• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

להגיע למעמד שכר גבוה בעולם הפיננסי

חולם בהקיץ.

משתמש רשום
דירוג
2
שלום לכל חברי הפורום

אני מאז גיל צעיר בעל הרבה תשוקה ומוטיבציה לעולם הפיננסי, עולם הפנסיוני ושוק ההון
יש לי קליטה מאוד מהירה לתחום ויכול להגיד חד משמעית שאני אוהב מאוד את התחום וטוב בו אפילו.
יש לי תיק השקעות ששווה 80K שאני מפריש לפחות 60-70% מהשכר החודשי שלי, וחוסך לקנות נדל''ן להשקעה כרגע בישראל
אך מדרגות השכר של התחום פשוט מבלבלות אותי. אני כרגע עובד כרפרנט במחלקת פנסיה בחברת בכירה, והשכר שלי עומד על 7.5-8K בחודש(בן 23). כרגע חושב על לעבור לתפקיד במשרת ניירות ערך ראשונית, על מנת להיכנס לתחום יותר מקצועי.

העולם הזה כידוע הוא לא כמו התכנות, זה לא שידע בתוכנה X ברמה מסוימת מעמידה אותך בטווח שכר של Y
רציתי לדעת, בפרט מאלה שעבדו בתחומים האלה או עדיין עובדים-איך להתברג לתפקידים בעלי שכר הגבוה בתחום? ומה הם הסקילים ''המבוקשים'' והאם יש סקילים בעולם הזה שרלוונטים לכל העולם(למקרה של רילוקיישן)

כרגע אני חושב על כמה מסלולים, תוך כדי גם לומד תואר בכלכלה ומתכנן ללמוד תואר שני בכלכלה/מנהל עסקים גם כן.
אודה לרעיונות ובכללי מידע מועיל על התחום-מחשבות שונות שיש לי הם על העולם האנליסטי שנראה ששם המשרות הבכירות יותר.

שלום,
התיאור שלך מזכיר לי את עצמי מלבד העובדה שאתה כבר עובד בקרן פנסיה ואני חולם להכנס לתחום הפנסיוני. לכן שאלתי אליך-האם חשבת לעשות מסלול של הוצאת רישיון ייעוץ/שיווק פנסיוני? נשמע שמהמקום שאתה נמצא בו יהיה לך קל למצוא סטאז' ומשם השכר עולה בהרבה וכך גם אפשרויות הקידום, לא? או שכך זה נראה מבחוץ ובתור עובד בחברה כזאת יש לך מידע אחר?

שלום,
התיאור שלך מזכיר לי את עצמי מלבד העובדה שאתה כבר עובד בקרן פנסיה ואני חולם להכנס לתחום הפנסיוני. לכן שאלתי אליך-האם חשבת לעשות מסלול של הוצאת רישיון ייעוץ/שיווק פנסיוני? נשמע שמהמקום שאתה נמצא בו יהיה לך קל למצוא סטאז' ומשם השכר עולה בהרבה וכך גם אפשרויות הקידום, לא? או שכך זה נראה מבחוץ ובתור עובד בחברה כזאת יש לך מידע אחר?

ראשית, תופתע שלא קשה למצוא עבודה בתחום באופן ראשוני, אני נכנסתי לתפקיד בלי שום רקע כלשהו, לצורך העניין הייתי מכונאי לפני זה.
אך מה שכן היה לי ידע והשכלה פיננסית רחבה מאוד לאחד שלא מתעסק בזה(כמובן הרוב התחיל מהסולידית)

חשבתי על זה, ולמען האמת אני עובד ממש מול בעלי רישיון פנסיוני, וזה מאוד מתחלק- חלק אמרו לי בעצמם שהם סוגרים את ה20/30 אלף ש''ח
ואני בעצמי רואה את המשכורות שהם מקבלים

אני בהחלט שוקל זאת, אך השאלה שלי אם התחום הזה ישאר רלוונטי ל10-15 שנים הבאות(בערך טווח הפרישה שלי, גיל 35)

שלום לכל חברי הפורום

אני מאז גיל צעיר בעל הרבה תשוקה ומוטיבציה לעולם הפיננסי, עולם הפנסיוני ושוק ההון
יש לי קליטה מאוד מהירה לתחום ויכול להגיד חד משמעית שאני אוהב מאוד את התחום וטוב בו אפילו.
יש לי תיק השקעות ששווה 80K שאני מפריש לפחות 60-70% מהשכר החודשי שלי, וחוסך לקנות נדל''ן להשקעה כרגע בישראל
אך מדרגות השכר של התחום פשוט מבלבלות אותי. אני כרגע עובד כרפרנט במחלקת פנסיה בחברת בכירה, והשכר שלי עומד על 7.5-8K בחודש(בן 23). כרגע חושב על לעבור לתפקיד במשרת ניירות ערך ראשונית, על מנת להיכנס לתחום יותר מקצועי.

העולם הזה כידוע הוא לא כמו התכנות, זה לא שידע בתוכנה X ברמה מסוימת מעמידה אותך בטווח שכר של Y
רציתי לדעת, בפרט מאלה שעבדו בתחומים האלה או עדיין עובדים-איך להתברג לתפקידים בעלי שכר הגבוה בתחום? ומה הם הסקילים ''המבוקשים'' והאם יש סקילים בעולם הזה שרלוונטים לכל העולם(למקרה של רילוקיישן)

כרגע אני חושב על כמה מסלולים, תוך כדי גם לומד תואר בכלכלה ומתכנן ללמוד תואר שני בכלכלה/מנהל עסקים גם כן.
אודה לרעיונות ובכללי מידע מועיל על התחום-מחשבות שונות שיש לי הם על העולם האנליסטי שנראה ששם המשרות הבכירות יותר.

אני חושב שאנשים שיצליחו להגיע לתפקידים בכירים טובים ב
הבנת תהליכים לרבות תהליכים מורכבים , ניתוח ושיפור והבנת צורכי/חווית הלקוח.
התנסות בניהול פרויקטים או הטמעת תהליכים חדשים. עשייה בתוך משהו חדש וחבלי לידה נותנים ניסיון מאד חשוב. העולם הזה הוא דינמי ומי שלא מסוגל לפעול בשינויים יהיה לו קשה להצליח
היכרות מעמיקה עם עולם התוכן ,תקנונים והוראות שונות והבנה וחיבור לדרך בה המערכות פועלות.
לכל עולם הלקוחות וכו' - רישיון מאד יעזור.
מי שמכיר את הדברים לעיל וגם בעל ידע בעולמות התוכנה וטכנולוגיות שנדרשות בתחום וא מאד מבוקש ועם ניסיון מתאים בהחלט צפוי לשכר מכובד.

ראשית, תופתע שלא קשה למצוא עבודה בתחום באופן ראשוני, אני נכנסתי לתפקיד בלי שום רקע כלשהו, לצורך העניין הייתי מכונאי לפני זה.
אך מה שכן היה לי ידע והשכלה פיננסית רחבה מאוד לאחד שלא מתעסק בזה(כמובן הרוב התחיל מהסולידית)

חשבתי על זה, ולמען האמת אני עובד ממש מול בעלי רישיון פנסיוני, וזה מאוד מתחלק- חלק אמרו לי בעצמם שהם סוגרים את ה20/30 אלף ש''ח
ואני בעצמי רואה את המשכורות שהם מקבלים

אני בהחלט שוקל זאת, אך השאלה שלי אם התחום הזה ישאר רלוונטי ל10-15 שנים הבאות(בערך טווח הפרישה שלי, גיל 35)
אחרי קצת מחקר שלי בנושא מול עובדים בתחום וגם לאחר שבעצמי התקבלתי לחברות פנסיה מסויימות לתפקידי סטאז' פנסיוני והחלטתי לוותר על זה...
המשכורות האלה הן הגיוניות וזה מה שגם אני שמעתי. עם זאת, ממה שאני מבין מדובר בתפקידים מאד מכירתיים ובעיקר בתחום הביטוחים עצמם. כלומר כדי להגיע למשכורות כאלה צריך למכור ביטוחים והרבה, לא פנסיות שהן מסתבר "כסף קטן" עבור המשווקים, וכך יוצא שמשווק פנסיוני הוא בעצם איש מכירות ביטוחים עם רישיון פנסיוני. תצרך לשאול את עצמך אם אתה מוכן למכור ביטוחים והרבה לאורך הרבה שנים כדי להרוויח את העמלות שיביאו אותך למשכורות האלה (שכר הבסיס הוא מאד נמוך משיחות שלי עם הרבה עובדים בתחום ורוב המשכורת באה מעמלות על מכירה). אני אישית בתור אחד שמשתדל להימנע מכל ביטוח לא הכרחי הבנתי שזה לא בשבילי לעבוד במכירה של משהו שאני מראש לא ממש מאמין בו...

אני חושב שאנשים שיצליחו להגיע לתפקידים בכירים טובים ב
הבנת תהליכים לרבות תהליכים מורכבים , ניתוח ושיפור והבנת צורכי/חווית הלקוח.
התנסות בניהול פרויקטים או הטמעת תהליכים חדשים. עשייה בתוך משהו חדש וחבלי לידה נותנים ניסיון מאד חשוב. העולם הזה הוא דינמי ומי שלא מסוגל לפעול בשינויים יהיה לו קשה להצליח
היכרות מעמיקה עם עולם התוכן ,תקנונים והוראות שונות והבנה וחיבור לדרך בה המערכות פועלות.
לכל עולם הלקוחות וכו' - רישיון מאד יעזור.
מי שמכיר את הדברים לעיל וגם בעל ידע בעולמות התוכנה וטכנולוגיות שנדרשות בתחום וא מאד מבוקש ועם ניסיון מתאים בהחלט צפוי לשכר מכובד.

היי, אכן עניינת אותי- עולם ניהול הפרויקטים של התחום באמת מושך ומעניין אותי, יודע להמליץ לי על סקילים/צעדים לקחת לשם מעבר לניסיון והוכחת עצמך בתפקיד

לדוגמה עולם הBI , וכדומה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
O האם הגיוני להגיע לתקרות ההפקדה לפני שעוסקים במסחר עצמאי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
Y איך להגיע לעצמאות כלכלית? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 32
S ערבי חברה - חשוב להגיע? אוף טופיק 4
F לדעתכם הביטקוין יוכל להגיע לסכומי עתק בעתיד ? אוף טופיק 1
ה מישהו יודע איך אפשר להגיע לDB שמדלן עובדים איתו ? נדל"ן 6
M שאלה לגבי מה עוד ניתן לעשות על מנת להגיע לפרישה מוקדמת. פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 73
ר באלו מוצרים פיננסים אפשר להגיע לחוב שעולה על ההשקעה? שוק ההון 15
M משכנתא:האם הבנק יתן להגיע להחזר חודשי של 40% ואף יותר מההכנסה החודשית הפנויה? נדל"ן 19
L 'אתה צריך להכיר חמישה אנשים כדי להגיע לאדם שאתה רוצה' מי מזהה מה מקור המשפט? אוף טופיק 2
י ש לי אוסף של ביטוח מנהלים וקופות אחרות. אני רוצה להגיע למצב אופטימלי של ניהול אישי / IRA במדדים, אב צרכנות פיננסית 6
Body Solid בשנת 2037 גיל הפרישה עשוי להגיע ל-72 לגברים ו-70 לנשים פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 63
C האם בישראל לא ניתן להגיע לחסכון בדמי ניהול ללא פעולות בשטח? שוק ההון 13
R האם ניתן להגיע לפרישה מוקדמת וגם ליהנות מהדרך? יומני מסע אישיים 49
F מה צריך ללמוד כדי להגיע לעצמאות פיננסית? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 29
Y האם יש דרך מלאכותית כלשהי להגיע לחיוב מינימום באשראי צרכנות פיננסית 10
K איך כדאי להגיע ל- STRASBOURG ? אוף טופיק 11
CarpeDiem האם אנחנו מתחילים להגיע למצב שבו אג״ח ממשלתי עדיף על דירה? נדל"ן 6
M איך אצליח להגיע לפרישה מוקדמת? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 35
H מחפשת את הדרך הנכונה להתחיל את החיים בשביל להגיע לעצמאות כלכלית יומני מסע אישיים 49
הסולידית איך "להגיע" לנשים צעירות (16-20)? אוף טופיק 105
ה תהייה [עצמאות כלכלית למעמד הנמוך] התפתחות אישית 115
A מסלולי מיסוי שכר דירה מיסים 1
S חוזה עם מעסיק על שכר ברוטו נמוך שלא כולל הפרשות ??? אוף טופיק 6
בובין חוט-השני איך מבטיחים שכר קבוע בעסק? (ספוילר: לא דרך שותפות) יזמות והגדלת הכנסות 6
ה רכיבי שכר למשכנתא נדל"ן 3
M הצעת שכר חדשה, גלובלי או יסוד + שעתי. מה כדאי? התפתחות אישית 11
M שכר על מילואים בשישי-שבת אוף טופיק 1
H הפחתת הפרשות פנסיוניות לטובת שכר נטו פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
ב רילוקיישן, שכר ועוד אוף טופיק 5
מ שינוי בתלוש שכר - אחוז משרה מיסים 3
D שכר דירה כהוצאה מוכרת נדל"ן 6
A מכירת מניות בשנה קלנדרית ללא שכר - משתלם? מיסים 3
פ שכר גלובלי, מילואים ועבודה **חלקית** באותו יום אוף טופיק 1
ל איך וכמה לבקש בהעלאת שכר? התפתחות אישית 13
G איך לגשת לעניין העלאת שכר בהעברת תפקיד? התפתחות אישית 30
ל ציפיות שכר משרת סטודנט בגמפ"א + איך להתמקח התפתחות אישית 9
3 תשלום שכר דירה לשנה מראש - רעיון טוב? נדל"ן 15
ע איך מתמחרים שכר דירה? נדל"ן 15
T ציפיות שכר ב אפל gampa גמפ"א התפתחות אישית 28
י השכרת דירה כאשר שכר הדירה כולל חשבונות - כיצד להגן מפני ניצול יתר נדל"ן 10
ריש-לקיש שכר מקובל לייעוץ אסטרטגי - משרה התחלתית פוסטים מאיכות נמוכה 15
E תמחור שכר סופרים/אמנים לאזרח אמריקאי-ישראלי ושיקולים מיסויים מיסים 5
L ציפיות שכר אינטל התפתחות אישית 11
ה ניכוי הוצאת שכר דירה מסלול 10% נדל"ן 6
M שכר מקובל למשרות פיתוח תוכנה עם 2-3 שנות ניסיון התפתחות אישית 83
י חברת Diffe-rent להבטחת שכר דירה נדל"ן 39
Royi אופטימיזציה של תשלום מס בתא משפחתי עם פער גדול ברמות שכר מיסים 6
D קבלת תלושי שכר ממעסיק קודם מיסים 3
L ביטוח נגד אי תשלום שכר דירה פוסטים מאיכות נמוכה 5
R קרן פנסיה משלימה או קופת גמל ופיצול תגמולים פיצויים - שכר 45k פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5

נושאים דומים

Back
למעלה