• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מחפש אגרות חוב ממשלת ארה"ב

guntop

משתמש רשום
דירוג
0
היי,

רקע:
אני צריך להחזיק את הכסף שלי במשך תקופה בינונית, בעוד שנתיים אני צופה קניה של דירה/בית.
על מנת שהכסף לא יישחק ועל מנת לא לסכן אותו, אני מעוניין לקנות אגרות חוב ישראליות ואמריקאיות.
ראיתי שהריבית על אג"ח ממשלת ארה"ב עומדת על כ-5% וזה עומד בצרכים שלי.

שורה תחתונה:
השאלה היא איך אני מוצא אגרות חוב של ממשלת ארה"ב שמשלמות קופון? אני סוחר ב-IB ישראל, אבל לא הצלחתי למצוא אג"ח כאלה, או לפחות אני לא יודע איך מחפשים.
בשורה התחתונה אני מחפש שמות של אג"ח מדינה ארה"ב שמשלמות קופון כ-5% ונפדות בעוד שנה/שנתיים.

מקווה שזה מובן.
תודה!

השאלה היא איך אני מוצא אגרות חוב של ממשלת ארה"ב שמשלמות קופון? אני סוחר ב-IB ישראל, אבל לא הצלחתי למצוא אג"ח כאלה, או לפחות אני לא יודע איך מחפשים.
בשורה התחתונה אני מחפש שמות של אג"ח מדינה ארה"ב שמשלמות קופון כ-5% ונפדות בעוד שנה/שנתיים.
SGOV או BIL יעשו את העבודה היטב.
קצת פחות מ5% היום אבל הריבית תיכף עולה.

אם הדירה נרכשת בישראל והאג"ח אמריקאי אתה חשוף לסיכון מטבע.
הלוואי ומישהו יעשה תרשים היסטורי של שער הדולר, מדד המחירים לצרכן ומדד התשומות לבנייה (מגורים). מעניין אם יש התאמות.

אם נניח ריבית 5% בארה"ב קבועה לשנה הקרובה אז הצפי להחזר מ-sgov יהיה זהה פחות או יותר במידה ומחזיקים שנה?

אם נניח ריבית 5% בארה"ב קבועה לשנה הקרובה אז הצפי להחזר מ-sgov יהיה זהה פחות או יותר במידה ומחזיקים שנה?
כן, לפני מס ועמלות.

• אהבתי
Reactions: HHH
תודה לכולם על התשובות.

אני אשמח לקבל כמה שמות קונקרטיים של אג"ח שעונות לצרכים שאני מחפש. משהו שאני יכול לחפש במערכת TWS וללחוץ "buy" חחח
לחילופין, אני אשמח לקבל חכה (ולא דגים) ולהבין איפה אני יכול לחפש אג"ח כאלה ואיך למצוא אותן.

אלו אופציות מצוינות, אבל מדובר בקרנות סל כך שאתה חשוף לשינויים בשערי הריבית בזמן שאתה רוצה למכור. אם אתה יודע בוודאות מתי אתה צריך את הכסף אתה יכול לקנות את הנייר המתאים ישירות ואז אתה יודע בדיוק מה אתה מקבל כשאגרת החוב מגיעה לסיום דרכה.

אלו אופציות מצוינות, אבל מדובר בקרנות סל כך שאתה חשוף לשינויים בשערי הריבית בזמן שאתה רוצה למכור.
אתה לא, המח"מ קצר מדי.
אם אתה יודע בוודאות מתי אתה צריך את הכסף אתה יכול לקנות את הנייר המתאים ישירות ואז אתה יודע בדיוק מה אתה מקבל כשאגרת החוב מגיעה לסיום דרכה.
1. לא פשוט לרכוש אג"ח אמריקאי ישירות.
2. יש לזה עלויות לא קטנות.
3. סיכון אינפלציה.
4. אין "ודאות", יתכן מצב בו תצטרך את הכסף לפני הזמן ואז אולי תספוק הפסד.

המכשירים האלה הם לא תחליף לאג"ח, הם תחליף למזומן, בדומה לקרן כספית.

אתה לא, המח"מ קצר מדי.
לא בהרבה אבל זה עדיין רגיש תסתכל בתנודות בשבועות האחרונים
. לא פשוט לרכוש אג"ח אמריקאי ישירות.
בתור אמריקאי זה בשבילי לא יותר מסובך מקרן סל של אגחים, כל ברוקר תומך בזה, לגבי ישראלים אני לא יודע.
. יש לזה עלויות לא קטנות.
בשבילי ב-Fidelity העלות אפס
. סיכון אינפלציה.
גם ב-BIL ו-SGOV
אין "ודאות", יתכן מצב בו תצטרך את הכסף לפני הזמן ואז אולי תספוק הפסד.
זה נכון. אבל התחייסתי לדברי הפות"ש
בעוד שנתיים אני צופה קניה של דירה/בית.
על מנת שהכסף לא יישחק ועל מנת לא לסכן אותו, אני מעוניין לקנות אגרות חוב ישראליות ואמריקאיות.
ראיתי שהריבית על אג"ח ממשלת ארה"ב עומדת על כ-5% וזה עומד בצרכים שלי.
כמו שאני מבין הוא מתכוון להחזיק בכסף שנתיים. במחירים הנוכחיים BIL ו-SGOV לא יתנו לו 5% שנתי למשך שנתיים, ואף אחד לא יודע מה הם יתנו בעתיד. מאידך ב- Treasury Bill לשנתיים, מובטח לו כמעט 5%. זה מה שאני הייתי עושה.

לא בהרבה אבל זה עדיין רגיש תסתכל בתנודות בשבועות האחרונים
זה לא.
גם ב-BIL ו-SGOV
לא ממש, כלומר אתה חשוף לאינפלציה אבל אתה לא ממש חשוף לעלייה חדה מהצפי באינפלציה, בניגוד לאג"ח במח"מ ארוך יותר.
במחירים הנוכחיים BIL ו-SGOV לא יתנו לו 5% שנתי למשך שנתיים,
המחיר היום לא רלוונטי, התשואה כן, הריבית תכף עולה עוד הפעם (אולי כמה פעמים?) ככה שתקבל כמעט 5% שנתי.

אגב אתה לא מעודכן: כבר אין 5% באג"ח לשנתיים, התשואה נכון להיום היא 4.2%

52Week Range 99.96-100.47
בערך 0.5% זה לא המון אבל לא אפס.
אתה לא ממש חשוף לעלייה חדה מהצפי באינפלציה, בניגוד לאג"ח במח"מ ארוך יותר.
לא מבין מה ההבדל
המחיר היום לא רלוונטי, התשואה כן, הריבית תכף עולה עוד הפעם (אולי כמה פעמים?) ככה שתקבל כמעט 5% שנתי.
במחיר התכוונתי לתשואה כי אגרות חוב קצרות מועד ניקנות בהנחה. השינויים בריבית זו בדיוק הנקודה בקרן סל אתה תלוי בשינויים לפעמים לטובה לפעמים לרעה. במק"מ שמוחזק עד לפדיון אין לך את הבעיה הזו אתה יודע בדיוק מה תקבל בזמן הפרעון.
אגב אתה לא מעודכן: כבר אין 5% באג"ח לשנתיים, התשואה נכון להיום היא 4.2%
אני באמת לא מעודכן, זה אפילו פחות, תנודתיות מטורפת, רק מחזקת את הגישה שקרן סל של אגרות חוב אפילו קצרות טווח, לא מתאימה למי שרוצה יציבות. שלא תבינו אותי לא נכון SGOV , זה מוצר מצוין לצרכים מסוימים ופחות טוב לאחרים. לפני שמשקיעים, צריך להבין מה רוצים, איזה מוצר מתאים למטרות , ומה המוצרים המתאימים יעשו תחת כל מיני תרחישים.

בערך 0.5% זה לא המון אבל לא אפס.
נכון, זה עלה, גם פק"מ עולה, האם זה אומר שהוא תנודתי? לא.
במחיר התכוונתי לתשואה כי אגרות חוב קצרות מועד ניקנות בהנחה. השינויים בריבית זו בדיוק הנקודה בקרן סל אתה תלוי בשינויים לפעמים לטובה לפעמים לרעה. במק"מ שמוחזק עד לפדיון אין לך את הבעיה הזו אתה יודע בדיוק מה תקבל בזמן הפרעון.
לא בקרנות אולטרה קצרות כמו SGOV או BIL, זה חסר משמעות שם.
אני באמת לא מעודכן, זה אפילו פחות, תנודתיות מטורפת, רק מחזקת את הגישה שקרן סל של אגרות חוב אפילו קצרות טווח, לא מתאימה למי שרוצה יציבות.
אתה עוד הפעם טועה, אין פה תנודתיות מטורפת, זה הנכס הכי חסר סיכון שיש בערך למעט מזומן, זה הנכס הכי מתאים בעולם למי שרוצה יציבות לדעתי, האמת שזה הנכס הכי קרוב להגדרה המימונית "חסר סיכון" בעולם שאני יכול לחשוב עליו.

ברשותך, אני פורש, מיציתי.

אורי ג., האם יש אלטרנטיבה מקבילה ל SGOV או BIL שצוברת במקום לחלק ריבית?

תודה. יש לה חסרונות ביחס ל SGOV ו BIL, מעבר לתקופה היותר ארוכה של שנה לעומת 3 חודשים?
עמלות קנייה ומכירה גבוהות יותר, שווה לבדוק מה הספרד, ב2 שציינת זה 1C.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
רוטב פיצה מחפש 20/80 באיזור המרכז להשקעה מעולה. מכירים? נדל"ן 1
ד היי, מחפש מינוף זול שוק ההון 20
S מחפש הזדמנות נדלן עד 1 מש"ח. נדל"ן 0
S מחפש בנרות רעיונות לעבודה כסטודנט התפתחות אישית 4
G מחפש קרן שנסחרת בארץ ודומה לVB שוק ההון 20
ה מחפש להשקיע בדירות יד 2 בצפון אנגליה, איך אתם יכולים לקדם אותי? פוסטים מאיכות נמוכה 0
Shnizelia מחפש אלטרנטיבה איכותית ל-ChatGPT פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 10
סנופקין מחפש עצה: כסף ממניות לסגירת מסלול פריים? נדל"ן 16
חובב_פנסיה2022 אני מחפש מחשבון שיכול לחשב ריבית פריים על תקופה אמיתית היסטורית אוף טופיק 3
ג זוג צעיר מחפש איפה לקנות דירה ראשונה להשקעה נדל"ן 9
א מחפש קרן מחקה מדד NASDAQ טובה. מה חוו"ד החברים? שוק ההון 42
E בן 15, מחפש איפה להשקיע את הכסף יומני מסע אישיים 18
P מחפש מחשבוני פנסיה להשוואת דמי ניהול ומסלולי תשואות, יש דבר כזה? פוסטים מאיכות נמוכה 1
F מחפש מדריכים בנושא השקעות בארה"ב נדל"ן 2
Michel מחפש עזרה בענייני רישום בטאבו ובטבלת איחוד וחלוקה. נדל"ן 0
S מחפש המלצה למיקרוגל דיגיטלי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
ל מחפש בעל מקצוע מתאים אוף טופיק 0
F מחפש איש מקצוע עם נסיון במסחר אוף טופיק 0
N מחפש משהו דומה לקרן כספית נקובה דולר רק שנסחרת בארהב שוק ההון 19
de dud מחפש קטע ג׳אז כבר שנים .. HELP! אוף טופיק 4
א מחפש שמות של תעודות הנסחרת ביורו שוק ההון 5
P מחפש נייר עוקב מדד עולמי שמתאים להוראת קבע לילדים שוק ההון 2
flower מחפש להכיר אל-הורית אוף טופיק 9
O מחפש תעודה מקבילה ל XLE בשקלים פוסטים מאיכות נמוכה 2
O מחפש תעודת סל אנרגיה מקבילה ל XLE פוסטים מאיכות נמוכה 0
א אני מחפש הסבר ברור איך להעביר מלאומי לאקסלנס את התיק השקעות שלי פוסטים מאיכות נמוכה 1
ה מחפש רעיון להכנסה נוספת יומני מסע אישיים 3
G מחפש מכשיר השקעה זול (ושישאר זול) על S&P500 שוק ההון 11
S מחפש סלולרי חדש - בעקבות השרשור על הפלאפון שהלך לי.. אוף טופיק 10
S מחפש המלצה על חברה שמציעה חבילות נופש לחו"ל צרכנות פיננסית 8
A מחפש המלצה על כרטיס אשראי ללא דמי חבר צרכנות פיננסית 3
G מחפש את האפיק ההשקעה השני שלי לאחר הACWI של BlackRock שוק ההון 13
D מחפש מדריך לימודי להקמת עסק/חברה בעמ התפתחות אישית 26
Oracle מחפש המלצה והבדלים בין אלבומי תמונות אוף טופיק 3
ת מחפש לקנות לשכור את הספר המשקיע הנבון פוסטים מאיכות נמוכה 7
ל מחפש תעודות סל שוק ההון 0
S מחפש מקבילה אירית צוברת לBND שוק ההון 8
R מחפש קואצ'ר לטיפול אישי התפתחות אישית 12