• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

סקטור אנרגיה ירוקה - איפה מתחילים ללמוד?

גבריאל מדינה

משתמש רשום
דירוג
2
הייתי רוצה להתחיל ללמוד על הסקטור של אנרגיה ירוקה, גם מבחינה פיננסית, וגם מבחינה טכנית על הטכנולוגיות.
יש למישהו המלצה היכן להתחיל?

תודה רבה וחג שמח :)

חיפשתי שם, הוא מציע בעיקר כתבות על הסקטור בהתאם לרוח התקופה
אני מחפש משהו קצת יותר ״אקדמי״

ניסית דרך האתרים של האוניברסיטאות בארץ? לחפש.
בטוח שיש כמה כתבות על אנרגיה ירוקה באתר של מכון דוידסון.
מעבר לזה כל אנרגיה נמצאת בשלב אחר מבחינה של מחקר או יישום.
לא דין היתוך גרעיני קר לדוד שמש, אז עדיף לצמצם את החיפוש.
ויקיפדיה זה גם מקום טוב להתחיל בייחוד אם אתה יודע איזה סוג אנרגיה אתה מעוניין ללמוד עליה

תודה
אני מחפש משהו קצת יותר ״אקדמי״
https://www.researchgate.net/ - אתר מאמרים אקדמאיים, מיועד לאקדמאיים פרופר.
https://www.emerald.com/insight/ - בית הוצאה לאור בריטי שעוסק בעיקר בהנגשת ידע אקדמי דרך מאמרים עיתונאיים או הוצאת ספרים.
*שים לב, שני האתרים הינם באנגלית.
הייתי רוצה להתחיל ללמוד על הסקטור של אנרגיה ירוקה, גם מבחינה פיננסית, וגם מבחינה טכנית על הטכנולוגיות.
תבחר טכנולוגיות ספציפיות ומשם תמקד את החיפוש לפי האתרים הרלוונטים (טכנולוגיות, רקע פיננסי, ועוד....)
תנסה להתמקד במאמרים שכותבים על תהליך הייצור על מנת ללמוד יותר על העלויות המשניות והרקע הטכנולוגי.

תודה רבה וחג שמח :)

רגע לפני שמחליטים להשקיע בסקטור ספציפי (טכנולוגיה ירוקה, קנאביס, גידול דגי תנין וכו') שווה לשאול את עצמך מה אתה יודע על התחום ששאר המשקיעים לא יודעים.
למה להשקיע ספציפית בתחום הזה ולא לקנות מדד עולמי שמושקע בהכל?

לו לצורך הדיון היית חוקר בתחום ההיתוך הקר והיה לך מידע חם מהתנור על חברה ספציפית שהשיגה פריצת דרך טכנולוגית היית מבין את הרצון להשקיע בתחום. אבל לא נשמע שזה המצב.

אם תפרט מה המטרה שלך בלמידה על הטכנולוגיות ועל התחום אני מאמין שתוכל לקבל תשובות ממוקדות יותר.
בהצלחה

נושאים דומים

Back
למעלה