• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מכשירים יעילים ואיכותיים

דייסון v11, אמנם יקר, אבל אחת הרכישות המועילות שהיו לי.

סביר להניח שהמחיר ירד, עם ההשקה של הדגם החדש יותר.

מחבט שמחשמל יתושים. עלה עשרים שקל. מאוד שימושי ויעיל.
האם זה הפתרון האידיאלי עבור היתושות הקטנות המציקות האלו שכל הלילה מזמזמות באוזן, עוקצות ולא נותנות להרדם? כבר שבוע ברצף שיש לי יתושה כזו בחדר...חייב להפטר מהמטרד הזה!

האם זה הפתרון האידיאלי עבור היתושות הקטנות המציקות האלו שכל הלילה מזמזמות באוזן, עוקצות ולא נותנות להרדם? כבר שבוע ברצף שיש לי יתושה כזו בחדר...חייב להפטר מהמטרד הזה!
יש מכשיר קטן שמשמיע סאונד בתדר שאדם בוגר לרוב לא ישמע (או ישמע מאוד חלש, אבל הרבה פחות מטריד מזמזום של יתוש ליד הראש) ואמור להרחיק יתושים. בעבר הייתי משתמש בכזה והוא עשה עבודה טובה בהרחקת היתושים.

לישון עם מאוורר עוזר להיפטר מהם.
ולוודא שאין אצלך בבית/במרפסת/בחצר מקורות מים חשופים שהם עשויים להטיל בהם ביצים.

בעבר הייתי משתמש בכזה והוא עשה עבודה טובה בהרחקת היתושים.
קראתי (נראה לי שאפילו כאן) שזה לא עזר למישהו, יכול להיות שאני מתבלבל עם מכשיר אחר שאמור להרחיק אותם בעזרת איזה חומר שהוא מפיץ..יש סוג מסויים של משמיע התדר הזה שמומלץ?

לישון עם מאוורר עוזר להיפטר מהם.
פתרון מעולה לקיץ, אבל עכשיו קר מדיי

נערך לאחרונה ב:
זה באמת עובד? כי קראתי (נראה לי שאפילו כאן) שזה לא עוזר, יש סוג מסויים שמומלץ?
מניסיוני זה עובד אבל כבר כבר כמה שנים שאני לא צריך כי באיזור שלי אין בעיית יתושים.
הדגם שהיה לי היה בצורת משושה עם ציור של יתוש וכיתוב stop. זה לא היה ממותג ולא היה את שם היצרן אז אין לי מושג איך למצוא אותו כיום (אם אותו יצרן בכלל קיים בימינו).
יש הרבה מוצרים שמתיימרים להרחיק יתושים באמצעות סאונד אולטראסוני ועולים כמה עשרות שקלים בודדים, אז הייתי פשוט קונה אחד ומנסה.

יש הרבה מוצרים שמתיימרים להרחיק יתושים באמצעות סאונד אולטראסוני ועולים כמה עשרות שקלים בודדים, אז הייתי פשוט קונה אחד ומנסה.
שאלה אולי קצת מפגרת, אבל בכל זאת, אין מצב שזה גורם לנזק כלשהו (לשמיעה נניח) אם מתשמשים בזה ליד הראש כל הלילה במשך תקופה ארוכה?

שאלה אולי קצת מפגרת, אבל בכל זאת, אין מצב שזה גורם לנזק כלשהו (לשמיעה נניח) אם מתשמשים בזה ליד הראש כל הלילה במשך תקופה ארוכה?
זה לא צריך להיות ליד הראש אלא בחדר, כמה מטר ממך זה עדיין אפקטיבי.
אני מעריך שזה לא גורם לנזק אבל אינני סמכות רפואית ולא חיפשתי מעולם מידע בנושא.

זה לא צריך להיות ליד הראש אלא בחדר, כמה מטר ממך זה עדיין אפקטיבי.
אני מעריך שזה לא גורם לנזק אבל אינני סמכות רפואית ולא חיפשתי מעולם מידע בנושא.

מצאתי משהו, נראה שיכולות להיות לזה כל מיני השפעות למי שזה מעניין אותו:

Ultrasonic noise is designed to be above the level of human hearing, but even if you do not notice it you could suffer adverse health effects as a result of being exposed to the sound. According to studies conducted by the National Institutes of Health (NIH), exposure to ultrasonic noise can end up causing the following types of symptoms:

• Tinnitus, or ringing in the ears;
  • Fatigue and sleep disturbances;
  • Headaches and chronic migraines;
  • Dizziness and fainting;
  • Nausea and vomiting.
Those who suffer these symptoms may not associate their use of electronic pest repellers as the cause. Children and teenagers are more likely to pick up on the ultrasonic sounds being emitted than older adults. As a result, they are more likely to suffer the most severe adverse effects.

מנסיון שלי כן. מכשיר מעולה, בגירסה ה"ישנה" אתה צריך לתפוס את היתושים ידנית בעזרתו וזה קל ומהנה אבל פחות מתאים לשינה.
בדגמים החדשים יש גם מנורות לד וסוללה נטענת ככה שהם מתפקדים גם כמנורת לילה שמחסלת חרקים,לי זה עבד טוב הקיץ ותפס המון יתושים,דווקא עכשיו נרגעו פה בכמות ההתקפות (אולי עברו אליך :)

בתחילת הקיץ שקניתי ראיתי את המוצר הזה הכי זול בארץ בבערך 200 שקל,מעליאקספרס זה עלה בערך 60 שקל.

מנסיון שלי כן. מכשיר מעולה, בגירסה ה"ישנה" אתה צריך לתפוס את היתושים ידנית בעזרתו וזה קל ומהנה אבל פחות מתאים לשינה.
בדגמים החדשים יש גם מנורות לד וסוללה נטענת ככה שהם מתפקדים גם כמנורת לילה שמחסלת חרקים,לי זה עבד טוב הקיץ ותפס המון יתושים,דווקא עכשיו נרגעו פה בכמות ההתקפות (אולי עברו אליך :)

בתחילת הקיץ שקניתי ראיתי את המוצר הזה הכי זול בארץ בבערך 200 שקל,מעליאקספרס זה עלה בערך 60 שקל.
אז כל פעם שאתה שומע זמזום באוזן באמצע הלילה אתה מדליק את הנורה ומחכה בשקט לקטילת היתושה? :)

אז כל פעם שאתה שומע זמזום באוזן באמצע הלילה אתה מדליק את הנורה ומחכה בשקט לקטילת היתושה? :)
לא זה עובד במטען דולק כול הזמן,בדומה לקטלן יתושים רגיל,במידה ורואים אחד על הקיר או באוויר שולפים אותו מהמטען מחסלים ומחזירים למקום.

3) מוצרים רבים אחרים בDecathlon, ביניהם ספוג גלילי , מכנסיים צמודות למניעת שפשפת בריצה . אני לא לא זוכר את המחירים המדוייקים אבל הם היו משמעותית נמוכים יותר ממה שקיים בשוק.
ואו מה הסיכוי שמישהו ירשום בדיוק על זה!.
בדיוק חזרתי לרוץ אחרי כשנתיים שלא רצתי בהן, ואחרי הריצה יש לי שפשפת מעצבנת ממש, האם המכנסיים האלו אכן עוזרות? יש דגם מומלץ במחיר סביר?

דבר נוסף, קצת אוף אופיק, אבל חשוב: יש לי כאבי ברכיים במהלך הריצה שממשיכים קצת אחריה ובנוסף אני מרגיש קצת מעין כבדות כזו בהם בזמן הריצה, האם זה רק עניין של לעשות חימום טוב לפני או שאולי זה בגלל שאני רץ יותר מדיי זמן ברצף בתור מישהו שהוא בתכלס סוג של מתחיל?.

האם זה יכול להיות נזק מצטבר משנים קודמות שרצתי בהן הרבה שמופיע עכשיו כשאני בדיוק חוזר לזה?.

נערך לאחרונה ב:
יש לי כאבי ברכיים במהלך הריצה שממשיכים קצת אחריה
כמה זמן אחריה? שעות, ימים?
בכל מקרה, אני אישית הייתי נתקל בסוג של כאבים שקשור לשרירים עייפים, וסוג אחר שקשור לנזק שנגרם לי מפציעה מהעבר.

הסוג הראשון נעלם אחרי שאתה נכנס לכושר, והשני בעזרת נעליים טובות וטכניקה נכונה.

כמו כן, כדי להתאמן יעיל יותר ולהימנע משברי מאמץ, ממליץ לרוץ לפי כלל ה-80-20, שזה אומר ש-80% מהאימונים אתה רץ בעצימות נמוכה (איזור דופק 3 בשעון), ו-20% בעצימות גבוהה (איזור דופק 4-5).

אם אתה רץ בלי שעון/רצועה, יש שיטה קצת מוזרה: אם אתה מסוגל לומר משפט שלם בלי להתנשף - אתה בעצימות נמוכה במקסימום, רק מילה - עצימות גבוהה יותר, אף מילה - דופק מקסימלי.

כמה זמן אחריה? שעות, ימים?
בעקרון זה דיי עובר כשאני מגיע הביתה מהריצה (רץ בחוץ) אבל אם אני עושה נניח squat ביום אחר של אימוני כח (רק עם משקל גוף) אז פתאום אני מרגיש כאב בברך שלא היה לפני שחזרתי לרוץ

אתה בעצימות נמוכה במקסימום, רק מילה - עצימות גבוהה יותר, אף מילה - דופק מקסימלי.
זהו שכרגע אני תמיד בעצימות נמוכה בגלל הכאבים והכבדות בברכיים, למרות שנראה לי שהעניין קצת משתפר, אז מקווה באמת שזה קשור רק לכניסה לכושר.

אני מקווה גם שהמכנסי ריצה הצמודות באמת עוזרות נגד שפשפת אגב, כי זה ממש מציק, שמעתי על משחות שונות עדיף אותן?.
אגב, יכול להיות שגם השפשפת עוברת לבד אחרי שהעור מתחספס קצת או משהו בעקבות הריצות?

@1337justme

האמת שאני לא זוכר מתי לאחרונה הייתה לי שפשפת.
נראה לי שבוקסר צמוד אמור להספיק, אם לא, אולי שווה לשקול מכנסי ריצה צמודים, אבל אין לי נסיון עם זה, אני רץ עם מכנס קצר בסיסי.

זהו שכרגע אני תמיד בעצימות נמוכה בגלל הכאבים והכבדות בברכיים, למרות שנראה לי שהעניין קצת משתפר, אז מקווה באמת שזה קשור רק לכניסה לכושר.
מתי אתה רץ? אם זה על הבוקר, כדאי לאכול משהו עם מספיק סוכרים, כמו תמר\בננה\וכו', יכול להיות שפשוט אין לך אנרגיה.

נערך לאחרונה ב:
מתי אתה רץ? אם זה על הבוקר, כדאי לאכול משהו עם מספיק סוכרים, כמו תמר\בננה\וכו', יכול להיות שפשוט אין לך אנרגיה.
דווקא בערב מאוחר, יכול להיות באמת, אנסה לאכול משהו מתוק לפני.

בבקשה לא לחטוף שרשור ולחזור לנושא הדיון.
תודה.

פחות מוכר - Bissel Crosswave - שואב-שוטף אלחוטי. בניגוד לשואבי אבק, זה ממש עושה ספונג'ה לבית. קניתי לפני חצי שנה וממש מרוצה. המכשיר נח ברמה שאני שוטף את הבית או כמה חדרים כמעט כל יום (ואני מדבר כאדם שלפני כן היה שוטף את הבית פעם בחצי שנה). במיוחד נח כשיש ילדים קטנים וכל ארוחה שלהם נגמרת על הרצפה.
מרגיש איכותי ועם הנדסת אנוש מוצלחת, אבל הוא עוד לא אצלי הרבה זמן.

חסרון - מיועד לשטיפה רק עם חומר ייעודי יקר למדי ולא תמיד זמין בארץ. אבל נותן גם שטיפה טובה עם מים חמים ללא חומר, וברגע שתיגמר האחריות אנסה למצוא חומרים אחרים, כעקרון כל חומר ניקוי לא מקציף אמור להתאים (או פשוט לשים רצפז בכמות קטנה שלא תגרום להקצפה)
האם אחרי שנה של שימוש אתה עדיין ממליץ?
מצאת תחליף לחומר הייעודי?
אני שוקל לקנות לבית עם כלבה שמנשירה לא מעט, יצא לך להתנסות?

האם אחרי שנה של שימוש אתה עדיין ממליץ?
מצאת תחליף לחומר הייעודי?
אני שוקל לקנות לבית עם כלבה שמנשירה לא מעט, יצא לך להתנסות?
עדיין ממליץ. דגשים:
1. לא ניסיתי בבית עם כלב
2. התחלנו להשתמש במנקה אחת לשבועיים, הביסל ירד בשימוש אבל עדיין עוזר מאוד בתחזוקה השוטפת (תרתי משמע)
3. צריך להקפיד להחליף מברשת ופילטר כשהם מתבלים, יש באינטרנט די בזול
4. לגבי חומר ניקוי אני פשוט שם ריצפז (טיפות בודדות כדי שלא יקציף). עובד די יפה ועושה ריח טוב.

Back
למעלה