• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

סקר ביטול הוי הכחול בוואטסאפ - יש לכם ווי כחול בווטסאפ או שביטלתם את זה?

לא ביטלתי כלום.
ולמי שחוסם את הוי הכחול, אני מניח שקרא מיד כאשר שלחתי. (וקצת בז לו על שחסם).

על אנשים בלי וי אני מסמן איקס.

ואו.. ואני חשבתי שהבחור מהפייסבוק קיצוני.
אני אישית בלי ווי כחול. הייתי עם, והחלטתי לבטל.
לפעמים קוראת ישר, ולא מגיבה. כי יש דברים שצריך לחשוב. לפעמים אכן לא קוראת.
אבל ווי כחול מעצבן אותי. קצת יותר מדי חדירה לפרטיות. אבל אני לא מבינה
אם אני ביטלתי ווי כחול, וזה סוג של אם אני לא רואה את הווי הכחול שלך, גם אתה לא רואה את שלי - אז אף אחד לא מפסיד פה הרי בעצם.
חוץ מזה ששולח ורוצה לקבל שליטה עלי - לדעת מתי צפיתי. זה בדיוק כל הקטע,אני לא נותנת לך את השליטה הזאת מלכתחילה. אז ברור שזה יעצבן אותך

מה שכן גם אני עשיתי בדיקה קצרה אצל האנשים אצלי, וכן כל מי שנחשב כמו שההוא התנסח, בכירים וכאלה
אכן יש להם ווי כחול מופעל.
לא יודעת אולי זה כי פחות אכפת להם, והם מלכתחילה לא נוגעים באפשרות הזאת באפליקציה (הכי סביר לדעתי)
ואנשים מפרשים את זה כאילו הם בכוונה משאירים (אם כבר הפוך, אם הווי הכחול היה מגיע מנוטרל, היה מעניין, כי כרגע אני די מאמינה
שכל הבכירים וכל אלה שיש להם ווי כחול ואנשים תופסים מהם - פשוט לא אכפת להם לכבות, אין להם את הזמן או החשק או הרצון לזה זה לא מעניין אותם)

אני חושבת שזה קצת מצחיק להגיד שווי כחול מסמן בן אדם אמין יותר, או תכונות של בכיר או מוצלח
כשהווי הכחול מגיע מלכתחילה מופעל.
מה גם אני חושבת, לא בדקתי ברשת, אבל אם נבדוק אני מאמינה שגם רוב הפרופסורים והבכירים והחכמים
בטח גם לא הכי מתוחכמים בסיסמאות ואבטחת המידע שלהם - אז מה זה אומר עליהם?
יש אנשים שפשוט פחות מתעניינים בדברים שלא קשורים אליהם (הגדרות פרטיות, ווי כחול, חוזק סיסמאות, אבטחת מידע)

אבל לסמן איקס על בן אדם שאין לו ווי כחול או לקבל מכך את הרושם שהוא אדם לא אמין?

בלי וי.
לא עניינו של אף אחד מתי קראתי ומתי אני בוחר לענות

(אגב, אתה יכול לפתוח סקר בשרשור כדי לראות את התוצאות יותר בנוחות. אני לא יודע איך עושים את זה בשרשור קיים אבל בטח אחד המודרטורים יוכל לעזור בזה :)

והנראה לאחרונה?

בפייסבוק טוענים כי

" אגב אני בקשר עם מי שנחשבים אנשים בכירים ואנשים פשוטים. אין בכיר אחד שאין לו וי כחול. ככל שאתה כלומניק אתה לא תשים את זה."

https://www.facebook.com/nissim.katz/posts/10156578577958196?hc_location=ufi

מעניין מה דעתכם ?
בלי וי, בלי נראה לאחרונה ובלי התראות.
כדי לראות אם קיבלתי הודעה אני חייב להכנס לאפליקציה.

וקצת בז לו על שחסם
על אנשים בלי וי אני מסמן איקס.
מאוד יהיר ומטופש לדעתי.

אני אישית בלי ווי כחול. הייתי עם, והחלטתי לבטל.
אני לא בטוחה לגבי העניין הזה אבל אני חושבת שזה קצת קטע של צעירים שלא רוצים שההורים ינדנדו להם.
בעולם העסקי זה לא מכובד במיוחד. בין חברים אין לי מושג איך זה אצל הצעירים היום אבל בני גילי יכולים להיפגע (כל חבריי עם וי כחול).
צריך לחשוב איך זה נתפס בצד השני ולהבין אם זה מה שהתכוונת שהצד השני יתפוס.
כמובן שלצד זה צריך לבדוק איך ההתנהלות בכלל. שולחים לך הודעה, לא רואים אם קראת אבל את עונה די מהר? לא נורא. לא מגיבה וצריך לשלוח לך עוד פעם? בעיה כי זה משאיר את הצד השני מובך.

עם ווצאפ, עם וי כחול, עם ״נראה לאחרונה״, ועם התראות.

יחד עם זאת לא עלה אפילו בדעתי לדרג אנשים לפי ״בכירות״ בגלל וי כחול....
מניחה שרוב מי שביטל את זה בעיקר מודאג/לא אוהב את החדירה לפרטיות שהעולם הוירטואלי/דיגיטלי/אינטרנטי/״חכם״ כופה עלינו. ותכלס, בגדול, יכולה להבין אותם. לי אישית זה נוח. מבחינתי הווצאפ זו עוד דרך התקשרות ולדעתי זו דרך התקשרות נוחה מאוד. גם הוי הכחול הוא כלי בעבורי וחלק מהיכולת לתקשר, ולכן אני בכוונה לא מבטלת אותו. וכן, גם אותי מרגיז לפעמים (גם אם אני מבינה ממה זה נובע) שאין לאנשים וי כחול, כי זה פוגם ביכולות של סוג השיחה הזה. זה קצת כמו להסתכל בעיניים כשמדברים. אתה יכול לדעת אם האיש מולך קיבל את המסר...

אני לא בטוחה לגבי העניין הזה אבל אני חושבת שזה קצת קטע של צעירים שלא רוצים שההורים ינדנדו להם.

+1

יש לי שלושה ילדים. שניים עם וי אחת הורידה. ברור לי מעל לכל ספק שזה חלק מהרצון שלה ש״קצת״ נצא לה מהורידים:$
יש מיתאם מלא של שילוב בין גיל ואופי.

וי כחול ונראה לאחרונה מבוטל.

כדי לראות אם קיבלתי הודעה אני חייב להכנס לאפליקציה.
באנדרואיד אתה יכול להיכנס להגדרות של ווטסאפ (בטלפון, לא בווטסאפ עצמו) ולאפשר "התראות צפות", צליל ונורית התראה אם תרצה.
לא יודעת איך זה באייפון

נערך לאחרונה ב:
עם "ווי" כחול.
זה עושה רושם טוב. ועם זה לא עושה רושם טוב, אז זה גם לא עושה רושם רע.
רושם זה צ'יט (CHEAT) מאוד חזק, בעזרתו ניתן להגיע להישגים מרשמימים שאחרת היה צריך לעבוד קשה עבורם.

אם אני לא רוצה לענות מיד כשקראתי, אז אני כותב שאני עסוק \ צריך לחשוב על זה ואענה יותר מאוחר.

עם "ווי" כחול.
זה עושה רושם טוב. ועם זה לא עושה רושם טוב, אז זה גם לא עושה רושם רע.
רושם זה צ'יט (CHEAT) מאוד חזק, בעזרתו ניתן להגיע להישגים מרשמימים שאחרת היה צריך לעבוד קשה עבורם.

אם אני לא רוצה לענות מיד כשקראתי, אז אני כותב שאני עסוק \ צריך לחשוב על זה ואענה יותר מאוחר.
מסכים. אם זה מישהו שאתה חייב לו דין וחשבון אז אפשר לרשום שתענה בהמשך היום.
בלי ווי כחול זה כאילו אתה מנסה מצד אחד לא לענות לאדם האחר ומצד שני לבלבל אותו שאולי אתה לא עונה כי לא ראית. זה עושה רושם של אדם תחמן.

באנדרואיד אתה יכול להיכנס להגדרות של ווטסאפ (בטלפון, לא בווטסאפ עצמו) ולאפשר "התראות צפות", צליל ונורית התראה אם תרצה.
לא יודעת איך זה באייפון
באייפון בדיוק אותו הדבר.
וזה בדיוק מה שאני לא רוצה :)

עקרונית לא מפריע לי שיראו שקראתי ואני לא מגיב מיד, הבעיה היא עם נודניקים. חבל שאי אפשר לעשות whitelist של וי כחול

בלי ויי ובלי נראה לאחרונה, ובגלל הסיסמה לוואטספ צריך להכנס לאפליקציה באמת לראות רמז להודעה אפילו. ככה נוח לי וגם ככה לא מבלה הרבה זמן בוואטספ, מי שיש לו משהו חשוב יודע להתקשר אלי ולא לחכות לפעמים שעות עד שאכנס.
כמובן שמנהלים וכדומה אם אני רואה וצריך לחשוב אני רושם פשוט שאענה בהמשך כדי שלא יחשבו שאני מסנן אותם ולא מתכנן לענות..

הצבא היה הפעם האחרונה שהייתי צריך לדעת שאנשים קראו את ההודעות שלי, והיה סמ"פ אחד שלא היה לו וי כחול וזה היה מאוד מאוד מעצבן, אבל מיד אחרי שהשתחררתי עשיתי כמוהו.

וי כחול סתם מלחיץ אותי, אני יודע שאני לא שוכח לענות כך שאין לי סיבה להשאיר אותו.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A שיקולים ותהיות בבחירת קרן פנסיה וגמל\השתלמות לאחר סקר שוק ולימוד עצמי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
A [סקר] איפה נמצא תיק ההשקעות הממוסה שלכם? שוק ההון 34
ד סקר עמלות מוסדות פיננסים צרכנות פיננסית 3
חתול לילה סקר: האם מובילי המאבק צריכים להסכים לפשרה פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 379
guesto סקר: עד כמה פסיבי התיק שלכם? שוק ההון 28
הק995 חובת מילוי סקר פולשני של הלמ"ס אוף טופיק 47
oferM סקר: האם הריבית העולה תוריד את מחירי הדירות מחוץ לאיזור הפריפריה ? פוסטים מאיכות נמוכה 7
O סקר - האם מייק צריך להשקיע בקרן של אינבסקו במקום בזו של בלאקרוק? שוק ההון 310
E סקר: דירה ענקית 6 חדרים VS ארבע חדרים עם גינה גדולה נדל"ן 9
ט סקר - עד מתי חורף הקריפטו? השקעות אלטרנטיביות 8
adamshalev מה תהיה התשואה השנתית היחסית של ARKK מול SPY חמש שנים מהיום - סקר 3 שוק ההון 8
ק סקר שוק בנקים ופתיחת חשבון בנק - מרחוק צרכנות פיננסית 7
adamshalev מה תהיה התשואה השנתית היחסית של ARKK מול SPY חמש שנים מהיום - סקר 2 שוק ההון 21
stamEhad סקר -מחזיקים נכסים שלא בהכרח קורלטיביים לשוק המניות? שוק ההון 11
חתול לילה סקר: האם זה תיק טוב למשקיע מתחיל? שוק ההון 76
Harvey אסטרטגיה להשקעה בנדל״ן באיזור גוש דן, סקר - מה הסוג נכסים המועדף עליכם? נדל"ן 8
הסולידית סקר: איזו ערכת עיצוב הכי מוצלחת? שער הקהילה 35
nicepo1 סקר,בחירה בנכס ספקולטיבי ל20 שנה אוף טופיק 11
flower סקר | חקיקה אזרחית אוף טופיק 18
S סקר שוק בין הבנקים כדי למצוא את הבנק האטרקטיבי ביותר צרכנות פיננסית 5
flower סקר - עוזר\ת וירטואלית - Alexa/Bixby/Cortana/Siri/Google אוף טופיק 19
twister סקר + דיון: כמה מזומן אתם מחזיקים בעו"ש למחייה היומיומית? שוק ההון 120
Ron.B סקר מחיר למשתכן- מגורים או השקעה? נדל"ן 7
Mr. Bigglesworth סקר: כמה התיק שלכם חשוף ישירות לשקל? שוק ההון 6
גרהם סקר בחירות 2020 אוף טופיק 1378
S סקר - עד כמה אתם הייתם מוכנים לפשרה כדי למנוע בחירות נוספות אוף טופיק 152
א סקר ריבית מובטחת עד סוף החיים שוק ההון 20
ג אחוזים קטנים מהתיק בניירות ספקולטיביים + סקר שוק ההון 11
the_newbie סקר: אלוקציית נכסים ע"פ מצב משפחתי שוק ההון 36
דור דורים מועד ב' – סקר בחירות 2019S אוף טופיק 1073
Jenia29 סקר משכורות אוף טופיק 7
קורא הדוק אם מחר מבטלים את הפטור ממס בקרן השתלמות. מה אתם עושים? (סקר) צרכנות פיננסית 20
S סקר למשקיעי מדדים פסיבים על החלק המנייתי בתיק שלכם שוק ההון 67
adamshalev סקר: איזה סוג של משקיע אתם? שוק ההון 37
דור דורים סקר בחירות 2019 - אחרי הגשת הרשימות אוף טופיק 119
S סקר למשקיעים באופן פרטי עם חשבון חייב במס שוק ההון 40
H סקר ביטוח בריאות צרכנות פיננסית 79
Benjamin W סקר בחירות 2019 אוף טופיק 2476
adamshalev סקר: מה ההקצאה שלכם למניות היום שוק ההון 153
S סקר תושבות אוף טופיק 0
S סקר: עצמאים מרוויחים יותר ? אוף טופיק 3
א סקר - גילאי עובדי הייטק בפורום אוף טופיק 26
S סקר - כמה נשים מביאות הביתה נטו ? אוף טופיק 191
א סקר: באיזה גיל אתם מתכננים לפרוש/באיזה גיל פרשתם ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 21
מתכנת סקר: יש לכם רכב? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 34
דור דורים [סקר] מיטב דש פנסיה מקיפה מסלול מנייתי פאסיבי חו"ל צרכנות פיננסית 35
א סקר: לאיזה עשירון אתם שייכים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 41
adamshalev סקר: מה הייתה התשואה שלכם לשנת 2017 שוק ההון 66
P סקר השוואת דמי ניהול בפוליסות חסכון צרכנות פיננסית 76
י תוצאות סקר שוק: מדיניות ההשקעות בתכנית 'חסכון לכל ילד' של כל קופות הגמל, במסלול הסיכון המוגבר. שוק ההון 31

נושאים דומים

Back
למעלה