• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

סטודנט שנה א למדעי המחשב, התקבלתי לחברה אך תוהה לגבי העתיד

• פותח הנושא Greek
  • פורסם בתאריך
קידום בתפקיד כשרק התקבלת? קודם תעבוד שם שנה שנתיים, תכיר את האנשים את התחום, תראה אם זה כיף לך בכלל.
אחכ תסתכל מסביב , יפתחו משרות בחברה שאולי יתאימו לכישורים שלך ותוכל לזוז לתפקיד אחר.
בהצלחה

אם לא לכתוב קוד, מה כן?
מסקרנות

התקבלתי למשרת סטודנט כtechnical support engineer, אחלה שכר ואחלה תנאים, אך מחיפושים באנגלית ובעברית מתגלה שאין יותר מדי לאן להתקדם מהתפקיד הזה. האמת שאני לא מעוניין לתכנת בלי שום קשר, אך המחשבה שהקריירה שלי תהיה מותאמת בשעות לשעות של ארה"ב (מתעסקים בחברה הזו רק בשוק הזה) קצת מרתיעה אותי, יחד עם זה שנאמר שאין אפיקי קידום משמעותיים מהמשרה הזו.
מה דעתכם?

בגדול לתפקיד אין הרבה קשר לתואר שלך וכנראה קיבלת אותו כי יש לך ידע קודם בתמיכה.
משרות סטודנט שקשורות לתואר בד"כ זמינות החל מהשנה השנייה וגם זה לבעלי ממוצע טוב או לבעלי נסיון.

לא ברור לי למה אתה לומד מדמ"ח וממי אתה מקבל יעוץ אבל אתה בטוח שאתה במקצוע הנכון?
בהצלחה

• אהבתי
Reactions: Et1
לדעתי זה אחלה שורה לקורות חיים שתרים אותך יותר גבוהה בחיפוש העבודה הבא שלך.
לא חייבים להתקדם באותה החברה אם זה לא מתאים.

- ג.נ : אני מהנדס תוכנה, והלוואי שהיה לי פחות שעות אינטראקציה עם אנשים ביום ויותר שעות תיכנות :) יש איזשהי מיסקונספציה לגבי התחום הזה. ברוב המקומות חצי יום זה פגישות על המוצר ומה צריך לעשות, ולעזור לאנשים אחרים וכו' וכו'. כמובן שכל זה סובב סביב התחום הטכני, אבל לרוב אני שומע טענות בפנים על אנשים שנמאס להם מהפגישות, לא מאנשים שנמאס להם לעבוד לבד

הלוואי שהיה לי פחות שעות אינטראקציה עם אנשים ביום ויותר שעות תיכנות
לרוב אני שומע טענות בפנים על אנשים שנמאס להם מהפגישות, לא מאנשים שנמאס להם לעבוד לבד

זה עניין של איזה סוג של בן אדם אתה, יש כאלה שאוהבים לעבוד עם אנשים (לרוב אני לא מבין אותם, אבל היי, שיעשו מה שעושה להם טוב) ויש כאלה שמעדיפים להתרכז בבעיה שעומדת מולם לבד וללא הפרעות.
אז סבבה, אני ואתה נמצאים בקצה אחד של הספקטרום (אוהבים לעבוד לבד ובלי כל השטויות מסביב) אבל יש מנעד רחב של אנשים עם העדפות שונות (גם אצל מתכנתים, רחמנא ליצלן, יש כאלה שנהנים מהפן הלא טכני של העבודה).

אינטראקציה אנושית היא אחד מעמודי התווך של היותנו בני אדם (זה טבוע בנו), כולנו זקוקים לה (גם אם ברמות שונות).

מעניין אם בודדו את הגן או הגנים שאחראים לתופעה הזו (העדפת הלבד/אינטראקציה מרובה עם אנשים) או שמדובר במשהו מורכב יותר שאי אפשר להסביר רק דרך גנטיקה...

זה עניין של איזה סוג של בן אדם אתה, יש כאלה שאוהבים לעבוד עם אנשים (לרוב אני לא מבין אותם, אבל היי, שיעשו מה שעושה להם טוב) ויש כאלה שמעדיפים להתרכז בבעיה שעומדת מולם לבד וללא הפרעות.
אז סבבה, אני ואתה נמצאים בקצה אחד של הספקטרום (אוהבים לעבוד לבד ובלי כל השטויות מסביב) אבל יש מנעד רחב של אנשים עם העדפות שונות (גם אצל מתכנתים, רחמנא ליצלן, יש כאלה שנהנים מהפן הלא טכני של העבודה).

אינטראקציה אנושית היא אחד מעמודי התווך של היותנו בני אדם (זה טבוע בנו), כולנו זקוקים לה (גם אם ברמות שונות).

מעניין אם בודדו את הגן או הגנים שאחראים לתופעה הזו (העדפת הלבד/אינטראקציה מרובה עם אנשים) או שמדובר במשהו מורכב יותר שאי אפשר להסביר רק דרך גנטיקה...
מסכים עם הכל.
ניסיתי בעיקר להסביר שיש בתחום הזה גם הרבה מאוד אופציות לבצע עבודה שמערבת הרבה מאוד אינטראקציה עם אנשים אחרים.

קידום בתפקיד כשרק התקבלת? קודם תעבוד שם שנה שנתיים, תכיר את האנשים את התחום, תראה אם זה כיף לך בכלל.
אחכ תסתכל מסביב , יפתחו משרות בחברה שאולי יתאימו לכישורים שלך ותוכל לזוז לתפקיד אחר.
בהצלחה
לא התכוונתי לוותר על העבודה, אחרי שבוע של עבודה היא סבבה לי לגמרי. סתם תהיות של מה אפשר לעשות עם התחום הספציפי הזה בעתיד
אם לא לכתוב קוד, מה כן?
מסקרנות
לא חסר, אם אתה רושם בגוגל בעיקר באנגלית משרות בהייטק שלא מצריכות כתיבת קוד יש לא מעט תפקידים שצצים שם. בכל מקרה אחרי חקירות רבות אני לא חושב שאני בפוזיציה של לפסול תכנות על הסף, עוד לא התנסיתי מספיק בקורסים שלקחתי כדי להגיד את זה.
בגדול לתפקיד אין הרבה קשר לתואר שלך וכנראה קיבלת אותו כי יש לך ידע קודם בתמיכה.
משרות סטודנט שקשורות לתואר בד"כ זמינות החל מהשנה השנייה וגם זה לבעלי ממוצע טוב או לבעלי נסיון.

לא ברור לי למה אתה לומד מדמ"ח וממי אתה מקבל יעוץ אבל אתה בטוח שאתה במקצוע הנכון?
בהצלחה
אין לי שום ידע קודם בתמיכה האמת, אני לומד את התחום כי אין תחום אחר שמעניין אותי אז הלכתי לתחום שיש בו כסף. יכולתי ללכת על תחום שהוא נטו אינטראקציה כמו פסיכולוגיה אבל זה גם 2 תארים וגם לא כולם מתקבלים לתואר השני וגם אז השכר הוא לא בשמיים תמיד.

לא בדיוק תופעת הלבד, אבל יש עדויות על אחוז גבוה של אוטיסטים בעמק הסיליקון ומקומות דומים. לא מפתיע שאנשים פחות תקשורתיים בוחרים מקצועות יותר טכניים. (סטטיסטית כמובן).

אין לי שום ידע קודם בתמיכה האמת, אני לומד את התחום כי אין תחום אחר שמעניין אותי אז הלכתי לתחום שיש בו כסף. יכולתי ללכת על תחום שהוא נטו אינטראקציה כמו פסיכולוגיה אבל זה גם 2 תארים וגם לא כולם מתקבלים לתואר השני וגם אז השכר הוא לא בשמיים תמיד.

אחרי 22 שנה בהייטק, אני יכול לומר בוודאות שמי שלא אוהב את התחום לא מחזיק מעמד.
זה יכול להיות אחרי זמן קצר או אם יש לך מזל, תחזיק מעמד ואז הבינוניות שנובעת מחוסר החשק תגרום לפיטוריך.

תשקול שוב.

אומנם מדעי המחשב זה ממש לא רק לכתוב קוד, ולא חסר תחומים - מתיאוריה ואלגו׳, למקומות יותר מתמטיים או לתחומים משולבים )פיזיקה-מדמח, מתמטיקה-מדמח, ביולוגיה-מדמח/ביורפואה.. לא חסר(.

אבל עם אפס זיקה לקוד ולפיתוח יהיה לך מאוד קשה.
כסטודנט למדמח, באמצע שנה ג׳, אלו הקורסים והתחומים שמחזיקים במהלך התואר)הפרוייקטים, הקורסים התכנותיים...(.

אומנם אין לי ניסיון בהייטק למעבר משרת סטודנט, אבל אם אתה במלא מכוון לתחומים שהם לא פיתוח )ואגב, גם בעולם של פיתוח יש המון תחומים שונים( אז למה ללמוד מדעי המחשב? בשביל להיות פרודקט?
לא ברור כ״כ.

לא חסר, אם אתה רושם בגוגל בעיקר באנגלית משרות בהייטק שלא מצריכות כתיבת קוד יש לא מעט תפקידים שצצים שם. בכל מקרה אחרי חקירות רבות אני לא חושב שאני בפוזיציה של לפסול תכנות על הסף, עוד לא התנסיתי מספיק בקורסים שלקחתי כדי להגיד את זה.
דוגמאות?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
O משרת סטודנט, שנה א מדעי המחשב התפתחות אישית 7
G סטודנט שרוצה כבר לצאת לדרך ולהתחיל התפתחות אישית 3
B סטודנט בן 28 למנהל עסקים ומדעי המחשב ומאוד מבולבל. התפתחות אישית 3
B משרת סטודנט מדעי המחשב למישהו עם ניסיון התפתחות אישית 9
א פרמטרים לבחירת משרת סטודנט הנדסת חשמל התפתחות אישית 0
א משרת סטודנט הנדסת חשמל התפתחות אישית 3
ל ציפיות שכר משרת סטודנט בגמפ"א + איך להתמקח התפתחות אישית 9
י משרת סטודנט או להתמקד בלימודים? התפתחות אישית 9
T הגירה לקנדה - סטודנט לחשבונאות התפתחות אישית 58
M הייטק- משרת סטודנט התפתחות אישית 1
ס משרת סטודנט בתוכנה - תחום ממש לא מעניין שאני לא רוצה להמשיך בו. מה עושים? התפתחות אישית 7
W פרוייקטים שאפשר לעשות בתור סטודנט למדמח התפתחות אישית 23
Y משרת סטודנט - מדמח התפתחות אישית 5
H יומן מסע - סטודנט לקראת הסוף (וההתחלה...) יומני מסע אישיים 7
O סטודנט למדמ"ח שרוצה לשפר את הפורטופוליו שלו התפתחות אישית 5
C מציאת משרת סטודנט בפיתוח ע"י חברות השמה התפתחות אישית 44
ה סטודנט לסטטיסטיקה - מתי להתחיל לחפש עבודה? התפתחות אישית 9
O התייעצות לגבי משרת סטודנט ראשונה - מדמ"ח התפתחות אישית 3
N האם למכור את הרכב? (סטודנט) צרכנות פיננסית 10
M משרת סטודנט התפתחות אישית 14
V לאן להמשיך מכאן-סטודנט למשפטים התפתחות אישית 8
C משרת סטודנט מול מחקר בהנחיית פרופסור - התייחסות בתעשייה התפתחות אישית 7
מ סטודנט בדילמה שוק ההון 9
T תיק השקעות מתחיל- סטודנט שוק ההון 19
M סטודנט למדמח עם ממוצע נמוך התפתחות אישית 28
D המשך הדרך- סטודנט לרפואה לקראת סיום התפתחות אישית 43
D המשך הדרך- סטודנט לרפואה לקראת סיום התפתחות אישית 0
D התלבטויות עבור סטודנט שוק ההון 3
Tim_Duncan סטודנט בן 25 עם תיק השקעות ראשון יומני מסע אישיים 52
D ההורים פתחו לי קופת גמל לחיסכון לפני שנת 2000, אשמח להכוונה/ייעוץ. (בן 25, סטודנט) שוק ההון 5
T השקעה עצמית ראשונה בשוק ההון (סטודנט) שוק ההון 0
ה יומנו של סטודנט ומחשבות על העתיד יומני מסע אישיים 20
S פידבק על תיק השקעות - סטודנט שוק ההון 6
Yonatanlou פידבק על תיק השקעות של סטודנט שוק ההון 8
Elliott סטודנט עם סכום בצד, מה האפשרויות? שוק ההון 8
שמנת חמוצה מסע בחייו של סטודנט יומני מסע אישיים 10
ד שואל בקשר לאח שלי (סטודנט) צרכנות פיננסית 12
Will Smith דמי אבטלה בזמן היותי סטודנט צרכנות פיננסית 8
M סטודנט - מחפש טיפים כלכליים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 25
G חובש בטיולים כעבודת סטודנט. אוף טופיק 18
A חשבון סטודנט, יחס תמוה מהבנק, ומעבר בנק? צרכנות פיננסית 55
ס סטודנט עם 100אלף בקופת גמל פטורה ממס- רוצה להחליף השקעה. אשמח לדעות שוק ההון 31
פ סטודנט שמבקש הסבר לקופת גמל עם 100 אלף ,לא מניבה שמנוהלת ע"י הבנק ..אשמח לעזרה שוק ההון 8
דוג לעבוד במשרת סטודנט או לפתח משהו בעצמי (תוכנה) התפתחות אישית 18
דוג האם לשכור דירה שנמצאת ממש קרוב לאנטנות סלולריות (בתור סטודנט) אוף טופיק 31
תומס מצב כלכלי סטודנט התפתחות אישית 0
ס סטודנט בגרמניה שוק ההון 2
P סיימתי תואר לפני שנה ולא מוצא עבודה התפתחות אישית 19
M עד לפני שנה לא ידעתי מה זו מניה. בהצלחה לי יומני מסע אישיים 6
ד משכנתא במטרה לפרוע תוך שנה נדל"ן 13

נושאים דומים

Back
למעלה