• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מהן הקבוצות פייסבוק שאתם מצליחים לקבל מתוכן מידע מאוד איכותי או מעניין?

• פותח הנושא CHF
  • פורסם בתאריך

CHF

משתמש רגיל
דירוג
83
שתיים שלי
הלאונג׳ / קבוצה בנושאי טיסות, בתי מלון, חופשות ומועדוני לקוחות
Supertools IL - כלים לעל אנושיות / קבוצה עם דגש למקסום הפרודוקטיביות והפיתוח האישי

Zero waste israel, למי שבקטע של להפחית פסולת/צמצום צריכה /צמצום זיהום וכו.
אני נמצאת שם אבל נכנסת פעם בשבוע כי רוב הזמן אנשים מקשקשים שטויות ונכנסים לרזולוציות מיקרוסקופיות (קצת כמו כאן).
אני נמצאת גם בקבוצת מגדלים ירקות בבית, גם שם קשה למצוא שאלות חכמות ותשובות טובות.
הקבוצה שהכי מצליחה לעניין אותי לאורך זמן זה הצילו את העצים. דיווחים מהשטח על התנהגות בלתי הולמת כלפיהם והפעלת לחץ על עיריות ופקידי יערות.
מה שאני עושה בדרך כלל עם הקבוצות זה להעביר אותן מהר מאד למצב של חוסר עקיבה ולהיכנס לעיתים רחוקות.
הרשתות החברתיות הנכיחו (לפחות לי) ביתר שאת את הצורך של 20% מהאנושות ללהג ולהשמיע את קולה ללא בקרה עצמית. השאר פשוט שותקים רוב הזמן.

רוב הזמן אנשים מקשקשים שטויות ונכנסים לרזולוציות מיקרוסקופיות (קצת כמו כאן).
+1
המון ברבורים וקשקשת ברשת.
אני עוקב וחבר במספר מאוד, מאוד מצומצם של קבוצות.
ברגע שאני רואה שנותנים לייקים לפוסטים אידיוטים, אני מבין שאני במקום הלא נכון, מתנתק ומחפש קבוצה יותר עניינית.
נכון להיום אני בקבוצת עזרה להורים סיעודיים, שתי קבוצות צילום וקודי.

הרשתות החברתיות הנכיחו (לפחות לי) ביתר שאת את הצורך של 20% מהאנושות ללהג ולהשמיע את קולה ללא בקרה עצמית. השאר פשוט שותקים רוב הזמן.
נכון, חוץ מזה האלגורתים של פייסבוק עוקב לפי לייקים צפיות ושיתופים, כך שה% הזעיר של המלהגים תופס את רוב הנפח של "הרשתות החברתיות"

הקבוצות והדפים שאני באמת נהנה מהן הם:
- מלחמת העולם השניה ב360 מעלות
- מדע גדול, בקטנה
- תעלומות ביקני בוטם - חובה למעריצי בובספוג

מודה שאני חבר גם בדף הפייסבוק של קהילת הארץ השטוחה, למרות שהיכולת של המאמינים לנהל דיון נמוכה מאוד.
נדיר למצוא תגובות שלי בפייסבוק, אני רק צופה.

הכל התחיל לפני הרבה מאוד זמן, ראיתי את הסרט התיעודי על הקונספירציה ורציתי לראות במה מדובר.
ראיתי שיש קהילה ישראלית - אז עשיתי join..

דווקא מאוד מעניין שם, המכנה המשותף הוא כמובן שהארץ שטוחה אבל יש יותר זרמים ממה שנראה לאדם מבחוץ.
יש את מתנגדי החיסונים וגם מאמיני הארץ השטוחה - הם בקרב רציני עם אנשים שמאמינים שהארץ שטוחה אבל חיסונים הם בסדר.
יש את מתנגדי 5G.
יש אתאיסטים מאמיני ארץ שטוחה ויש מאמינים ואפשר להבין כמה הם חלוקים בדעתם.
יש מאמינים שלא יודעים במה הם מאמינים, "למה כדור נופל למטה" - "כי זה כיוון הנפילה הטבעי שלו" (קצת דומה לפיזיקה של אריסטו).
ועוד ועוד...

זה מובן מאליו, לא? :
הייתי חייב לראות בעצמי:lol:

ראיתי שיש קהילה ישראלית - אז עשיתי join..
אחת הבעיות עם הצטרפות והתעניינות בנושא מסוים, זה שפייסבוק מתחיל לשלוח לך עוד מאותו הדבר ואם אתה לא ערני לכך - אתה עלול להשתכנע לאט לאט או לפחות שזה לא יראה לך כבר הזוי. אני רואה איך אנשים אינטיליגנטים מחבריי מצטרפים להזיה של אין קורונה וזה רק שפעת ומתחילים לשתף את הסרטונים של כל ההזויים כמו פרופ' לץ וחבריו. אז זהירות מתבקשת :)

נזכרתי בעוד קבוצה שנכנסתי אליה לאחרונה (והורדתי עקיבה תוך יומיים) - סילבר סיסטרס, יעני נשים שלא צובעות את שערן הלבן. חשבתי שאקרא על שקר החן והבל היופי, על יציאה מההבנייה החברתית לנשים (גם לא מעט גברים בימינו), על שחרור מעול הטיפוח החיצוני השטחי. אז חשבתי...
נשים מעלות שם תמונות של עצמן עם שיער לבן מוחלק ועם פרצוף מנותח/מבוטקס ולא נדבר על ריטוש הצילום כך שכל בת 50 חלקה כתינוק בן יומו. פיכס :(

אחת הבעיות עם הצטרפות והתעניינות בנושא מסוים, זה שפייסבוק מתחיל לשלוח לך עוד מאותו הדבר ואם אתה לא ערני לכך - אתה עלול להשתכנע לאט לאט או לפחות שזה לא יראה לך כבר הזוי. אני רואה איך אנשים אינטיליגנטים מחבריי מצטרפים להזיה של אין קורונה וזה רק שפעת ומתחילים לשתף את הסרטונים של כל ההזויים כמו פרופ' לץ וחבריו. אז זהירות מתבקשת :)
האמת שזה מאוד מוזר, אבל עד לפני שכתבתי את התגובה לא ראיתי פוסטים מהקבוצה במשך חודשים, לאחר שכתבתי - קפצה לי הקבוצה.
העניין הוא שאי אפשר להשתכנע בקבוצה, חוסר הסבלנות שלהם והתוקפנות שלהם כלפי כל "שטופי המוח" פשוט לא מאפשרת את זה.
תודה על האזהרה ! אבל לא סביר שיצליחו לשכנע אותי, הוכחות לקיום כוח הכבידה נמצאות סביבנו תמיד, לא סביר שאני אתחיל לפקפק בזה ;)

האמת שזה מאוד מוזר, אבל עד לפני שכתבתי את התגובה לא ראיתי פוסטים מהקבוצה במשך חודשים, לאחר שכתבתי - קפצה לי הקבוצה.

חלק מהמרכיבים של האתר הזה כולל מרכיב מפייסבוק. המרכיב הזה כנראה עוקב אחרי המשתמשים .הרשת מוצפת בשטויות האלה. יש תוספים לדפדפן שחוסמים את זה , לא מכיר פרטים.

קבוצות ברשת זה נחמד.
אבל לא אוהב את פייסבוק. אתר מעצבן. והאפליקצייה בכלל.

הוא בנוי בצורה מאוד ממכרת , ואז אתה מוצא שאתה באמת סתם מבזבז את זמנך על כלום. וגם בד"כ מרגיש פחות שמח - אולי משהו בתוכן.

אני מעדיף פורומים. לומד יותר שם, ולא עושים עלי מניפולציות.

אם אבדתם או מצאתם חתול - חתולים שהלכו לאיבוד

יש כמה קבוצות מעניינות שיש בהן דיונים מעניינים, במקרה (או שלא במקרה) אלא קבוצות שמתאגדות סביב פודקאסטים.
אז אם כבר, המלצה על פודקאסטים טובים שיש להם קבוצות פייסבוק מעניינות:
חיות כיס, גיקונומי (מומלץ בחום), הספינר והמשחק הגדול.

קבוצות ברשת זה נחמד.
אבל לא אוהב את פייסבוק. אתר מעצבן. והאפליקצייה בכלל.

הוא בנוי בצורה מאוד ממכרת , ואז אתה מוצא שאתה באמת סתם מבזבז את זמנך על כלום. וגם בד"כ מרגיש פחות שמח - אולי משהו בתוכן.

אני מעדיף פורומים. לומד יותר שם, ולא עושים עלי מניפולציות.

באותו הקשר, אילו פורומים?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
itaied מהן יתרונות מסלולי המניות בבתי ההשקעות? שוק ההון 13
אחד_שיודע שילוב מניות קטנות בתיק ההשקעות - שאחת מהן תכפיל עצמה באלפי אחוזים שוק ההון 15
S נפצעתי בסקי, מהן זכויותיי? אוף טופיק 3
M מהן אפשרויות המשיכה בקפ"ג IRA? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
Adrian דיון | האם עשיתם טעויות בעולם העסקים? אם כן, מהן? שוק ההון 1
F מהן הזכויות לבעלי נכות של 100%? אוף טופיק 0
S קרנות מחקות חו"ל - מהן העלויות האמיתיות? שוק ההון 5
korma שיטת הפניקס ז"ל - מהן האלטרנטיבות ? שוק ההון 102
A 10 שנים קשות עברו על "תיק ההשקעות העצלן" מה אפשר ללמוד מהן? שוק ההון 5
לא חשוב שמות מהן הסכומים שאמורים להיות בידינו כשאנו פוצחים במסע לעצמאות כלכלית? יומני מסע אישיים 8
אהרון מהן אפשרויות ההשקעה לאנשים מבוגרים ? שוק ההון 2
מתכנת ריכוז כל הקבוצות רכישה צרכנות פיננסית 11
deussex לינקדאין (כמו פייסבוק) - כגוף שדוחף בכוח לראות את הדשא של השכן ? התפתחות אישית 10
ב פייסבוק האמנם שוק ההון 220
M משכורת של פייסבוק מאתר גלאסדור בארץ אוף טופיק 3

נושאים דומים

Back
למעלה