• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

סיפור הכניסה שלי להייטק (ואיך הכפלתי משכורת פי 5 בשנתיים)

איזה מזל שיש חברות כאלו
זה לא מזל, זה פשוט כלכלי. זה דווקא הגיוני מאוד שמסביב לתחום כזה - שלא צריך שום רישיון והשכלה פורמלית כדי לעסוק בו - יצמחו תעשיות של הכשרות וגיוסים.

זו פשוט מסקנה לוגית שיצוצו חברות שמוכנות להכשיר אנשים בחינם ושמתוך כל מחזור יקלטו אולי 20% ומהם החברות יעשו רווח.
ולמשל שלא אתה מחפש עבודה, אלא עבודה מחפשת אותך - אפילו אם אתה תפוס חזק כבר שנים. כל שנה הבונוסים של המגייסות עבור גיוסים מוצלחים רק הולכים ועולים והתחרות מחריפה.

היתה לאחרונה כתבה על הנושא בדהמארקר אני חושב.

חברות שמעניקות קורסי הכשרה ללא תשלום מסננות בעצמן את המועמדים, ומשימות למעלה מ 80%. זה הגיוני לגמרי, כי הן מתפרנסות מהקופון שהן גוזרות על העסקה בשנתיים הראשונות. אם הן משקיעות בתלמיד שלא מקבל עבודה הן מפסידות.

חברות שגובות שכר לימוד מהמשתתפים, משימות פחות מ 20%.

זה מה שהיה כתוב. מהזכרון.

אני אשמח לדעת מה שם תוכנית ההכשרה אם יש איזו דרך. (לא רואה שיש הודעות פרטיות בפורום) שוקלת להירשם למשהו כזה, בינתיים לומדת בקורסיםם חינמיים של עמותות.

אני אשמח לדעת מה שם תוכנית ההכשרה אם יש איזו דרך. (לא רואה שיש הודעות פרטיות בפורום) שוקלת להירשם למשהו כזה, בינתיים לומדת בקורסיםם חינמיים של עמותות.
היינו בסרט הזה לפני המשברים של 2000 ו 2008. קורסי הסבה לאקדמאים, קורסי תכנות בכל מקום ומשפחה שמחה וגדולה. בד"כ מגיע משבר אח"כ ומי שנפלט הם כל אלו שללא ארגז כלים חזק כמו נסיון משמעותי ו\או תואר.
זה כמובן לא אומר שאי אפשר להצליח ללא תואר וגם לא אומר שהמשבר מגיע מחר אבל שווה לחשוב קדימה בצורה מסודרת.

קורסים והכשרות יכולים להיות אחלה דבר כדי להבין אם יש לך חיבור לתחום. במידה וכן, תנסי להתחיל לימודים בתחום ובמקביל לחפש משרת סטודנט אפילו מההתחלה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
איליה סיפור על משיכת רצף פיצויים או הדיסוננס בין האנשים במערכת למערכת עצמה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 19
נ אי שם במזרח אירופה - סיפור בדיוני בהמשכים פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 24
S סיפור על מכירת בית נדל"ן 34
מ סיפור חיים יומני מסע אישיים 54
A התייעצות על סיפור הזוי שקרה לי שוק ההון 9
S סיפור תאורטי על אדם שהלך לאיבוד בים המידע שוק ההון 15
Rahash סיפור שמח שכמעט היה עצוב מאוד שוק ההון 4
Rahash סיפור על 3 אגורות שכמעט עלו לי 460 ש"ח צרכנות פיננסית 20
מ סיפור קטן ואופייני על 278.61 ש"ח צרכנות פיננסית 20
ב סיפור שאינו נגמר עם אי.בי.אי - הלמן אלדובי צרכנות פיננסית 9
amit סיפור מטורף על השקעה באופציות שוק ההון 3
ranv הפקדות לקהש רגילה וההעברת צבירה פעם ב ל ira או קניה חודשית (+סיפור ) צרכנות פיננסית 1
H סיפור העברת מניות ל Interactive Brokers צרכנות פיננסית 8
ה סיפור המסע של המתמיד יומני מסע אישיים 53
M אשמח לתגובות בנוגע לאפשרות ועיתוי הכניסה ל : Bloomberg US Corporate 1-5 Years PTF שוק ההון 0
Y אי בהירות בנוגע לתאריך הכניסה של קרנות כספיות לישראל שוק ההון 0
? אני רוצה לתזמן את השוק בזמן הכניסה אילו. לקנות סל מניות עכשיו? שוק ההון 57
M קבלה להייטק התפתחות אישית 11
L חסמי כניסה להייטק אוף טופיק 240
E הסבה להייטק לפני תום התואר התפתחות אישית 2
הפרופסור הסבה להייטק התפתחות אישית 1
ה הסבה להייטק התפתחות אישית 7
א מעבר להייטק- מה באמת קורה שם התפתחות אישית 49
T לוחמים להייטק התפתחות אישית 14
R מדעים להייטק, דעתכם התפתחות אישית 5
V אתרים ופורומים להייטק אוף טופיק 15
S לבנות אתרים או לבנות באתרים ? (או עוד פוסט הסבה להייטק ) התפתחות אישית 10