• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

סקר - כמה נשים מביאות הביתה נטו ?

כמה אתן/הנשים שלכם מביאות הביתה נטו ?

• 0-8

הצבעות: 21 25.3%
  • 8-10

הצבעות: 9 10.8%
  • 10-12

הצבעות: 14 16.9%
  • 12-13.5

הצבעות: 7 8.4%
  • 13.5-15

הצבעות: 8 9.6%
  • 15-17

הצבעות: 8 9.6%
  • 17-19

הצבעות: 5 6.0%
  • 19 ומעלה

הצבעות: 11 13.3%

• סך הכל מצביעים
    83
להן בערך 10 שנים של מימון על חשבון זיעה גברית
לא מסכימה עם זה.
לשאול למה לאישה יש חצי נקודה יותר מגבר זה כמו לשאול למה המיסוי הוא לפי מדרגות מס.
נשים וגברים אינם זהים פיזולוגית וזו עובדה. רב הנשים לא מסוגלות לעבוד בעבודות פיזיות.
נשים חוות שינויים גופניים/פיזיולוגיים רבים במהלך השנים וכן קשה להם בהרבה מובנים יותר מגברים. אז אני בהחלט מצדיקה את האי שיוויון הזה, בייחוד שהוא זניח כל כך.
יש פה הרבה תגובות בסגנון של : למה לוקחים ממני כדי לממן נשים/ או בדיון אחר למה אני צריך לשלם ביטוח לאומי כדי לעזור לאוכלוסיות מוחלשות/ הנשים מקבלות פחות כי הן הולכות ללמוד מקצועות לא רווחיים- אז זהו שהפורום הזה הוא סוג של בועה. לא כולם רוצים/יכולים ללמוד הנדסה. יש כאלה שלומדים מוזויקה/קולנוע כי זה מה שהם אוהבים לעשות- ואם היה ביקוש לשחקנים אז הם היו גם היו מרוויחים בהתאם וכל המתכנתים למניהם היו מוצאים עצמם במקרה ההפוך. מה שמבוקש היום לא בהכרח יהיה מבוקש מחר. לכן האמירות האילו נגועות בראיה צרה ואנוכית. כי חברה בלי אנשי חינוך/אנשי תרבות וכו' אינה חברה.
כדי לקיים מדינה שבה כל אחד אחד יוכל לעבוד בתחום שמעניין אותו ולפי המסוגלות האישית שלו ולחיות חיים סבירים יש צורך בכל המנגנונים האלו.

רב הנשים לא מסוגלות לעבוד בעבודות פיזיות.
טעות! רוב הנשים עובדות עבודה פיזית קשה מאד בגידול ילדים ובטיפול בבית (גם אם הן עובדות במשרד בשאר היום ובמיוחד אם לא).
רוב הגברים בימינו עובדים בעבודה יושבנית.
הבעיה היא אחרת, נשים רבות אינן מועסקות החל מגיל 45-50 והן מחכות לקצבת הזיקנה שתוסיף להן 1500 ש"ח על האפס שהן מקבלות היום.
אותן נשים הן אלה שעבדו במפעלים למשל או כסייעות (עבודה לא קלה בכלל) עד שפוטרו ואף אחד לא הפריש להן לפנסיה. לכן אסור לעלות להן את גיל הפרישה.

המעמד במובן של הזכויות שלי במדינה.
בבקשה:
  • הסללת נשים ללימודי מגדר.
  • התערבות יזומה בזכות להנקה במרחב הציבורי.
  • הגבלות ותקנות לבוש.
  • יחס מפלה בשירות הציבורי (זניח במקרה של נישואים אבל משמעותי במשרדי ממשלה / ביטוח לאומי).

. יש כאלה שלומדים מוזויקה/קולנוע כי זה מה שהם אוהבים לעשות- ואם היה ביקוש לשחקנים אז הם היו גם היו מרוויחים בהתאם
אני חושב שרוב המהנדסים לא בחרו את זה כי זה מה שהם אוהבים (כלומר היו עושים את אותו הדבר גם בשביל שכר רעב, עובדה שבעבר אותה אכלוסייה הלכה לעריכת דין) - אם בחרת עבודה כלשהי שאי בתוצאות
כדי לקיים מדינה שבה כל אחד אחד יוכל לעבוד בתחום שמעניין אותו ולפי המסוגלות האישית שלו
זה לא ערך שקשור למדינה, מה גם שאני די בטוח שההבדלים בשכר ברובם נובעים מהגדרה שונה של מהו תחום מעניין (ריווחי + מעניין לעומת מרתק)

• הסללת נשים ללימודי מגדר.
  • התערבות יזומה בזכות להנקה במרחב הציבורי.

שני אלה מדומיינים.

הגבלות ותקנות לבוש.

רלוונטי גם לנשים וגם לגברים.

• יחס מפלה בשירות הציבורי (זניח במקרה של נישואים אבל משמעותי במשרדי ממשלה / ביטוח לאומי).
לא הבנתי לאיזה יחס מפלה אתה מתכוון.

בכל מקרה, נזקי הנישואים הפורמאליים לנשים:

1. הסיכון שבלהיות עגונה/מסורבת גט - קריטי במקרים של הגירה ורצון להקים משפחה חדשה
2. אובדן הזכות על גופן במקרה של רצון בהפלה
3. סטטוס כפוי של "עקרת בית" לנשים לא עובדות בביטוח לאומי שפוגע בזכויות

באופן אישי, הייתי מעדיפה לוותר על בן הזוג שלי מאשר להתחתן איתו ברבנות.
לשמחתי הוא כיבד את רצוני.

ורק לכל אלו שטוענים שנשים אבולוציונית נועדו "לטפל" בילדים, והן טובות יותר בטיפול בילדים מאשר אבות.. אין מספיק פייספאלם בעולם, בחיי.

גידול ילדים היום לא דומה בכלום לתקופה שבה ההתפתחות האבולוציונית שלנו התקבעה.
אבולוציונית גברים לא אמורים לשבת במשרד ממוזג, לקבל כרטיס תן ביס ורכב חברה ולהתלונן על חצי נקודת זכות של נשים.

בחיי שאני לא מאמינה שאני רואה פה בפורום כאלה טיעונים הזויים.

נערך לאחרונה ב:
כמה נשים כבר לומדות לימודי מגדר?

ורק לכל אלו שטוענים שנשים אבולוציונית נועדו "לטפל" בילדים, והן טובות יותר בטיפול בילדים מאשר אבות.. אין מספיק פייספאלם בעולם, בחיי.

גידול ילדים היום לא דומה בכלום לתקופה שבה ההתפתחות האבולוציונית שלנו התקבעה.
אבולוציונית גברים לא אמורים לשבת במשרד ממוזג, לקבל כרטיס תן ביס ורכב חברה ולהתלונן על חצי נקודת זכות של נשים.

בחיי שאני לא מאמינה שאני רואה פה בפורום כאלה טיעונים הזויים.

וחוץ מזה, מה שנולי אמרה. אם אנחנו יותר מותאמות "אבולוציונית" לטפל בילדים, יש לי ממותה צמרירית שהגברים בפורום שמאמינים בזה יכולים לצוד.

לא מסכימה עם זה.
לשאול למה לאישה יש חצי נקודה יותר מגבר זה כמו לשאול למה המיסוי הוא לפי מדרגות מס.
נשים וגברים אינם זהים פיזולוגית וזו עובדה. רב הנשים לא מסוגלות לעבוד בעבודות פיזיות.
נשים חוות שינויים גופניים/פיזיולוגיים רבים במהלך השנים וכן קשה להם בהרבה מובנים יותר מגברים. אז אני בהחלט מצדיקה את האי שיוויון הזה, בייחוד שהוא זניח כל כך.
יש פה הרבה תגובות בסגנון של : למה לוקחים ממני כדי לממן נשים/ או בדיון אחר למה אני צריך לשלם ביטוח לאומי כדי לעזור לאוכלוסיות מוחלשות/ הנשים מקבלות פחות כי הן הולכות ללמוד מקצועות לא רווחיים- אז זהו שהפורום הזה הוא סוג של בועה. לא כולם רוצים/יכולים ללמוד הנדסה. יש כאלה שלומדים מוזויקה/קולנוע כי זה מה שהם אוהבים לעשות- ואם היה ביקוש לשחקנים אז הם היו גם היו מרוויחים בהתאם וכל המתכנתים למניהם היו מוצאים עצמם במקרה ההפוך. מה שמבוקש היום לא בהכרח יהיה מבוקש מחר. לכן האמירות האילו נגועות בראיה צרה ואנוכית. כי חברה בלי אנשי חינוך/אנשי תרבות וכו' אינה חברה.
כדי לקיים מדינה שבה כל אחד אחד יוכל לעבוד בתחום שמעניין אותו ולפי המסוגלות האישית שלו ולחיות חיים סבירים יש צורך בכל המנגנונים האלו.
הבעיה שכל אחד במדינה בטוח שבגלל שהוא גבר,אישה,שירת בצבא מיעוט דפוק,מזרחי, דור שני לשואה,אתיופי,מתנחל, קיבוצניק או חרדי אז הוא נדפק ומישהוא אחר כן מקבל הטבה אז גם לו מגיע.
כולם עומדים במעגל יד אחת מנסה להגן על הכיס והיד השניה מנסה לסחוב מהשכן ...
אז גם אם יש מוכי גורל זה לא הצדקה לחלק כסף על "חשבון הברון" כי הברון זה אזרחים שאולי לא שותפים.להגדרה המרחיבה של סולידריות.
צימצום הוצאות רשות תיצור הקטנת מיסוי ופחות התערבות ממשלתית בכל שטות.

מי שירצה לממן פעילות תרבות יעשה זאת ומי שיממן תלמידי ת"ת בכיף.
ומי שרוצה לפרוש בגיל 60 יפרוש ומי שירצה בגיל 70 שיפרוש, ומי שחושב שקרן פנסיה שאינה לוקחת בחשבון מין זה רעיון טוב, שיקים כזו או שיכנע מבטחים שזה רעיון חיובי (לדעתי רעיון לא כלכלי אבל מי שרוצה שילך על זה)

הדרך היחידה לעצור את הוויכוח הילדותי על "למה החצי שלו יותר גדול" זה לדאוג שהקופה הציבורית תהיה קטנה ככל האפשר,
זה לא מונע הקמת אירגונים חברתיים וקואופרטיביים וולונטריים, ואז אפ אחד לא יוכל לטעון שדופקים אותו,

א.אני לא חושב שזו צריכה להיות המטרה של המדינה
ב. אחריות על עבודה בתחום.שמעניין אותך היא עלייך ועל הורייך בילדותך קודם כל.
ג. ההגדרה המרחיבה הזו היא בדיוק מה שמצדיק את מימון ת'ת חרדים וגם מימון אוניברסיטה איסלאמית בואדי ערה ....
או מרכz ללימודי הארי קרישנה ...
והכל על חשבון המדינה.
אנח מבין שמריך מימון לצבא,בריאות, ואפילו חינוך (מעדיף קופונים) משטרה ומערכת משפט,
מספר גופי תשתיות ורגולציה
כל היתר מיותר והוא תוצאה של פוליטיקה,שתלטנות ומקורביזם

תוכלי לפרט? לא מוכר לי
בארץ לא כל אחת שרוצה יכולה לעשות הפלה. צריך לעבור ועדה שמאשרת.
אחד הסעיפים שמאפשרים קבלת אישור להפלה זה "רווקה".
אשה נשואה שרוצה לעבור הפלה צריכה למצוא "תרוץ" ("לא מתאים לי ילד עכשיו" זה לא תרוץ קביל בועדה)

ומי שהתחתנה בקפריסין ונרשמה בארץ תהיה שונה?
לא.
זה חל על כל מי שרשומה במשרד הפנים כ"נשואה".

אגב, חתונה בחו"ל גם לא עוזרת לעניין הגירושין - גם מי שהתחתן חתונה אזרחית בחו"ל חייב להתגרש ברבנות.
הדרך היחידה להתחמק מהרבנות זה מוסד ה"ידועים בציבור" (ואאל"ט ידועה בציבור נחשבת כרוקה גם לעניין הפלות, אבל זה אני כבר פחות בטוח).

ואאל"ט ידועה בציבור נחשבת כרוקה גם לעניין הפלות
ידועה בציבור לא רשומה ככזו בשום מקום, כלומר משהו צריך להוכיח שהיא לא סתם רווקה ובמקרה של ועדת הפלות אין משהו שיש לו אינטרס להוכיח את זה.

אבל היא לא,גם לפי המחקר שלך, ואלה אם ההחלטה נעשית כשלגברים מוצמד אקדח לרקה, אז הגבר בוחר בזה לא פחות מהאישה ובהתחשב שאנחנו חיים בחברה שחלקים נרחבים ממנה פטריאכלית בין בעבר הקרוב לבין ההווה יש יותר סיכוי שהאקדח הזה מוצמד לרקה של הנשים

שום מחקר אינו "שלי" רק הגבתי לזו שהזכירה ועיוותה את מסקנותיו. אתה שוב מלא בהנחות יסוד שמקרבנות נשים ומשחררות אותן מכל אחריות ומייחס לגברים כפייה עם טרמינולוגיה אלימה של "אקדחים לרקה" פטריארכיה וכו' פשוט מביך לקרוא את זה. אז נתחיל מזה שהנחות היסוד הפסקניות שלך עליהן אתה מבסס כל מני תיאוריות של צדק חלוקתי אינן עובדה ואינן סטטיסטיקה כלל וכלל אלא השערותיך בלבד. אני סבור אחרת ממך.
אני סבור שאין כפייה כמו שאתה חושב אלא להיפך, הכרתי גברים שציפו מנשותיהם לעבוד יותר כדי להוריד מעצמם לחץ וגם להיות יותר עם הילדים אבל נשותיהם פשוט התרגלו ליום עבודה מצומצם וחיים באיזי. אז הנשים סירבו.

כנראה אין לך מושג כמה גברים כיום נשלטים הלכה למעשה ע"י נשים בחיי הנישואים, נשלטים עד כדי הליכה על קצות האצבעות מחשש מזעמן. רק תסתכל סביבך ותראה.

לכן מסקנותיי שונות משלך. בהיעדר פגיעה אין שום הצדקה שמגדר אחד יפצה מגדר שני והתירוצים המקרבנים הם פרי שטיפות מוח של שדולות הפמיניזם שמתדלקות מלחמת מינים מדומה כדי לסחוט פריוולגיות והטבות (שטיפת מוח שמצער לראות שחילחלה אצלך היטב).

אבל יודע מה תעזוב את נקודת הזיכוי במס. אולי קצת עוול שדווקא זה הפך להיות המוקד כי זה מקליל מדי המציאות הקשה כאן.
אז בוא נניח שבנית לעצמך סיפור נוח ותירצת את נקודת הזיכוי בחתירה לפיצוי,שוויון, מה שתרצה סבבה? העניין שהאפליה בחוק כנגד גברים מתקיימת ביותר מדי רבדים, אפליה והגנת יתר על נשים שלרובה אין שום מקבילה בעולם, אני מדגיש עוד פעם אין שום מקבילה בעולם! ותכל'ס אין הרבה תמיכה אמיתית בישראל לדעות של הפמיניסטיות המודרניות נקרא להן. מה שיש לנו זה חברי כנסת פחדנים שנאלמים דום מול שדולות הפמיניזם מחשש שייצטיירו כעוייני נשים. מגוחך להניח שכל מי שלא בעד חקיקה מפלה חסרת תקדים בעולם שונא נשים, כולל את הבנות שלו, אימא שלו ובת זוגו. אני אדגיש שוב: רוב מוחלט של הגברים תומכים בשוויון וכמובן מתנגדים לאפליה אונס ולכל הצורות של כפייה. לא הגענו לכדור הארץ עם איזה ספינת חלל של גזע גברי והחלטנו להילחם בגזע הנשי; להיפך כולנו אבות לילדות, אחים לאחיות, ובנים של אימהות מדהימות. אבל אין שום הצדקה לאפליה מזעזעת בחוק של גברים, הנה מספר דוגמאות קטן:

- ההגדרה המרחיבה של אונס שאפשרה להכניס ערבי לכלא שקיים יחסי מין בהסכמה והזדהה כיהודי.
- מעסיק שהורשע בהטרדה מינית למרות שהאישה יזמה את הקשר הרומנטי ולמרות שהאישה הודתה בכך.
- העובדה שבישראל ורק בישראל עבירת ההטרדה המינית כולל בתוכה שיחה ללא מגע בין אישה לגבר גם ללא כל יחסי מרות בניהם. לא רק שמדובר בחוק פלילי שלא קיים בעולם בהקשר של שיחה ללא מגע, ההרחבה הדרקונית לחוק שהוא מראשיתו המצאה ישראלית פמיניסטית כוללת מעבר למאסר גם פיצוי של 200,000 ₪ לאישה ללא הוכחת נזק.
- בישראל אישה שמקיימת יחסי מין עם ילד לא מואשמת באונס כי אונס מחייב חדירה.
- על סמך מילה מול מילה מאמינים לאישה, גם במקרים בהם הוכח ואף האישה הודתה שהיא העלילה, היא לא נשלחה למאסר, בגלל הנחייה 2.5 של עדנה ארבל.
- גבר חייב לשלם מזונות על ילדים שאינם שלו אם נולדו לאשתו בזמן שהייתה נשואה לו, לכאורה בגלל החשש מממזרות, בפועל זה בגלל לחץ פמיניסטי ולא בגלל לחץ דתי, יש המון פתרונות הלכתיים שהגבר לא יחויב במזונות בלי הכרזה על ממזרות. לגבר בישראל אסור לעשות בדיקות DNA לילדים.
- אין בחוק הגדרה למזונות הפוכים בניגוד לשאר העולם, כלומר הגבר משלם מזונות גם אם המשמורת משותפת וגם אם הוא מובטל, והיא בעלת אמצעים (לאחרונה זה משתנה והגבר משלם פחות מבעבר כשהמשמורת משותפת, וזה חיובי, אבל תכל'ס אין סיכוי שיהיה בצד המקבל)
- משמורת כמעט אוטומטית של הילד לאימא עד גיל 6 ובדרך כלל גם אחרי גיל 6 מכח האינרציה וכדי "לא להפריד בין ילדים" (גם זה הוקל לאחרונה ועדיין מפלה גברים, לצערנו ההקלה לא תעזור לגברים שכבר בנתק מילדיהם )
- גם במקרה הנדיר שבית המשפט מסכים למשמורת משותפת הגבר חייב ב"מדור" כלומר לשלם לאישה על הבית ומקום המגורים. הפוך זה לא קורה
- גובה המזונות לילד הוא הכי גבוה בעולם, יחסית לשכר האב
- רכוש, ביותר מדי מקרים יחולק לרעת הגבר גם אם הוא הביא הכל, אפילו הסכמי ממון לעיתים אינם מכובדים ע"י בתי המשפט בפרשנויות יצירתיות
- אישה זכאית לקצבת זקנה של ביטוח לאומי שנים רבות לפני הגבר, למרות שנשים סטטיסטית חיות יותר. ישראל היא אולי המקום היחידי בעולם שבה אישה יוצאת לגמלאות 5 שנים לפני הגבר.
- אישה זכאית למס הכנסה שלילי גבוה פי שניים מגבר.
- חוק הביטוח הלאומי שלא מכיר במושג עקר בית, גבר שמטפל בילדים ישלם ביטוח לאומי, בעוד עקרת הבית פטורה "כי בעלה משלם".
- ביציאה לחופשת לידה היולדת לא צריכה לבקש אישור מאף אחד, ואילו בן זוגה, לו מעניק החוק 8 שבועות בתשלום במידה ובת זוגו חוזרת לעבודה, צריך לבקש את אישור המעסיק.
- כשהגבר נפטר לפני האישה הפנסיה התקציבית עוברת לאישה, אם ההפך הגבר לא תמיד זכאי להכל.
- בביטוח לאומי נשים מתוגמלות לאחר פטירת הגבר. גברים לא.
- מחלות: סרטן כדוגמה, נשים זכאיות ומוכרות בביטוח לאומי במקרה של סרטן השד, גברים החולים בסרטן הערמונית (רוצח מס 3 בגברים) אינם מוכרים ואינם מקבלים כמעט דבר לא מהאגודות השונות ולא מביטוח לאומי.
- שירות לאומי/צבא: מסיבה לא ברורה, נשים נדרשות רק לשנתיים שירות לעומת שלוש אצל בנים פה אין מה להשוות לעולם המערבי, כי ברוב העולם המערבי אין שירות חובה. נשים בניגוד לגברים יכולות לבחור אם להתנדב או לא ליחידה קרבית. אין סיבה שנשים לא ישלימו עוד שנת שירות לאומי.
ויש עוד..

אתה רואה שהנושא שאנו דנים עליו, עם כל התיאוריות שתנסה לפסל, הוא פסיק מתוך רצף.
וכל מי שמגיב/תגיב תשאלו את עצמכם רק שאלה - אם החוקים שמיוחדים לישראל כל כך טובים והוגנים מדוע רובם לא מאומצים ע"י אף מדינה בעולם??

נערך לאחרונה ב:
עצוב. לבזבז שנים במשהו שלא אוהבים
אני חושש שלא הסברתי נכון
למשל במקרה שלי, אני בעיקר מתעניין בפילוסופיה, אך מכיון שאיני יודע מה אפשר לעשות עם זה - הלכתי על הנדסה. זה לא אומר שאני סובל או שזה לא מעניין אותי, אך לדעתי נשים רבות היו בוחרות במקרה כזה פילוסופיה (ואז מתלוננות על 'חוסר המזל של המקצוע'
כנל כל האנשים שעשו הסבה למחשבים - בחרו מקצוע שמעניין אותם, והסבו למחשבים בשל השכר, זה לא אומר שהם סובלים, אבל כנראה פחות מעניין מהמקצוע שבחרו מראש

נזקי הנישואים הפורמאליים לנשים:

1. הסיכון שבלהיות עגונה/מסורבת גט - קריטי במקרים של הגירה ורצון להקים משפחה חדשה
2. אובדן הזכות על גופן במקרה של רצון בהפלה
3. סטטוס כפוי של "עקרת בית" לנשים לא עובדות בביטוח לאומי שפוגע בזכויות
שכנעת אותי.

שני אלה מדומיינים.
האם תטעני זאת גם אם אביא נייר עמדה ממשלתי שיוכיח אחרת?
(אם לי, זו שאלת הבהרה תאורטית. יש לי הוכחות רק מהצד של ארגונים חצי ממשלתיים.)

רלוונטי גם לנשים וגם לגברים
באופן שונה (ההגבלות שונות).

לא הבנתי לאיזה יחס מפלה אתה מתכוון
  1. זלזול בלקוחות בגלל המין.
  2. הטיית מכרזים נגד נשים.
  3. שימוש נרחב בשיטת מצליח באופן מוטה.
  4. תקנים נעולים או משוריינים לפי מין (בתפקידים בצבא, במשטרה, בבתי הדין וברשימות לכנסת).

אני חושש שלא הסברתי נכון
למשל במקרה שלי, אני בעיקר מתעניין בפילוסופיה, אך מכיון שאיני יודע מה אפשר לעשות עם זה - הלכתי על הנדסה. זה לא אומר שאני סובל או שזה לא מעניין אותי, אך לדעתי נשים רבות היו בוחרות במקרה כזה פילוסופיה (ואז מתלוננות על 'חוסר המזל של המקצוע'
כנל כל האנשים שעשו הסבה למחשבים - בחרו מקצוע שמעניין אותם, והסבו למחשבים בשל השכר, זה לא אומר שהם סובלים, אבל כנראה פחות מעניין מהמקצוע שבחרו מראש
הגבתי לדוגמה שלך לגבי מהנדסים. כל מי שאני מכיר הלך לתחום הזה כי נמשך אליו מילדות.
הסבה למחשבים זה אכן משהו שונה.

האם תטעני זאת גם אם אביא נייר עמדה ממשלתי שיוכיח אחרת?
(אם לי, זו שאלת הבהרה תאורטית. יש לי הוכחות רק מהצד של ארגונים חצי ממשלתיים.)

על מה אנחנו מדברים?
הסללת נשים ללימודי מגדר.
התערבות יזומה בזכות להנקה במרחב הציבורי.

בנוגע להסללה, זה עניין מאוד מסובך ובעיקר נובע מנורמות. ניירות עמדה לא באמת ישפיעו על הסללה, בטח שלא בטווח הקצר.
אפילו אם יעניקו מלגות ללימודי מגדר, לא הייתי מכניסה את זה תחת ההגדרה של הסללה.

בנוגע להנקה, אם יש מדיניות שמונעת מנשים להניק במרחב הציבורי, או שמחייבת נשים במרחב הציבורי - זה בעייה.
אם בסה"כ מדברים על מדיניות שמתירה הנקה, זה אחלה.
כרגע יותר מדאיג אותי בענייני הנקה היא הצבת יעד ע"י ליצמן של 97% הצלחה בהנקה.
אבל זה דיון אחר..

על מה אנחנו מדברים?
הסללת נשים ללימודי מגדר.
התערבות יזומה בזכות להנקה במרחב הציבורי.
שניהם.

ניירות עמדה לא באמת ישפיעו על הסללה, בטח שלא בטווח הקצר.
ענית לי על השאלה.

אפילו אם יעניקו מלגות ללימודי מגדר, לא הייתי מכניסה את זה תחת ההגדרה של הסללה.
ומה דעתך על פרסום מכוון לנשים מטעם המוסדות האקדמיים הממשלתיים?

כרגע יותר מדאיג אותי בענייני הנקה היא הצבת יעד ע"י ליצמן של 97% הצלחה בהנקה.
על זה דברתי (ועל האפשרות שמחר המדינה תתערב בכיוון ההפוך "לטובת הנשים העובדות").

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A שיקולים ותהיות בבחירת קרן פנסיה וגמל\השתלמות לאחר סקר שוק ולימוד עצמי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
A [סקר] איפה נמצא תיק ההשקעות הממוסה שלכם? שוק ההון 34
ד סקר עמלות מוסדות פיננסים צרכנות פיננסית 3
חתול לילה סקר: האם מובילי המאבק צריכים להסכים לפשרה פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 379
guesto סקר: עד כמה פסיבי התיק שלכם? שוק ההון 28
הק995 חובת מילוי סקר פולשני של הלמ"ס אוף טופיק 47
oferM סקר: האם הריבית העולה תוריד את מחירי הדירות מחוץ לאיזור הפריפריה ? פוסטים מאיכות נמוכה 7
O סקר - האם מייק צריך להשקיע בקרן של אינבסקו במקום בזו של בלאקרוק? שוק ההון 310
E סקר: דירה ענקית 6 חדרים VS ארבע חדרים עם גינה גדולה נדל"ן 9
ט סקר - עד מתי חורף הקריפטו? השקעות אלטרנטיביות 8
adamshalev מה תהיה התשואה השנתית היחסית של ARKK מול SPY חמש שנים מהיום - סקר 3 שוק ההון 8
ק סקר שוק בנקים ופתיחת חשבון בנק - מרחוק צרכנות פיננסית 7
adamshalev מה תהיה התשואה השנתית היחסית של ARKK מול SPY חמש שנים מהיום - סקר 2 שוק ההון 21
stamEhad סקר -מחזיקים נכסים שלא בהכרח קורלטיביים לשוק המניות? שוק ההון 11
חתול לילה סקר: האם זה תיק טוב למשקיע מתחיל? שוק ההון 76
Harvey אסטרטגיה להשקעה בנדל״ן באיזור גוש דן, סקר - מה הסוג נכסים המועדף עליכם? נדל"ן 8
הסולידית סקר: איזו ערכת עיצוב הכי מוצלחת? שער הקהילה 35
nicepo1 סקר,בחירה בנכס ספקולטיבי ל20 שנה אוף טופיק 11
flower סקר | חקיקה אזרחית אוף טופיק 18
S סקר שוק בין הבנקים כדי למצוא את הבנק האטרקטיבי ביותר צרכנות פיננסית 5
flower סקר - עוזר\ת וירטואלית - Alexa/Bixby/Cortana/Siri/Google אוף טופיק 19
twister סקר + דיון: כמה מזומן אתם מחזיקים בעו"ש למחייה היומיומית? שוק ההון 120
Ron.B סקר מחיר למשתכן- מגורים או השקעה? נדל"ן 7
Mr. Bigglesworth סקר: כמה התיק שלכם חשוף ישירות לשקל? שוק ההון 6
גרהם סקר בחירות 2020 אוף טופיק 1378
S סקר - עד כמה אתם הייתם מוכנים לפשרה כדי למנוע בחירות נוספות אוף טופיק 152
א סקר ריבית מובטחת עד סוף החיים שוק ההון 20
L סקר ביטול הוי הכחול בוואטסאפ - יש לכם ווי כחול בווטסאפ או שביטלתם את זה? אוף טופיק 54
ג אחוזים קטנים מהתיק בניירות ספקולטיביים + סקר שוק ההון 11
the_newbie סקר: אלוקציית נכסים ע"פ מצב משפחתי שוק ההון 36
דור דורים מועד ב' – סקר בחירות 2019S אוף טופיק 1073
Jenia29 סקר משכורות אוף טופיק 7
קורא הדוק אם מחר מבטלים את הפטור ממס בקרן השתלמות. מה אתם עושים? (סקר) צרכנות פיננסית 20
S סקר למשקיעי מדדים פסיבים על החלק המנייתי בתיק שלכם שוק ההון 67
adamshalev סקר: איזה סוג של משקיע אתם? שוק ההון 37
דור דורים סקר בחירות 2019 - אחרי הגשת הרשימות אוף טופיק 119
S סקר למשקיעים באופן פרטי עם חשבון חייב במס שוק ההון 40
H סקר ביטוח בריאות צרכנות פיננסית 79
Benjamin W סקר בחירות 2019 אוף טופיק 2476
adamshalev סקר: מה ההקצאה שלכם למניות היום שוק ההון 153
S סקר תושבות אוף טופיק 0
S סקר: עצמאים מרוויחים יותר ? אוף טופיק 3
א סקר - גילאי עובדי הייטק בפורום אוף טופיק 26
א סקר: באיזה גיל אתם מתכננים לפרוש/באיזה גיל פרשתם ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 21
מתכנת סקר: יש לכם רכב? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 34
דור דורים [סקר] מיטב דש פנסיה מקיפה מסלול מנייתי פאסיבי חו"ל צרכנות פיננסית 35
א סקר: לאיזה עשירון אתם שייכים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 41
adamshalev סקר: מה הייתה התשואה שלכם לשנת 2017 שוק ההון 66
P סקר השוואת דמי ניהול בפוליסות חסכון צרכנות פיננסית 78
י תוצאות סקר שוק: מדיניות ההשקעות בתכנית 'חסכון לכל ילד' של כל קופות הגמל, במסלול הסיכון המוגבר. שוק ההון 31

נושאים דומים

Back
למעלה