• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

משכון נכס של ההורים לצורך קבלת משכנתא

פיספסת את הנקודה. זאת החלטה שלך להתבכיין ולבקש שידאגו לך, לא משנה מה עשית שאתה חושב שזה מגיע לך.

מקווה שאין לה עוד חלומות מהסוג הזה שהיא עוד לא סיפרה לך עליהם (:
חחח לגבי חלומות נוספים אני תאמת נהנה מהחלומות שלה כי לפחות היא אומרת לי חיימשלייייי ( אין היגיון תזרום).
לגבי "ההחלטה שלי" אני יכול לא "לבכות" אבל בכללי אני חושב שהמצב פה לא בסדר. לבכות לא יעזור אבל כן מותר להתלונן על מצב לא צודק וזה מצב לא צודק.
לקחתם לבן אדם 3 שנים מהחיים או שתחזירו לו אותם ( לא ניתן לביצוע לצערנו) , או שתשלמו לו עליהם - זמן שווה כסף. לכל דבר יש מחיר בחיים.

לקחתם לבן אדם 3 שנים מהחיים או שתחזירו לו אותם ( לא ניתן לביצוע לצערנו) , או שתשלמו לו עליהם - זמן שווה כסף. לכל דבר יש מחיר בחיים.
אבל משלמים! בזמני זה היה באיזור ה-700 ש"ח ללוחם בא+. היום לדעתי יותר.
וזה בלי מענק שחרור ופטור מביטוח לאומי. אפילו דואגים לך לאוכל ולינה!

@עייף ומותש סעמק, אני בכנות לא מבין מה אתה עושה בפורום הזה. הוא לא בשבילך.
אני בטוח שיש איזו קבוצת בפורום תפוז או רדיט או טיקטוק שיותר מתאימה לאנשים עם חשיבה כמו שלך.

אח שלי
אני הייתי 5 שנים בצבא ביחידה התנדבותית מובחרת
אף אחד לא לקח לי ולא החזיר לי
לא ביקשתי ולא מבקש כלום.
עבדתי מצאת החמה עד צאת הנשמה
וגם אשתי ככה.
ככה התחלנו בדירת חדר.
עם טוסטוס ישן ואוטו בן 15 שנים.
זה היה מזמן ואנחנו במקום אחר היום

מותר להתלונן על מצב לא צודק וזה מצב לא צודק.
מותר לך להתלונן ולי מותר להגיד לך שזה לא יעזור בכלום. לא רק שלא יעזור אלא יגרור אותך לפעולות כמו לקיחת הלוואות מסוכנות או לסכן את ההון של ההורים שלך בגלל דמיונות שמגיע לך משהו.

אתה מנסה לכמת את העזרה שלך למדינה? בוא נגיד ככה - רוב האנשים עשו צבא או שירות לאומי בדיוק כמוך, חלקם לא סיימו את השירות שלהם לאחר 3 שנים (משרתי מילואים, נכי צה"ל, חללי צה"ל).
לעומת זאת יש אנשים ששילמו מיליונים למס הכנסה בזמן שאתה לא, אז אולי הם אלו שיקבלו את הדירות ואתה תמשיך לעבוד עד שיהיה לך כסף לזה?

כאילו ברצינות, המדינה שלך נלחמת, אתה חושב שהיית כזה שחקן מפתח בצבא שמגיעה לך דירה עכשיו?

מותר לך להתלונן ולי מותר להגיד לך שזה לא יעזור בכלום. לא רק שלא יעזור אלא יגרור אותך לפעולות כמו לקיחת הלוואות מסוכנות או לסכן את ההון של ההורים שלך בגלל דמיונות שמגיע לך משהו.

אתה מנסה לכמת את העזרה שלך למדינה? בוא נגיד ככה - רוב האנשים עשו צבא או שירות לאומי בדיוק כמוך, חלקם לא סיימו את השירות שלהם לאחר 3 שנים (משרתי מילואים, נכי צה"ל, חללי צה"ל).
לעומת זאת יש אנשים ששילמו מיליונים למס הכנסה בזמן שאתה לא, אז אולי הם אלו שיקבלו את הדירות ואתה תמשיך לעבוד עד שיהיה לך כסף לזה?

כאילו ברצינות, המדינה שלך נלחמת, אתה חושב שהיית כזה שחקן מפתח בצבא שמגיעה לך דירה עכשיו?
זה לא קשור מס הכנסה זה חוק מדינה. אני מדבר על זה שאם אתה מרוויח אז כן זה הגיוני שתשלם למדינה חלק מזה כי היא נתנה לך את התנאים הבסיסים לעשות עסקים ( הצבא מגן עליך , יש בורסה - המדינה סיפקה לך את זה אם לא היית צריך ללכת ברגלים ולעשות שותפות עם אפל והיו זורקים אותך מכל המדרגות שם כנראה).
אני חושב שזה חשוב לתרום למדינה , וככל שזה ישמע אני חושב שלקיחת מס מהאזרחים הוא מהלך הוגן ונכון. כמו שאני חושב שאם מכריחים אדם שיתרום 3 שנים מהחיים שלו צריכים לשלם לו על זה. לכל דבר יש מחיר זה הכל.

זה לא קשור מס הכנסה זה חוק מדינה. אני מדבר על זה שאם אתה מרוויח אז כן זה הגיוני שתשלם למדינה חלק מזה כי היא נתנה לך את התנאים הבסיסים לעשות עסקים ( הצבא מגן עליך , יש בורסה - המדינה סיפקה לך את זה אם לא היית צריך ללכת ברגלים ולעשות שותפות עם אפל והיו זורקים אותך מכל המדרגות שם כנראה).
אני חושב שזה חשוב לתרום למדינה , וככל שזה ישמע אני חושב שלקיחת מס מהאזרחים הוא מהלך הוגן ונכון. כמו שאני חושב שאם מכריחים אדם שיתרום 3 שנים מהחיים שלו צריכים לשלם לו על זה. לכל דבר יש מחיר זה הכל.
אני פשוט מסתכל על אנשים שלא התגייסו לצבא ( יש לי כמה אנשים כאלה שאני מכיר ששיחקו את עצמם פסיכים ויצאו על 21 ) והם ב3 שנים עבדו והיום הם עם דירה ורכב שנת 2021 , וזה לא שהם עבדו יותר קשה ממני ( אם אדם עבד יותר קשה ממני אני מצדיע לו ולומד ממנו) , הם פשוט מצאו דרך לא לשרת תמדינה. אז לא הבנתי מי ש"דופק תמערכת " בסוף חי טוב יותר ? המדינה צריכה לבוא ולהגיד אני מתגמלת את מי שעזר לי ומי שלא עזר לי לא יתוגמל.

נגיד והיו משלמים לך כמו לשכיר חרב 3 שנים, זה היה מספיק לך כדי לקנות דירה?

אז לא הבנתי מי ש"דופק תמערכת " בסוף חי טוב יותר ?
בוקר טוב.

נגיד והיו משלמים לך כמו לשכיר חרב 3 שנים, זה היה מספיק לך כדי לקנות דירה?

בוקר טוב.
רגע אז מה אתה אומר פה לכשיהיה לי ילדים פשוט ללמד אותם להיות אגואיסטים ושלא יתרמו למדינה ? לא מבין לאן אתה חותר פה ?!

לא רק שזה היה מספיק לי הייתי נוסע היום במרצדס ועוד היה לי עודף
לא שכיר חרב בסרט של ג'יימס בונד כן? כולה משכורת חודשית על העבודה שלך.

רגע אז מה אתה אומר פה לכשיהיה לי ילדים פשוט ללמד אותם להיות אגואיסטים ושלא יתרמו למדינה ? לא מבין לאן אתה חותר פה ?!
אתה מאבד פוקוס חבר, נושא הדיון "משכון נכס של ההורים לצורך קבלת משכנתא"
כל עוד אנחנו מדברים על הנושא הזה - העובדה ששירתת בצבא היא לא תירוץ מספיק טוב כדי לבצע פעולות מטורפות כאלה כי אתה חושב שמגיע לך משהו.

אם אתה רוצה להיכנס על דיון של תרומה למדינה והאם המדינה צריכה לתגמל חיילים משוחררים אולי תפתח דיון חדש, שבו אני לא אשתתף כי אני לא מעוניין לדבר על פוליטיקה.

לא שכיר חרב בסרט של ג'יימס בונד כן? כולה משכורת חודשית על העבודה שלך.

אתה מאבד פוקוס חבר, נושא הדיון "משכון נכס של ההורים לצורך קבלת משכנתא"
כל עוד אנחנו מדברים על הנושא הזה - העובדה ששירתת בצבא היא לא תירוץ מספיק טוב כדי לבצע פעולות מטורפות כאלה כי אתה חושב שמגיע לך משהו.

אם אתה רוצה להיכנס על דיון של תרומה למדינה והאם המדינה צריכה לתגמל חיילים משוחררים אולי תפתח דיון חדש, שבו אני לא אשתתף כי אני לא מעוניין לדבר על פוליטיקה.
די נו זה לא פוליטיקה שאלתי שאלה פשוטה האם לדעתך שווה לדרבן את הילד שלך לא לשרת וללכת לעבוד ?

, הם פשוט מצאו דרך לא לשרת תמדינה. אז לא הבנתי מי ש"דופק תמערכת " בסוף חי טוב יותר
תמיד יהיה מישהו שרימה והצליח בזכות זה, תמיד יהיה מישהו שקיבל יותר מההורים (יש לי חברים שקיבלו למעלה מ2M שח).
אני מציע לך להיות פרקטי ולעסוק פחות בצדק ויותר באיך אתה יכול לשפר את המצב שלך (לרוב זה באמצעות עבודה קשה).

די נו זה לא פוליטיקה שאלתי שאלה פשוטה האם לדעתך שווה לדרבן את הילד שלך לא לשרת וללכת לעבוד ?
ועניתי לך תשובה פשוטה, אתה מאבד פוקוס ועכשיו אתה מתעניין בי במקום בטענות שלי.
אני דמות באינטרנט - אני יכול להגיד לך ששירתתי כל חיי בסיירת מטכ"ל ושיש לי 4 ילדים שמשרתים כלוחמים עכשיו במקביל - זה מה שיעזור לך לקבל את הטענות שלי?

תמיד יהיה מישהו שרימה והצליח בזכות זה, תמיד יהיה מישהו שקיבל יותר מההורים (יש לי חברים שקיבלו למעלה מ2M שח).
אני מציע לך להיות פרקטי ולעסוק פחות בצדק ויותר באיך אתה יכול לשפר את המצב שלך (לרוב זה באמצעות עבודה קשה).
והנה מישהו שסיכם את החפירה שלי ב-2 שורות.

להכניס למוסד גמילה למה?

להימורים.
מאחר ויש לך נטיה לזה, אתה צריך להזהר יותר מאנשים אחרים בסיכון כספך, או כספם של אחרים.
אל תעלב, קח את זה לכיוון חיובי. הראית שאתה גם יודע לעבוד קשה ולקחת אחריות, אבל עדיין אתה באוכלוסיית סיכון ותתנהג בהתאם (כמו מי שהוא בעל עור בהיר מאוד בנושא חשיפה לשמש, הוא נזהר יותר מאחרים).

ס
זה יכסה את המשכנתא?
ומה תעשה אם היא לא מושכרת?
יזרקו את ההורים שלך מהבית על אי תשלום?
או שתתן להם לשלם במקומך?

@OEM93 זה מופנה אליך, חשוב שתענה על השאלות האלו.

השאלות האלה (ונוספות) הן בדיוק ההבדל בין הימור להשקעה. ואם אתה לא עונה עליהן ומתכונן אליהן בכנות, זה עוד הימור בשרשרת.

ביקשנו ? ממי שלקח לי 3 שנים מהחיים שלי.

אגב, היה מישהו שניסה לעשות משהו בכיוון של לתת דירות בהנחה גדולה לזוגות צעירים, קראו לו כחלון, האם הצבעת עבורו?

נערך לאחרונה ב:
חחח לגבי חלומות נוספים אני תאמת נהנה מהחלומות שלה כי לפחות היא אומרת לי חיימשלייייי ( אין היגיון תזרום).
לגבי "ההחלטה שלי" אני יכול לא "לבכות" אבל בכללי אני חושב שהמצב פה לא בסדר. לבכות לא יעזור אבל כן מותר להתלונן על מצב לא צודק וזה מצב לא צודק.

הצבא, גם אם אתה לא מרגיש את זה יום-יום, מורכב מאנשים מגוייסים שנותנים לך ערך ריאלי כל יום. זה כורח של חיינו באיזור. זה לא אידאלי, אבל שווה לשמור כל פרופורציות: ישראל, על החובות והזכויות הניתנות בה, מתברגת כמקום די טוב לחיות בו בעולם.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
hommie משכון נכס קיים למרות ההגבלות נדל"ן 14
J שתי שאלות על משכנתא: (1) משכון נכס קיים לטובת סגירת משכנתא אחרת (2) ריהוט וגמר נדל"ן 8
O משכון נכס נקי לטובת סגירת משכנתא קיימת שוק ההון 1
J רכישת נכס עם מימון ללא משכון הנכס הנקנה נדל"ן 3
נ משכון נכס קיים - "הלוואה לכל מטרה" נדל"ן 24
A התייעצות לגבי מסלול תשלום לקבלן - חלק מההון קיים בנכס אחר שהוא ללא משכון \ הלוואות נדל"ן 8
N דירה להשקעה משכון שני דירות נדל"ן 9
P משכון דירה לצורך רכישת דירה להשקעה נדל"ן 32
א משכון דירה למטרת רכישת דירה נוספת נדל"ן 11
עלילה מסלול שעבוד נכס לחברת ביטוח (ולא בנק) נדל"ן 5
M מינוף נכס קיים לטובת רכישת נכס נוסף נדל"ן 11
K עצה לפתיחת המחשבה - קניית נכס נדל"ן 3
A מכירת נכס נדל"ן 27
GeraltOfHaifa שלושה בתים ארה"ב אך ללא הון שיקלי, התכוננות נדרשת לקראת קנית נכס בארץ? נדל"ן 16
S חלוקת תיק השקעות - כולל נכס למגורים, מזומן, אג״ח ומשכנתא שוק ההון 4
S לקיחת משכנא על שדרוג נכס - מספר שאלות נדל"ן 5
S תוהה אם: לשדרג נכס,לקנות נכס נוסף להשקעה או להשקיע בשון ההון נדל"ן 7
מ קניית נכס בחו"ל - איך ואיפה? נדל"ן 12
H נכס בסנט פטרסבורג - רוסיה נדל"ן 128
א השקעה סכום גדול שמיועד לרכישת נכס שוק ההון 5
yancuk תוכנית עבודה עבור רכישת נכס נדל"ן 10
M התלבטות לגבי רכישת נכס נדל"ן 6
נ רישום נכס על שם חבר - היתרונות והחסרנות נדל"ן 18
ש תשלום מיסים בגין אחזקת נכס\חשבון בנק בארה"ב מיסים 6
ס מכירת נכס בישראל והפסד בשוק ההון מיסים 1
G רכישת נכס ב PRESALE נדל"ן 32
צ רכישת נכס באיטליה נדל"ן 2
U מיסוי על השכרת נכס בארה"ב מיסים 5
יבגני_ל מכירת / השכרת נכס במעלות נדל"ן 15
G מכירת נכס בחו"ל והשקעה בפיקדון בארץ פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
L מימון כנגד נכס פוסטים מאיכות נמוכה 7
בובין חוט-השני איך אתם מוודאים שטח נכס (דוגמא מוחשית בפנים) נדל"ן 2
GeraltOfHaifa קניית נכס למטרת AIRBNB (השכרה לטווח קצר) נדל"ן 2
הרציני לבטים בקניית נכס מסחרי נדל"ן 2
A העברת נכס ללא תמורה נדל"ן 5
deussex אחוז נכס נדל"ן בבעלות, בחישוב מאזן מניות - חלק סולידי שוק ההון 2
ה קנית נכס נדל"ן 8
P התלבטות בנוגע לרכישת נכס מההורים נדל"ן 30
O מה הם האלטרנטיביות לגיוס כספים לאחר שבנק ישראל אוסר על שעבוד נכס לטובת רכישת דירה נדל"ן 13
ג באיזה מטבע נקוב נכס הבסיס בקרן iShares MSCI ACWI UCITS ? שוק ההון 59
E קניית נכס יחיד עם שני משכנתאות נדל"ן 6
S כדאיות סגירת הלוואה כנגד נכס מניב לעומת אחזקה של אג"ח\מזומן נדל"ן 17
A שעבוד נכס קיים לטובת חדש נדל"ן 5
ה מכירת נכס והשקעה במדדים ונדלן - התלבטות קשה שוק ההון 26
M שאלה על מיסוי על הכנסה פאסיבית - נכס דיגיטלי מיסים 1
ש יעוץ/המלצה לרכישת נכס. נדל"ן 0
B איך מגישים 1399 על מכירת נכס? מיסים 0
Ron.B צעדים ראשונים בעולם הנדלן- מאפייני נכס רצוי נדל"ן 23
י כיצד לתמחר נכון נכס למכירה? נדל"ן 4
E מבקש טיפים לקניית נכס מכונס ושאלה נדל"ן 13

נושאים דומים