1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על בקשת או מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ אישי מבעל הרישיון המתאים.

מסלולים מחקים לפנסיה ולקהש

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י Danimiler, ‏5/10/19.

1. Danimiler

Danimiler משתמש ותיק

אשתי מתחילה לעבוד לראשונה. מקבלת מיד פנסיה וקהש
    אשמח לדעת מה האופציה הכי טובה
    רוצה מחקה מדד ועדיף סנופי,
    התיק שלה 0 , לכן אני פחות מחפש להוזיל ו ניהול אישי.
    פשוט מסלול מחקה במאה אחוז ודי ניהול הכי הגיוניים לפנסיה ולקהש ופיצויים.
    תודה רבה
    לא המלצה. רק הכוונה
    ואפשר להציע גם מונטלת מטח. אני לא נגד...

2. Kosta

Kosta משתמש סולידי

לפנסיה פחות. לקרן השתלמות
    יש להלמן אלדובי מחקה s&p 500.

3. Rahash

Rahash משתמש ותיק

בקרן פנסיה הכי קרוב שיש זה מסלול מניות עולמי של הפניקס ומסלול מניות פאסיבי של מיטב דש. נכתב עליהם כבר לא מעט בפורום כאן.
    בכל מקרה יש לך את האופציה להפקיד לקופת גמל במקום לקרן פנסיה, שם שוב נפתחת האופציה למחקה S&P או לIRA

4. Danimiler

Danimiler משתמש ותיק

מה ההבדל בין הפרשה לפנסיה או לקופג

5. Rahash

Rahash משתמש ותיק

זה נושא די מורכב, אני בטוח שלסולידית יש פוסט על זה איפשהו. בקצרה, בקרן הפנסיה אתה מקבל חשיפה לאגח מיועדות שמבטיחות תשואה (יש כאלה שרואים בזה חסרון), אתה מקבל ביטוחי אבדן כושר עבודה ושארים במחיר די זול, ואתה משלם דמי ניהול נמוכים. בקופת גמל יש לך הרבה יותר שליטה על אפיקי ההשקעה.

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.