• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

עליה במחירי הביטוח לרכבים ישנים ללא מערכות בטיחות מתקדמות

את לוקחת סיכון על עצמך - מה עלות זגוגיות ברכב שלי?
מצד שני - רכב מטרתו לנוע יותר מתווך 5 דקות נסיעה, כי בטווח הזה אפשר להתסדר עם זוג אופניים חשמליות/אופניים רגילות/רגליים.
וגובה הכיסוי לא תלוי בי (מה עלות הרכב שלך?)

ברור שגובה הכיסוי תלוי בך. כשאתה רוכש פוליסה, נקוב בה ערך כיסוי מקסימלי וגם גובה השתתפות עצמית.

נסה גם דרך "ביטוח Ynet" . זה ביטוח ישיר בתחפושת אבל משום מה הם מציעים מחיר יותר זול למרות שזה אותם נציגים אבל אם לא רשום להם במחשב שאתה "דרך Ynet" הם פשוט מציגים לך מחיר יותר גבוה.

תודה! ניסיתי הרגע אך יצא לי יקר. 1,148 צד ג' ו1884 חובה.

בינתיים Wobi נתנו את ההצעה הכי טובה. נראה שאכן היה רפורמה וכבר לא ניתן להשיג את המחירים של פעם. :(

למקרה ולא הבנת... קטנוע 125 סמ"ק, בן 40 עם 25 שנות ניסיון... 3,600 ש"ח חובה. הסיבה שלך כל כך זול, יש רק 100,000 רוכבים מבוטחים מול 2,200,000 נהגים במכוניות פרטיות. קצת יקר כי מצאו שהצעירים מעורבים ביותר תאונות.

שוב פעם, לא מחפש להעליב או לריב. אך אני חושב שאתה הוא זה שלא מבין. ההסתברות שלך למות בתאונת אופנוע, הרבה יותר גבוהה הסתברותית מכמעט כל נהג רכב.

זה לא מדע טילים שצעירים מעורבים ביותר תאונות וגם ממש לא דבר חדש. רק רציתי לברר אם עוד אנשים נתקלו בעליית המחירים השנה במחירי החובה. כיוון לא שמעתי על זה בכלי התקשורת. מבירורים שעשיתי נראה שזה אכן המצב והמחירים עלו לבעלי רכבים כמו שלי. בסדר, אצטרך להסתדר.

ההסתברות שלך למות בתאונת אופנוע, הרבה יותר גבוהה הסתברותית מכמעט כל נהג רכב.
ההסתברות שלי למות על אופנוע גבוהה יותר.
מוזר, לפי אנשים שיצא לי לדבר איתם, דווקא נראה שנהגי רכב חושבים שיחיו לנצח, כי סטטיסטית הסיכוי שלי למות גבוה יותר, לעומת הסיכוי שלהם לחיות לנצח.
זה נכון עוד יותר כשמי שאומר לי את זה צעיר ממני ב-16 שנה.
לא שמעת על זה בכלי התקשורת?
אני שמעתי דווקא מספר פעמים, בדרך כלל קצת יותר בהרחבה מהעלאה שרצו ל-דו"ג, אחרי שהבטיחו שוב הורדה.
לגבי ביטוח החובה - אחרי תאונה קשה עם רכב ו/או/ אולי רק אחרי פעמיים יזרקו אותך ל"פול" - אז תסבול מפרמיה באמת גבוהה ואיכשהו היא עדיין תהיה זולה יותר מהביטוח שלי.

(למקרה ופספסת מדובר בויכוח של אדם עם מקל שמתלונן על מר גורלו לאדם שיושב בכסא גלגלים)

אני לא מתלונן על כלום. אני מברר ומשווה כמו צרכן נבון ולא מתבכיין או מנסה לצאת מסכן.

אני מאוד משתדל לא להיות גס רוח, אך לא פתחתי את הדיון על מנת לדון על רכב דו גלגלי.

שים לב שאתה יכול לרכוש מחברת ביטוח רק צד ג' ואת ביטוח החובה דרל ה"פול".
לי יצא יותר זול ככה.

מאוד משתדל לא להיות גס רוח
ואני מנסה להיות בוטה במיוחד כדי להעיר את עינייך איך מצליח המפקח/ת על הביטוח להעלות כל פעם לסקטור אחר את התעריף -
כי לסקטורים האחרים לא אכפת.
אם הם כבר כן שומעים זה או כי הם הנפגעים או שעונים "מגיע להם".

הפול אמור להיות התעריף המקסימלי (מה שהמפקח קבע) וחברות הביטוח יכולות להציע בפחות.
לפי הנתונים של פות"ש - (חסר לי נפח המנוע)
אבל נניח 1600 סמק.
2200*(0.09-0.15+0.05+1-) = 1782 שח.
כאשר ESP יוריד 20%, FCW יוריד 8%, LDW יוריד 8%.

במקור מפה - http://www.pool-act.org.il/?CategoryID=160
וכן, אם רוצים לתת הנחה על מערכות בטיחות, קודם יעלו את המחיר של הרגיל.
כמו ב-סופר.

השיטה שלי:

1. מחשבון ביטוח חובה של רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון.

2. מתקשר לביטוח ישיר, ל- AIG, לשלמה, לשירביט ולסוכנות הביטוח "רוזן" שלא יודע למה, יש להם הצעות די זולות (אני לא קשור אליהם וזו לא פירסומת!).
אוסף כמה הצעות מכמה חברות.
חוזר לביטוח ישיר (עד היום תמיד ההצעות הכי זולות כולל גרירה+שמשות בלי השתתפות עצמית), משקר להם בפנים שקיבלתי הצעה יותר זולה ממה שהם נתנו לי קודם ואומר את המשפט הבא ברפטטיביות (חזרתיות) של חלזון מוכה תסמונת דאון:
"לא זה יקר לי, תעשה לי ביותר זול".
"לא זה יקר לי, אני רוצה יותר זול".
ככה עד שהם מתייאשים. הנציגים בדרך כלל לא מנתקים בפנים ואני פשוט חוזר וחוזר וחוזר על "אני רוצה ביותר זול, אני לקוח הרבה זמן אצלכם".
זה נקרא להתמקח.
כבר 3-4 שנים שזה באמת עובד לי והצעת ביטוח צד ה- ג' יורדת מסביבות ה- 1,000 ש"ח ל- 700-800 ש"ח ולפעמים אפילו זורקים לי תלושי קניה של איזו רשת בסך של 100 ש"ח, כך שזו הנחה נוספת.
אני פשוט מתעקש שיקר לי אז שיעשו לי ביותר זול.
הבנת?...
יקר לך אז שיעשו ביותר זול. אתה רוצה ביותר זול.

בהצלחה! D:

בגלל הלוביסטים של מובילאיי ושר התחבורה המזעזע שיש לנו כרגע מערכת שמצפצפת בצורה רנדומלית מזכה בהמון הנחות בכל דבר וגם תהיה חובה במכוניות חדשות.
ראיתי לא מזמן שיצא מתחרה למובילאיי שיותר זול ופחות מורכב בשם movon
http://m.yediot.co.il/Articles/4937676
מתקינים את השטות הזאת ופתאום יש לך FCW באוטו. ממש בולשיט, אבל שווה לברר כמה הנחה זה נותן בביטוח לעומת כמה זה עולה להתקין.

@__________ מי אמר -
"לא צריך חגורות בטיחות, אני אתן קצת קונטרה עם הידיים להגה"

אישית, תומך חזק בדארווניזם ואומר שצריך לתת לכל אדיוט שיעשה מה שהוא רוצה עם איזו רמת אבטחה שהוא רוצה, רק שלפעמים הוא לוקח איתו עוד כמה.
וכמובן, שאף אחד לא ידרוש ממני לתמוך במשפחה ההרוסה.

(ולא לשכוח, כוס הדמעות שלי על נהגי רכב שמעלים להם את ביטוח החובה בכמה שקלים, התייבשה...
כי תמיד "מזכירים לכם", שאתם משלמים עלי 72 שח בשנה ומגיע לי שמחיר הביטוח שלי יעלה.)

מגיל 16 - אומרים לי שאמות צעיר.
בינתיים אני משתדל לשמור על איברים פנימיים תקינים, אולי אצליח להציל כמה.

אתה צוחק או משהו אבל שתבין כמה מה שמשרד התחבורה עושה מגוכך,
הציון בטיחות שמשרד התחבורה נותן לסוזוקי סלריו (מכונית מיני גרועה עם 3 כוכבי בטיחות אירופאים) הוא מקסימלי ומקבל הנחה בביטוח ובמיסי קניה
והציון בטיחות למרצדס גדולה ובטיחותית עם 5 כוכבי בטיחות אירופאים שלא התקינו בה צפצופים של מובילאיי הוא מינימאלי ביותר.
אם זאת לא עבודת לוביסטים מעולה אני לא יודע מה כן...
למי שלא מאמין או לא מבין: http://www.thecar.co.il/משרד-התחבורה-הישראלי-מציג-סוזוקי-יותר/

את ההנחות עד היום נתנו על דרוג "ירוק"
לפי הצהרות יצרן.
אז היום יתנו לפי הנחיה של משרד התחבורה? השאלה היא איזה ניקוד מציגים לקונים בחנות... לדעתי, לא מציגים את של משרד התחבורה.
נקודה נוספת - אם היו נותנים את ההנחה על הבטיחות, היו קופצים כמה "מגיני הציבור" וטוענים שנותנים מתנה לעשירים.

יש הנחה אחת לציון ירוק ואחת למדד בטיחות. דברים שונים.
בחנות מוצג הציון בטיחות הישראלי המגוכך שאומר שסלריו יותר בטוחה ממרצדס.
וזה לא מתנה לעשירים כי רק במכוניות הכי זולות היבואן מזלזל מספיק כדי להתקין מובילאיי שאף לקוח לא רוצה כי זה מטרד.

בחנות מוצג הציון בטיחות הישראלי המגוכך שאומר שסלריו יותר בטוחה ממרצדס
אנסה לחדד את הנקודה...
באיזו חנות מוצג הציון הזה?
כנראה, בחנות של סוזוקי... מדובר בקהל יעד אחר משל מרצדס E.
אני די בטוח שרוכש פוטנציאלי של מרצדס E, לא הולך לבדוק אצל סוזוקי/הונדה/טויוטה לגבי סלריו בהשוואה. (אתה מוזמן לתקן אותי, אם אתה מכיר מישהו שויתר על ה-מרצדס שלו, בגלל דירוג זה או אחר והלך על סוזוקי)
לגבי המתנה... אם מחר תצליח באותות ובמופתים לשכנע מישהו במשרד ממשלתי לתת 5 שח הנחה על התקנת מובילאיי במרצדס - חכה למקהלת ה"נותנים מתנות לעשירים".

נ.ב.
פעם ראיתי כמה פרסומות של רכבים,
"החליפו מהלומות" לגבי מי המכונית הטובה/בטיחותית/נוחה/יוקרתית יותר לפי איזה סקר.
(מצאתי פוסט בנידון -https://yannigroth.com/2009/10/17/advertisement-war-automotive-industry/)
התגובה של בנטלי -
4528293bentley-jpg.jpg

ואני מניח שלפי משרד התחבורה, ה-סלריו המדוברת אפילו טובה יותר מ-בנטלי (בעצם מכל הרכבים בפוסט המדובר).

השיטה שלי:

1. מחשבון ביטוח חובה של רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון.
ניגשתי למחשבון.
לפי גיל 39 עם 20 שנות ותק.
נפח 1600 סמק. 4 או 6 כריות אויר.
עם כל מערכות ההתראה - 964 שח.
רק אי מניעת גלגלים/בקרת יציבות - 1140 שח.
בלי מערכות התראה - 1424 שח.
בפול.
האחרים אמורים לתת מחיר טוב יותר.

אז אל תתנו ל"דחוף לכם את הצינ**" בשיטת הסלמי (כמו שעושים לי).

הציון הבטיחותי של משרד התחבורה חייב להיות מוצג לפי החוק. אתה כל הזמן מגיב לפי תחושות ופחות לפי מה שאתה יודע וזה לא מועיל למי שבא לקרוא פה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ש עליה במחירי הדירות דוח מכון אהרון נדל"ן 67
M מעבר לIRA, הסכנה שלא מדברים עליה שוק ההון 26
B אם קניתי דירה כרווק, מה המיסוי עליה כשאמכור אחרי חתונה? נדל"ן 4
M הייתכן שרק ל-28% ממשקי הבית החילוניים בישראל יש משכנתא, וההחזר ההמוצע עליה הוא רק 3,800 ש"ח? נדל"ן 11
I ביטוח רכב , עליה ממש גבוהה? צרכנות פיננסית 2
Y מכרתי דירה - יש לי עליה משכנתא עם תנאיים מצויינים - מה לעשות? נדל"ן 7
ה ירידות בסנופי, עליה בדולר שוק ההון 42
G אשתי עוסקת פטורה - אם רשות המיסים תגדיר אותי כסוחר בבורסה האם זה עלול להשפיע עליה? פוסטים מאיכות נמוכה 0
benjamin האם הקורונה מהווה את הירידה של השוק שכולם דיברו עליה לפני? שוק ההון 2
ת הצעת מחיר במוסך שכתוב עליה "זמני- פרופורמה" למה הכוונה? אוף טופיק 2
N אסטרטגיה לאחר עליה למכור את ההשקעה במניה שוק ההון 18
S החלטתי לפתוח תיק וירטואלי עם שיטה שחשבתי עליה ונראה מה יהיה עוד שנה שוק ההון 36
ImCarryGG עליה של אג"ח בעת ירידה של השוק הכללי שוק ההון 9
K עליה דרמטית בעלות הביטוחית לנכות ושארים בין שנת 2017 ו-2018 ועוד סוגיות על פנסיה צרכנות פיננסית 51
S שיטה שחשבתי עליה שמשלבת השעה פסיבית במדדים עולמיים עם מצבים של מינוף כשצריך שוק ההון 76
Brightside כספי לא הומר לדולרים כפי שביקשתי ואיבדתי עליה של השוק - מה עושים שוק ההון 16
L עליה של דמי ניהול קרן שוק ההון 27
yossik מחירי תרופות מירשם - עליה זוחלת ומתמדת במחיר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
F מה קורה אם מניידים קרן השתלמות בזמן שיש הלוואה עליה? צרכנות פיננסית 30
כימאי עדכני - iShare עושה עליה (או שזה רק עניין שיווקי?) שוק ההון 22
ל מתי ירידה/עליה הופכת לצלילה/זינוק? אוף טופיק 18
yossik העלאות סמויות במחירי הפיתות צרכנות פיננסית 62
ה שאלת הבנה במחירי נדלן נדל"ן 8
T לגבי מד מדלן במחירי הדיור נדל"ן 3
מ למה דוקא עכשיו יש זינוק במחירי השכירות? נדל"ן 20
ג האם שוק ההון מתמחר בוודאות ירידה במחירי הדיור? נדל"ן 38
ג תרחישים לעליה חדה (14%) במחירי הדיור, ולאינפלציה מתפרצת אוף טופיק 9
ג זינוקים במחירי אופציות בשלבי פתיחה עם שקלים בודדים שוק ההון 2
unrealx בנק ישראל מזהיר על מקריסה במחירי האג"ח שוק ההון 3
CarpeDiem הגנה מירידה במחירי הדיור באמצעות משכנתא בריבית קבועה? שוק ההון 10
ETL ירידה דרמטית בשער בליש"ט - הזדמנות לקניה במחירי רצפה? שוק ההון 3
א תיק השקעות או תוכנית חיסכון בחברות הביטוח שוק ההון 1
א הביטוח משכנתא מחיב אותי חיוב כפול. נדל"ן 8
U הצגת פרטי פוליסה והיסטוריה של תביעות, בחשבון של המבוטח באתר חברת הביטוח צרכנות פיננסית 2
G מעבר בין מסלולי הביטוח בקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S עזרו לי לקבל החלטה לגבי הביטוח הסיעודי צרכנות פיננסית 40
O הפעלת ביטוח נסיעות לחו"ל - אופן התייחסות חב' הביטוח לבן/בת זוג לצורך כיסוי הוצאות צרכנות פיננסית 3
סול אשמח לדעתכם על הביטוח שלי (ניתן לשינויים) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
D התנתקות מסוכן הביטוח פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ה האם חברות הביטוח נמנעות מעבודה ישירות מול לקוחות עם סוכן? צרכנות פיננסית 12
Y האם יש סיבה להמשיך את הביטוח חיים? צרכנות פיננסית 4
א האם ביטוח מנהלים באמת לא כדאי ומה האינטרס של חברות הביטוח? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
S למה לשים לב לפני שעוברים לביטוח בריאות קבוצתי ומבטלים את הביטוח הפרטי? צרכנות פיננסית 0
ע הבדלים בין טופס 161 (יתרות פיצויים) לבין דוח נזילות של חברת הביטוח הפנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M ניוד תכולה של ביטוח מנהלים לקפ"ג IRA? בלי לסגור את הביטוח? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 4
מ מסמך השוואת ביטוחי בריאות של לשכת סוכני הביטוח צרכנות פיננסית 2
ת שאלה מעולם הביטוח (רכב) הגיוני שאם קיבלתי הצעת מחיר מסוכנות צרכנות פיננסית 5
Michel קצבה מוכרת/קצבה מזכה. הסדרת הנושא עם חברת הביטוח פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 155
F סיכונים אפשריים בהעברת פרטי ת.ז. לחברות הביטוח למטרת קבלת הצעת מחיר צרכנות פיננסית 24
ע מהי קרן י' בחברות הביטוח? שוק ההון 1

נושאים דומים

Back
למעלה