• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

נראה שהבנקים לא מאפשרים לזוגות מעורבים (ישראלי/אמריקאי) לפתוח חשבון מסחר רק על שם הישראלי

טוב המשך המסע שלי:)
החשבון נסגר כמובן ללא שקבלתי תשובת, ויתרה מזה ברגע שהחשבון נסגר התלונות שלי למפקח על בנק הפועלים (לא, המפקח על הבנקים) נמחקו,
עכשיו אני אצטרך לדאוג לחשבון בנק יחדאי ע"מ שניירות ערך בדרך למסע לIB יעברו רק אצלי, או שיש אפשרות להעביר ממיטב?
1. יש לי עוד חשבון משותף בבנק מזרחי פעיל, אולי אשתי תצא מחשבון, או שעדיף לפתוח חשבון חדש לגמרי בבנק אחר? המלצות יש?
2. אני אדע שאצטרך להגיע לפגישה במיטב ע"מ לסדר את הנושא של מערכת סגורה,
3. אני מבין שיש עמלה עברת ניירות, אולי נדבר אתם שאני מכניס לחשבון עוד 250000 ש"ח ושיתנו לי הנחה, בפועל אני רק יעשה העברה ולא יקנה ואז יעביר את הכל?

טוב עבר כחודשים. אחרי בירור פתחתי חשבון בpepeer שם אופציה לפתוח זה רק ליחיד.
המפקח על בנק הפועלים חזר אלי שאחרי בירור וכו’ המנהלת סניף טענת שלא הסברתי למה אני מעביר כספים דרך חשבון יחיד, שלחתי לו את התכתבות שלי עם הבנק, ואת השיחה שלי עם המנהלת, לבנתיים לא חזר עם תשובה,
המפקח על הבנקים שולח לי הודעה כל זמן שהנושא בבירור,

במכתב של המפקח על בנק הפועלים קיבלתי פירוט של זמני המתנה בטלפון, 5 שיחות שכל זמן המתנה זה בין 40 דקות ל60 דקות, יש מה לעשות האם זה?

יש עדיפות שהחשבון יהיה על שם האמריקאי?
אני העדפתי על שם הישראלי כדי שיהיה פחות עניין מול ה IRS.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M מקסום סכום מושקע בקרנות IRA? (נראה שמפסידים את היתרון בדמי ניהול בהפסד תשואה) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
אוליביה פילפלאז' איך נראה המינימליזם שלכם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 41
L לא נראה שלאיגוד הביטקוין אכפת מזה השקעות אלטרנטיביות 1
נ נראה שיש המון אלכימאים חדשים פה,מחפשים איך להפוך מתכת לזהב אוף טופיק 11
ט רכב פרטי סולידי (נראה לי) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
W מבטיח תשואה- האם זו קופת גמל להשקעה ? ואם כן נראה על פניו משתלם 5 אחוז שנתי אחרי דמי ניהול שוק ההון 1
נ נראה לכם שיש אינפלציה בארץ בגלל הקורונה? פוסטים מאיכות נמוכה 8
Liron2035 נראה לי שהוא כיסה כל סוג משקיע :) שוק ההון 3
T האם VT לא משתלם כמו שהוא נראה? שוק ההון 12
צ שוק ההון S&P500 או נדל"ן - נראה שברור שנדל"ן הלא כן ? שוק ההון 57
S רק לי זה נראה כאילו כל מה שמעניין את טראמפ זה שהבורסה תעלה אוף טופיק 13
S נראה לי שעשיתי טעות חמורה בחישובים... מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 43
ETL איך נראה מסחר במידע פנים מבפנים אוף טופיק 1
ע IB מאפשרים מסחר בקריפטו. האם יש חשש שהבנקים הישראלים יחסמו העברות אל\מ IB? שוק ההון 7
ש מיטב דש לא מאפשרים להעביר ני״ע אמריקאי ל-IB. מה עושים? שוק ההון 5
א מאפשרים לי הלואה עד 170 K בקל"צ 3.75. לקחת ולהשקיע? שוק ההון 48
ת בימינו מאפשרים כבר לסגור חשבון בנק מהבית? אוף טופיק 11
I מה לעשות כשהבנקים לא מאפשרים לממש רווחים מקריפטו? שוק ההון 93
M איזה בנקים מאפשרים העברת זה"ב באינטרנט? הבנק שלי רוצה פקס ובא לי להתקדם למאה ה 21 צרכנות פיננסית 157

נושאים דומים

Back
למעלה