• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מחפשת פתרון לפקס (שליחה וקבלה) יש יותר זול מ-50₪ לשנה?

• פותח הנושא Lian
  • פורסם בתאריך

Lian

משתמש רגיל
דירוג
118
אגב, לא להתלהב מ-50₪
כי אני לא מכירה, לא מניסיון לא מקריאה. במקרה, עשיתי גיגול
מוצאת את הקישור הבא - https://www.freefax.co.il
ראיתי שיש להם התייחסות באתר לקבלת פקסים 50₪ לשנה. שליחה לא ראיתי, אבל משערת שכן.

אני לא מחפשת שירות פקס חינם, כי אז אני חוששת לזליגת מידע מהחינמים. מעוניינת לשלם על השירות.
(אלא אם יותר כלכלי לרכוש מודם פקס, ואז אשמח לקבל המלצות)

1. למישהו פה יש ניסיון עם האתר?

2. זה באמת "רק" 50₪ לשנה? כי זה מחיר ממש טוב אם ככה.
(כי אני רואה שכל אתר אחר עולה יותר מ 50₪ לשנה, זה סכום ממש ממש ממש זול. לשנה).

3. זה רק קבלה או גם שליחה? איזה מספר מקבלים, אני מכניסה את הנייד שלי, או מקבלת מהם מספר?

אם למישהו יש שירות אחרת - אשמח לקבל המלצות.
אין לי בבית בזק. יש לי טלפון של 012 (עובד על גבי האינטרנט). אין לי פקס/מדפסת משולבת (הייתה, אין). לכן צריך פתרון.

חשבתי אולי גם לקנות מודם פקס שיתחבר לי ישירות ללפטופ שלי (בחיבור USB, לא פנימי כמו למחשבים נייחים על הלוח אם).
אבל לא מבינה בזה. אם אפשר לינק לאחד טוב מebay/ali לא אגיד לא. אבל אצטרך גם הדרכה שלכם.
איך אשתמש בקו טלפון הביתי שיש לי בבית עם המודם פקס? שלב שלב, קודם נראה אם יהיו המלצות לשירות online, ואם לא, נעבור להמלצה על מודם פקס. כשיגיע, אח"כ נשבור את הראש אם צריך מפצל לטלפון וכולי.

תנקס!

נערך לאחרונה ב:
משתמש בעצמי, והמלצתי כמה פעמים [כאן, כאן] גם בפורום, על השירות myfax.co.il - גם לשליחה של פקסים, ולעיתים רחוקות גם לקבלה שלהם.

פקסים ? למה עדיין אתם צריכים את זה ? גם משרדי ממשלה שקיבלו רק את זה חוייבו לקבל כבר גם מיילים ולענות תוך זמן קצוב.

אגב, לא להתלהב מ-50₪
ראיתי שיש להם התייחסות באתר לקבלת פקסים 50₪ לשנה. שליחה לא ראיתי, אבל משערת שכן.

אני לא מחפשת שירות פקס חינם, כי אז אני חוששת לזליגת מידע מהחינמים. מעוניינת לשלם על השירות.

3. זה רק קבלה או גם שליחה? איזה מספר מקבלים, אני מכניסה את הנייד שלי, או מקבלת מהם מספר?

אין לי בבית בזק. יש לי טלפון של 012 (עובד על גבי האינטרנט). אין לי פקס/מדפסת משולבת (הייתה, אין). לכן צריך פתרון.

חשבתי אולי גם לקנות מודם פקס שיתחבר לי ישירות ללפטופ שלי (בחיבור USB, לא פנימי כמו למחשבים נייחים על הלוח אם).
אבל לא מבינה בזה. אם אפשר לינק לאחד טוב מebay/ali לא אגיד לא. אבל אצטרך גם הדרכה שלכם.
איך אשתמש בקו טלפון הביתי שיש לי בבית עם המודם פקס? שלב שלב, קודם נראה אם יהיו המלצות לשירות online, ואם לא, נעבור להמלצה על מודם פקס. כשיגיע, אח"כ נשבור את הראש אם צריך מפצל לטלפון וכולי.

תנקס!

את צודקת, אין מניעה מפקס.
עדיין כשעושים ניוד או דברים עם הבנק/בית השקעות מבקשים פקס.
א. freefax אחלה שירות. ממליץ.
ב. יש להוט שירות שנקרא לא דיברת לא שילמת, או קו שקרכלשהו שהוא רק לפקס. ממליץ בחום.
תקני משולבת זולה של HP או משהו אחר. לדעתי ישרת אותך.

פקסים ? למה עדיין אתם צריכים את זה ? גם משרדי ממשלה שקיבלו רק את זה חוייבו לקבל כבר גם מיילים ולענות תוך זמן קצוב.
למקרה שלא עודכנתם - הפקס מת:
https://www.israelhayom.co.il/article/676691
אז זהו. שלא.
בנקים/בתי השקעות/רשם החברות [המייל שלהם קורס תמיד]/הגשת מכרזים למועצות/עיריות
עדיין עובדים עם פקסים.

1. לא שאלתי אם כן או לא פקס, אני רוצה פקס. למה סתם להחליט לי? ידעתי שיבואו תגובות כאלה - הנה הגבתם, לבריאות.

2. הומלץ לי פה על myfax, איפה ההיגיון שאני אשלם יותר יקר? לא הבנתי? אם אני מציגה לכם שירות ב -50, למה שאשלם לmyfax
פי 4 לשנה? לא מבינה, אנחנו בסולידית.

3. שוב - לא אכפת לי שהפקס מת. אני שאלתי שחור על גבי לבן, ברור. אני רוצה שירות לקבלה+שליחת פקס. מצאתי, מעוניינת לדעת אם יש פה בעלי ניסיון מהשירות? או המלצה לשירות אחר, מן הסתם זול יותר. אין סיבה להציע לי יקר יותר. הרי לאורך כל הניסוח שלי מבינים שהמטרה שלי לא לשלם יותר (ה50 שקל לשנה, המודם פקס).

סורי על הפתיל הקצר, פשוט תמיד כשמבקשים משהו בנושא כזה יש את אלה שקופצים "אבל למה פקס?!" מה אכפת לכם? אני ביקשתי מכם שאתם תשלמו לי על השירות או שתקנו לי מכשיר פקס ותחזיקו לי קו טלפון?

ב. יש להוט שירות שנקרא לא דיברת לא שילמת, או קו שקרכלשהו שהוא רק לפקס. ממליץ בחום.
תקני משולבת זולה של HP או משהו אחר. לדעתי ישרת אותך.

א. אין, בדקתי באתר שלהם. אם התפספס, אשמח אם תיתן לי קישור. שירות לא רווחי ובטח כבר ביטלו אותו -לא דיברת לא שילמת.
ב. הייתה לי, הלכה. לא רוצה לקנות חדשה (הכי זולה שכוללת פקס עולה מינימום 150).
גם הטרחה אין לי איפה לשים אותה בבית. השירותי פקס מהמחשב (בין אם אתרים או מודם פקס) לא תופסים מקום (מדפסת ענקית). לא צריך דפים (הכל ב PDF).

שוב לחזור לנושא - המלצה על השירות ששאלתי, האם המחיר הכו זול לא חשוד? האם מישהו מנוי ומרוצה? האם יש לכם המלצה אחרת?

2. הומלץ לי פה על myfax, איפה ההיגיון שאני אשלם יותר יקר? לא הבנתי? אם אני מציגה לכם שירות ב -50, למה שאשלם לmyfax
תלוי בנפח הפעילות שלך.
אני שולח מדי כמה פקסים בשנה - וקונה נפח שמספיק לי ליותר משנה בודדת (עולה שלושים וקצת עבור 56 דפים נדמה לי, ומספיק לי ליותר משנה אחת). לקבלת פקסים - מספר שפעיל למשך יומיים הוא חינמי (אני מייצר אותו במקום דרך האתר כשאיזה בנק מבקש לשלוח לי פקס). אם את רוצה מספר פעיל באופן קבוע זה אכן יקר יותר.

3. שוב - לא אכפת לי שהפקס מת. אני שאלתי שחור על גבי לבן, ברור.

סורי על הפתיל הקצר, פשוט תמיד כשמבקשים משהו בנושא כזה יש את אלה שקופצים "אבל למה פקס?!" מה אכפת לכם? אני ביקשתי מכם שאתם תשלמו לי על השירות או שתקנו לי מכשיר פקס ותחזיקו לי קו טלפון?
כי זה לא פורום ליעוץ אישי.
בזכות התגובות של החברים כאן למדתי משהו שלא ידעתי קודם על חוק הפקסים. פעם הבאה שגוף ממשלתי יסרב לשלוח/ לקבל ממני מייל אדע להפנות את הפקיד לחוק

1. לא שאלתי אם כן או לא פקס, אני רוצה פקס. למה סתם להחליט לי? ידעתי שיבואו תגובות כאלה - הנה הגבתם, לבריאות.

3. שוב - לא אכפת לי שהפקס מת. אני שאלתי שחור על גבי לבן, ברור. אני רוצה שירות לקבלה+שליחת פקס. מצאתי, מעוניינת לדעת אם יש פה בעלי ניסיון מהשירות? או המלצה לשירות אחר, מן הסתם זול יותר. אין סיבה להציע לי יקר יותר. הרי לאורך כל הניסוח שלי מבינים שהמטרה שלי לא לשלם יותר (ה50 שקל לשנה, המודם פקס).

הוצאת לי את החשק לענות לך.
לבריאות ובהצלחה.

בנקים/בתי השקעות

ספציפית לגבי שני אלו, כשמבקשים ממני לשלוח פקס אני תמיד עונה ב"מה זה פקס?", ההלם בצד השני של הקו ממלמל משהו בסגנון "מה זאת אומרת מה זה פקס?" ואני אני ממשיך "מה זאת אומרת מה זאת אומרת? לא מכיר פקס, יש לי מייל"...
ואז בד"כ כבדרך פלא אני מתגלה שלכל בנקאי יש מייל אישי שניתן לשלוח אליו, כנ"ל בעירייה ואפילו מס הכנסה (כל זה לפני חוק הפקסים).

אני מניח שיש גופים שעדיין עובדים עם פקס באופן בלעדי ואז אין מנוס וההתחכמות שלי זה נטו בשביל הצחוקים, אבל המצבים האלו נהיים יותר ויותר נדירים.

ואז בד"כ כבדרך פלא אני מתגלה שלכל בנקאי יש מייל אישי שניתן לשלוח אליו, כנ"ל בעירייה ואפילו מס הכנסה (כל זה לפני חוק הפקסים).
יצא לך טוב.
קשה לי להאמין שדיברת על פקיד בנק כי בבנקים עדיין אסור להם מסיבת טרלול זו או אחרת לעבוד עם מיילים באישורים של העברות בתי השקעות/העברות מחו"ל.
המצב הזה לא נדיר כל זמן שיש להם חברים בלובי שדואגים שהחוק הזה לא יעבור כדי שיוכלו להמשיך לעשוק את האזרח הקטן

התגובה שלך לא לעניין, המידע שניתן כאן וולנטרי ואת מתנהגת כאילו קנית את המקום

בדיוק שלחתי לברוקר אמריקאי שמאפשר שתי אופציות בלבד -- מכתב רשום או פאקס.
השתמשתי באפליקציה בשם fax - כשהתחברתי אליה היה אפשר לקנות 250 נקודות ששוות 25 דפי פאקס ב 35 שח, אבל הם שינו למודל מנוי שפחות אטרקטיבי מבחינתי. בתאור האפליקציה האופציה של הנקודות עדיין מופיעה כך שאפשר לשלוח מייל לברר איך בוחרים בה.
באותיות הקטנות הם בפירוש לא מתחיבים לשמור על סודיות המידע.

מחפשת פתרון לפקס (שליחה וקבלה) יש יותר זול מ-50₪ לשנה?
לא, זה הכי זול.

ב
אגב, לא להתלהב מ-50₪

תנקס!
בשנות ה2000 המוקדמות חיברתי קו טלפון לתוכנה בשם winfax איני יודעת אם היא קיימת. הפקסים היו מגיעים סרוקים למחשב.היה מודם חיוג ישן שהרכבתי. פתרון ללא עלויות? פרט לקו הטלפון והמודם שכבר היה בידיי

ב

בשנות ה2000 המוקדמות חיברתי קו טלפון לתוכנה בשם winfax איני יודעת אם היא קיימת. הפקסים היו מגיעים סרוקים למחשב.היה מודם חיוג ישן שהרכבתי. פתרון ללא עלויות? פרט לקו הטלפון והמודם שכבר היה בידיי
עדיין קיימת אבל מחייבת חיבור לקו הטלפון עם כרטיס חייגן מותקן במחשב כי זה חייגן אנלוגי [כרטיס סטנדרטי שהיה על כל מחשב מלפני 15 שנים]. היום 99.9% זה ראוטרים ולרוב האנשים אין כבר קו ביתי של בזק. וכנראה שלא יעבוד אלא עם מפצל בקו הטלפון ובנוסף אם המחשב לא פעיל הפקסים לא נכנסים...

לא, זה הכי זול.
יוסי, משתמש בשירות הזה? מכיר אותו מניסיון?
אם לא, אז איך אתה שולח ומקבל פקסים? או שאתה לא מחפש את הפיתרון הזול ביותר (כמוני). כי לא זולים יש בשפע.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ מחפשת את עצמי בקריירה- אשמח לעזרה התפתחות אישית 6
N מחפשת המלצה לקופת גמל לעצמאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ר בת 25, מחפשת כיוונים תעסוקתיים יומני מסע אישיים 13
Cleo מחפשת את הספר "כספך או חייך" בעברית אוף טופיק 1
R מחפשת יועץ השקעות עם רישיון של הרשות לניירות ערך פוסטים מאיכות נמוכה 0
ס מחפשת כיוון התפתחות אישית 3
M מחפשת תובנות שוק ההון 30
נ מחפשת "מנוע צמיחה" לתיק שלי... שוק ההון 61
ט מחפשת שרשור על השקעה לטווח קצר שוק ההון 4
א מחפשת השוואה של עוקבי S&P לS&P שוק ההון 2
מ מדינת ישראל מחפשת סולידיות וסולידים! שוק ההון 25
T מחפשת , למסירה או השאלה , עגלת אחים: מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
חסכונית מחפשת שרשור לגבי הורים וכסף אוף טופיק 1
האופטימית מחפשת עצמאים כלכלית אוף טופיק 64
רחל וויטיס מחפשת יועצ/ת השקעות לאירוח בפורום נשואים טריים אוף טופיק 16
דעתנית מחפשת ייעוץ עסקי בליווי אימון אישי התפתחות אישית 20
Stardust מחפשת אפילקציה שתחסום כל דרכי ההתקשרות איתי מקונטקט מסויים ובשעות מסויימות אוף טופיק 7
H מחפשת את הדרך הנכונה להתחיל את החיים בשביל להגיע לעצמאות כלכלית יומני מסע אישיים 49
שרון מחפשת פלאגין של ענן תגיות אמין ומעודכן שתומך בעברית אוף טופיק 0
ק מחפשת רעיונות למתנות זולות, שיתפסו ע'י המקבלים כלא זולות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 24
H מחפשת מחשב נייד ללימודים אוף טופיק 14
efrat מחפשת אפליקציה לניהול הוצאות בנייד אוף טופיק 5
י שכבות בIB. פתרון שאולי יהיה מוסכם. חשבונות נוספים. מיסים 49
C פתרון ליצירת קשר עם ילד בן שבע בבית צרכנות פיננסית 22
ל מעוניין להפסיק לרכוש שישיות מים - איזה פתרון קיים יש? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 51
G פתרון זול למספר טלפון נוסף? צרכנות פיננסית 4
D המלצה על מאוורר או כל פתרון אוורור אחר פוסטים מאיכות נמוכה 15
1337justme פתרון לצורך להדפסת מסמכים פעם בשנה בממוצע מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 24
M פתרון להגשת דוחות מס ב-Interactive Brokers מיסים 20
T עמלות גבוהות בקניית ETF אירופאי - יש פתרון למי שלא יכול לקנות ETF אמריקאי? שוק ההון 7
S בקשת פתרון למבחן ראיון שלא עברתי אוף טופיק 7
1337justme פתרון לטלויזיה + טלפון קווי לאנשים מבוגרים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 33
1337justme פתרון לסיכון מט"ח בהחזקה של דולרים בעו"ש שוק ההון 50
ק פתרון ביטוח לעבודות שנעלמות צרכנות פיננסית 5
flower פתרון חלקי לחוק ה-FIFO שוק ההון 6
Cleo פתרון אחסון לחפצים בעת נדודים אוף טופיק 1
גלעד 99 חיסכון ארוך טווח לילד - פתרון פשוט? שוק ההון 49
ל פתרון לכל הבעיות אוף טופיק 3

נושאים דומים

Back
למעלה