1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על בקשת או מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ אישי מבעל הרישיון המתאים.

מישהו השתמש בטרפז פיננסים?

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י וול, ‏12/9/19.

1. וול

וול משתמש רשום

יש להם קבוצות רכישה אצל בתי השקעות.
    כדי להשתתף הם מבקשים גישה למסלקה שלי, והם מסבירים שבעצם הם לוקחים עמלה מבית ההשקעות.
    הם היו נשמעים לי קצת שיווקיים ולא הצלחתי להבין את הקאץ'. מטבעי אני אדם חשדן, במיוחד כשזה נושא שאני ממש טרי בו כמו שוק ההון.

מישהו שמע עליהם פעם? זה הגיוני לתת להם את הפרטים שלי בשביל הקבוצת רכישה?
    אשמח לשמוע כל חוות דעת לכאן או לכאן,
    תודה!

2. yossik

yossik מודרטור

קיבלתי את הרושם שהם מנהלים השקעות לבעלי הון ותאגידים.
    אני לא חושב שאף אחד בפורום הזה נמצא בקטגוריה הזו.

3. Ben Dover

Ben Dover משתמש ותיק

למה אתה מצפה מהם מעבר למה ש VT יכול לתת לך?

4. FIYaacov

FIYaacov משתמש בכיר

מסלקה זה לרוב אומר נתונים על פנסיות וקרן השתלמות. אתה בטוח שהבנת מה הם עושים?

5. Everything_Nice

Everything_Nice משתמש ותיק

רוב ההליכים של שיווק/ייעוץ דורשים דוח מסלקה. המטרה בגדול שבעל/ת רישיון יראה את התמונה הכוללת בבואו לתת ייעוץ/שיווק

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.