• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מחפשת מחשב נייד ללימודים

• פותח הנושא hello
  • פורסם בתאריך

hello

משתמש סולידי
דירוג
41
אני מחפשת המלצה למחשב נייד קטן וקל בגודל 10-12 אינץ' ללימודים. השימוש בו יהיה מאוד בסיסי. יש למישהו המלצות?

תחום הלימודים?

הנדסה.

את צריכה רק אינטרנט?
גם OFFICE?
מה עם שרטוט? תוכנות יעודיות?
לתכנת?

האם המחשב זה רק לכתוב תוך כדי שיעור, או שאם צריך לבדוק רגע את התוכנית/שיעורים לפני הגשה?

אני מחפשת המלצה למחשב נייד קטן וקל בגודל 10-12 אינץ' ללימודים. השימוש בו יהיה מאוד בסיסי. יש למישהו המלצות?
המסקנות שלי מהתואר -
1.מחשב בזמן הרצאה רק מפריע להתרכז.
2. מסך כל כך קטן יהרוס לך את העיניים.
3.לא באמת צריך לקחת מחשב לאוניברסיטה.
4. בכל פינה / ספרייה יש מלא מחשבים נייחים שאפשר להשתמש בהם.
5.צריך מחשב שולחני נחמד עם מסך גדול שתוכלי לקרוא ממנו בכיף בלי להוציא אותו מהחדר , עלות של כ- 1500 שח לחדש ופחות למשומש.

מנסיוני, התלמידים הכי טובים בדרך כלל עם דף ועט. מחשב נייד נוח בשביל ללמוד כשאתה לא בבית. אין צורך ביותר מ13.3 אינטש. אבל עדיף שיהיה חזק בשביל תוכנות כבדות של הנדסה

• אהבתי
Reactions: HHH
הנדסת חשמל? אלקטרוניקה? מחשבים? תעשיתית? בניין? מכונות?
לכול אחד מהם יש דרישות שונות.
בכללי אומר לך:
לקמפוס - מחברת, עט, טייפ מנהלים להקלטת הרצאות, מצלמה לצילומי מסך/לוח
אפשר גם טאבלט במקום כול זה אבל מנסיוני, מה שלא עובר דרך העט והנייר לא מגיע למוח אבל כול אחד וכישוריו.
לבית - מחשב שולחני מינימום I5, כרטיס מסך טוב, מערכת הפעלה עדיף מיקרוסופט כי יש היצע מגוון של תוכנות חינמיות.
ואל תחשוב על לינוקס כי זה סתם יאתגר אותך ללא צורך.
אז תן בבקשה פרטים נוספים, תוכנית הקורסים לשנה הקרובה, אולי צריך גם תוכנת cad לשירטוטים?
בארכיטקטורה והנדסת בניין יש מצב שתצטרך גם תוכנת שירטוט ב 3D.

טוב אחרי הרבה שכנועים של חברים (ושל אנשים פה בפורום) החלטתי לא לקנות מחשב נייד השנה.

כמורה אני יכול להגיד לך, ראשית, שהסוגיה של איך לרשום את הנעשה בכיתה עצמה היא החלטה אישית. אם את מקלידה הקלדה עיוורת ומסוגלת לעשות זאת תוך כדי הקשבה, אולי רישום אלקטרוני (נייד או טאבלט) זה בשבילך. יש לזכור שזה גם גורם להסחת דעת, ולא בשביל זה את יושבת בכיתה. האם זה נחוץ? לדעתי בכלל לא.

אבל כן צריך מחשב למטלות ולימודים מחוץ לכיתה. או אז למחשב שולחני יש יתרום של חוזק וביצועם ביחס לעלות, כמו גם אפשרויות שדרוג החומרה כדי שיהיה רלוונטי שנים ארוכות יותר מנייד ממוצע. מצד שני, הוא נייח, ויכול להיות שזה חשוב לך אם את עובדת/לומדת/מבצעת מחקר/כותבת עבודות גם במקומות אחרים: בספריות, ארכיונים, התמחויות, או סתם מחוץ לדירה כי השותפים מרעישים ואת מוצאת השראה בבית קפה. במקרים אלו אולי מוטב להעדיף מחשב נייד. העדפתי האישית היא לנייד המתחבר למסך נוסף בבית. עבורי עבודה עם מסך נוסף עדיפה על מסך אחד גדול (וזולה יותר). גודל הנייד יושפע ממידת הניידות שלו. אם את עושה בו שימוש יומי מחוץ לבית גודלו ומשקלו יהיו חשובים מאוד. אם לעתים רחוקות, אז קצת פחות ומסך גדול יותר עשוי להיות עדיף. בכל מקרה אינני רואה צורך במסך גדול מ-13 אינץ׳, אם יש חיבור למסך נוסף. 10 זה כבר ממש קטן ובזמנו היה לי כזה, שאהבתי מאוד, אבל רק כי הסתובבתי איתו כל יום כל היום וגם במדינות עולם שלישי שלא רציתי שכל אחד ידע שיש לי מחשב בתיק.

טוב אחרי הרבה שכנועים של חברים (ושל אנשים פה בפורום) החלטתי לא לקנות מחשב נייד השנה.
תוכלי לפרט את הסיבות?

ואני מניח שאין חובבי apple בפורום :)

ואל תחשוב על לינוקס כי זה סתם יאתגר אותך ללא צורך.
אז תן בבקשה פרטים נוספים, תוכנית הקורסים לשנה הקרובה, אולי צריך גם תוכנת cad לשירטוטים?
בארכיטקטורה והנדסת בניין יש מצב שתצטרך גם תוכנת שירטוט ב 3D.
מה זה סתם יאתגר אותך? זה חלק מדרישות הלימודים לתכנת בסביבת לינוקס (לפחות בקורסים של C ו C++ אם זה לא מתקמפל ב GCC ואין קובץ make לא ניתן להגיש) ולדעת BASH בסיסי זה חלק מהמבחנים.
חוץ מזה שאין שום דבר מאתגר בהתקנת Ubuntu זה מאד פשוט ועובד נהדר, לא מדובר על Arch לינוקס.

ה זה סתם יאתגר אותך? זה חלק מדרישות הלימודים לתכנת בסביבת לינוקס
כן, לקורס תיכנות, אבל הבנאדם ( @hello )לא אמר לנו מה הוא לומד...
לארכיטקטורה למשל לא צריך לינוקס ולא צריך bash ו shmash, צריך אוטוקאד תלח מימד.
גם להנדסת מכונות, בניין, תעשיה וכו' לא צריך לינוקס.
רק להנדסת ומדעי המחשב רצוי ודרוש להכיר גם את סביבת לינוקס.
אז בו נמתין לידידנו,בפקולטה אליה נרשם מפרסמים את הדרישות לקורס כך שאנחנו סתם טוחנים מים.
שבת שלום.

נערך לאחרונה ב:
אני מניח שאין חובבי apple בפורום :)
לא נכון.
אני חובב apple גאה, ועכשיו אני נכנס לבונקר שלי לפני שכל חובבי האנדרואיד פה יקפצו עליי ;)

לא נכון.
אני חובב apple גאה, ועכשיו אני נכנס לבונקר שלי לפני שכל חובבי האנדרואיד פה יקפצו עליי ;)
אני מהאום, יש לי מק-בוק, אנדרויד וווינדוז.

אני לומדת הנדסת חשמל. וההחלטה הגיעה בעקבות זה שמחשבים בגודל שרציתי עולים מעבר לתקציב שלי ולרוב האנשים שלומדים איתי אין מחשב נייד אז אני כנראה אדחה את הקנייה של המחשב לשנה הבאה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ מחפשת את עצמי בקריירה- אשמח לעזרה התפתחות אישית 6
N מחפשת המלצה לקופת גמל לעצמאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ר בת 25, מחפשת כיוונים תעסוקתיים יומני מסע אישיים 13
Cleo מחפשת את הספר "כספך או חייך" בעברית אוף טופיק 1
R מחפשת יועץ השקעות עם רישיון של הרשות לניירות ערך פוסטים מאיכות נמוכה 0
ס מחפשת כיוון התפתחות אישית 3
M מחפשת תובנות שוק ההון 30
נ מחפשת "מנוע צמיחה" לתיק שלי... שוק ההון 61
ט מחפשת שרשור על השקעה לטווח קצר שוק ההון 4
L מחפשת פתרון לפקס (שליחה וקבלה) יש יותר זול מ-50₪ לשנה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 27
א מחפשת השוואה של עוקבי S&P לS&P שוק ההון 2
מ מדינת ישראל מחפשת סולידיות וסולידים! שוק ההון 25
T מחפשת , למסירה או השאלה , עגלת אחים: מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
חסכונית מחפשת שרשור לגבי הורים וכסף אוף טופיק 1
האופטימית מחפשת עצמאים כלכלית אוף טופיק 64
רחל וויטיס מחפשת יועצ/ת השקעות לאירוח בפורום נשואים טריים אוף טופיק 16
דעתנית מחפשת ייעוץ עסקי בליווי אימון אישי התפתחות אישית 20
Stardust מחפשת אפילקציה שתחסום כל דרכי ההתקשרות איתי מקונטקט מסויים ובשעות מסויימות אוף טופיק 7
H מחפשת את הדרך הנכונה להתחיל את החיים בשביל להגיע לעצמאות כלכלית יומני מסע אישיים 49
שרון מחפשת פלאגין של ענן תגיות אמין ומעודכן שתומך בעברית אוף טופיק 0
ק מחפשת רעיונות למתנות זולות, שיתפסו ע'י המקבלים כלא זולות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 24
efrat מחפשת אפליקציה לניהול הוצאות בנייד אוף טופיק 5
N מחשב נייד זול מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
ט קניית מחשב גיימינג סולידי אוף טופיק 11
ט מחשב נייח סולידי למשחק ספציפי (cs 2) אוף טופיק 5
V קניית מחשב נייד מחודש מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
E מחשב גיימינג פוסטים מאיכות נמוכה 10
H המלצה לעמדת עבודה / שולחן מחשב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
T המלצה למפרט מחשב עבור ML / AI אוף טופיק 12
מ המלצות על מחשב נייד מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
R מחשב נייד לתואר במדמח אוף טופיק 27
Harvey בריאות עיניים בעבודה מול מחשב אוף טופיק 20
L מחשב נייד לגרפיקה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
א משתחרר עוד שמונה חודשים: היה לי מסלול בראש אני אני מחשב מסלול מחדש (עו"ד) התפתחות אישית 5
ל כסא מחשב והעסקים בישראל אוף טופיק 3
סול מחשב נייח סולידי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 8
ח כיסא מחשב מומלץ מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
1337justme לפטופ או מחשב נייח לצפיה בסרטי 4k ואולי משחקים צרכנות פיננסית 14
O קניית מחשב נייד מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19
L מסך מחשב מומלץ אוף טופיק 3
cypriano de rore המלצה על מחשב נייד לעריכת וידאו אוף טופיק 48
cypriano de rore המלצה על מסך מחשב אוף טופיק 15
N מחפש מחשב גיימינג זול אוף טופיק 38
adamshalev מחשב נייד לפיתוח אוף טופיק 135
ח כיצד להגן על המידע האישי בעת גניבת מחשב אוף טופיק 61
N מחשב נייד סולידי צרכנות פיננסית 45
פסיוני לימוד יישומי מחשב התפתחות אישית 18
א כבר המציאו כזה דבר? (מחשב/טאבלט) אוף טופיק 22
משה הצטרפו להרפתקה וירטואלית - משחק מחשב כדרך להגברת מוטיבציה ופרודקטיביות התפתחות אישית 9
nicepo1 המלצה על כיסא מחשב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 61

נושאים דומים

Back
למעלה