• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן

winston

משתמש ותיק
דירוג
108
שלום לכולן/ם,
שאלה על דמי ניהול של קרנות השתלמות. אשמח לשמוע קצת נתונים על דמי ניהול ממי שמוכן לשתף. כן, אני יודע שקרן השתלמות מנוהלת היא הדרך הכי יעילה וזולה לנהל את ההשקעות, אבל בשבילי זה כבר יותר מדי אופרציה ואני בוחר כרגע באופציה המנוהלת.
עד עכשיו במשך שנים הייתי באלטשולר שחם. התשואות היו טובות והצדיקו בצורה סבירה את דמי הניהול הגבוהים (שוב, באופן עקרוני אני לא מאמין במנהלי השקעות וחושב שלעקוב אחרי מדדים זו הדרך הטובה). בכל מקרה, בעיני לא עוד. דמי הניהול לא מצדיקים את התמורה. האם מישהו/י הצליח/ה להוריד אותם מעבר ל 0.65?
שאלה נוספת, מה הם דמי ניהול הנמוכים ביותר שאפשר לקבל באחד מבתי ההשקעות לקרן השתלמות עוקבת SP500?
אציין שיש לי סכומים גבוהים יחסית, שאמורים לאפשר הנחה בעמלות.
אשמח לכל שביב מידע בעניין.

וינסנט

משתמש ותיק
דירוג
107
האם מישהו/י הצליח/ה להוריד אותם מעבר ל 0.65?
דמי הניהול בקרנות השתלמות באלטשולר מדורגים (בדרך כלל) לפי גובה הצבירה שלך. לרדת מ-0.65% אומר צבירה של מיליון וחצי וצפונה וגם אז תגיע כנראה ל-0.6%~.
אם אני לא טועה יש להם הטבה למועדון "חבר" עם דמי ניהול של 0.39%.
מה הם דמי ניהול הנמוכים ביותר שאפשר לקבל באחד מבתי ההשקעות לקרן השתלמות עוקבת SP500?
זה משתנה מתקופה לתקופה, מחברה לחברה ותלוי מאוד בצבירה שלך, אבל בגדול ניתן להשיג דמי ניהול נמוכים ב-50% ממה שאתה משלם באלטשולר כרגע.
אם אתה יכול להצטרף עם עוד כמה אנשים (באופן פרטי או כחלק מקבוצת רכישה שמתארגנת מדי פעם) זה עשוי לשפר את התנאים שתקבלו אפילו יותר.

האזרח הקטן

משתמש בכיר
דירוג
4,837
שאלה נוספת, מה הם דמי ניהול הנמוכים ביותר שאפשר לקבל באחד מבתי ההשקעות לקרן השתלמות עוקבת SP500?
זה בזאר טורקי. תתקשר לכל בתי ההשקעות שמציעים את המסלול ותגיד שאתה עושה מכרז על דמי הניהול, ותגיד להם שבבית השקעות אחר הציעו לך נמוך יותר. הם יתחילו לקשקש לך שעוד עשירית או פחות עשירית זה חסר משמעות, שלהם יש את השירות הכי טוב ושהם זכו באיזה סקר שביעות רצון בשנת 2009 וכל מיני שטויות. תגיד להם שאתה שמח בשבילם אבל המכרז הוא על גובה דמי הניהול ושאם הם ישפרו את ההצעה אתה סוגר אצלם.
על סכום של כרבע מיליון וצפונה אפשר להשיג בסביבות 0.4% ואולי טיפה פחות - בלי קבוצת רכישה.

יושב קרנות

משתמש סולידי
דירוג
20
ידע שווה כסף פרסמו עכשיו איזה דיל.
קרן השתלמות 0.4
לא משווק ולא קשור אליהם משום צומת.

זלמן85

משתמש ותיק
דירוג
270
יש לסלייס השתלמות מחקה סנופי ב 0.3 דמי ניהול.
אשתי עובדת קצת אצלי בעסק, אז פתחתי לה שם אונליין. העברתי כספים ושויכו בלי בעיות. נראה שהתגברו על החבלי לידה שלהם.

winston

משתמש ותיק
דירוג
108
תודה על התגובות. לגבי סלייס, הבנתי ממה שקראתי בפורום שהדעות קצת חלוקות. אני באמת מבין שאני צריך להתחיל שיחות מיקוח עם בתי ההשקעות הרלבנטיים. חשבתי פשוט לקבל מידע מוקדם...

winston

משתמש ותיק
דירוג
108
ממספר שיחות מועט עם בתי השקעות אני מתחיל לחשוב (ואולי באיחור) שיש פה קרטל. דמי הניהול גבוהים אצל כולם ואף אחד לא מתאמץ להוריד אותם. הם יודעים שיש פה קהל שבוי שאין לו ברירה אחרת אם הוא משתמש במכשיר הזה. לכן הם בכלל לא מתאמצים ונשארים כולם באותו אזור של דמי ניהול. לא יכול להיות שמסלולים פסיביים לגמרי יחייבו דמי ניהול כל כך גבוהים. הם יכולים להוריד בקלות, ועדיין להרוויח, אבל אין להם שום תמריץ לעשות כך. אני חושב שהמדינה הייתה צריכה להתערב בדמי הניהול, כמו שעשתה בפנסיה. אבל פה כמובן התמריץ מעט שונה, כי זה לא מוצר "בסיסי" אלא מוצר פריביליגי יותר (למרות שלהרבה אנשים יש אותו).

yossik

מודרטור
דירוג
13,000
ממספר שיחות מועט עם בתי השקעות אני מתחיל לחשוב (ואולי באיחור) שיש פה קרטל. דמי הניהול גבוהים אצל כולם ואף אחד לא מתאמץ להוריד אותם. הם יודעים שיש פה קהל שבוי שאין לו ברירה אחרת אם הוא משתמש במכשיר הזה. לכן הם בכלל לא מתאמצים ונשארים כולם באותו אזור של דמי ניהול. לא יכול להיות שמסלולים פסיביים לגמרי יחייבו דמי ניהול כל כך גבוהים. הם יכולים להוריד בקלות, ועדיין להרוויח, אבל אין להם שום תמריץ לעשות כך. אני חושב שהמדינה הייתה צריכה להתערב בדמי הניהול, כמו שעשתה בפנסיה. אבל פה כמובן התמריץ מעט שונה, כי זה לא מוצר "בסיסי" אלא מוצר פריביליגי יותר (למרות שלהרבה אנשים יש אותו).
האם אתה מדבר על קרנות פנסיה וכו' או על מסחר רגיל?

winston

משתמש ותיק
דירוג
108
התכוונתי לדמי ניהול של קרנות השתלמות עליהן שאלתי שלשום.

guesto

משתמש ותיק
דירוג
510
אשמח לשמוע קצת נתונים על דמי ניהול ממי שמוכן לשתף.
ביררתי לאחרונה מול מיטב דש והפניקס לגבי קרן השתלמות מחקה מדד, הראשונים הציעו 0.7% והשניים 0.65% על פתיחת קרן ללא צבירה כלל. אשמח לשמוע אם מכירים אופציות טובות יותר, כי עבור מעקב מדד זה נשמע לי מוגזם גם לתיק קטן.

הקלקלן

משתמש ותיק
דירוג
80
ביררתי לאחרונה מול מיטב דש והפניקס לגבי קרן השתלמות מחקה מדד, הראשונים הציעו 0.7% והשניים 0.65% על פתיחת קרן ללא צבירה כלל. אשמח לשמוע אם מכירים אופציות טובות יותר, כי עבור מעקב מדד זה נשמע לי מוגזם גם לתיק קטן.
מיטב דש הציעו לי 0.4 להשתלמות על מחקה מדד, ואפילו לא התווכחתי. אין לי שם הרבה כספים (פחות מ100K).
זה באמת בזאר טורקי.

TWOSIXNINE

משתמש ותיק
דירוג
412
אני מתעניננת על פתיחת קופת גמל להשקעה מחקה מדד S&P
מכירים אופציות משתלמות?
סקר שוק + חיפוש בפורום
בהצלחה
מיטב דש הציעו לי 0.4 להשתלמות על מחקה מדד, ואפילו לא התווכחתי
התמזל מזלך זה לא המחירים ששמעתי עליהם כשביררתי

NightStyle

משתמש ותיק
דירוג
133

מישהו ניסה פעם לקבל את התנאים של בית השקעות כפי שרשום באתר הבורסה מעלה?

לפי האתר למשל תיק בשווי של 100-200 אלף במיטב דש על ני"ע ישראלים (בורסת ת"א) עמלת הקנייה/מכירה תהא 0.0859% ולא 0.09% (תנאים רגילים) ודמי הניהול השנתיים יהיו 0.0136% משווי התיק ולא 15 ש"ח לחודש (תנאים רגילים) שמשתווים לדמי ניהול של 0.18%-0.09%.

נתקלתי באתר זה לא מזמן, עד כמה הזוי זה שאלו התנאים שמתפרסמים שם? (משמעותית יותר זול מהצעה סטנדרטית של גוף ההשקעות עצמו)

נערך לאחרונה ב:

IBM

משתמש ותיק
דירוג
79

מישהו ניסה פעם לקבל את התנאים של בית השקעות כפי שרשום באתר הבורסה מעלה?

לפי האתר למשל תיק בשווי של 100-200 אלף במיטב דש על ני"ע ישראלים (בורסת ת"א) עמלת הקנייה/מכירה תהא 0.0859% ולא 0.09% (תנאים רגילים) ודמי הניהול השנתיים יהיו 0.0136% משווי התיק ולא 15 ש"ח לחודש (תנאים רגילים) שמשתווים לדמי ניהול של 0.18%-0.09%.

נתקלתי באתר זה לא מזמן, עד כמה הזוי זה שאלו התנאים שמתפרסמים שם? (משמעותית יותר זול מהצעה סטנדרטית של גוף ההשקעות עצמו)
מדובר בעמלות ממוצעות, ולכן הגיוני שהמספר נמוך מהתעריפון כי הרי חלק ישלמו פחות אבל כמעט אף אחד ישלם יותר
יש שם אפשרות להסתכל על מחירי תעריפון אבל זה קצת חסר משמעות
ההטבות הכי טובות נמצאות בקבוצות הפייסבוק השונות או במיקוח (רצוי עם סכום יפה), וגם אז מדובר כנראה בשקלים בודדים לחודש

חשיבה עסקים

משתמש רשום
דירוג
16
אני העברתי לא מזמן לאינפניטי מחקה מדד עולמי וקיבלתי די בקלות 0.5

wolf

משתמש רשום
דירוג
4
מקווה שאני לא סוטה מהנושא, חברים.

השוואה בין תנאי ברוקרים ישראלים - פסגות ו IBI.

משקיע מתחיל, מתכנן להפקיד 50K ש"ח ואז להשקיע כ 15K בחודש בקניית קרן שיקלית עולמית אירית של בלאקרוק SSAC ACWI. כלומר אין צורך בהמרת מט"ח או ביצוע דוח"ות. בהמשך כשיגדל התיק, ואשתפשף בתחום, אשקול להעביר ל IB.

אני כרגע מושקע בקרן השתלמות וקרן פנסיה במיטב דש, לכן מבחינת פיזור הסיכונים לא ארצה להשקיע שם. מבחינת אקסלנס - ראיתי שהם מציקים למי שלא עושה הרבה פעולות, לכן לא ארצה להשקיע דרכם. התחושה שלי ללכת עם פסגות, נראים זולים בהכל, כולל מט"ח - תציעו בבקשה אם יש לנסות להתעקש על דברים נוספים.

2 האופציות שאני מתלבט הן פסגות ו IBI להלן הפרטים. אשמח לעזרה עם מי כדאי ללכת, או על מה להתעכב עוד במשא ומתן.

תודה רבה לעונים.

אקסלסנסIBIפסגותמיטב דש (לא מומלץ כי שאר הכסף שם)
מינימוםעלותמינימוםעלותמינימוםעלותמינימוםעלות
₪19.00₪15.00₪10.00₪15.00דמי ניהול חודשיים
הבינלאומיהפועליםלאומיבנק
Ordent, Spark, View Trade, Global XtradeSpark, View Trade, OrbisOrdent, SparkView Tradeמערכת מסחר
99 ש"ח20 ש"ח לנייר, 150 מקסימום0ק/מ ריגילים !!!! אפשר עד 300 ישראלידמי העברת תיק בארץ
10$ לסוג של נייר10$ לסוג של נייר10$ לסוג של ניירק/מ רגילים !!!דמי העברת תיק זר
15$העברת מט"ח
עד 5 פטור, אח"כ 22 ש"חהעברה שקלית
₪3.000.085%2.35 ש"ח0.08%₪2.000.07%₪4.650.09%ק/מ מניות
פטורק/מ קרנות מנוהלות (ת"א)
₪3.000.07%קרן מחקה
₪3.000.07%2.35 ש"ח0.08%₪2.000.06%₪4.650.08%ק/מ אג"ח
₪3.000.05%2.35 ש"ח0.06%₪2.000.05%₪4.650.06%ק/מ מק"מ
2.5 ש"ח2.5 ש"ח?-2.5 ש"ח-2.5 ש"חאופציות
-₪16.005 ש"ח0.08%₪2.000.07%ק/מ קרנות נאמנות
₪2.000.07%ק/מ קרנות סל
ק 8$, מ 9$1 סנט למניה7.5$1 סנט למניה7.0$1 סנט למניה8$1 סנט למניהק/מ ניירות ערך ארה"ב
12$4$אופציות ארה"ב
60$1 סנט למניהק/מ ניירות ערך קנדה
--חוזים
20$1 סנט למניהק/מ OTC
50 במטבע העיסקה0.30%15 במטבע העיסקה0.15%ק/מ אירופה
9$3$ לאופציה9$3$ לאופציהק/מ אופציות
50$0.25%50 במטבע העיסקה0.25%אג"ח חו"ל
אין?פתיחת/סגירת חשבון
איןאיןאיןדמי משמרת
איןאיןאיןאי ביצוע
איןאיןביטול/שינוי לימיט
איןאיןאיןאיןהעברה לחשבון הלקוח (פדיון)
איןאיןאיןתקבולי אג"ח (דמי טיפול ריבית)
איןאיןאיןאיןדמי טיפול דיבידנד
איןהעברת הוראה דרך חדר מסחר
איןעמלת מימוש מעו"ף
איןעמת מימוש מט"ח
מרווח 2 אג' משער ההמרה0.5% מהשער הרציף - 1.65 אג'פחות מ 1 אג' (30 ש"ח ל 10000)המרת מט"ח
₪10.00עמלת משיכת שקלים ??
???על ידי הבנק (גבוה)עמלת משיכת מט"ח
סליחה על ההקפצה הקלה - אבל איך הצלחת לקבל תנאים כאלה מפסגות? בטלפון הוא לא מוכן לזוז בשקל מהתעריפון המפורסם באתר.

wolf

משתמש רשום
דירוג
4
סליחה על ההקפצה הקלה - אבל איך הצלחת לקבל תנאים כאלה מפסגות? בטלפון הוא לא מוכן לזוז בשקל מהתעריפון המפורסם באתר.
אלא אם יש לי חבר בפסגות ואז יסכים.
מישהו מוכן לסייע לי ולהיות חבר על הנייר שלי?

mi22

משתמש סולידי
דירוג
10
שלום לכולם, אשמח לדעת עד כמה הצלחתם להוריד את מרווח ההמרה לדולרים של בתי השקעות בארץ. מדובר בחשבון של כ-3M בו אני משקיע רבות במניות\קרנות בארה"ב

Dimitri92

משתמש רשום
דירוג
0
תודה רבה עם הפוסט בנושא "כך תשקיעו בזול".
אשמח לקרוא גם בנושא קרנות השתלמות, עמלות בנקים, וכו'.
תודה רבה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
הדבורה מיה טופס 867 - האם כולל עמלות ודמי ניהול? מיסים 3
א אופן תשלום עמלות ודמי ניהול על קרנות סל איריות שוק ההון 11
י עמלות ודמי ניהול שוק ההון 4
B תשלום עמלות ודמי ניהול שוק ההון 4
leibo עמלות ודמי ניהול לתיק השקעות בבנק מזרחי שוק ההון 4
מתכנת עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן (ניהול אישי IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 610
ארגמן עמלות ודמי ניהול בתיקים גדולים צרכנות פיננסית 34
Dinoman עמלות ודמי שמירה בברוקרים אצל SLICE הסבר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
T על אילו עמלות אני יכול לקבל פטור/הנחות בהעברות מט"ח לחו"ל? שוק ההון 7
F עמלות הקשורות ל-RSU לעובדי מובילאיי צרכנות פיננסית 5
R קרנות ימי עדכון ושיטת עמלות שוק ההון 11
H שאלה לגבי עמלות כרטיס אשראי והאם בגלל הלוואה לא ניתן לעזוב. צרכנות פיננסית 7
N בלקרוק שקלית מול לונדון מבחינת עמלות ומיסוי שוק ההון 6
E עמלות בפנסייה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
Aslan קיזוז דמי שימוש מול עמלות קניה - תדירות קניה שוק ההון 3
Y יש משמעות לכמות הכסף שמזרימים לבית השקעות וכמה מצהירים שתשתמשו בו בשביל מיקוח על עמלות? ברוקרים ופלטפורמות מסחר 12
Max Hyper איך לשפר עמלות בברוקר ישראלי? ברוקרים ופלטפורמות מסחר 3
9 שאלה של מתחילים לגבי עמלות בהשקעה בקרן מחקה מדד S&P 500 שוק ההון 8
S עמלות נאמן בהעברת RSus פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
S עמלות נאמן RSus שוק ההון 2
לאץ' צמצום תשלום עמלות לבית ההשקעות שוק ההון 4
S עמלות על אופציות במיטב דש ברוקרים ופלטפורמות מסחר 4
A העברת מטח לארץ- לא שאלה על עמלות צרכנות פיננסית 3
Z תוכנית espp ב-E-trade איך מקבלים את הכסף ואילו עמלות נדרשות? שוק ההון 1
S עמלות בנק בהעברת כספים לארהב צרכנות פיננסית 19
U עמלות ביתרה חיובית בחשבון מט"ח שוק ההון 6
G עמלות עבור פקודות שמבוצעות באופן חלקי שוק ההון 7
S חשבון מט"ח דולרי על שמי בארץ: דיווח, עמלות, ומה הלאה? צרכנות פיננסית 18
השמח בחלקו ESOP: עמלות ועלויות צרכנות פיננסית 24
H חשבון בנק ללא עמלות בישראל צרכנות פיננסית 3
Y מסחר קריטו עמלות נמוכות פוסטים מאיכות נמוכה 1
Y שאלה בנוגע להחזר עמלות שוק ההון 15
T השוואת עמלות בין הבנק למיטב דש שוק ההון 11
שיר הלל לטבע עמלות קנייה באקסלנס ברוקרים ופלטפורמות מסחר 4
S פתיחת חשבון מסחר ראשון דרך הבנק- עמלות. ברוקרים ופלטפורמות מסחר 7
א עמלות תיק שוק ההון 7
M עמלות צד ג בבורסות זרות בלאומי IRA שוק ההון 0
L עמלות מוגזמות לקניית קרן REIT (ריט)? שוק ההון 6
I אלטרנטיבה לכרטיס אשראי ללא עמלות (בדומה ל "כזה אני רוצה") לבעלי דיירקט צרכנות פיננסית 7
מ עמלות בחשבון בנק עבור עוסק פטור צרכנות פיננסית 2
V בדיקת עמלות בבנק על קנייתה שנעשתה שוק ההון 4
stamEhad עמלות שונות בהמרה והעברת מט"ח דרך הבנק שוק ההון 15
S עמלות - התלבטות המשקיע לגבי ברוקרים שוק ההון 5
E משא ומתן על עמלות חשבון מט״ח בבנק ברוקרים ופלטפורמות מסחר 9
S עמלות מסחר בהשתלמות IRA שוק ההון 0
א עמלות על פקודות תנאי שוק ההון 2
S קרן פנסיה + קרן השתלמות - עמלות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 19
G חשבון השקעות באוצר החייל - האם אלו עמלות אטרקטיביות? ברוקרים ופלטפורמות מסחר 3
P עמלות בבית השקעות שוק ההון 6
ל האם אין דרך לדעת מראש כמה עמלות תשלם? שוק ההון 17

נושאים דומים

למעלה