• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מהו תרחיש יום הדין שלכם?

בניו יורק המצב בסדר.
וכולם לא לשכוח: המקום בעולם שבו נהרגים הכי הרבה יהודים אך ורק בגלל שהם יהודים זה מדינת ישראל אז קחו הכל בפרופורציה.

והמקום בעולם שבו נהרגים הכי הרבה יהודים מתאונות דרכים זה מדינת ישראל , אז קחו הכל בפרופורציה.

המקום היחיד שהיהודים לא תלויים באף אחד אחר להגנתם ולוקחים אחריות על הגנתם העצמית ! לקיחת אחריות על גורלנו והגנתנו זאת מהות החירות בעיני גם אם יש לה מחיר ... "להיות עם חופשי בארצנו ..."

בדיוק.
אנשים צעירים בכל העולם ( לא רק בארץ) לא מעריכים כמה שברירי העולם המסודר והנוח שאנו חיים בו בעולם המערבי, וכמה הוא נשען על כידוני הצבא, שנוטים לזלזל בהם בעיתות שלום.

אני רק חייב לציין שאני לא אומר שישראל זה המקום המושלם עלי אדמות אני רק אומר שישראל לא פחות ולא יותר מושלמת ממקומות אחרים בעולם המערבי , גם אם נדמה לישראלים תמיד שהדשא של השכן ירוק יותר. בדיוק כמו שאין תיק השקעות מושלם ושכל אחד צריך להרכיב לעצמו פרופיל סיכון נסבל עם פרמטרים שחשובים לבעל התיק כך אין שום מדינה מושלמת למחייה במיוחד ליהודים ..וכל אחד חופשי להרכיב לעצמו פרופיל סיכון נסבל ומקום לחיות בו שיענה בצורה מקסימלית על צרכיו ...כמו שלכל תיק השקעה יש יתרונות וחסרונות כך גם לכל מדינה .
כל העולם המערבי שברירי הרבה יותר ממה שנדמה לנו מכל הבחינות : פוליטית , כלכלית , בטחונית וכו וישראל לא יוצאת דופן בענין הזה על יתרונותיה וחסרונותיה

ולאן תמליץ להם לעבור ?
לא יודע. אני ציוני והמחשבה על כך שאיאלץ להמליץ לילדיי לעזוב לתמיד את ישראל מעציבה אותי מאד. נכון להיום, ארה"ב ואוסטרליה נראות מקום סביר ליהודי ואפילו לישראלי שמזדהה עם ארצו. מצד שני, כשרואים שדונלד טראמפ עומד להיות מועמד לנשיאות ...

לא יודע. אני ציוני והמחשבה על כך שאיאלץ להמליץ לילדיי לעזוב לתמיד את ישראל מעציבה אותי מאד. נכון להיום, ארה"ב ואוסטרליה נראות מקום סביר ליהודי ואפילו לישראלי שמזדהה עם ארצו. מצד שני, כשרואים שדונלד טראמפ עומד להיות מועמד לנשיאות ...
אם תראה ותקשיב למה שקורה בקמפוסים בארהב והשנאה היוקדת לישראל אני במקומך הייתי מודאג ... דור המנהיגים העתידי של ארהב וכל האדמיניסטרציה הגבוהה מתחנך בקמפוסים האילו .. ארהב נטשה את כל בעלות בריתה בהתאם לאינטרס זה או אחר ...ראה תמיכת אובמה באחים המוסלמים...בקיצור אין על מי לסמוך ... ואף אחד לא מבטיח שמצב היהודים בארהב ימשיך להיות תקופת זוהר מדהימה בעתיד ...

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y מהו הסכום בעו"ש שנחשב בבנק כסכום לא נמוך? צרכנות פיננסית 36
O הריבית על אגרות חוב לטווח ארוך נושקות ל-5% בוול-סטריט. מהו הגבול בו אתם מתחילים לצאת משוק המניות? שוק ההון 93
M מהו בעצם ייעוץ פנסיוני? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
A מישהו יודע מהו אתר המסלקה הפנסיונית? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
tomchoook מהו שיעור הריבית במסלולי המשכנתה? נדל"ן 2
Plato מהו הגיל והקצאת הנכסים שלך? שוק ההון 15
נ מהו הקסם של תל אביב שמרתק כל כך הרבה ישראלים פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 38
הסוליd בדיקה של חברת קבלן ב checkid, מהו שעבוד? נדל"ן 0
C מהו בעצם אותו ״מרווח המרה״ בהמרת מט״ח בבנק? צרכנות פיננסית 2
O מהו אחוז המס אותו משלמים על אג"ח של ממשלת ארה"ב? שוק ההון 1
I לאור מעבר דירה- מהו חבילת האינטרנט שלכם? (ספק+תשתית) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
R מהו הדיבידנד שמקבלים בקרן ריט? ועוד שאלה... נדל"ן 17
ל מחיר למשתכן 2022 מהו השם העדכני של הפרויקט? נדל"ן 1
RumpSteak טופס 106, סעיף 42 ניכוי למס הכנסה: (כולל זיכוי פ"ש בסך ...) - מהו זיכוי פ"ש? מיסים 1
1337justme מהו הדרכון הכדאי ביותר ליוצאי ספרד? אוף טופיק 106
FlyingK הלוואה או משכנתא, מהו הגבול? נדל"ן 11
M מהו אחוז המניות שלי בתיק? שוק ההון 30
ס מהו תיק ההשקעות האחד + השקעה בקרקע שוק ההון 2
ח מהו סדר הפעולות הנכון ברכישת דירה בישראל? נדל"ן 20
ח מהו אחוז מימון אידיאלי מבחינת ריביות נדל"ן 6
ב מהו מדד IBOXIG בIBI? שוק ההון 1
L מהו כרטיס האשראי עם עמלות המשיכה הזולות ביותר לאירו בחו"ל? צרכנות פיננסית 11
ח מהו שיעור המס על דיבידנדים שמחלקת טבע? שוק ההון 31
A כיצד יודעים מהו ערכה של קרן נאמנות לפני קנייה/מכירה? שוק ההון 3
ל מהו התהליך המחשבתי מאחורי בחירת אפיק השקעה? שוק ההון 18
הסולידית מהו הרכב האישיות שלך (MBTI)? התפתחות אישית 164
א מהו ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 21
פיטר גריפין תרחיש היפוטתי - מעבר לחו״ל מיסים 2
Z תרחיש טורקיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 53
א היום כל מדדי האגחים יורדים קרוב ל0.5% , מה בעצם ה"תרחיש" ? שוק ההון 8
H הגנה מהיפר-אינפלציה / חילופי מעצמות / תרחיש קיצון (ברבור שחור) שוק ההון 60
S דמי אבטלה תרחיש מורכב אוף טופיק 16
1337justme תרחיש בו סין הופכת לשולטת על כלכלת העולם שוק ההון 12
AlexNOSAM תרחיש שבו עולה ריבית הבנק המרכזי - מה כדאי להחזיק במצב כזה? שוק ההון 7
ג תרחיש אימים כנגד תרחיש משבר שוק ההון 0
ח הגשת תביעה נגד מעסיק בבית הדין לעבודה אוף טופיק 2
ח החלטת בית הדין בהאג והתארגנות כלכלית לקראתה פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 12
D האם מקובל לשלם לעורך הדין רק על עסקה בפועל או שמשלמים גם על בדיקת דירה? נדל"ן 1
ע בעלות על ני"ע זרים בתרחישי יום-הדין שוק ההון 3
ג יום יבוא ויגיע יום הדין של קרנות הסל? שוק ההון 33
עמוס יום הדין הבורסות והאג"ח יקרסו,הנדל"ן יתמוטט,הדולר יתנפץ,ו האינפלציה תגעש שוק ההון 7

נושאים דומים

Back
למעלה