• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

סקרן לדעת את הלוגיסטיקה של חופשות בחו"ל

תודה למגיבים ,תודה להמלצות . אולי לא הגדרתי מדויק את "המגילה " שלי ..
עניין כאן לא של סטטוס או לא , אלא מדי פעם אני רוצה לעשות קפיצה לחו"ל,שינוי אווירה במיוחד לאחר סיום פרויקט עצבני .לפני זה בודק כמה ימי חופשה נשארו ובטוח לא בתקופות הלחץ כמו סיום פרויקט וכו .
כאשר אני שומע שמשהו /משהי שלא מדריכי טיול כמעט כל שבוע נמצאים או חזרו מחו"ל ,לא מדובר בסופ"ש אלא ימים אמצע שבוע , אני שואל את עצמי קודם כל
אם פספסתי משהו בחוקי עבודה ?בלוגיסטיקה ?בטריקים ?איך הם ,האלו שיש להם בממוצע 12-14 ימי חופשה בשנה , לצאת במצטבר ל60 יום חופשה ?
עבורי שינוי אווירה זה מה שנותן לי את האנרגיה .בחורף ואביב - זה טיולים בטבע בישראל .כדוגמה :
לשבת במסעדה ולטרוף משהו טעים -לא עושה לי את זה ,לא מוסיף לי אנרגיה .גם לא מוסיף שום אנרגיה נסיעת עבודה לחו"ל - זה אותה העבודה .
גם לבלות,לצאת בישראל עם כל המשפחה בתקופת הקיץ זה סיוט :לא מזמן היה פסטיבל ברחובות .חום, רעש ,צעקות , המקום צפוף ,כולם דוחפים .בנתיים אין כמו בבית :)
א. מה זה משנה אם אנשים אחרים טסים לחו"ל, זה לא ישנה שום דבר רק הקנאה תאכל אותך
ב. כן, מגיע לך לטוס לחו"ל -אם המצב הכלכלי שלך מאפשר לטוס לסופ"ש אז לך על זה.
ג. אם אתה מחפש לשחרר את עצמך ולא נהנה מפסטיבלים למיניהם אולי שווה לך לבדוק לעשות מדיטציה או איזה יוגה. ספורט רגוע יכול לשפר את מצב הרוח שלך. גם מסג' טוב יכול להוות חוויה טובה.
ד. כשהולכים לאכול במסעדה, אתה הולך (לפחות אני מרגיש ככה) בשביל החוויה לאוו דווקא בשביל להתמלא מהאוכל שמגישים לך. אבל אתה גם יכול ללכת לדוכן אוכל בשוק ולהינות מהאוכל שתקנה ממנו.

טיול בחו''ל עם ילד בן 2+ . (טבע - אגמים - רכב)
האם מומלץ לקחת מנשא? אני שוקל לקנות משהו כמו לדוגמא Kid Comfort DEUTER
האם אפשר לוותר על עגלה/טיולון (מאוד מפריע לי המחשבה לקחת - לסחוב את זה במטוס)

האם לואוקוסט כולל טרולי במחיר? שואל רייאנאייר (אם אפשר גודל) או אחרים.

התשובה הקצרה: בלואו קוסט מותר לעלות למטוס עם מזוודה אחת קטנה וצריך לשלם על מזוודות גדולות יותר ששולחים במטען.
התשובה הארוכה: טסתי בלואו קוסט מהארץ לאירופה. לפני הדלפק של הצ'ק אין יש מתקן שבו ניתן להניח מזוודה ואם היא נכנסת אז מותר להעלות אותה למטוס. בארץ החברה הבינה אם מי יש להם עסק אז לא אכפו את התקנה וחלק מהאנשים העלו מזוודות ענק וכמובן תקעו את המעברים כדי לחסוך כסף. בטיסה חזרה הכללים השתנו ודיילי הקרקע האירופאים הפנו את הישראלים למתקן המזוודות. כמובן שהרבה מזוודות לא נכנסו ואז הנוסעים התבקשו לשלם על המטען העודף... איזו סצינה! קורע לב... בייחוד אהבתי את התירוץ המנצח "זה לא פייר, בטיסה לפה נתנו לנו להעלות את המטען למטוס וזו אותה מזוודה!"
בסוף כולם צייתו לכללים ושילמו את מה שצריך והמעברים במטוס נראו נורמלי ולא מפוצצים במזוודות...

טיול בחו''ל עם ילד בן 2+ . (טבע - אגמים - רכב)
האם מומלץ לקחת מנשא? אני שוקל לקנות משהו כמו לדוגמא Kid Comfort DEUTER
האם אפשר לוותר על עגלה/טיולון (מאוד מפריע לי המחשבה לקחת - לסחוב את זה במטוס)
תלוי מאוד בילד ובכושר הליכה שלו, בגיל הזה אני תמיד לקחתי תיק גב, יש לי את ה דויטר והוא מעולה, מומלץ מאוד.
היתרון בעגלה או טיולון שהילד יכול להירדם לסיאסטה ואתה יכול להמשיך ולטייל, קצת בעייתי להירדם על הגב אבל זה גם קרה אצלי.

נערך לאחרונה ב:
בריינאייר אתה משלם נטו על כיסא, משמע אוטובוס עם כנפיים, לכל המשתמע. כל דבר אחר אתה משלם עליו. מים\אוכל ואפילו רצו שתשלם על כניסה לנוחיות אבל כנראה שהורידו את זה ויש שרותים לכולם בחינם.

ז"א כל דבר שהוא מעבר ל30 סמ על 30 סמ שאתה תופס בכיסא שלך אתה תשלם.
כמובן שיש חברות LC ברמות שונות ומגוונות בחר את LC תוציא חבר מועדון ותרוויח נקודות טיסה (מיילים או איך שהן לא קוראות לזה).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ה סקרן לגבי דעתכם על הרפורמה בדיור אוף טופיק 5
S החזרי מס, רוצה לדעת שאני מבין נכון.. מיסים 13
R מכירה גדולה משיקולי דמי ניהול - מה כדאי לדעת? שוק ההון 4
ז מה צריך לדעת לפני ששוכרים דירה? נדל"ן 23
de dud איך אפשר לדעת אם נפלתי קורבן פישינג אוף טופיק 16
הפרופסור מה צריך לדעת כדי לעבוד כמנתח ניתונים בחברות הייטק? התפתחות אישית 17
D חישוב שטח דירה שייתכן שונה מדברי המתווך , כיצד ניתן לדעת שטח מדוייק? והאם המידע הזה מהווה אפשרות למו'מ להורדת מחיר, ואיך לבצע זאת נדל"ן 47
S סיום עבודה והתחלת הכשרה מקצועית-מה כדאי לדעת בנוגע לקרן הפנסיה ולקרן ההשתלמות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
N איך אפשר לדעת אם יש כנגדי דו"ח עבירת תנועה? אוף טופיק 5
N בעל הבית מכר קרקע הצמודה לבית שאני שוכר ממנו - איך אפשר לדעת מתי תתחיל הבניה? אוף טופיק 4
ת האם יש לי דרך כלשהי לדעת, בערך, מה יהיה מחיר הדלק בכל חודש? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
ה בן 20. בהתלבטות ואשמח לדעת מה אתם הייתם עושים שוק ההון 26
שם משתמש בעייתי כמעט מוכן לפתוח תיק השקעות. מה עוד צריך לדעת? שוק ההון 10
B רכישת דירה בפרוייקט חדש - מה עלי לדעת? נדל"ן 1
unrealx מעבר בין עבודות - מה חשוב לדעת? פוסטים מאיכות נמוכה 27
A קרן השתלמות - האם יש דרך לדעת כמה ממנה פטור ממס רווח הון? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ו יש דרך לדעת את מהירות הגלישה לפי מגורים? צרכנות פיננסית 5
E MO איך אפשר לדעת אם תשואת הדיבידנד טובה ? פוסטים מאיכות נמוכה 20
ל האם אין דרך לדעת מראש כמה עמלות תשלם? שוק ההון 17
מ מה חשוב לדעת לפני עריכת צוואה צרכנות פיננסית 68
M איך ניתן לדעת האם לפני עסקת אקזיט נדל"ן 12
S אפשר לדעת מה היו ההחזקות של קרנות בעבר? שוק ההון 0
P שאלה| איך אפשר לדעת אם נייר ערך מסוים סחיר או לא? שוק ההון 2
N רציתי לדעת קצת על חשבון margin ב-IB שוק ההון 93
א כיצד ניתן לדעת כמה מניות הונפקו (/מרכיבה) חברה מסוימת? שוק ההון 5
ד מה צריך לדעת לפני שנותנים הלוואה עם שעבוד של דירה (משכנתא) לטובת ההלואה? נדל"ן 13
א רוצה לדעת רוסית התפתחות אישית 6
4 יש דירה שמוצאת בעיניי וצריך לדעת מה לדעתכם ניתן לסגור בנוגע למחיר נדל"ן 5
S איך לדעת אם זה בכלל מתאים לי להשקיע בבורסה ולראות כל יום את התנודות של אחוז ויותר לפה ולשם שוק ההון 26
ק רכישת דירה ראשונה להשקעה, דברים שחייבים לדעת? נדל"ן 1
B דברים שלמדתי השבוע על מיסוי נדל"ן וחשוב לדעת(וחבל שלא ידעתי קודם) נדל"ן 18
M האם אפשר לדעת כמה אג"ח מיועדות מקבלים בכל קרן פנסיה? צרכנות פיננסית 14
Liron2035 על סמך מה ניתן לדעת מה היחס האמיתי בין IWDA לבין EIMI ומתודולוגית רכישה? שוק ההון 17
י על איזה מדד צריך להסתכל כדי לדעת האם הכלכלה טובה? אוף טופיק 13
S איך אפשר לדעת שקיבלתי דיבידנדים? שוק ההון 1
G איך לדעת לאיזה סופר ללכת? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19
ה איך לדעת שהתקבל דיווידנד\תשלום ריבית שוק ההון 4
ר איך לדעת אם כדאי למכור כשאני ברווח? שוק ההון 28
c881 למה מפתח תוכנה/מתכנת צריך לדעת מתמטיקה? אוף טופיק 13
M איך אפשר לדעת שמס הכנסה טיפלו בדו"ח שהגשתי? שוק ההון 1
L מה חובה לדעת ולעשות, לאחר רכישת דירה (למגורים)? נדל"ן 8
T איך אפשר לדעת אם ספר שווה קריאה? אוף טופיק 11
לא חשוב שמות מהם כל המושגים הכלכליים שנער צריך לדעת ביום הולדתו ה-18? צרכנות פיננסית 17
Gazorpazorp צריך לדעת משהו לפני סגירת חשבון בנק? צרכנות פיננסית 14
Rio העברת תיק השקעות מבנק לבית השקעות - מה כדאי לדעת שוק ההון 7
adamshalev קרנות איריות - כל מה שרציתם לדעת והסתחרר לכם הראש מרוב דיונים שוק ההון 810
Z CSPX מחזיק את המניות ישירות ולא דרך החוזים. שוק ההון 5
Nons Ense מצאתי דירה שאני רוצה לרכוש, אילו שאלות חשוב לשאול את בעל הדירה? נדל"ן 0
מ מחפשת את עצמי בקריירה- אשמח לעזרה התפתחות אישית 6
Williamsburg מתי פותחים את האפשרות להגיש דוח 1301 לשנת 23? פוסטים מאיכות נמוכה 16

נושאים דומים

Back
למעלה