• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה לעשות כשהבנקים לא מאפשרים לממש רווחים מקריפטו?

imacryptorick

משתמש רשום
דירוג
0
יש לי כמות יפה של מטבעות וירטואליים, שאני רוצה להשקיע באפיקים יותר סולידיים, אך כפי שידוע הבנקים הטילו וטו על כל התחום, ויותר קל להפקיד כסף פלילי, מאשר רווחים לגיטימיים מקריפטו.
השאלה שלי היא, אם יש ברשותי מזומן ואין לי אפשרות להפקיד אותו בבנק, כיצד אוכל לבצע השקעות סולידיות כלשהן?
(לצערי לא נדל"ן מכיוון שצריך להחזיק סכומים בלתי נתפסים במזומן, עד לרכישת הנכס עצמו)

בלי קשר לבמה תשקיע אותו - אתה לא יכול על פי חוק לעשות שום עסקה במזומן מעל סכום מסויים, לדעתי היום זה 50 אשח ורוצים להוריד להרבה פחות. תקרא על זה, זה גם נועד למניעת הלבנת הון.
אם יש לך את כל התיעוד המלא של מאיפה הכסף הגיע וגם שילמת עליו מס כפי שרשות המסים דורשת, אני מאמין שכן תוכל למצוא בנק שיקבל את הכסף.
נסה את דיסקונט ופועלים.

לא הבנתי.

1) יש לך את הכסף במזומן?

2) שילמת מיסים?

בלי קשר לבמה תשקיע אותו - אתה לא יכול על פי חוק לעשות שום עסקה במזומן מעל סכום מסויים, לדעתי היום זה 50 אשח ורוצים להוריד להרבה פחות. תקרא על זה, זה גם נועד למניעת הלבנת הון.
אם יש לך את כל התיעוד המלא של מאיפה הכסף הגיע וגם שילמת עליו מס כפי שרשות המסים דורשת, אני מאמין שכן תוכל למצוא בנק שיקבל את הכסף.
נסה את דיסקונט ופועלים.

בנקים לא מתעניינים בתיעוד, אם הרווחים הם מקריפטו, זה כסף רעיל מבחינתם

חלק מכרתי בשביל מזומן, אבל הרוב עדיין במטבעות

שילמתי מס
בנקים לא מתעניינים בתיעוד, אם הרווחים הם מקריפטו, זה כסף רעיל מבחינתם
קצת לא מובן לי יש לך מזומן ששילמת עליו מס ואתה לא מצליח להפקיד בבנק פיזית? ניסית בכספומט? כי הוא לוקח עד 50K ביום ופעם אחרונה שהפקדתי הוא לא שאל כלום.מקסימום אחרי כמה הפקדות כאלה תקבל טלפון מהבנק שישאל מאיפה הכסף,תהיה קצת יצירתי(במידה ולא מוכנים לשמוע על קריפטו), במקרה הכי גרוע ידווחו למס הכנסה ואתה הרי שילמת מס לדבריך.
בנוסף ההגיון אומר שבנקים שנותנים להפקיד לבורסות של קריפטו(להבנתי יש עוד כאלה)יתנו גם לקבל משם כסף(אבל לא ניסיתי).

• אהבתי
Reactions: HHH
זהו. אם הכסף מזומן ושילמת עליו מס, למה שיתנגדו לקבל אותו? "רווחים מפעילות עסקית", לא?

קצת לא מובן לי יש לך מזומן ששילמת עליו מס ואתה לא מצליח להפקיד בבנק פיזית? ניסית בכספומט? כי הוא לוקח עד 50K ביום ופעם אחרונה שהפקדתי הוא לא שאל כלום.מקסימום אחרי כמה הפקדות כאלה תקבל טלפון מהבנק שישאל מאיפה הכסף,תהיה קצת יצירתי(במידה ולא מוכנים לשמוע על קריפטו), במקרה הכי גרוע ידווחו למס הכנסה ואתה הרי שילמת מס לדבריך.
בנוסף ההגיון אומר שבנקים שנותנים להפקיד לבורסות של קריפטו(להבנתי יש עוד כאלה)יתנו גם לקבל משם כסף(אבל לא ניסיתי).
אי אפשר להיות יצירתי בלי לפברק מסמכים, הם לא יסתפקו באיזו טענה שנשמעת הגיונית, אלא ידרשו הוכחות חותכות מעין הכסף

לצערי כבר הייתי בסיפור הזה עם בנק הדואר, והנבלות החזירו את הכספים לבורסה שבה המרתי את המטבעות לשקלים (ביט2סי, למי שמכיר)

כן, יש אנשים שהצליחו לבצע העברות מבורסות ואליהן מתחת לרדאר, אבל ברגע שהבנק עלה על זה, בישר להם שהוא לא יאפשר להם לבצע העברות נוספות

זהו. אם הכסף מזומן ושילמת עליו מס, למה שיתנגדו לקבל אותו? "רווחים מפעילות עסקית", לא?
הסיבה הרשמית היא סיכונים להלבנת הון, שלטענתם קיימים תמיד כשמדובר בקריפטו, לא משנה כמה ערימות מסמכים תביא אליהם, הם ימשיכו לטעון את זה

אבל יכול להיות שהם סתם מנסים לסכל תחרות, הרי יש מטבעות שבקלות יכולים להחליף חשבון עו"ש אם מספיק אנשים יאמצו אותם

האם למישהו יש רעיון כיצד לבצע השקעות סולידיות, מבלי לעבור דרך הבנק?

ואגב, אולי זה נשמע לכם מוזר, אבל זה מה 90% מהישראלים שמתעסקים במטבעות צריכים להתמודד איתו, ושאר ה10% עדיין לא התגלו על ידי הבנק

@imacryptorick
- איך קיבלת את המזומן לידיך ממכירת הקריפטו?
- באיזה סכום מזומן מדובר?
- מה לגבי הפקדה בכספומט?
- מה לגבי לפתוח חשבון בבנק אחר?
- מה זה השקעה סולידית בעיניך?
- גם נדל"ן - אתה לא יכול לקנות במזומן, מאותם חוקים של הלבנת הון. ההגבלה לעסקת מזומן היום היא 50 אש"ח וזה הולך לרדת עוד.

@imacryptorick
- איך קיבלת את המזומן לידיך ממכירת הקריפטו?
- באיזה סכום מזומן מדובר?
- מה לגבי הפקדה בכספומט?
- מה לגבי לפתוח חשבון בבנק אחר?
- מה זה השקעה סולידית בעיניך?
- גם נדל"ן - אתה לא יכול לקנות במזומן, מאותם חוקים של הלבנת הון. ההגבלה לעסקת מזומן היום היא 50 אש"ח וזה הולך לרדת עוד.
נפגשתי עם בן-אדם שרצה לקנות, הוא נתן לי חבילת שטרות, והעברתי מטבעות לפי אותו שווי לארנק שלו

יש עליי כ20,000₪, המטבעות בשווי של כ800,000₪

אני לא רוצה לדעת מה יקרה כשהבנק ישים לב לפעולות הללו,
אם בנק הדואר העביר כספים לחשבון שממנו קיבלתי אותם על דעת עצמו, מה לעזאזל יעשה בנק עם כספים שהופקדו במזומן? יגיד לי לבוא עם מזוודות? (שזה המקרה הטוב...)

בדקתי עם לאומי, פועלים, מזרחי טפחות, דיסקונט, ירושלים וכאמור הדואר, כולם הסבירו שיש איסור גורף להפקיד כספים כאלו

מניות, אגרות חוב, הלוואות עמיתים, נדל"ן (שהבנתי עכשיו שלא פרקטי גם אם הייתי מחזיק עליי מספיק מזומן),
במילים אחרות אפיקים עם הכנסה קבועה וסיכון נמוך יחסית לאיבוד ההשקעה (מן הסתם לא אג"ח זבל או מניות ביומד)

@imacryptorick
תשמע, אתה בסיטואציה מעניינת
אני סתם אזרוק משהו באויר, חשבת להחזיק חשבון בדולרים לא בארץ ולבצע את הוצאותיך בסכום הפקדה מינימלי של שקלים
תקרא לזה קיצבה, סכומים מתחת ל 10K יתקבלו ברוב הבנקים על בסיס חודשי
דרך קשה אחת הינה לפתוח חשבון בנק אמריקאי, עם כרטיס אשראי וכל ה"איבזור"
דרך נוספת עליך לבדוק חשבון באחד הברוקרים המצויינים כאן בפורום (SCHWAB,TD, IB) מי שהכי "קליל" מבחינת הפקדות יתאים לך יותר
אם תצליח להפקיד את כספך ב IB תוכל לשלוח אותם לחשבון הישראלי בשקלים, נראה לי שכל עוד הסכומים הגיוניים (לא מאות אלפי ש"ח) שום בירוקרט לא ימנע את ההעברה במיוחד שהחשבון נחשב שלך
זאת לא המלצה וזאת רק מחשבה של מה אני הייתי עושה, אין לקחת מזה כמשהו יותר מזה

עריכה: פיזור, אתה חייב לחלק את הכספים בנסיונות שלך כי אם משהו לא יעבוד (בלשון המעטה) אל תאבד הכל בקיצור

@imacryptorick השאלה שלך היא לא איך להשקיע מזומן.
השאלה שלך היא איך להכניס רווחים מקריפטו למערכת הבנקאית לחשבון על שמך, כי אין לך שום אפשרות להשקיע באף אחד מהדברים אמרת עם מזומן. ברגע שיש לך כסף בחשבון על שמך במערכת הבנקאית אתה יכול להזיז אותו לאן שתרצה על שמך. ככה המערכת עובדת, ברוך הבא לעולם מניעת הלבנת הון.
20,000 שח זה לא הרבה כסף. אני לא מאמין שמישהו ירים גבה אם פשוט תפקיד את זה לחשבון. ואם זה ממש מטריד אותך, תעשה עם תת סכום על פעם.

הבעיה שלך היא ב800,000 הנותרים. נכון להיום יהיה לך קשה להכניס אותם למערכת הבנקאית.

@imacryptorick
תשמע, אתה בסיטואציה מעניינת
אני סתם אזרוק משהו באויר, חשבת להחזיק חשבון בדולרים לא בארץ ולבצע את הוצאותיך בסכום הפקדה מינימלי של שקלים
תקרא לזה קיצבה, סכומים מתחת ל 10K יתקבלו ברוב הבנקים על בסיס חודשי
דרך קשה אחת הינה לפתוח חשבון בנק אמריקאי, עם כרטיס אשראי וכל ה"איבזור"
דרך נוספת עליך לבדוק חשבון באחד הברוקרים המצויינים כאן בפורום (SCHWAB,TD, IB) מי שהכי "קליל" מבחינת הפקדות יתאים לך יותר
אם תצליח להפקיד את כספך ב IB תוכל לשלוח אותם לחשבון הישראלי בשקלים, נראה לי שכל עוד הסכומים הגיוניים (לא מאות אלפי ש"ח) שום בירוקרט לא ימנע את ההעברה במיוחד שהחשבון נחשב שלך
זאת לא המלצה וזאת רק מחשבה של מה אני הייתי עושה, אין לקחת מזה כמשהו יותר מזה

עריכה: פיזור, אתה חייב לחלק את הכספים בנסיונות שלך כי אם משהו לא יעבוד (בלשון המעטה) אל תאבד הכל בקיצור

אני כן שוקל לנסות לפתוח חשבון בבנק crypto-friendly בחו"ל, משם אוכל לקנות מניות, ולהעביר אותן לחשבון בבית השקעות בארץ
זאת פרוצדורה יקרה ומסובכת, לכן אני תוהה אם יש דרך פחות מעגלית להשקיע את הכספים.
אני לא פוסל השקעה (או פתיחה) בעסק כל עוד קל להרוויח ממנו, והסיכון לאובדן ההשקעה נמוך

@imacryptorick השאלה שלך היא לא איך להשקיע מזומן.
השאלה שלך היא איך להכניס רווחים מקריפטו למערכת הבנקאית לחשבון על שמך, כי אין לך שום אפשרות להשקיע באף אחד מהדברים אמרת עם מזומן. ברגע שיש לך כסף בחשבון על שמך במערכת הבנקאית אתה יכול להזיז אותו לאן שתרצה על שמך. ככה המערכת עובדת, ברוך הבא לעולם מניעת הלבנת הון.
20,000 שח זה לא הרבה כסף. אני לא מאמין שמישהו ירים גבה אם פשוט תפקיד את זה לחשבון. ואם זה ממש מטריד אותך, תעשה עם תת סכום על פעם.

הבעיה שלך היא ב800,000 הנותרים. נכון להיום יהיה לך קשה להכניס אותם למערכת הבנקאית.

כיוון שחשבתי עליו, הוא לייבא מוצרים שניתן למכור ברווח בקלות בארץ
משם זה לא קשה לקנות אותם עם "מזומן", למשל על ידי הנפקת כרטיס נטען של הדואר, ולהציג את הרווחים לבנק כמשהו נקי (כמשהו שלא קשור לקריפטו למראית עין)

זאת פרוצדורה יקרה ומסובכת, לכן אני תוהה אם יש דרך פחות מעגלית להשקיע את הכספים.
תקרא קצת בפורום, מילות חיפוש כגון "ברוקר זר" "כרטיס אשראי"

בנימה אישית, Its your f*cking money, מרתיח שלא נותנים לך לגעת בו, בכל מקרה יהיו לך יותר סיכויים להתנהל בדולרים

Its your f*cking money
גם כסף שלא שולם עליו מס הוא שלך, וגם כסף שהרוות ממכירת סמים הוא שלך. זה לא העניין, העניין הוא חוקים נגד הלבנת הון, ובנקים שמתרחקים מהון שהם לא רוצים להתעסק איתו.
בנק הוא עסק, חברה בע"מ, שמטרתה להשיא רווחים לבעלי המניות תוך כדי שמירה על החוקים.
לא לשכוח מי זה מי.

ברגע שיש לך כסף בחשבון על שמך במערכת
לא מדויק, במידה ומדובר בסכומים גדולים, גם העברה מבנק בישראל לבנק בחו"ל ששניהם על שמךש אתה תידרש להצגת מסמכים שמזהים את מקור הכסף, לפחות מניסיון אישי שלי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 0
ל פתיחת עוסק פטור- האם לשלם לבעל מקצוע או לעשות הכל לבד? יזמות והגדלת הכנסות 19
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
לאץ' איך לעשות סדר בדירה שכורה שהתנהלה עד כה בצורה לקויה? נדל"ן 19
T התמודדות עם מסרונים לא רצויים מה לעשות? אוף טופיק 13
AlexNOSAM מעבר לארצות הברית - מה לעשות עם הפנסיות וקה״שים למיניהם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
B האם לעשות הסבת מקצוע? התפתחות אישית 11
J מתלבט מאוד מה לעשות, אשמח לכל עצה והארה התפתחות אישית 9
ש מה לעשות בגירושין למכור או לקנות בית נדל"ן 11
Y מה לעשות עם עודפי עו"ש (קצר טווח) שוק ההון 8
S דברים קטנים ופשוטים שאפשר לעשות כדי לשפר את איכות החיים ולהאריך אותם אוף טופיק 81
E האם דמי ניהול שאני משלם הם סבירים ומה לעשות עם כל המסלולים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
קפיטליסט_מרושע עם רגל אחת בחוץ - חושש לעשות את הצעד האחרון יומני מסע אישיים 57
R מה לעשות עם 2 מיליון שקל? נדל"ן 14
ל מה לעשות כשלא רוצים לעשות כלום? התפתחות אישית 76
ב קופת גמל לתגמולים - מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
א מה לעשות עם קופת גמל הונית נזילה המיועדת לטווח בינוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
הפרופסור סתם מתוך סקרנות, איך זה לעשות PhD במקום כמו סטנפורד או הרווארד ? התפתחות אישית 1
O מה לעשות עם ההורים- חיסכון לילד שוק ההון 32
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
S לקוח לא משלם - מה לעשות? אוף טופיק 17
D איפה הכי כדאי לעשות התמחות ברפואת ילדים התפתחות אישית 2
מ מה לעשות עם 80 אלף דולר? שוק ההון 7
י כרגע התחתנתי, מה צריך לעשות? אוף טופיק 13
N מתלבט מה לעשות ברקע הירידות האחרונות בשוק ההון שוק ההון 26
I מה לעשות עם ההשקעות בארץ בזמן רילוקיישן? שוק ההון 14
E אני רוצה לעשות ללוות צלמים באופן עסקי ולא יודע איך לתמחר את זה. אשמח לעזרה אוף טופיק 2
א לעשות פרויקטיים רק בשביל להשתפשף או שיש רעיונות טובים יותר התפתחות אישית 20
ש מרגיש שהולכים לי על הראש במשרד - מה לעשות? אוף טופיק 2
נ מתנגד להפיכה המשטרית, מה לעשות כצרכן פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 126
ד התלבטות באיזה מסלול לעשות פירעון חלקי של המשכנתא נדל"ן 15
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
M הודעה על שינוי דמי ניהול - יש מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
E אני מתעד בהוצאות כל שקל כבר מעל שנה וחצי וזה מתחיל להתיש קצת. מה לעשות? להמשיך? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
ר מה לעשות עם פנסיה לא פעילה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S להמשיך לתואר שני בארכיטקטורה או לעשות תואר ראשון נוסף במדעי המחשב? התפתחות אישית 4
O איזה הקצאת נכסים לעשות שוק ההון 3
יבגני_ל מה אפשר לעשות עם יתרה שימושית בחשבון ביטוח אובדן כוח עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
R מה לעשות עם כספים שמיועדים לבניית בית ? שוק ההון 21
T הרגלי גלישה - מה ניתן לעשות? התפתחות אישית 10
E שאלה לגבי סכום דולרי גדול ומה לעשות איתו שוק ההון 52
T התחלתי לתת ל ChatGPT לעשות את העבודה שלי אוף טופיק 170
O כל כמה זמן מומלץ לשנות את הקצאת הנכסים בתיק השקעות ( לא לעשות איזון) בהתאם לשינוי פרופיל הסיכון? שוק ההון 1
D לבעלי חניה בבניין,. לא ביקשנו חלף חניה בתמ'א פינוי בינוי , לאחר תכנון וחתימה אבל טרם חתימה סופית., מה הכי טוב כרגע לעשות? נדל"ן 4
C עזיבת מקום עבודה - איך לעשות את זה נכון התפתחות אישית 19
נ דברים קטנים (וגדולים) שאפשר לעשות למען איכות הסביבה אוף טופיק 71
מ מה לעשות עם הכסף ששוכב בעו"ש פוסטים מאיכות נמוכה 2
W פרוייקטים שאפשר לעשות בתור סטודנט למדמח התפתחות אישית 23
C הבנק התנהג כמו בנק וגבה ממני ״עמלת ייצוא״ על הכנסות מאתר, מה יכול לעשות הלאה? אוף טופיק 25
Y מכרתי דירה - יש לי עליה משכנתא עם תנאיים מצויינים - מה לעשות? נדל"ן 7

נושאים דומים

Back
למעלה