננסית 19
S עמלות בנקים בדרך בהעברת SWIFT - אחוזים או FIXED? שוק ההון 6
T על אילו עמלות אני יכול לקבל פטור/הנחות בהעברות מט"ח לחו"ל? שוק ההון 7
F עמלות הקשורות ל-RSU לעובדי מובילאיי צרכנות פיננסית 5
R קרנות ימי עדכון ושיטת עמלות שוק ההון 11
H שאלה לגבי עמלות כרטיס אשראי והאם בגלל הלוואה לא ניתן לעזוב. צרכנות פיננסית 7
N בלקרוק שקלית מול לונדון מבחינת עמלות ומיסוי שוק ההון 6
E עמלות בפנסייה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2

נושאים דומים

Back