1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על בקשת או מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ אישי מבעל הרישיון המתאים.

לבטים על השקעה

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י Avichay56, ‏13/6/18.

1. Avichay56

Avichay56 משתמש רשום

יש לי כמה שאלות מקווה שאצליח לקבל מידע.
    יש לנו סכום כסף לא גדול 25 אלף שקל להשקעה(יש עוד כספים שאותם נשמור לרכישת דירה בשנתיים הקרובות)
    זהו סכום שנרצה להשקיע מבלי להכניס עוד כספים בשנתיים הקרובות, ולאחר רכישת הדירה נשוב לתיק והשקעה נוספת חודשית וסדירה.

חשבתי על 80% מניות 20% אג''ח
    לאחר כל הקריאה, אני לא חושב שאני בנוי לפיזור בין ניירות ערך רבים וחשבתי על קרן VT + אג''ח כללי.(למה לבחור בvti+vxus? בגלל ההבדל של 0.025 בדמי ניהול או יש משהו בהחזקת הנכסים הללו שאני לא מבין?)
    ומקסימום איזון כל חצי שנה או שנה.

הדבר העיקרי שחוסם אותי הוא בחירת בית השקעות ואילו עמלות הם היותר חשובות מבחינתי. קניה/מכירה, דמי ניהול חודשיים בחשבון, עמלות המרה.
    באיזו צורה יש להתמקח? האם יש לי בכלל דרך להוריד אותם כשההפקדה היא נמוכה?
    אשמח לעזרה ותובנות לגבי אופי ההשקעה.
    תודה

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
חדש כאן - חוות דעת על תיק השקעות ולבטים להמשך פינת המשקיעים ‏18/9/15
השקעה בשוק הטורקי פינת המשקיעים ‏אתמול ב- 17:04
מיפוי סיכוני השקעה פינת המשקיעים ‏ביום חמישי ב- 13:45
השקעה בשוק הסיני פינת המשקיעים ‏ביום חמישי ב- 07:55
השקעה דרך בנק זר פינת המשקיעים ‏ביום שלישי ב- 22:02
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. המשך גלישתך באתר מאשרת את השימוש בעוגיות דפדפן.