• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מבחני Grammer מורכבים ומדריך אקסל

Myrath

משתמש רגיל
דירוג
450
היי לכולם,

1. מחיפוש בגוגל לא בעיה למצוא QUIZ של דקדוק באנגלית, אלא שאני מחפש מבדקי דקדוק שבהם צריך לבחור מבין כל הכללים/בניינים. ז"א לא מבחני MULITPLE CHOICE בין present simple perfect ו-present progressive perfect, אלא כאלו שאתה צריך לבחור מבין אינסוף אפשרויות (מ-present/past simple ועד הבניינים המורכבים ביותר). ללא כותרת ש"רומזת" במה הפרק עוסק. מישהו מכיר? מחפש כמה שיותר מבחנים על מנת להתאמן.

2. בדומה לכך, מחפש מדריך אקסל צעד אחר צעד. מצאתי אחד ביוטיוב, אבל אני מאוד מעדיף מדריך כתוב. הידע שלי אפסי ולכן מחפש מדריך העוסק בפונקציות והשימושים הבסיסיים ביותר.

תודה :)

בקשר לשאלה השנייה, כמובן שיש מלא מדריכי אקסל באינטרנט, בעברית ובאנגלית וגוגל יכול לעזור לך.
אבל ממליץ לך ללכת הפוך - לחפש תרגילים ואז לנסות לפתור אותם (תהיה בטוח שלכל שאלה שיש לך באקסל תמצא תשובה בגוגל)

בקשר לשאלה השנייה, כמובן שיש מלא מדריכי אקסל באינטרנט, בעברית ובאנגלית וגוגל יכול לעזור לך.
אבל ממליץ לך ללכת הפוך - לחפש תרגילים ואז לנסות לפתור אותם (תהיה בטוח שלכל שאלה שיש לך באקסל תמצא תשובה בגוגל)

תודה, מצאתי פשוט תרגילים לדברים מאוד מוזרים.
אני מחפש תרגילים לדברים הכי בסיסיים שיש...

במקרה הכי גרוע אצור לעצמי מדריך מסרטוני הווידאו. אם יש לך המלצה קונקרטית אשמח - כי באמת שחיפשתי בכל הווריאציות שיכלתי לחשוב עליהן (רלוונטי ל2 העניינים של הנושא)

אירוני..
grammer / grammar ?

עריכה:
@artist הקדים אותי..

אני תמיד טועה בזה. באופן כללי לא משנה כמה אני מודע לטעויות החוזרות שלי באנגלית (גם בהגייה) הם כבר נדבקו לי מזמן.

היי לכולם,

1. מחיפוש בגוגל לא בעיה למצוא QUIZ של דקדוק באנגלית, אלא שאני מחפש מבדקי דקדוק שבהם צריך לבחור מבין כל הכללים/בניינים. ז"א לא מבחני MULITPLE CHOICE בין present simple perfect ו-present progressive perfect, אלא כאלו שאתה צריך לבחור מבין אינסוף אפשרויות (מ-present/past simple ועד הבניינים המורכבים ביותר). ללא כותרת ש"רומזת" במה הפרק עוסק. מישהו מכיר? מחפש כמה שיותר מבחנים על מנת להתאמן.

כאילו לבחור אופציה אחת של תחביר שהיא נכונה מתוך רשימה ארוכה ותרגילים כאלה נוספים כדי לשפר את האנגלית?

אם כן נשמע טוב ואשמח אם מישהו ישתף משהו בסגנון

כאילו לבחור אופציה אחת של תחביר שהיא נכונה מתוך רשימה ארוכה ותרגילים כאלה נוספים כדי לשפר את האנגלית?

אם כן נשמע טוב ואשמח אם מישהו ישתף משהו בסגנון

יש לי מורה פרטי לאנגלית שלא מצא בעצמו, אבל הבטיח לחפש עוד.

אני אעדכן :)

וכן... אני ממש לא מבין איך (כמעט ו) לא בונים מבחנים כאלו. בכל מקצוע יש הרי "מבחן מסכם"...

לבחור בין has been לפאסט סימפל כל הזמן זה די פשוט. מבחן טוב הוא כזה שמורכב מכל האופציות...

האמת היא שזו שגיאת כתיב ולא טעות דקדוקית ;)

לפות"ש,
יש את הספר של דר' לאה קירשנברג, The New Language Guidebook and Workbook. מאוד מומלץ.

תודה על ההמלצה.
יש גם את הספר help yourself, English grammar

ואם רושמים שגוגל פשוט advanced Tenses או advanced Grammar
מקבלים מבחנים מעורבים. זה מספק אותי לבינתיים, אפע"פ שזה לא בדיוק מה שחיפשתי...

היי לכולם,

2. בדומה לכך, מחפש מדריך אקסל צעד אחר צעד. מצאתי אחד ביוטיוב, אבל אני מאוד מעדיף מדריך כתוב. הידע שלי אפסי ולכן מחפש מדריך העוסק בפונקציות והשימושים הבסיסיים ביותר.

אפליקצית מורפיקס

נושאים דומים

Back
למעלה