• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

להתעלם מהברוקר הישן...

painblanc

משתמש רגיל
דירוג
60
במזל טוב פתחתי חשבון ב-IB, המסמכים אושרו וכך גם הכתובת שלי. מיד לאחר האישור בצעתי העברה אוטומתית של כל החשבון מהברוקר הישן בארה"ב ל-IB
היום קבלתי מייל מאחד מהמנהלים הרוצים לדבר איתי.....פעם ראשונה שזה קורה ועברתי מספר ברוקרים ב-20 שנה.
האם להתעלם מהמייל (שיחת מכירה ונסיון להשאיר) ?

המייל הגיע כמובן מהברוקר הנוכחי.

עדכונים....טוב התקשרתי לברוקר הישן כי סגן נשיא אחד בקש....וכמובן הייתה שיחת מכירה בניסיון להשאיר אותי אצלם. ללא הצלחה כמובן.

לא הייתי שולל סתם, תלוי מה מציעים

עדכונים....טוב התקשרתי לברוקר הישן כי סגן נשיא אחד בקש....וכמובן הייתה שיחת מכירה בניסיון להשאיר אותי אצלם. ללא הצלחה כמובן.

ומה סגן הנשיא להשקעות בברוקר הישן אמר כנגד IB.....שאין להם שירות לקוחות בכלל...

לא הייתי שולל סתם, תלוי מה מציעים
עקרונית צודק אבל.....הם ברוקר קטן מאוד בארה"ב. משתמשים בנאמן לקנייה ועמלות מטורפות באירופה ושאר העולם.

ומה סגן הנשיא להשקעות בברוקר הישן אמר כנגד IB.....שאין להם שירות לקוחות בכלל...
יש להם אבל הוא לא משהו, זה בעיקר תלוי על מי אתה נופל בצ'ט, בטלפון בכלל עדיף להתרחק.

נושאים דומים

Back
למעלה