1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

עיתוי משיכת כספים מגמל להשקעה

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י itamar554, ‏31/5/20.

data-full-width-responsive="true">
  1. itamar554

itamar554 משתמש רשום

יש לי כספים בגמל להשקעה שאני רוצה להעביר לניהול אישי באינטראקטיב ברוקרס.
    האם אפשר לדעת כמה כסף יש לי בכל זמן נתון בגמל להשקעה?
    מרגיש קצת טיפשי פשוט לצאת בלי לדעת מה מצב החשבון.
    תודה על העזרה

2. Rahash

Rahash משתמש ותיק

כמובן שאפשר. אני לא יודע באיזו חברה אתה מנהל את הכספים אבל ברובן (כולן?) יש אפשרות להכנס אונליין ולראות את מצב החשבון

3. מכל מלמדי השכלתי

מכל מלמדי השכלתי משתמש ותיק

שיחה עם נציג תתן לך תמונת מצב בטווח של כמה ימים אחורה,
    ב"אזור האישי" באתר החברה מתעדכן בדרך כלל בסוף כל חודש (משתנה בין החברות)

4. itamar554

itamar554 משתמש רשום

יש לי חשבונות גם בפסגות וגם באלטשולר שחם ואני יכול לראות רק את הסוף של אפריל.
    תודה, אני אבדוק עם נציג.

מכל מלמדי השכלתי אוהב/ת את זה.
  5. מכל מלמדי השכלתי

מכל מלמדי השכלתי משתמש ותיק

מרגיש לי צורך להזכיר ש: אי אפשר לקזז הפסדים מקופ"ג להשקעה כנגד רווחי הון עתידיים.
    לתשומת ליבך

6. פיננסולוג

פיננסולוג משתמש רשום

יש לי קופה באלטשולר. האתר מתעדכן בסביבות ה-7-8 לחודש (״רשמית״ ב-15 לחודש), כשמתקשרים הנציגים מעדכנים בדיוק את מה שיש באתר- סוף החודש הקודם. עם קצת לחץ הצלחתי להוציא מהם פעם אחת הערכה של התשואה (בלבד) שבועיים אחורה ביחס לשיערוך האחרון שבוצע (סוף החודש הקודם), שעם התנודתיות בתקופה האחרונה לא היה רלוונטי כלל.

מילא שמעדכנים את היתרות באתר פעם בחודש, למעשה לנציגים אין יכולת לדעת כמה כסף יש בקופה עד שמבצעים שיערוך לקופה, מה שקורה פעם בחודש. אז לצערי לא תוכל לדעת עד שלא תצא.. מגוחך.

7. Everything_Nice

Everything_Nice משתמש ותיק

אם גמרת בדעתך למשוך מה יעזור לדעת יתרה בין 30.04 לאמצע החודש? באופן כללי היו עליות ברוב ימי המסחר במאי.
    היתרות משתנות ברמה יומית יהיה לך מאד קשה "לתפוס" יום אידיאלי זה לא יקרה. קופ"ג מחויבת לשערך אחת לחודש ב3 ימי עסקים הראשונים לחודש.
    יש מערכות שתומכות ביתרות עדכניות אין בזה איזה יתרון מטורף שמדובר במוצר לטווח בינוני/ארוך. אני מעריך כי יום ה' הקרוב הנציג/ה יוכל לראות את היתרה בעבור מאי.

8. twister

twister משתמש סולידי

לצערי גם אני נמצא באותו מצב כמו שלך,
    אתה יכול לדעת מה מצב הקופה בדיליי של 15 יום במינימום.
    אבל,יש דרך לדעת מה מצב הקופה בהפרש של 4 ימים - אם אתה משנה מסלול. הסכום יתעדכן ואז תהיה לך הערכה טובה יותר.

אני באופן אישי מחכה שהתקופה התנודתית בשווקים תתאזן ואז אמשוך את הכסף.

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.