• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לימודי סוכן ביטוח/משווק פנסיוני

• פותח הנושא Oniox
  • פורסם בתאריך

Oniox

משתמש רשום
דירוג
2
היי, אני דיי נמצא בצומת דרכים כרגע, החלטתי שאני מעוניין ללמוד את תחום הפיננסים, אחרי חיפוש באינטרנט הגעתי למקצוע של משווק פנסיוני, אבל אחרי עוד קצת חפירה אני כרגע די מעורער, שאלתי היא כזאת: עד כמה באמת קשה להתברג במקצוע הזה מבחינת סטאז' ובאמת להצליח בתחום הזה, משכורות, מציאת עבודה וכו' חשבתי על עוד אופציה של לימודים של ייעוץ משכנתאות/ להתחיל לעבוד במוקד משכנתאות של בנק ומשם להתקדם.
אשמח את דעתכם. עלי: כרגע בן 25 יש ידע במסחר בשוק ההון שאני למדתי( מתעסק לרוב באופציות)

היי, אני דיי נמצא בצומת דרכים כרגע, החלטתי שאני מעוניין ללמוד את תחום הפיננסים, אחרי חיפוש באינטרנט הגעתי למקצוע של משווק פנסיוני, אבל אחרי עוד קצת חפירה אני כרגע די מעורער, שאלתי היא כזאת: עד כמה באמת קשה להתברג במקצוע הזה מבחינת סטאז' ובאמת להצליח בתחום הזה, משכורות, מציאת עבודה וכו'
סוכן ביטוח זה מקצוע שבעיקר מרוויח לפי יכולת השיווק והשכנוע (ויש שיאמרו יכולת ההפחדה וההסתרה). מי שיודע למכור קרח לאסקימוסים יצליח לעשות סכומים יפים. מי שחסר ביטחון או לא מרגיש בנוח למכור לאחרים, ירוויח פחות.

חשבתי על עוד אופציה של לימודים של ייעוץ משכנתאות/ להתחיל לעבוד במוקד משכנתאות של בנק ומשם להתקדם.
אלו שני תחומים מאוד שונים - מוקד משכנתאות של הבנק זה בסופו של דבר פקיד בנק. יועץ משכנתאות חיצוני הוא לרוב עצמאי וגם פה נדרשים לא מעט כישורים של שיווק העסק.
קח רק בחשבון שכיום זו תקופה פחות טובה של יועצי המשכנתאות, לאחר שבשנים האחרונות נכנסו לתחום המון "יועצים" (זה מקצוע בלי שום דרישות, כל אחד יכול להכריז על עצמו כיועץ), ועכשיו עם הקיפאון בענף הנדל"ן הרבה מהם מחפשים תעסוקה.

היי, אני דיי נמצא בצומת דרכים כרגע, החלטתי שאני מעוניין ללמוד את תחום הפיננסים, אחרי חיפוש באינטרנט הגעתי למקצוע של משווק פנסיוני, אבל אחרי עוד קצת חפירה אני כרגע די מעורער, שאלתי היא כזאת: עד כמה באמת קשה להתברג במקצוע הזה מבחינת סטאז' ובאמת להצליח בתחום הזה, משכורות, מציאת עבודה וכו' חשבתי על עוד אופציה של לימודים של ייעוץ משכנתאות/ להתחיל לעבוד במוקד משכנתאות של בנק ומשם להתקדם.
אשמח את דעתכם. עלי: כרגע בן 25 יש ידע במסחר בשוק ההון שאני למדתי( מתעסק לרוב באופציות)
בחור בגילך שמחפש תעסוקה לטווח בינוני - ארוך חייב להביא בחשבון את השלכות האוטומציה.
נראה לי שבעשור או שניים הקרובים המקצועות שאתה שואל עליהם, כמו הרבה מקצועות אחרים בתחום הפיננסים, יעברו שינוי משמעותי, כך שרוב העבודה תיעשה על ידי מכונות והיצע העבודה לבני אנוש יירד מאד (אבל כנראה לא ייעלם לגמרי בעתיד הנראה לעין). הייתי מתחיל מבדיקה בכיוון הזה.
ההימור שלי הוא שמבין שני המקצועות, ייעוץ המשכנתאות בסכנת הכחדה גדולה יותר כי פונה לממוצע גילאים נמוך יותר.

תוכל להתחיל בלצבור ניסיון בחברת ביטוח/בית השקעות בעולמות של שירות/תפעול ולראות אם המקצוע מעניין אותך ומה יותר. זו לרוב תהיה התחלה טובה.
הלימודים להוצאת רישיון לא קלים ורקע מסוים יסייע להתחיל לזוז בכיוון.

יש דרישה ויש יכולת להרוויח שכר יפה כשכיר ועצמאי.
יכולת מכירה תתרום לתפקידי שיווק אבל זה לא רק ויש עוד נישות כבעל רישיון. כעצמאי יהיה מקום גדול למתן ערך ושירות אובייקטיבי

גנ לא עוסק בשיווק פנסיוני אך מכיר את העולם לאורך ולרוחב.

תודה לכולם, אני יתחיל בתור תיאום פגישות באחת מהסוכניות שמציעות להתפתח בתחום ומשם נראה איך ילך

תודה לכולם, אני יתחיל בתור תיאום פגישות באחת מהסוכניות שמציעות להתפתח בתחום ומשם נראה איך ילך
רעיון מעולה, תוכל ככה להכיר את התחום בחינם ולקבל החלטה בהמשך.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
כ פרדוקס לימודי השקעות שוק ההון 6
D לימודי רפואה סוף שנה שלישית- מחשבות על העתיד התפתחות אישית 16
אוהד יהודה חומר לימודי על מסחר באופציות שוק ההון 5
M התייעצות לגבי לימודי Devops התפתחות אישית 8
G לימודי שוק ההון שוק ההון 17
ד לימודי ניהול באוניברסיטה הפתוחה התפתחות אישית 21
D מחפש מדריך לימודי להקמת עסק/חברה בעמ התפתחות אישית 26
ג לימודי תואר ראשון בדברצן-הונגריה אוף טופיק 19
הפרופסור לימודי המשך בטכניון.. או? התפתחות אישית 12
ה מוסד לימודי לקורס תכנות התפתחות אישית 1
C לימודי מדעי המחשב - מעבר לירושלים התפתחות אישית 11
A התייעצות לגבי לימודי מקצועות הייטק - גיל 27 התפתחות אישית 34
I לימודי עבודה סוציאלית - גם סוציאלי לכיס? התפתחות אישית 7
T עושה הסבה מהנדסה למדעי המחשב (לימודי תעודה בפתוחה) -ממוצע נמוך התפתחות אישית 4
C התייעצות לגבי לימודי חשמל/אלקטרוניקה התפתחות אישית 5
ש עבודה בהייטק בזמן לימודי תואר לא מדעי התפתחות אישית 11
S לגבי אופק תעסוקתי לאחר לימודי סטטיסטיקה וכלכלה התפתחות אישית 9
ה עם מה לשלב לימודי סטטיסטיקה התפתחות אישית 23
F לימודי כלכלה בבן גוריון/העברית התפתחות אישית 1
B לימודי רפואה בארץ התפתחות אישית 91
P מרכז לימודי מתמטיקה - מחפש שותף התפתחות אישית 4
Y לימודי ייעוץ השקעות וייעוץ פנסיוני התפתחות אישית 14
S לימודי תעודה במדעי המחשב בפתוחה-כמה עמוס? התפתחות אישית 18
ד לימודי משפטים כדי להיות עורך דין אוף טופיק 76
O לימודי מנהל עסקים/ ניהול תיקים התפתחות אישית 0
M לימודי מסחר בשוק ההון אוף טופיק 6
H לימודי רפואה התפתחות אישית 6
L שוקלת האם כדאי ללמוד לימודי משפטים (בספיר) בשנה הקרובה? התפתחות אישית 65
מ התלבטות לגבי מסלול לימודי מדמח (אשמח לעזרה) התפתחות אישית 13
חסכונית לימודי אקטואריה התפתחות אישית 2
F שינוי קריירה להנדסת תוכנה-בוטקאמפ, לימודי תעודה או תואר נוסף? התפתחות אישית 11
Y לימודי תואר שני למורה התפתחות אישית 0
ל היי חדשה פה-על לימודי נהיגה וריטלין אוף טופיק 4
amit יש רופאים בקהל? שאלה לגבי לימודי רפואה אוף טופיק 18
amit ייעוץ לגבי לימודי מדעי המחשב אוף טופיק 9
M לימודי משפטים כתואר נוסף - כן או לא? התפתחות אישית 24
amidar למי שמתלבט בנושא לימודי מחשבים (מכל סוג), מומלץ להעיף מבט. אוף טופיק 2
S לימודי שוק ההון אוף טופיק 12
ס התייעצות לאחר פגישה עם סוכן מטעם העבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ס פגישה עם סוכן בעבודה חדשה איך להתכונן פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
K סוכן ישיר מול סוכנות הסדר - תיאום דמי ניהול? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ה פתיחת קרן השתלמות ללא סוכן פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
G הכנה לפני פגישה עם סוכן פנסיה עבור קרוב משפחה צרכנות פיננסית 1
א האם יש קייס, נגד סוכן ביטוח? צרכנות פיננסית 4
I מישהו מכיר סוכן של בית השקעות מומלץ? פוסטים מאיכות נמוכה 0
ז אחרי שיחה עם סוכן: שאלות ותחושות צרכנות פיננסית 9
deussex תהליך חיפוש דיירים וחתימה על חוזה - לבד או דרך סוכן נדל"ן + עו"ד נדל"ן 27
ה סוכן ביטוח פנסיוני ונדלני התפתחות אישית 0
T סוכן למעבר ל IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
O בחירת סוכן פנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6

נושאים דומים

Back
למעלה