• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן הכלכלי-פוליטי-חוקי

קיבלתי, אז לא קה״ש. הנקודה שניסיתי להעביר שכל גוף משתמש בקרן/מוצר אחר לאותה השקעה באותו המדד.
חשבתי שזה הנקודה

מטרה: המרה של ביטקוין וכד׳ לסטייבלקויין אינה תגרור אחריה אירוע מס.

רציונל: כאשר אנחנו ממירים דולר לאירו או פיאט לפיאט איננו משלמים מס. (רק עמלה, הגיוני.)

אם נמיר את המטבע היציב לפיאט אז המטרה ברורה: מימוש הרווחים, בסדר. מסו אותי! קחו לכם 25%.

אך אם אני ממיר למטבע יציב זה אומר שאני עדיין רוצה להמשיך. אני ״לא יוצא מהמשחק״. המטרה: המשך השקעה.

ולא הבאת שום בסיס אחר לרציונל הזה,למה קריפטו כן וכול השקעה אחרת לא?
למה שקריפטו ימוסה בצורה שונה ממתכות,מניות,וכו'?
בדרך כלל הסיבה להורדת מס על השקעות זה כשהמדינה רוצה לעודד השקעה\חסכון בתחום מסוים או הטבה פוליטית כלשהיא.
בחלק הראשון אין קייס אז צריך ללכת על נטו הטבה לציבור סוחרי הקריפטו(לא המחזיקים לטווח ארוך)וכנראה שיהיה תור של מתנגדים.

לא שאני נגד.......רק לא רואה על בסיס מה ניתן להגיש את הבקשה הזאת.....

רק לא רואה על בסיס מה ניתן להגיש את הבקשה
הבסיס הוא שטרם יש חקיקה ברורה, הנחיות ברורות.
בנק ישראל חוקר את הנושא על מנת לגבש מדיניות, למה לעמוד מהצד?

לכל צורות ההשקעה שהזכרת קדמו עשורים שלמים שבהם החוקים נכתבו, נערכו, תוקנו, שונו, עודכנו ונכתבו מחדש.

ביטקוין לא.

ומרגיז לראות שמחילים כל מיני גזירות אוטומטיות פרימיטיביות על הנכס הזה.
יש טיעונים טובים משני צדי המתרס, צריך למצוא את עמק השווה. לא אומר לא למסות אלא למצוא מיסוי שמותאם לנכס הזה.
יש מדינות שביטקוין לא מוגדר כמטבע ואינן ממסות את הרווחים, אני לא מדמיין מצב כזה כאן אבל אני כן מצפה לא לשלם 48% מס על סטייקינג - אבסורד לחלוטין!
(קצת סטיתי אבל אני מסתכל על ״סל המיסים״ של הקריפטו כמכלול), או למסות רווח הון בקריפטו שמושתת על הגיון של העידן החדש ולא של עולם ישן.
חוץ מזה, למה לא להטיב עם ציבור של משקיעים?
למה שקריפטו ימוסה בצורה שונה ממתכות,מניות
כי הוא שונה במהותו. כמו שמתכות וסחורות שונות ממניות.
אבל זה פחות רלוונטי כרגע כי הוחלט להתייחס אליו כנכס.

לא הבאת שום בסיס אחר לרציונל הזה,למה קריפטו כן וכול השקעה אחרת לא
אני לא טוען שלא צריך לעשות שינויים גם בתחומי השקעה אחרים, להפך, מס רווח הון הוא גזירה נוראית בעיניי וגם זה דרוש תיקון אבל אני מתמקד בביטקוין כי כרגע בשלב של הכרה ולמידה ע״י הממשל.

וד״א סיפקתי רציונל בהודעה, פספסת?

בדרך כלל הסיבה להורדת מס על השקעות זה כשהמדינה רוצה לעודד השקעה\חסכון
יש מגוון דרכים לעודד השקעה: למשל, הורדת אחוז המס על רווחי הון.
ואם כבר על חסכון מדברים, כמה ריבית הבנק משלם לך על הזכות? וכמה אחוז אקבל בשנה אם אפקיד את אותם הכספים בסטייקינג? (יש סיכונים כמובן, לא רלוונטי לשרשור).

כך לא מעודדים השקעות, ע״י בריונות בנקאית שחוסמת ומגבילה או ע״י מיסוי שמחסל נתח משמעותי מהרווחים.
כך מעודדים קבלה של סדרי עולם ישן.

כי הוא שונה במהותו
איך בדיוק הוא שונה במהותו? כל עוד הוא לא משמש כמטבע בחנויות -הוא השקעה ככל ההשקעות האחרות וסביר והגיוני שימסו אותו במס רווחי הון.
מעבר לזה , אם תבדוק את המהות תגלה שרוב המשקיעים בביטקויין עושים זאת כי הם מאמינים שערכו יכפיל וישלש את ערכו עם הזמן- אין סיכוי שיחריגו אותו.
הבסיס הוא שטרם יש חקיקה ברורה, הנחיות ברורות.
רשות המיסים דאגה שכן יהיו הנחיות ברורות -ביטקויין הוא נכס ורכישה שלו היא השקעה ,מכירה שלו חייבת במס רווחי הון.

חוץ מזה, למה לא להטיב עם ציבור של משקיעים?
אתה מדבר על היוצא מהכלל לכן השאלה היא למה כן?
ואני חוזר,איזה סיבה יש למדינה לעודד מסחר מוגבר בקריפטו?
למה כדאי לה לעודד אותו ולא מסחר מוגבר במניות שווי שוק קטן או מתכות לדוגמא?
אבל זה פחות רלוונטי כרגע כי הוחלט להתייחס אליו כנכס.
בדיוק,מה שגם הכי הגיוני.
נראה לי שהבלבול נובע מזה שמופיע בשם "מטבע" אלקטרוני.
אז לא מבחינת המדינה זה לא מטבע כמו שקל,דולר,אירו אלה השקעה לכול דבר.
אולי אתה רוצה לתקוף את הטיעון הזה ושהמדינה תיתן לכול מטבעות הקריפטו מעמד של פיאט???
אני יחסוך לך,אין סיכוי המדינה לא תוכל לתפקד.
אני לא טוען שלא צריך לעשות שינויים גם בתחומי השקעה אחרים, להפך, מס רווח הון הוא גזירה נוראית בעיניי וגם זה דרוש תיקון אבל אני מתמקד בביטקוין כי כרגע בשלב של הכרה ולמידה ע״י הממשל.
אז אתה מדבר על ביטול מיסים על רווחי הון במעבר בין נכסים בכלליות?
זה משהו אחר לגמרי ולזה יש הרבה טיעונים טובים ותומכים רבים וכמובן טיעוני נגד.
בגדול אבל זה מעודד מסחר אקטיבי ומדכא השקעה פסיבית.......לטעמי עדיף להוריד את המס הכללי בכמה אחוזים.
וד״א סיפקתי רציונל בהודעה, פספסת?
כבר דנו בו וחשבתי שהבנת שהוא לא תקף,כי קריפטו זה לא פיאט ולא יכול במבנה הכלכלי הנוכחי להיחשב לפיאט.
כך לא מעודדים השקעות, ע״י בריונות בנקאית שחוסמת ומגבילה או ע״י מיסוי שמחסל נתח משמעותי מהרווחים.
כך מעודדים קבלה של סדרי עולם ישן.
נכון.....ההקשר היה בשאלה ללמה שהמדינה תרצה לעודד מסחר מוגבר בקריפטו?
למה לעודד מסחר בו יותר מאשר במניות או מתכות?

אתה בעצם טוען שאם מכרת נייר ערך ב-IB ולא משכת את הכסף לבנק אלא קנית נייר ערך אחר, אין סיבה למסות אותך, כי לא רצית לצאת מהמשחק.

האם אני בעדך? כן. האם יש סיבה שזה יהיה החוק ועוד ספיציפית לקריפטו? לא.

בקשר לביטקוין, כרגע המצב שהוא מוגדר כנכס וזה בדיוק בגלל מה שאמרת, לא קדמו לו "עשורים שלמים שבהם החוקים נכתבו, נערכו, תוקנו, שונו, עודכנו ונכתבו מחדש."

אז מה אתה רוצה שיעשו? שימציאו היסטוריה? מדובר בניסוי, אף אחד לא היה מוכן לדבר כזה, והתוצאה היא בלאגן.

בסוף אם הניסוי יהיה מוצלח, המדינות\פוליטיקאים שישארו מאחור יפסידו ואז ירצו לשנות את החוק גם ככה. ואם לא יפסידו, אז אין סיבה לשנות אותו.

בכל מקרה כרגע המגמה חיובית, ביטקוין וקריפטו הופכים עם הזמן ליותר לגיטימיים. אני לא מסכים עם הדעות פה ש"אין סיכוי" שביטקוין ייחשב כמטבע יום אחד, הסיכוי אמנם נמוך וזה יכול לקחת גם המון שנים, אבל בוודאי שיש סיכוי.

נערך לאחרונה ב:
אז מה אתה רוצה שיעשו? שימציאו היסטוריה?
אין צורך להמציא היסטוריה. יש ללמוד ולבחון את הנושא. להבין מי קהל המשקיעים, מה חלקה של המדינה, מה יוצא לכל אחד ולגבש תכנית שתתעדכן ותתוקן תדיר עד לידי יצירת מסמך יציב. work-in-progress
מאיפה ה-48% מס?
תקן אותי אם אני טועה אבל המס על סטייקינג הוא מס שולי, לא?
וגם
למה לעודד מסחר בו יותר מאשר במניות או מתכות?
כי התשתית למסחר קריפטו יעילה ומתקדמת בעשרות מונים על פני התשתית שעליה מתבצעות פעולות המסחר בשוק ההון.
עזוב, אל ״תעודד״ אבל גם אל תקשה. (הרשות - לא אתה).
אז אתה מדבר על ביטול מיסים על רווחי הון במעבר בין נכסים בכלליות?
לא. אני מדבר על כך שיש הזדמנות לנסות להשפיע ו/או לעצב תרבות מס חדשה. (ניסוח מפוצץ אבל אני מדבר על שינויים קטנטנים שיכולים להיות בעלי משמעות)
היום בבוקר פורסם באחד מאתרי המיינסטרים בתחום על כך שבוחנים אפשרות כזו שכורים וסטייקרים לא ימוסו בארה״ב.
רשות המיסים דאגה שכן יהיו הנחיות ברורות
מאד אשמח לקרוא את אוסף הנחיות המס הברורות שאתה מזכיר בנוגע לסטייקינג, יילד פארמיניג, כרייה וכו׳
הכל זה אוסף של חצאי דברים מכאן ומשם שאפילו לא מנוסחים במסמך הומגני אחיד.

אני מבין את הטיעונים של כולכם, הם ברורים לי אני פשוט מתקשה לקבל את העובדה שאני עומד מהצד לרגל החלטות המחוקק כיצד וכמה למסות קריפטו.

אני מבין את הטיעונים של כולכם, הם ברורים לי אני פשוט מתקשה לקבל את העובדה שאני עומד מהצד לרגל החלטות המחוקק כיצד וכמה למסות קריפטו.
זו נקודת המבט שלי:

א. יש את איגוד הביטקוין, נמצאים שם אנשים מאוד ותיקים בתחום שיש להם אינטרס עצום שביטקוין יצליח. אם הנושא שציינת לא גבוה בסדר העדיפויות שלהם לטיפול כרגע, אולי תחשוב שנית עד כמה זה חשוב או עד כמה באמת ניתן לעשות משהו בנידון? ואם הם כן מתייחסים לנושא, אז לדעתי תציע לעזור להם, חבל לפתוח חזית חדשה ומקבילה.

ב. אחד המשפטים שהכי משכו אותי לביטקוין זה "bitcoin don't care". אני לא יכול להסביר את זה בשם כולם, אבל לפחות בשבילי זה אומר שאם ביטקוין אמור להפוך לעמוד השדרה הכלכלי בעולם, כל המחסומים האלה שמגיעים בדרך הם כלום בשבילו. היום זה סחר בסמים מחר זה הלבנת כספים מחרתיים זה חוקי מס לא הגיוניים... אתה חושב שזה נגמר כאן? הרשת מותקפת כמעט מהיום ששמעו עליה במיליון דרכים שונות. אם אחת הדרכים האלה באמת יכולה לעצור את ביטקוין, אז אולי הוא כבר נכשל?

הרי מדובר על כסף חופשי, בלתי ניתן לעצירה, אז אם חבורת מחוקקים בישראל הצליחה לעצור אותו מה הטעם בכלל?

ביטקוין לא מצויד רק בשפת קוד, הוא בנוי בצורה יפה גם בהיבטים של תורת המשחקים, כל אחד דואג לעצמו ולרווחים שלו וזה לא פוגע ברשת. המחוקקים האלה שהיום מזלזלים בביטקוין מחר יקנו לילדים שלהם ויחשבו שנית.

כי התשתית למסחר קריפטו יעילה ומתקדמת בעשרות מונים על פני התשתית שעליה מתבצעות פעולות המסחר בשוק ההון.
אז זה הרציונל שלך מאחורי הבקשה לפטור ממס רווח הון בקריפטו?
לי זה נשמע מוזר.
קודם כול לי לפחות זה לא נראה נכון,התשתית זה הבורסות למסחר ואני לא רואה איך בורסות הקריפטו מתקדמות "בעשרות מונים" על בורסות לניירות ערך.
למעשה המנגנון בבורסות למסחר בקריפטו זה העתק של הבורסה לניירות ערך רק הרבה יותר פרוץ מבחינת פיקוח(וראינו בעבר מקרים של רמאות ופריצה).

דבר שני,נניח שהבורסות הרבה יותר מתקדמות,למה זה סיבה מספיק טובה(או איך היא קשורה) לעודד את הציבור להחליף מטבעות קריפטו באופן מוגבר?

בקיצור לפחות אני לא מוצא רציונל אמיתי ללמה כדי\רצוי למדינה לא למסות במעבר מנכס לנכס בתחום הקריפטו בניגוד לכול שאר הנכסים(חוץ מזה שלי אישית זה יהיה נחמד)

אז זה הרציונל שלך מאחורי הבקשה לפטור ממס רווח הון בקריפטו?
לא. הרציונל שעומד מאחורי הבקשה שלי לדחיית מס הוא יצירת תקדים. דחיית מס בביצוע המרה לסטייבלקוין.
לעודד את הציבור להחליף מטבעות קריפטו באופן מוגבר?
אני לא יכול לדבר בשם הציבור אני יכול לדבר בעד עצמי ועצמי מאד נוח לו מסחר 24/7 ושהנכס אצלו תוך מספר דקות.

ותודה על הקונטרא (לא ציני)

שיחה סופר מעניינת מהיום על איך כריית ביטקוין תוכל אולי לעזור לאיכות הסביבה.
קישרתי לקטע הרלוונטי.
ביטקוין כרגע מהווה 0.08% מהזיהום בעולם, הוא זניח לחלוטין.
הפואטנה שלו בקצרה היא כזו: אנחנו צרכים להתמקד בלחשמל כל מה שעובד על דלק וגז - מכוניות, חימום בתים ומים, וכדומה.
זה דורש הקמת תשתיות מאסיביות של רוח ושמש שיצרו כמויות אדירות של חשמל בצורה ירוקה.
אבל אי אפשר לעשות זאת ופשוט להפסיק להשתמש בדלק שאנשים תלויים בו, זה תהליך שיקח זמן, אנחנו חייבים לבנות יותר מהדרישה כדי שזה יהיה מאסיבי מספיק.
איך אנחנו מוצאים את התמריץ הכלכלי לכך? אי אפשר לייצר סתם מלא אנרגיה חשמלית שאין לה דורש.
הכורים יהיו הדורש - אנחנו בעצם לא כורים מספיק.
מכיוון שהזכיה בביטקוין לכורים היא רנדומלית לחלוטין הם גם יכולים להתאים את עצמם לדרישת החשמל ברשת.
בצורה מוזרה.. זה דווקא נשמע הגיוני.

קצת אוף טופיק,
קראתי היום בטוויטר שרשור מעניין על השימוש בביטקוין במחאות בקנדה.
בעצם הטלת הסנקציות של הממשלה הקנדית על על המוסדות הפיננסיים במדינה אף גוף לא יעז להעביר קריפטו למוחים הקנדיים ולכן כל עוד מטבעות הקריפטו מחוץ למערכת, אי אפשר להשתמש בהם והביזור שלהם לא פתר דבר.

קצת אוף טופיק,
קראתי היום בטוויטר שרשור מעניין על השימוש בביטקוין במחאות בקנדה.
בעצם הטלת הסנקציות של הממשלה הקנדית על על המוסדות הפיננסיים במדינה אף גוף לא יעז להעביר קריפטו למוחים הקנדיים ולכן כל עוד מטבעות הקריפטו מחוץ למערכת, אי אפשר להשתמש בהם והביזור שלהם לא פתר דבר.
אולי תשתף אותנו בשרשור המעניין?

1645353352639.png

לבינתיים הנה הסבר קצר שממשלת קנדה קיבלה, לאחר שביקשה להקפיא ארנקי ביטקוין של מוחים.

אולי תשתף אותנו בשרשור המעניין?

צפה בקובץ המצורף 966

לבינתיים הנה הסבר קצר שממשלת קנדה קיבלה, לאחר שביקשה להקפיא ארנקי ביטקוין של מוחים.

זה בדיוק מה שמוסבר, אין אפשרות אפקטיבית לאכוף סנקציות על ארנקי ביטקוין, אבל מצד שני מה זה עוזר לפעילי המחאה שצריכים לקנות אוכל ודלק?

הוא מתאר תרחיש אחד ספיציפי, קנדי קיבל ביטקוין ורוצה למכור אותו עכשיו באקסצ'יינג' אבל הכתובת שלו חסומה.

אוקיי. כמה מוחים יש וכמה כתובות ביטקוין הושחרו? איפה המוחים מוכרים את הביטקוין שלהם? למי? אתה מבין כמה תרחישים קיימים במציאות?

מוחה קנדי יכול להעביר את הביטקוין לדוד שלו שיעביר לו כסף בתמורה, אז תכניס עכשיו את כל קנדה לכלא ותחסום את כל חשבונות הבנק (למרות שאני כבר לא אתפלא)?

חשוב לי לציין שהפוסט שלי לא פוליטי בכלל, אני לא מכיר את הסיפור לעומק ולא בחרתי צד.

אני רק יודע שמיליוני דולרים הוקפאו בחברת הד סטארט שעכשיו רוצה לחלק את הכסף של התורמים לעמותות אחרות במקום להחזיר להם (ביזיון שלא נשמע כמותו), ושהם עברו לביטקוין בתגובה.

לעניין שתחנת דלק לא מקבלת ביטקוין, זה בדיוק העניין... פיסת קוד לבדה לא תשנה כלום, צריך שאנשים יבינו את החשיבות בעצמם וישתמשו בכלי שהם קיבלו. זה כמו שתטען שאקדח זה כלי שלא יכול לשמש להגנה עצמית כי אין לך אותו בבית.

אני יכול להגיד לך שרמת העניין בביטקוין בקנדה כרגע פשוט מטורפת, נראה מה יהיה.

נערך לאחרונה ב:
הפואטנה שלו בקצרה היא כזו: אנחנו צרכים להתמקד בלחשמל כל מה שעובד על דלק וגז - מכוניות, חימום בתים ומים, וכדומה.
זה דורש הקמת תשתיות מאסיביות של רוח ושמש שיצרו כמויות אדירות של חשמל בצורה ירוקה.
נניח שנכון
אבל אי אפשר לעשות זאת ופשוט להפסיק להשתמש בדלק שאנשים תלויים בו, זה תהליך שיקח זמן
נכון
אנחנו חייבים לבנות יותר מהדרישה כדי שזה יהיה מאסיבי מספיק.
לא נכון! יש לנו כבר עכשיו הרבה יותר דרישה ממה שאנחנו מסוגלים ליצר בצורה "ירוקה".
למה לא פשוט ליצר עוד אנרגיה ירוקה ותוך כדי לצמצם אנרגיה מזהמת יותר?
מה ההגיון ליצר מראש הרבה יותר אנרגיה ירוקה במקביל למזהמת?
איך אנחנו מוצאים את התמריץ הכלכלי לכך? אי אפשר לייצר סתם מלא אנרגיה חשמלית שאין לה דורש.
הכורים יהיו הדורש - אנחנו בעצם לא כורים מספיק.
המשך של הקשקוש....לקשר כול דבר לביטקויין וכמה שהוא טוב.
תסלח לי אבל זה ממש מגוחך.

בצורה מוזרה.. זה דווקא נשמע הגיוני.
לי זה לא נשמע הגיוני.

תשתיות מאסיביות של רוח ושמש שיצרו כמויות אדירות של חשמל בצורה ירוקה.
כל תהליך ייצור משפיע בצורה כזו או אחרת על הסביבה לכן זה לא נשמע לי הגיוני לייצר מעל הדרישה במשק במטרה לשמור על איכות הסביבה.

אנחנו צרכים להתמקד בלחשמל כל מה שעובד על דלק וגז - מכוניות, חימום בתים ומים, וכדומה.
גם אני חושב שחשמול הוא תהליך מבורך אבל זה החלק הקל של העניין.
החלק היותר מסובך הוא אצירת האנרגיה שאנחנו מייצרים ובזה אנחנו עדיין לא טובים מספיק (לפחות מבחינת עלויות וזיהום).

וברגע שיהיו בתוך המערכת המצב יהיה זהה.....פיקוח.
אתה מציג את זה כדבר 100% שלילי....
אולי אני ישמע מיושן ושמרני אבל לדעתי טוב שכך.
צריך למצוא את הבלמים והאיזונים אבל "חופש" מלא לכול אחד לעשות מה שהוא רוצה מתי שהוא רוצה כולל חסימת מרכזי ערים ומעברי גבול וכולל מימון ע"י גורמים חיצוניים שיכולים להיות עוינים למדינה יגרום לחיסול המדינה ואנרכיה מלאה או כיבוש שלה ע"י גוף אחר.

אזרחים במדינה דמוקרטית צרכים למחות באופן חוקי ובקלפי.
יצירת אנרכיה מביאה סבל בקנה מידה אדיר ולכן כדי להשתמש בה רק במצבי קיצון ולמנוע אפשרות מקבוצות לחץ קטנות\גורמים עוינים מחוץ למדינה ליצר\לממן אותה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
stamEhad מטבעות קריפטוגרפיים, ביטקוין ומיסים - איפה מתחילים? השקעות אלטרנטיביות 4
adamshalev מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן המעשי השקעות אלטרנטיביות 2285
adamshalev מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן הטכנולוגי השקעות אלטרנטיביות 252
Daniel Guri לגבי מטבעות קריפטוגרפיים או חלופיים השקעות אלטרנטיביות 1
P ערך ריאלי מלפני ההיפראינפלציה, ושינוי מטבעות? שוק ההון 3
S האם יש ETF-ים של מגוון רחב של מטבעות קריפטו - ולא רק ביטקוין? השקעות אלטרנטיביות 10
M האם יש קרן / תעודה על אינדקס מטבעות (דולר יורו וכו) מקבילה ל MSCI World Index פוסטים מאיכות נמוכה 8
א התייעצות לגבי איזון תיק מבחינת הרכב מטבעות שוק ההון 2
ה גישה למסחר באופציות וניל (vanilla options) על צמדי מטבעות (FX) שוק ההון 0
חושב בגדול האיש העשיר ביותר בבבל - 'מכל עשרה מטבעות שאכניס אוציא רק תשעה' התפתחות אישית 8
P מטבעות זהב השקעות אלטרנטיביות 2
גראהם העברת מטבעות מBINANCE ל-KRAKEN השקעות אלטרנטיביות 18
G C20 - אינדקס של מטבעות השקעות אלטרנטיביות 8
ה איך הדרך הקלה והמשתלמת ביותר לפדות מטבעות לחשבון בנק בארץ? פוסטים מאיכות נמוכה 2
stamEhad Binance Locked Staking - נעילת מטבעות וקבלת תשואה על כך - מה הסיכונים? השקעות אלטרנטיביות 42
M מחפש קרן מנוהלת של מטבעות דיגיטליים השקעות אלטרנטיביות 15
ד מטבעות אלטרנטיביים השקעות אלטרנטיביות 25
tomchoook קריפטו - ארנק דיגיטלי וקניית מטבעות פחות מוכרים השקעות אלטרנטיביות 4
Y הכנסות והוצאות בשני מטבעות צרכנות פיננסית 5
G איפה ניתן ללמוד/לקנות מטבעות קריפטו? השקעות אלטרנטיביות 2
Gari קרנות שעוקבות אחר כמה מטבעות קריפטו באותה קרן השקעות אלטרנטיביות 0
A השקעה בכריית מטבעות קריפטו השקעות אלטרנטיביות 65
ITS קרן מחקה על מטבעות קריפטו השקעות אלטרנטיביות 3
סשה מטבעות בוליון זהב השקעות אלטרנטיביות 2
T מטבעות וירטואליים והצהרת הון מיסים 12
O מטבעות זהב בוליון - פטור אפשרי ממס בעת מכירה מיסים 4
O איפה לקנות מטבעות זהב בוליון בחו"ל, כספות, סוגי מטבעות השקעות אלטרנטיביות 22
א מכתב ממס הכנסה על פתיחת תיק בעקבות מכירת מטבעות (קריפטו) מיסים 119
T כיצד לדווח על רווח ממכירת מטבעות קריפטו מיסים 135
ש ארנק ללא מטבעות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
Y האם אתה מפזרים את ההשקעה על מספר מטבעות משיקולי מס? שוק ההון 45
ITS קניית מטבעות זהב בספרד (בוליון, לא לאספנות) - מבקש עצות השקעות אלטרנטיביות 34
ברננקי רכישת מטבעות בוליון כסף (סילבר) השקעות אלטרנטיביות 60
Henchman34 רכישת מטבעות זהב בוליון בישראל השקעות אלטרנטיביות 1
Izik דיווח על מטבעות זהב/ כסף בשדה התעופה השקעות אלטרנטיביות 15
Y לאיזה מטבעות הקרן הזו חשופה? שוק ההון 15
J השוואת עמלות בקניית ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 18
א קרנות ביטקוין לא מספקות את מלוא התשואה השקעות אלטרנטיביות 7
S עדיין לא הצלחתי להבין למה האדם הממוצע צריך ביטקוין אוף טופיק 119
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים השקעות אלטרנטיביות 5
ס אופציות על ETF ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 5
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים פוסטים מאיכות נמוכה 1
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
C איך אפשר למכור ביטקוין היום? השקעות אלטרנטיביות 10
א ביטקוין etf - יש סיבה שלא ימשיכו לעלות? השקעות אלטרנטיביות 133
ב קרן סל איישרס ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 2
ס קרנות הסל שעוקבות ביטקוין הן בשורה? השקעות אלטרנטיביות 1
The Thinker רשות ניירות הערך האמריקנית אישרה קרנות סל מחקות ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 99
ttmoon קופת גמל IRA ביטקוין קנדי ETF פוסטים מאיכות נמוכה 2
ד כיצד קרן סל של ביטקוין משמשת כ"זהב דיגיטלי" ? השקעות אלטרנטיביות 8

נושאים דומים

Back
למעלה