1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על בקשת או מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ אישי מבעל הרישיון המתאים.

סימולטור - האם בכלל בכיוון

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י BIZI, ‏5/8/19.

1. BIZI

BIZI משתמש רשום

היי,

אז אחרי תקופה ארוכה מאוד שאני עוקב באדיקות (וחסכתי לא מעט בזכות העצות והדברים שנכתבו פה ע"י הסולידית וכל מי שלוקח חלק בפורומים) - החלטתי לכתוב לראשונה.

במרץ האחרון פתחתי תיק סימולטורי בלאומי טרייד.. בינתיים זז יפה אבל הייתי שמח להתייחסותכם לגבי הקצאת הנכסים שם.

1. יש משהו שנראה עם חשיפת יתר/חסר?

2. משהו נוסף שאני מנסה להבין - מה ההבדל בין MSCI עולמי לבין מתפתחות (וגם לא מצאתי ניירות עוקבים "זולים")

3. מה הסיכון בלקנות גם מחקה S&P500 וגם MSCI עולמי? חשיפה כפולה לS&P?!

מצ"ב תיעוד של הסימולציה.
    תודה לעונים!

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.